35048
  • DancZer
    #30561
    Ez marhajó, remélem lesz ideje befejezni!
  • Hogthar
    #30560
    na ezzel jóval könnyebb lesz a csapatok irányítása(ai esetén):
  • Hogthar
    #30559
    upsz lebuktam

    Néha kell egy kis levezetés armázás után is.
    Armánál folyamatosan figyelni kell, mindig próbálok képbe lenni, merre helyezkedek el milyen stratégiai lehetőségek vannak az adott területen, hogy kerüljek az ellen hátába, vagy ha letámadnak merre előnyös a helyezkedés, mozgás.
    (érdekes módon ennek köszönhetően rengeteg kampányt elrontok, mivel nem egyenes megyek sikeresen elkerülök bizonyos triggereket, vagy pont olyanba futok hamarabb amibe nem kellene. Például: a feladat, hogy figyelj meg egy létesítményt és támogasd a csapataid mozgását. megkerülöm a létesítményt látok egy hegyek amiről belehet látni jól, majd miközben haladok felfelé egyszer csak kiírja, hogy sikeresen visszavonultál az ellenséges erőktől, pálya megnyerve.)
    Na most ez egy idő után fárasztó, jól esik időnként agyatlanul levadászni minden ellent.
  • koschwarz
    #30558
    Lehessen az állatokkal is ...khm..."játszani"!
  • Sith
    #30557
    Nem játszottál te kicsit túl sokat a far cry-al? :)
  • Hogthar
    #30556
    A3 ban még nem néztem, de az A2 ben lehetett rohangálni állatokkal, kecskével, disznóval, kutyával, nővel, nyúllal....
    Bizonyára lehet A3 ban is.
  • DancZer
    #30555
    Legyenek az állatok is játszhatók!
  • Hogthar
    #30554
    De érdekes a queens gambit pályáján mutogatják.
    Furcsállom hogy ilyeneket kihagynak az alapjátékból, mert ezért ezek nem olyan nagy dolgok hogy emberek előtt titkolni kellene.

    AnimalZ :D
    Nem lenne rossz, hozzá egy skill rendszer: minél jobb vagy annál jobb táskát és védőfelszerelést tudsz varrni állatbőrből :D
  • tpM
    #30553
    Na tessék gyerekek, VBS... Persze ez sem tökéletes, de 100x jobb mint amit mi kapunk. :(
  • Solt
    #30552
    Nekem például el sem indul a kampány! XD
  • repvez
    #30551
    Most hogy már van kampány, még mindig nem játszik vele senki, hogy mi változott pro kontra az alfa ota ?
  • tpM
    #30550
    Ez marha jó ötlet Hogthar, csinálunk egy AnimalZ modot? :D
  • ToMy_
    #30549
    Nem tudom, mit szívsz, de szerintem állj le vele...
  • Hogthar
    #30548
    Igen és bár volt tartalék benzin kannájuk, de tudván hogy úgyse lesz elég a visszaútra, így úgy határoztak felégetik.
    Majd hazagyalogoltak, vagyis próbáltak, de a szigeten élő állatok kiknek intelligenciája olyan szinten megemelkedett, hogy spontán telekinézéssel ajtókat tudnak nyitogatni, összefogtak a természet védelmében a rongáló fiatalokkal szemben.
    Így alakult, hogy nyulak és kígyók hadai letámadta a fiatalokat kik bár felvették a harcot, de a gyilkos állatok áttörték az utolsó védvonalukat is.
    És ezzel megoldódott a barlangokban található csontvázak rejtélye is.
  • Scottt
    #30547
    Üdv a BiS világában
  • ToMy_
    #30546
    Ahoy,
    szerintetek az normális, hogy az Arma2OA-t futtatva a Q9550 processzor 2 magja dolgozik csak, a másik kettő meg malmozik?
  • Nesuten
    #30545
    azért ez nagyon gagyi !!!
  • DancZer
    #30544
    Rallizó fiatalok hagyták ott mert kifogyott a benzin. :D
  • Hogthar
    #30543
    Nem hiszem magasabban fekvő völgyek közepén utaktól távol kiégett régi és modern autóroncsok.
    Ezt nem cunaminak nevezném, inkább tervezői bagatell kreativitásnak. :D
  • DancZer
    #30542
    Nem volt hosszú, de eddig tetszik. Elég sokat megmutatott a játékból, bár sztem néha még mindig nincs eléggé megvezetve a user(azokra célzok akik először játszanak a játékkal).
  • a.carkey
    #30541
    Cunami?
  • Hogthar
    #30540
    Tényleg jó a kampány, ötletes dolgok vannak benne, bár van egy-két arma 2 es kampány ami veri még mindig.
    A pálya készítőt viszont megkérdezném miért találhatóak spontán az erdő közepén autóroncsok.
  • Hogthar
    #30539
    Igazából a gyalogos és páncélos közti szakadék között van a legnagyobb gond.
    Személy szerint (és szerintem sokan mások is így vannak vele), hogy gyalogosokra szeretek vadászni, és néha-néha egy-két páncélosra, viszont a páncélosok jóval nagyobb kihívást jelentenek, jobb reakció idővel rendelkezik mint a gyalogos ellenfelek. Vagyis veterán fokozaton.
    A gyalogos egységek szerintem olyan veterán fokozaton reagálnak életszerűen, rohamoznak, bekerítenek és aránylag jól lőnek, viszont ezen a szinten a páncélos erők irreálisan erősek, 1 utcával arrébb meghallják melyik épületben trappolsz és szétlőnek épületen keresztül.
    remélem egyszer foglalkoznak majd ezzel a problémával.
  • DancZer
    #30538
    A szerkesztőben az egység Skill-jét ha átállítod akkor valami hasonlót produkál.

    Magas Skillen ha egy tankra rálősz valami puskával akkor azonnal rádfordul és lő. Közepesen 2-3 fordulat(fél fordulat) után talál meg és azonnal lő. Alacson szinten pedig forog és mikor megtalál akkor melléd lő ami egy idő után egyre pontosabb. Gondolom a többi szinten is valami hasonló van, csak rövidebb ideig tart neki mire pontosat lő.
  • Hogthar
    #30537
    Szerintem a játékosoknak is kellene ilyen megszorítás, egyik tank szimulátorba találkoztam már hasonlóval, a torony mozgási sebessége igen lassú volt és akadozgatott.
    Másrészt rendben hogy nem ilyen sokáig céloz de legyen várakozási idő a részéről, inkább reális legyen mint über precíz terminátor.
  • Feró Flex
    #30536
    Nagyon durava ami ott megy.
  • DancZer
    #30535
    Szerintem túl könnyű lenne, mivel a játékosoknak sincs ilyen megszorítás. Lehet azért lőtt ilyen lassan mert várt vmire. Pl lásson mozgást, vagy ablakon lőtt be. Bármi lehetett. Ebből nehéz megállapítani. :-)
  • Gascan #30534
    en is erre gondolok .. Chieftec 450W, anno meg jo tapnak szamitott :)
  • tpM
    #30533
    Nők és az informatika...
  • precise
    #30532
    Ok , köszi már müxik.
  • Hogthar
    #30531
    Milyen a régi tápod?
    Én arra tippelnék hogy a +HDD és nagyobb teljesítményű ram több erőforrást igényel és lehet a tápod kevésbé birkózik meg vele.
    De az is lehet hogy csak elmozdult a kábel.
  • Gascan #30530
    kicsit off megint.. olyan kerdesem van, hogy az asszony netezett es hirtelen lefagyott a gep, mikor ujrainditottam megkerdezte a Bios h honnan szeretnek bootolni, beleneztem es eltunt a HDD :)

    gyorsan szetkaptam, adtam neki egy masik energia csatit es most megy

    2 hete vettem uj ramokat a gepbe, meg egy extern HDDt tettunk ra... nem tudom, hogy ezzel fugg-e ossze a dolog vagy azzal h a tap meg a HDD mar van 10 eves

    mit gondoltok mi lehet a gond?
  • Hogthar
    #30529
    Ha tényleg ennyire nehézkes akkor el kellene küldeni a bisnek, programozzák le az aira.
    Jóval könnyebb lenne vadászni Mi által irányított technikára.
    Az a kedvencem amikor pontosan követi a mozgásodat fennakadás nélkül, vagy amikor meghallja hogy mozogsz az épületben.
  • DancZer
    #30528
    Hát valószínűleg nem csak odahúzza az egeret és kattint. :D
  • Hogthar
    #30527
    Azon csodálkoztam itt, hogy milyen lassan reagál, vajon éles helyzetben is ilyen kényelmesen céloznának?
    teljes videó
  • Gascan #30526
    a kamera nem birta valami sokaig :)
  • DancZer
    #30525
    Az AI valóban elég ügyetlen. Nézzük meg mit is csinál valójában!
  • macleody
    #30524
    Elég szar, az épület rombolhatóság egy vicc, túlzásba vitték a füst effektet, a sebesült ellátás animációja meg egyenesen katasztrofális.
  • tpM
    #30523
    Az AI eléggé ügyetlen.
  • DrRadon
    #30522
    Tankszimulátor fullHD-ben, ultra részletességgel, valós idejű épület rombolással, orosz kommentárral. :D

    Köszönet mlacixnak a linkért.