LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Amúgy köszi az infókat.
.: SiDoCiOuS :. :- www.XboxKlub.Hu -: :- www.WEB2AUTO.hu -:
-jvc 37 g80 bu (akciosan 205ezer)
-jvc 37 a80 zu
-lg 37 lf65
Köszönöm a segitséget!
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Sony-ba tudok segíteni.
Nos, DVB-T mindegyikbe van, viszont valszeg Mpeg4 lesz a szabvány, így az alsóbb kategóriákban levõ Mpeg2-es tunert nem tudod majd használni (egíenlõre ez még mindig csak feltételezés). A drágább modellekben (V4500, W4000, E4000 sorozat) tudják az Mpeg 4-et is.
A 32S3020 egy jó tv, jobb nála a 32T3000, ami szintén 150e körül van, 190e a 32V4500 ebben a hónapban.
Én a Sony Centrum, Sony Center boltokat ajánlom, 3 év hivatalos garancia van náluk, nálunk. 😄
www.digimomentsvideography.com
Az nem eleg nagy ertek mar? Tekintve, hogy ugye, ahogy latom, mennek a 3000-4000-es kontraszt aranyuak is meg.
- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Szeretném kikérni a vélemenyeteket egy TV-rõl.
Samsung LE40A431T2
Igazandibol nem tudom, mi az a tulajdonsag, amit fontos vizsgalnom egy LCD-nel, teljesen kezdo vagyok. Ezt talan sikerulne jo aron megkapnom.
- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...
van 150 ropim, hogy vegyek a családnak egy TV-t.
Ami alap követelmény lenne:
- 32-37" között
- DVB-T
- HDMI
- SCART
Nem annyira szeretnék Funai, Sungoo és hasonlót <#wink>#wink>
(tudom, nõt keres hatalmas mellekkel, hosszú lábakkal ingyen)<#wink>#wink>
Tudnátok nekem ajánlani pár típust, esetleg a beszerzés helyét? <#worship>#worship>
Nagyon megköszönném.
Amúgy Sony-tól néztem ki Fukarosban egy KDE32S3020K típust.
Köszi: SiD
.: SiDoCiOuS :. :- www.XboxKlub.Hu -: :- www.WEB2AUTO.hu -:
A világ legnagyobb LCD-gyártója a vártnál gyengébb második negyedévi eredményrõl számolt be, ráadásul közölte, hogy a tévék iránti kereslet lassulása miatt áresésre számít.
Napi Online, 2008. 07. 24. 15:43
A tajvani AU Optronics Corp. nettó nyeresége - a bevétel 17 százalékos gyarapodása mellett - az egy évvel korábbihoz képest több mint a háromszorosára, 671 millió dollárra ugrott, ám az eredmény így is tizedével alulmúlta a Bloomberg által megkérdezett elemzõk átlagos várakozását.
A társaság közölte: a folyó negyedévben visszafogja gyártását, kapacitásainak csak 90 százalékát használja ki a második negyedévi 100 százalék után, a lassuló gazdaság ugyanis mérsékli a tévékben és számítógép-monitorokban használatos LCD-k iránti keresletet. (Ezt a várakozást támasztja alá a JPMorgan és a Lehman Brothers prognózisa is, amely szerint az iparági túlkínálat még 2009-re is áthúzódhat.) Miután a makrogazdasági helyzet és a subprime-gondok kedvezõtlenül érintették a nagyméretû tévék iránti igényeket, a cég megrendelõinél viszonylag magas készletek halmozódtak fel - jelentette ki az AU Optronics alelnöke.
A világ második legnagyobb LCD-gyártója, az LG Display Co. már korábban jelezte, hogy a folyó negyedévben az árak csökkenésére számít a vártnál szerényebb kereslet miatt.
Az AU Optronics szerint a tévépanelek árcsökkenése - százalékban - az egyszámjegyû tartomány közepére eshet a második negyedévi 356 dolláros árhoz képest, míg a számítógépeknél használatos panelek több mint 10 százalékkal lehetnek olcsóbbak.
Tóth Balázs - [email protected]
| 2008. július 28., hétfõ 10:26
Egész Európa készül a digitális átállásra, amikor az tévétornyokban lekapcsolják az analóg tévéadást, hogy átadják a helyet a digitális jelfolyamnak. Az Európai Unió a DVB-T szabvány használatát ajánlja, hogy egységes páneurópai tévészolgáltatás jöhessen létre, de nagyon úgy néz ki, hogy a mûholdas technológiákat sem lehet kihagyni a buliból.
http://index.hu/tech/uzlet/aszta080710/
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
Engem az érdekelne, hogy mi a különbség az LCD és a Plazma tv közt? melyik a jobb?
sajnos tök fogalmatlan vagyok ebben a témában.
köszi
úgysem használnám ki a full hd-t, nem fektetek ps3ba
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Nem csúcskategória, de lehet neki teljesen megfelel.
Énis sokart filóztam, kell-e FUL-HD ennyiért és megértem azokat akiknek még nem vagy esetleg nincs most rá keretük (ugye sokaknak ez több hónapos kereset)
Azért kiváncsi lennék ilyen 4-500 ezres készülékeket vásárlók mennyit ülnek naponta elõtte
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
De izlések és pofonok.
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Mintahogy sztem az új Mitsubishi Lancer-ért se sok a 3 999 990 Ft. Speciel az életbe nem lesz ennyi pénzem kocsira, se részletre, se sehogyan. Érteeeeeem????? 😄
www.digimomentsvideography.com
ezeknek a retek fullhd tvéknek mikor fog lejjebb menni az áruk??
olyan 150000-re??
kössszeee
Koszi az infokat. Akkor ismet parkolo palyara helyezem magam egy kis idore. Gondoltam errol mar nem huznak mar le annyi rokabort, egybol kidobjak a regi tipusu hattervilagitast, majd cserilk erre, tevedtem.
szerintem
Idén Augusztus környékére várható az utód, az LE-46A950 és LE-52A950. A nagy konkurens LG készül még az LG 47LG7000-es sorozattal. Mint látható, a 46-47 col alatti képátlóban nem gyártanak LED-es háttérvilágítású modellt...
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
de nem mindenki költi egy-két havi fizetését tv-re
azért vannak fontosabb dolgok is
Most jott a ledes hattervilagitas, de az sg keresoje 1 darab hozzaszollast se talal a temaban led szora.
Egy ket uzlet oldalan probaltam led-es lcd--re keresni nem sok sikerrel a hosszu tipusszamok meg utana olvasas nelkul nem sokat mondanak.
Szoval megkerdem itt, ahol sok a jartas emberke mi a kinalat ma 37" kornyeken ledes lcd tv-k kozott ? Vagy merre kutakodjak ?
jo rossz, tapasztalat ezekrol ? Ha mar valaki kerdezte a link is johet a valaszrol 😊
koszi
szerintem
www.digimomentsvideography.com
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Irdatlan jó ez a design. Ja és ha vki gyõri (nem a reklám miatt😊 és kíváncsi az E szériára, akkor nézzen be hozzánk (Kis-Duna), csináltunk egy nappali designes sarkot, ahol rendes fények mellett, szoba feelingben, falra akasztva, stb megtekinthetõ a cucc! 😄
www.digimomentsvideography.com