LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
Szerintetek, egy wincsi abban a felbontásban játsz vissza, mint az eredeti?
Philips DVDR 3570H 160 giga
Videofelvétel
Rögzítési rendszer PAL
Tömörítési formátumok MPEG2
Videolejátszás
Tömörítési formátumok MPEG2 , MPEG1 , Divx 3.11 , DivX 4.x , DivX 5.x , DivX 6.0 , MPEG4
Köszi!!!
Walk the Talk.
www.digimomentsvideography.com
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
Ehhez csak agy hdmi-s beltéri kell? Ja és külön parabola vagy jó a upc directes is?
http://www.ses-astra.com/consumer/hu/how-to-receive-astra/installation-assistent/index.php
100 körül talán el tudod adni...mert a #6911 -es hsz-ban jobb paraméterekkel rendelkezõ tv-t adnak 150-ért.
\"SLICE of LIFE\"
Mik a vélemények a Panasonic plazmákról?
Én most nézegetek egy TH 42 PV8P- t.
Alapnak tûnik, de nekem megfelelõ lenne.
THX
<#rinya>#rinya>
Amúgy szeretem nagyon, csak lejárt az ideje szegénynek.
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Szal ezért mennyit kérhetnék??
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
\"SLICE of LIFE\"
Cloud,
"Novenbertõl elindul a földfelszíni sugárzása az M1 HD és M2 HD adásoknak" ez azt jelenti hogy novembertol ismet lehet ingyen fogni majd mint most ha leall a kiserleti adas?
a37m87 jó tv volt...ma már csak egy baja van,hogy 2007es és a 2008-as modellek azért lényegesen jobb képet nyujtanak kevesebb ráfizetéssel...
érdemesebb az új szériában nézegetni...
200kért van a 37a551,37a557-es tvk amik szintén fullhd tvk.
Én is tv vásárlás elõtt vagyok, csupán nem tudom még h mit vegyek... full hd.és jó lenne B-) cs baromi drága... szerintetek karácsonyig mennyit fog esni az ára ?<#vigyor3>#vigyor3>
Ezt a tv.t elfogadnám : Samsung LE-37M87 <#circling>#circling>
nekem meg a 616os jött be leginkább és nem is bírtam már tovább várni.
a garizás ügyében is rájuk csörögtem,készséges volt az eladó...azt mondta,hogy ha elromlik és a magyar samsung szervíz nem akarja javítatni,akkor elviszik õk és kint megcsináltatják.Aztán felhívtam a samsung magyarországi képviseletét és megkérdeztem,ha németoban veszek Tv-t azt itt is gariztatják-e.Konkrétan a 616os-t...Azt mondta 1évet kötelességük,de a 2.ik évben sem hiszi,hogy a szervíz elállna.
\"SLICE of LIFE\"
Utanaolvastal,h garipapir stb megbizhato e,mert pl digitall-mixrol rosszakat olvastam!!??
a 40a616os kerül brutto:248e-be házhozszállítással.
digitall_40a616os
8nap alatt kapod kézhez.
Én ma rendeltem,kaptam is visszaigazolást,hogy 6munkanap alatt lesz raktáron nekik és 1-2napon belül ki is hozzák.
Ez komoly. S amúgy 120-130-ig nem lehet csúcsragadozó.
Walk the Talk.
HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!
HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!
HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!
http://logout.hu/iras/alapfogalmak_az_lcd_tv-kkel_kapcsolatban.html
A szolgáltatás igénybevételéhez egy beltéri egység kell amit a kábeles ügyfélszolgálat biztosít (legalábbis itt így van) bérleti díjért, és persze feltétele egy erre alkalmas TV készülék.
Sztem te kevered az ingyenes sugárzással
lásd: #6889
De hogy konkrétan a digi-nél hogy van azt nem tudom, deha õk se tudják elég gáz
Amit mondott hogy a TV-nek rendelkeznie kell egy DVB-T tunerrel, ami nekem a TV-n remélhetõleg lesz. De hogy mit hogyan és mivel kell összedugnia, fingja nem volt róla.
Tudnátok segíteni, hogy akkor most én a kábelen ezzel a DVB-T tunerral hogy a fenébe tudok HD adást nézni?
Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny
A max. 130.000 árkategóriában nálam az abszolut favorit a Panasonic 32 LE 8P lenne, ennek a képét láttam a legkontrasztosabbnak, és a legszebbnek (szüleimnek egy LE7 P-je van, nagyon meg vannak vele elégedve). De mi a francért nem tud a Panasonic beleépíteni egy rohadt VGA bemenetet?? Emiatt kénytelen vagyok lemondani errõl a masináról 😞😞
Volt egy LG aminek nagyon tetszett mind a design-ja, mind a képe, egy LG 32 LB76, és az ára is egész tûrhetõ (124.000). VAn rajta DVB-D tuner (ez mi? 😊 ), VGA, 8000:1 kontraszt 3 HDMI, 8ms válaszidõ. Egy Panasonic 32 LE 8P volt mellette, szinte hasonlóan jó képe volt ennek is (bár azért annak egy árnyalatnyival szebb volt szvsz). Errõl a készülékrõl tudtak mondani valami pro vagy kontra? Megéri megvenni 124.000-ért?
Ja, más: kérdeztem az eladót, hogy miért nincs HD adás az M1 sportközvetítés alatt, azt mondta hogy az csak mûholdvevõn jön HD-n (hehe, most nemtom hogy õ a hülye, vagy apám a vaksi aki meg van gyõzõdve hogy náluk Mogyoródon a Fibernet kábelszolgáltató HD-ben nyomja a sportközvetítéseket M2-n).
Ha a HD adás szolgáltatófûggõ, a DigiKábel pl. HD-ben adja e az M2-t?
Köszi a válaszokat, és a szakiktól elnézést ha hatalmas kreténségeket dobtam össze néhol, mentségemre legyen szólva abszolute laikus vagyok, akit megvezetnek a hangzatos fantázianevek és a csillogó-villogó csodacsiribingyók...
Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny
www.digimomentsvideography.com
Szeretnék venni valami TV-t, természetesen tök nem értek hozzá. 110-120k körül szánok rá pénzmagot, elsõsorban 32 cömös átmérõvel szeretném megvenni. Melyik ebben a kategoriában a legjobb ár/érték arányú televízió? Melyiknek a legjobb a képe? Pls. help me! 😊
Az van egy ajánlatAuchan katalógusban van egy 106 cm-es Philips plazma ajánlat (42PFP 5332) 149.000-ért, annyit írnak csak róla, hogy 15000:1 kontrasztarány, valami Pixel Plkus képjavító áramkör található benne.
HA ez egy jó TV, akkor esetleg egy kis zsé hozzáadásával ilyet vennék.
Elõre is köszi a segítséget!
Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny
A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!
Én csupán egy szerény lg 32lg3000-t vettem, 120k-ért. 82cm -es, és minden fajta csati megtalálható a TV-n. USB is. Fõleg számgépen nézek dvix, dvd, és HD filmeket. HDVI-HDMI catin keresztül. De elfogadta a gépet euro-n és svhs-n keresztül is. A videkarim nvgf 8500 gt.
A képminõsége /ami meglepett/ normál TV adásnál KITÛNÕ.
Ha összehasonlítom az ez elõtti 100Hz-es crt JVC-vel, legalább 50%-al tisztább. Kábelem van.
Walk the Talk.