LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[NST]Cifu
#6956
Ha ott van, hogy PAL-ban rögzít, akkor mi a kérdés?

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

#6955
Szeretném a segítségeteket kérni.
Szerintetek, egy wincsi abban a felbontásban játsz vissza, mint az eredeti?
Philips DVDR 3570H 160 giga
Videofelvétel
Rögzítési rendszer PAL
Tömörítési formátumok MPEG2

Videolejátszás
Tömörítési formátumok MPEG2 , MPEG1 , Divx 3.11 , DivX 4.x , DivX 5.x , DivX 6.0 , MPEG4

Köszi!!!

Walk the Talk.

cloud.strife
#6954
Csak arról beszélek. 😄

www.digimomentsvideography.com

#6953
Upc Directnél is?
cloud.strife
#6952
111 és 112-es csatornán megy 2 demó adó (Astra HD, meg Anixe HD aszem) a gyári UPC beltérin, meg teszt jelleggel ment az Eurosport HD.


www.digimomentsvideography.com

[NST]Cifu
#6951
Nem tudom.

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

#6950
A Hd democsatornához jó a upc direct hdmi-s beltérije?
[NST]Cifu
#6949
Nem tudom, hogy az UPC Direct melyik mûholdat használja, ez az Astra mûholdszolgáltató oldala. Itt a HDTV-re vonatkozó rész, benne pedig a lényeg, miszerint az Astry-n (az Astra HD demócsatornája, ahol a mûholdas szolgáltató promója megy 0-24-ben) kívûl csak a Pro7 HD fogható ingyenesen, a többi fizetõs, ergo speciális beltéri kell hozzá és elõfizetés.

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

#6948
Srácok íme egy oldal, itt azt írják vannak müholdon hd-s adások.
Ehhez csak agy hdmi-s beltéri kell? Ja és külön parabola vagy jó a upc directes is?

http://www.ses-astra.com/consumer/hu/how-to-receive-astra/installation-assistent/index.php
cloud.strife
#6946
Ha nagyon olcsó, akkor jó, különben felejtõs.

www.digimomentsvideography.com

tep
#6945
de hogy válaszoljak is a kérdésedre :
100 körül talán el tudod adni...mert a #6911 -es hsz-ban jobb paraméterekkel rendelkezõ tv-t adnak 150-ért.

\"SLICE of LIFE\"

#6944
Hi!

Mik a vélemények a Panasonic plazmákról?
Én most nézegetek egy TH 42 PV8P- t.
Alapnak tûnik, de nekem megfelelõ lenne.

THX
#6943
Nem volt vicces!!
<#rinya>
Amúgy szeretem nagyon, csak lejárt az ideje szegénynek.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

tep
#6942
az jó , 4 méterrõl is meg lehet számolni a képpontjait<#vigyor3>

\"SLICE of LIFE\"

#6941
Kérdésem lenne. Ugye most váltok Full HD-ra és a jelenlegi 106-os LG plazmámom meg túl szeretnék adni. Még nincs 2 éves. Semmi baja szép a képe, hdmi meg minden vacak van rajta, a felbontása csak 852*480 (akkor még ez is basz*tt drága volt).
Szal ezért mennyit kérhetnék??

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

cloud.strife
#6940
Igen azt. 😄 Az ország 59%-os lefedettségén. 😄

www.digimomentsvideography.com

tep
#6939
jah , más országokban a 852*480-as plazmákat már a lomtalanításba rakják<#vigyor3>

\"SLICE of LIFE\"

#6938
Nah nekem is szepen bejott az Olimpia HD-ban a W4000-as TV-en antenna segitsegevel😊 Mondjuk az kar hogy az ismetlesek mar nem HD-ban mennek..

Cloud,
"Novenbertõl elindul a földfelszíni sugárzása az M1 HD és M2 HD adásoknak" ez azt jelenti hogy novembertol ismet lehet ingyen fogni majd mint most ha leall a kiserleti adas?
#6937
sztem már nem....más országban is egyre inkább kiszorulnak a hd-ready modellek...vmit a fullhd lassan,de biztosan lekuszik az árlépcsõn.
Ombika
#6936
En aszem rossz ceget irtam!!

#6930: Ez iden nemfog bekovetkezni! 😊

#6935
szerinted hd ready.s tv.t már nem érdemes venni ?
#6934
senki sem tudja megmondani mennyit fognak esni az árak.....ez olyan ,mint a lutri....
a37m87 jó tv volt...ma már csak egy baja van,hogy 2007es és a 2008-as modellek azért lényegesen jobb képet nyujtanak kevesebb ráfizetéssel...

érdemesebb az új szériában nézegetni...
200kért van a 37a551,37a557-es tvk amik szintén fullhd tvk.
#6933
Sziasztok !

Én is tv vásárlás elõtt vagyok, csupán nem tudom még h mit vegyek... full hd.és jó lenne B-) cs baromi drága... szerintetek karácsonyig mennyit fog esni az ára ?<#vigyor3>
Ezt a tv.t elfogadnám : Samsung LE-37M87 <#circling>
#6932
hát az nem most lesz...én is elég sokat vártam,de az árak úgy látszik nem esnek olyan mértékben...sztem oktoberre lesz 250 a 40a656os nálunk...talán karácsonyra lesz 220körül.

nekem meg a 616os jött be leginkább és nem is bírtam már tovább várni.
#6931
utánaolvastam és jó vélemény van a boltrol...valamint van adószám,cégjegyzék stb...ami azért elég sok webbolt hanyagol...
a garizás ügyében is rájuk csörögtem,készséges volt az eladó...azt mondta,hogy ha elromlik és a magyar samsung szervíz nem akarja javítatni,akkor elviszik õk és kint megcsináltatják.Aztán felhívtam a samsung magyarországi képviseletét és megkérdeztem,ha németoban veszek Tv-t azt itt is gariztatják-e.Konkrétan a 616os-t...Azt mondta 1évet kötelességük,de a 2.ik évben sem hiszi,hogy a szervíz elállna.
tep
#6930
hát jah...én arra várok , hogy a 40-es 656-os 150-200 közé essen <#vigyor3>

\"SLICE of LIFE\"

Ombika
#6929
Upsz igazad van en arra celoztam,de ez nem olyan jo ar erte! De mintha olvastam volna,h most csokken majd LCD-TV ara,de hat ennyi erovel barmeddig varhat ember,bar ez az info is kitudja mennyire igaz vagy nem! Terminalon olvastam!!

tep
#6928
az a 656-os

\"SLICE of LIFE\"

Ombika
#6927
Itt legolcsobban 307-ert dobta ki amugy??!! <#nemtudom><#conf>

Utanaolvastal,h garipapir stb megbizhato e,mert pl digitall-mixrol rosszakat olvastam!!??

#6926
digitall-on keresztül...

a 40a616os kerül brutto:248e-be házhozszállítással.

digitall_40a616os

8nap alatt kapod kézhez.
Én ma rendeltem,kaptam is visszaigazolást,hogy 6munkanap alatt lesz raktáron nekik és 1-2napon belül ki is hozzák.
Ombika
#6925
Honnan rendeled ahonnan meg is eri futarral?

#6924
Én is lg 32lg3000 gépet vettem. A boltban valóban nem a legjobb képe volt TV adásnál, de otthon az ezelõtti 100Hz-es JVC-t símán ûberelte. Már HD-tem is rajta. Hát mondhatom csúcs. Pedig a JVC sem piskóta.
Ez komoly. S amúgy 120-130-ig nem lehet csúcsragadozó.

Walk the Talk.

[NST]Cifu
#6923
Igen.

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

#6922
ha pédául némethonbol rendelek tv-t a Samsung 40a616ost ,azon is rajta van a magyar nyelv ugye?
Nexxuss
#6921
Tegnap este kicsit pötyögtünk a Casino Royale Blu-ray-yel. Anno azt mondtuk, hogy ez a Vesper csájé milyen szép. Na most FullHD-ban kiderült, hogy nem 😊 Vazeg tiszta szeplõ a csaj feje, meg szõrõs a felkarja<#hehe><#hehe>

HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!

Nexxuss
#6920
bazzeg át kell szerkeszteni az aláírásom. Nincs már sajnos 32V2500-m<#rinya><#rinya>

HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!

Nexxuss
#6919
hol?

HomeTheater: LCD: Sony Bravia KDL-32W4000, A/V: Sony STR-DG710, Speaker: JBL-SCS178 Ps3 ID: GjChriss --->http://playstationlive.hu ---> BETA V0.7!!!!!

cloud.strife
#6918
http://www.mtvzrt.hu/?id=290073

Itt a lényeg.

www.digimomentsvideography.com

Breki33
#6917
Elolvastad ezt?
http://logout.hu/iras/alapfogalmak_az_lcd_tv-kkel_kapcsolatban.html

A szolgáltatás igénybevételéhez egy beltéri egység kell amit a kábeles ügyfélszolgálat biztosít (legalábbis itt így van) bérleti díjért, és persze feltétele egy erre alkalmas TV készülék.

Sztem te kevered az ingyenes sugárzással
lásd: #6889

De hogy konkrétan a digi-nél hogy van azt nem tudom, deha õk se tudják elég gáz
#6916
Megkéreztem a Digi ügyfélszolgálatot, de a faszinak kb. annyi fogalma volt a M1+M2 HD adásról mint nekem illetve egy kicsivel több csak.

Amit mondott hogy a TV-nek rendelkeznie kell egy DVB-T tunerrel, ami nekem a TV-n remélhetõleg lesz. De hogy mit hogyan és mivel kell összedugnia, fingja nem volt róla.

Tudnátok segíteni, hogy akkor most én a kábelen ezzel a DVB-T tunerral hogy a fenébe tudok HD adást nézni?

Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny

#6915
Nézegettem ma a MM-ben igen sok szép és jó TV-t. A neten találtam egy LG32 LG300 készüléket, 15.000:1 kontrasztaránnyal, hátulján 3 HDMI, VGA, anyám kínja, élõben megnéztem, de nagyon nem jött be a képe. Olyan volt minden ember mintha viszabábú lett volna, szörnyen néztek ki. Ezt megosztottam egy eladóval, aki azt mondta hogy ez ennek a szériája a baja, azt mondta hogy vittek ezért már vissza TV-t is. Kérdezném hogy tényleg ennyire elmossa a képet, vagy csak rosszul votl beállítva a tesztkészülék? Hiszen itt a fórumon is sokan dícsérik a TV-t.

A max. 130.000 árkategóriában nálam az abszolut favorit a Panasonic 32 LE 8P lenne, ennek a képét láttam a legkontrasztosabbnak, és a legszebbnek (szüleimnek egy LE7 P-je van, nagyon meg vannak vele elégedve). De mi a francért nem tud a Panasonic beleépíteni egy rohadt VGA bemenetet?? Emiatt kénytelen vagyok lemondani errõl a masináról 😞😞

Volt egy LG aminek nagyon tetszett mind a design-ja, mind a képe, egy LG 32 LB76, és az ára is egész tûrhetõ (124.000). VAn rajta DVB-D tuner (ez mi? 😊 ), VGA, 8000:1 kontraszt 3 HDMI, 8ms válaszidõ. Egy Panasonic 32 LE 8P volt mellette, szinte hasonlóan jó képe volt ennek is (bár azért annak egy árnyalatnyival szebb volt szvsz). Errõl a készülékrõl tudtak mondani valami pro vagy kontra? Megéri megvenni 124.000-ért?


Ja, más: kérdeztem az eladót, hogy miért nincs HD adás az M1 sportközvetítés alatt, azt mondta hogy az csak mûholdvevõn jön HD-n (hehe, most nemtom hogy õ a hülye, vagy apám a vaksi aki meg van gyõzõdve hogy náluk Mogyoródon a Fibernet kábelszolgáltató HD-ben nyomja a sportközvetítéseket M2-n).

Ha a HD adás szolgáltatófûggõ, a DigiKábel pl. HD-ben adja e az M2-t?

Köszi a válaszokat, és a szakiktól elnézést ha hatalmas kreténségeket dobtam össze néhol, mentségemre legyen szólva abszolute laikus vagyok, akit megvezetnek a hangzatos fantázianevek és a csillogó-villogó csodacsiribingyók...

Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny

#6914
Sziasztok lg 32lt75 tv-t szeretnék venni. (nem nagyon találtam más beépített merevlemezes készüléket) Valaki tud róla véleményt mondani?
cloud.strife
#6913
MTV Zrt. honlapján fent van a térkép, hogy hol fogható.

www.digimomentsvideography.com

cloud.strife
#6912
Budapesten fogható DVB-T Mpeg4 tunerrel az M2 HD jelenleg teszt jelleggel. Novenbertõl elindul a földfelszíni sugárzása az M1 HD és M2 HD adásoknak.

www.digimomentsvideography.com

#6911
Sziasztok!


Szeretnék venni valami TV-t, természetesen tök nem értek hozzá. 110-120k körül szánok rá pénzmagot, elsõsorban 32 cömös átmérõvel szeretném megvenni. Melyik ebben a kategoriában a legjobb ár/érték arányú televízió? Melyiknek a legjobb a képe? Pls. help me! 😊

Az van egy ajánlatAuchan katalógusban van egy 106 cm-es Philips plazma ajánlat (42PFP 5332) 149.000-ért, annyit írnak csak róla, hogy 15000:1 kontrasztarány, valami Pixel Plkus képjavító áramkör található benne.

HA ez egy jó TV, akkor esetleg egy kis zsé hozzáadásával ilyet vennék.

Elõre is köszi a segítséget!

Xbox Live! gamertag: csodaleny PS3 ID: EU: csodalenyEU, US: csodaleny

[NST]Cifu
#6910
Nem találom, de ez a típus kódszámának megfejtése. Az egyik betû jelöli a tunert, de nem tudom fejbõl melyik. ^^

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

#6909
Köszi, a kód amit emlitettél azzal teljes értékü mpeg4-es lesz?
#6908
Azoknak szeretnék segíteni, akik nem csak 40-52"-ban tudnak gondolkozni.

Én csupán egy szerény lg 32lg3000-t vettem, 120k-ért. 82cm -es, és minden fajta csati megtalálható a TV-n. USB is. Fõleg számgépen nézek dvix, dvd, és HD filmeket. HDVI-HDMI catin keresztül. De elfogadta a gépet euro-n és svhs-n keresztül is. A videkarim nvgf 8500 gt.
A képminõsége /ami meglepett/ normál TV adásnál KITÛNÕ.
Ha összehasonlítom az ez elõtti 100Hz-es crt JVC-vel, legalább 50%-al tisztább. Kábelem van.

Walk the Talk.

#6907
Mondjuk akkor meg azt nem értem hogy HDMIn miért nem lehet megcsinálni ezt. Nah de hát ez van. 😄