LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7056
Hát ha ennyiért talász full-t akkor malacod van.

Walk the Talk.

Ombika
#7055
Samsung 6 series-nek jon mostansag ki vmi ujabbja?!

#7054
Ott kell megvenni ahol hivatalos Magyar garit adnak hozzá, és az 3 év teljeskörû!!!!
vki
#7053
Hi!

A közeljövõben terveztem egy LCD TV beszerzését, de nem tudom, hogy tudom eldönteni, hogy melyik lenne a legjobb. Egyelõre Samsung-ban gondolkodtam, mert az összes vásárolt TV otthon Samsung. A hely, ahova beférne, kb. 80 */- 5cm. Árban még nem gondolkodtam, de azért 150 felé nem akarnék vele szaladni. Nézegettem, de FULLHD-ban ebben a méretben nem nagyon találkoztam.

Tudtok valamit ajánlani?

A válaszokat elõre is köszönöm!

ACER Aspire 5738ZG

#7052
én csak egy dolgot nem értek...a 37a656 és 37a659 valamint a 37a615ös között mi a különbség a panelban?.....mivel mind3 15.000es dinamik kontrasztu panel,de az árban azért jocskán van eltérés...vagy van más is?


ha vki tudja elárulhatja nekem.
#7051
Az 501 és az 500-as között a külöbség csak annyi, hogy az 501-esnél teljesen fekete a káva, az 500-as típusnál ezüst csík van körbe.
A 1.080p/24 Hz-t semmire sem tudnám használni jelenleg 😞 Itt most nagyon jó árban lenne 501:
http://www.digitall.hu/index.php?conect=shop&fokat=23&alkat=79&fullview=51344
Csakhát magyar gari nincs rá...
#7050
Én a 32xv500-ba zúgtam bele. Arról írták, hogy kitûnõ, csupán a visszajátszás hagy némi kívánnivalót maga után.
A 32xv501 a site szerint mindenben kitûnõ, csak 1.080p/24 Hz mód esetében a kép lassú mozgások esetében kicsit remeg, s a távirányító mûködési "szélessége" lehetne nagyobb.
Az analóg képei óriásiak., tehát ha tudsz kompromisszumot kötni, ne habozz. Minden tipusnál van ami not ok.
A másik pedig, hogy milyen sûrûn használod egyenlõre a 1.080p/24 Hz-t.

Walk the Talk.

#7049
Én is a 32XV500-at néztem ki, de most elbizonytalanítottál. Ezt a tesztet láttad ? Sajnos német tudásom nem tökéletes, de nagyon nem húzták le, 10-bõl 9 csillag.
http://www.areadvd.de/hardware/2008/toshiba_32XV501P_1.shtml
Már csak az kérdés, ha nem ezt akkor mit ?
#7048
Én a drágább tosi-t akartam megvenni /199000/, de a tesztek szerint bár kitûnõ a képminõsége, nagyfelbontású anyag lejátszásakor digitális zavar vehetõ észre, s a színek minõsége is romlik.

Walk the Talk.

#7047
Elég hasznos:hd

Walk the Talk.

#7046
köszi

LAP: MSI K9A2 CF-F CPU: X2 6000+ VGA: Sapphire 3870 DDR4, RAM: 4GB Samsung, HDD: Seagate 320GB SATA2. Várható bele egy CoolerMaster HyperTX2-es

Guer
#7045
lehet kapni speciális lcd tisztító készletet én azt javaslom...
utána olyan a képernyõ mintha vadiúj lenne

nem marad foltos stb... (és tuti nem karcolja)

#7044
az a vaj, hogy a vizes rongy miatt lett foltoss. 8-(

LAP: MSI K9A2 CF-F CPU: X2 6000+ VGA: Sapphire 3870 DDR4, RAM: 4GB Samsung, HDD: Seagate 320GB SATA2. Várható bele egy CoolerMaster HyperTX2-es

balla27
#7043
puha tisztító kendõ,ha így nem lehet a port letörölni,akkor nedvesítse be a rongyot mosószeres oldatba.ne használj súrolószert .ez egy hivatalos leírás a sony tévémhez.szerintem sima vizes nedves rongy.én a laptopot így szoktam,és semmi baja

#7042
Sziasztok!

Nagyon fontos, és SOS-es kérdésem lenne. Hogyan, mivel lehet szépen letakarítani a maszatokat az LCD tv-rõl???

Elõre is THX

LAP: MSI K9A2 CF-F CPU: X2 6000+ VGA: Sapphire 3870 DDR4, RAM: 4GB Samsung, HDD: Seagate 320GB SATA2. Várható bele egy CoolerMaster HyperTX2-es

#7041
köszi, azért 20 rongy az elég jelentõs különbség...
#7040
Az Auchanban 99.900.- Nekem már évek óta Toshiba van, hibátlan és nagyon meg vagyok elégedve vele.
Nézd meg személyesen, probáld ki.
#7039
#7038
Sziasztok!

véleményetekre lennék kíváncsi az alábbi lcd-vel kapcsolatban:

Toshiba 32AV500P
http://www.edigital.hu/product.php?bid=5&partner=11342&productid=37709

ár/érték elég jónak tûnik és a toshiba sem ismeretlen gyártó. szerintetek megéri-e beruházni, vagy tudtok esetleg jobbat kb. ezen az áron?
PyRex
#7037
ezért van túlcizellálva ez az mpeg4-képesség. kb. ki nem sz@rja le? Úgyis mindenkinél (ok, nem mindenkinél, de a legtöbb embernél) valami szolgáltató nyomja kábelen, oda meg amúgy is kell a settop box, pláne ha az extrákat is ki akarod élvezni (mûsor megállítás, tekerés, stb...)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Breki33
#7036
Az én kábelszólgáltatómnál pár hónapja van már HD adás illetve csomag.

És ha ezt HD minõségben szeretném nézni tök mindegy tudja-e a TV-m az mpeg-4-et

Ha ilyen 300-es csodatv-m lenne ami tudja az mpeg-4-es kódolást akkor is
kéne használnom az õ set top-box-ukat.

Te kevered a földi sugárzást és a kábelen jövõ jelet.
Elõbbi elvileg ingyenes és vételkörzetben mpeg-4-es TV-vel fogható
utóbbinál ez nem így van.
Klemice
#7035
natessék #7026..

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

balla27
#7034
sony

Klemice
#7033
samu

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#7032
Most akkor melyik a jobb TV 32"-osba? A Samsung vagy a panasonic?
#7031
vagy veszel majd 5-10ezerért egy set-boxot.....ezen az mpeg2n tök felesleges kiakadni.
Klemice
#7030
elõbb-utóbb 😊 mint az euró bevezetése 😊

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Pimpedli
#7029
Elõbb-utóbb a kábelszolgálatóknál is lesz HD adás. Ha azt HD minõségben és nem SD-ben szeretnéd nézni, nem mindegy, tudja e tévéd az MPEG-4-et. Kellemetlen lenne, ha volna egy 250 ezer körüli tévéd, amelyik csak MPEG-2 -re jó. Mert, akkor vehetsz vagy bérelhetsz hozzá pluszba egy set top boxot is...

Sony KDL-32W4000 Sony RDR-HX750

Breki33
#7028
keretje :-)

attól még, hogy nem mpeg4-es a tunerja nem biztos, hogy gagyi egy tv.

Fõleg ha vki nem nagyfaluban lakik és vszínû úgyis kábelen jön neki az adás nem földi sugárzással
Pimpedli
#7027
Miért nem írja sem a Samsung, sem a Panasonic, hogy a tévé beépített tunerje MPEG-4-re képes-e? Ez hamarosan igen fontos lesz.

Amúgy kinéztem én is egy KDL-26E4000-est, de elég drágának találom, ahhoz képest, hogy csak 66 centis. S zavar, hogy az LCD keretje nem fekete, hanem fehér. (Eddig csak CRT-m volt, de annak mindnek sötét volt a kávája. Most egy Grundig ST 63-270/8-as, 100 Hz-es készülékem van, gagyi LCD-re nem akarom lecserélni...)

Sony KDL-32W4000 Sony RDR-HX750

Klemice
#7026
te is leírtad hogy jobb a samsung
de ugyebár a sony a minõségi minõség... <#rolleyes>

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#7025
Sziasztok!
Mi a véleményetek a panasonic LCD tv-krõl?
Én most kinéztem egyete: tx-32le8p. Nézegettem samsungokat is hasonló árkategóriában és jobbak a tulajdonságai mint a panasincnak.
Melyik a jobb, érdemes megvennem a panasonicot?
#7024
Valaki tol ki filmet HD tévére HDMI-s notebookal? Milyen a kép úgy?

:: ballor.hu :: gt.ballor.hu :: gow.ballor.hu :: ballor.hu/titanquest ::

#7023
Bocs a többiektõl de máshol is idegesítik a fórumozókat ezek a fa..kalapok.
#7022
Na ide is betörtek ezek a hülye reklámozók a szar lg-tévéjükkel ezt nektek<#violent><#mf2>
#7021
Nekem még a 250 is sok:s De ez a játék nem hangzik rosszul😄
#7020
heh,most találtam hogy a 7up-nál pont ilyet lehet nyerni 😄 lehet hogy ott kéne inkább próbálkozni.
egyébként megnéztem külföldön ugyan ez a tv csak 250-be kerül...
#7019
Én 350 ezret nem adnék egy tv-ért. Akár milyen is legyen az...
Breki33
#7018
lol
#7017
LG LCD TV - 47LG5000 ez a pontos típusa... remélem ez már elég
Klemice
#7016
de milyen tv??

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

#7015
350ért láttam,még nem vettem meg,csak nem tudom,azért az nem két fillér és nem tudom hogy megéri e a befektetést
Breki33
#7014
Hát így csak pozitívakat tudok mondani, errõl a tv-rõl csak tudnám melyik P
Breki33
#7013
mennyiért vetted?
#7012
Hali,egy olyan kérdésem lenne hogy tv vásárlás elött állok és kinéztem magamnak ezt a tv-t és érdekelne a véleményetek vele kapcsolatban,pozitiv, negatív
#7011
Én nemrég vettem egy 32a558-as Samsung Full HD TV-t. Gyönyörû a képe, SD adás is nagyon szép, olyan feketéi vannak, hogy becsinálok, mindenkinek ajánlani tudom.

[NST]Cifu
#7010
Én úgy vettem észre, hogy valamit nagyon kitaláltak a belsõ elektronika terén. Sony, LG, Samu, ezek mind egy klasszissal jobb SD / TV képpel bírnak, mint a tavalyi modellek. Egy tavalyi felsõ kategóriás F86-os Samunak gyengébb a TV adásnál a képe, mint egy idei belépõ szintû A431-esnek.

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

Klemice
#7009
mondjuk igaz, hogy a full hd-ben komolyabb dolgok vannak 😊
a boltban meg szinte bármit össze tudsz hasonlítani 😊 bár kicsit meleg lehet 😊

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

cloud.strife
#7008
Az nem ilyen egyértelmû.

De ha egy 32" 190e ft-os HD Ready tv-t hasonlítunk egy 32" 250-280e ft-os FullHD-val, akkor természetesen jobb lesz a kép, hisz annyival komolyabb kategória is, amiben mégjobb elektronikák vannak. Tehát így jobb. 😄

Én speciel egy HD Ready 32D3010-et cseréltem le egy 32E4050-re, ami már FullHD árban hasonló a kettõ, csak ugye majd egy év különbséggel. Jobb az új tv-m, kb 30%-al.

www.digimomentsvideography.com

Klemice
#7007
jobb az analóg adás fullHD-n mint HD ready-n?

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;