LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de ez a másik samu is jónak tûnik, meg 100hz-es is...
Ale Alonso! poppe fan club™
Samsung - LE-46M87 vagy Sony - KDL-40W4000?
Ale Alonso! poppe fan club™
cudarz:
Én most vettem egy Sony 32"-os TV-t a Media-ban (aránylag elég jó áron volt), nem full HD, viszont van benne DVB-TV tuner, 2 HDMI, meg a szokásos. Eddig meg vagyok vele elégedve, csak a 25x szétosztott analog kábeltv jel egy kicsit furcsa rajta, viszont az Alpha, kemény 10e forintos DVD lejátszót rákötve a DVD gyönyörû.
ACER Aspire 5738ZG
Lehet hogy már volt róla szó, de én nem találtam meg. A kérdésem az lenne, hogy jelenleg LCD TV márkák közül melyik viszi a pálmát. Ha bemegyek egy media markta ott JVC, SHARP, TOSHIBA-át ajanlanak. Neten mégis inkább a Samsungokat és a Sonykat dícsérik.
Szerintetek melyik a jobb?
köszi
Adott egy LCD TV (Sony), egy laptop DVI kimenettel. DVI-HDMI kábellel ráküldöm a képet a TV-re, fasza is, meg minden, de hogy tudnám megcsinálni, hogy a hang is ott legyen? Most jelenleg van egy kis hifi fölötte, és azon jön a hang, de nem szeretném mindig azt használni. Elõre is köszi a választ!
ACER Aspire 5738ZG
Samsung LE32R88BD
Holnap kipróbálom. Elvileg aug. 31-ig van ingyenesen.
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Elvileg aug 31-ig van ingyenesen az M1 és M2 HD. Nekem a sony nem akar befogni semmit.
Azt olvastam, hogy tetõ antenna kell a vételéhez.
Ez tényleg igaz???
Ha igaz, akkor csak rá kell dugnom vagy itt is kell állítgatnom az antennát a szebb vételhez?
A Sonyról egy pár szót.
Ps3, BD, DVD gyönyörû. Számomra tökéletes. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
A upc viszont egy nagy fos. Bár nem rosszabb mint a régi plazmámon.
Hát röviden ennyi.
Már csak a régi erõsítõmet kell lecserélnem, mert kra idegesít a dd, dtsHD pattogása. BD-n meg kevés film van még a régi DD-ben.
De ez egy karácsonyi téma lesz.
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Valaki tud segíteni???
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Ez azért már jelent valamit.
Gondolom.
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Bízom benne, hogy nem szarik be. Eddig is k drága elektronikai cuccaim voltak, hála az égnek semmi soha nem szart be. Remélem itt se lesz szükség a garira.
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
380eft
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Tegnap elott lattam rajta HD minosegbe olimpia zarot,majd elajultam igaz fel misiert adtak ott,eleg rohejes ar!!!
Már alig várom.
😊
Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00
Intel Core i5 760, Gigabyte GTX460 1GB OC, Kingmax 4GB 1333 Mhz, Samsung F1 1TB HDD, Windows 7 Ultimate 64bit
<#eljen>#eljen><#vigyor2>#vigyor2><#vigyor2>#vigyor2>
ACER Aspire 5738ZG
Samsung LE-32A551
és
Samsung LE-32A551P2R
típusú tévé is...árban kb. ugyanott vannak, de nem tudom, mi a különsbség a kettõ között.
Valaki tudja esetleg?
Amúgy mire jó a digitális tuner?
SAMSUNG LE-32A551P2R
Én is ezt tervezem hamarosan megvenni.
Nincs túl nagy szobám, kicsit nagy lenne bele a 37"-os (94cm) LCD tévé, ráadásul durván 3 méterrõl nézném, szóval asszem ez a 32"-os bõven elég lesz nekem.