LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

zsutyesz
#7107
kösz mindenkinek, még megfontolom, a 117cm képátló azért csábító 😊
de ez a másik samu is jónak tûnik, meg 100hz-es is...

Ale Alonso! poppe fan club™

#7106
Samu 40A656, annál jobbat 300 körül nem nagyon kapsz
#7105
Hát képminõségben azért a M87es elmarad mivel tavalyi modell, ha neked a nagyobb képátló kell akkor Samu ha nem akkor meg szintén Samu A656 vagy W4000 izlés dolga. 😛

zsutyesz
#7104
hello szakik, 300 körül melyik a jobb vétel ezek közül?

Samsung - LE-46M87 vagy Sony - KDL-40W4000?

Ale Alonso! poppe fan club™

Ombika
#7103
Utso 2 marka kozul valogass! 😊

vki
#7102
Közben rájöttem... A 2-es HDMI alatt van egy jack bemenet 😄.

cudarz:
Én most vettem egy Sony 32"-os TV-t a Media-ban (aránylag elég jó áron volt), nem full HD, viszont van benne DVB-TV tuner, 2 HDMI, meg a szokásos. Eddig meg vagyok vele elégedve, csak a 25x szétosztott analog kábeltv jel egy kicsit furcsa rajta, viszont az Alpha, kemény 10e forintos DVD lejátszót rákötve a DVD gyönyörû.

ACER Aspire 5738ZG

#7101
Sziasztok!

Lehet hogy már volt róla szó, de én nem találtam meg. A kérdésem az lenne, hogy jelenleg LCD TV márkák közül melyik viszi a pálmát. Ha bemegyek egy media markta ott JVC, SHARP, TOSHIBA-át ajanlanak. Neten mégis inkább a Samsungokat és a Sonykat dícsérik.

Szerintetek melyik a jobb?

köszi
vki
#7100
Hi!

Adott egy LCD TV (Sony), egy laptop DVI kimenettel. DVI-HDMI kábellel ráküldöm a képet a TV-re, fasza is, meg minden, de hogy tudnám megcsinálni, hogy a hang is ott legyen? Most jelenleg van egy kis hifi fölötte, és azon jön a hang, de nem szeretném mindig azt használni. Elõre is köszi a választ!

ACER Aspire 5738ZG

#7099
Mi a véleményetek errõl a TV-rõl?
Samsung LE32R88BD
#7098
Megnéztem bõven benne vagyok a szórásban, de mindenhol írják, hogy tetõantenna kell hozzá.
Holnap kipróbálom. Elvileg aug. 31-ig van ingyenesen.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

cloud.strife
#7097
Merre laksz? Mert most még csak a pesti Széchenyi torony adja.

www.digimomentsvideography.com

Klemice
#7096
43x mindegy 😊 3mas széria ugyanaz mindkettõ

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#7095
Olvasgatom a fórumot és Én is beregisztráltam a7up-ra. Köszi az ötletet😊 Max. 120e-ig kinéztem 2 Samsungot, de nem tudom mi a különbség közöttük: LE32A431T2 és LE32A430T1? A 430-asra rengeteg cirilbetüs találat jön be a google-n. Igazából azt sem találom, hogy 2008-as modellek-e? Ebbõl a keretbõl mit érdemes venni?
#7094
Még egy kérdés.
Elvileg aug 31-ig van ingyenesen az M1 és M2 HD. Nekem a sony nem akar befogni semmit.
Azt olvastam, hogy tetõ antenna kell a vételéhez.
Ez tényleg igaz???

Ha igaz, akkor csak rá kell dugnom vagy itt is kell állítgatnom az antennát a szebb vételhez?

A Sonyról egy pár szót.

Ps3, BD, DVD gyönyörû. Számomra tökéletes. Nagyon meg vagyok vele elégedve.
A upc viszont egy nagy fos. Bár nem rosszabb mint a régi plazmámon.
Hát röviden ennyi.

Már csak a régi erõsítõmet kell lecserélnem, mert kra idegesít a dd, dtsHD pattogása. BD-n meg kevés film van még a régi DD-ben.

De ez egy karácsonyi téma lesz.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

#7093
Na megjött a tv. Fasza a cucc, de mindenhol azt olvasom, hogy elvileg a sima sd adást is fel tudja skálázni 1080p-be. Ezt minden tesztben leírják, de én nem tudom felskálázni a sima upc-met sehogy.

Valaki tud segíteni???

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

#7092
Szerintetek lg 32lt75 vagy 32lg5000?
#7091
hasonló cipõben járok <#schmoll2>
#7090
azér nyugi, ha nem nyersz vehetsz egyet pár forintért....😄
#7089
Még jó, hogy izgulok, majd szétvet az ideg 😄.

#7088
LCD tévét énis szívesen hazavinnék, fõleg ingyen, de nekem az ilyenekkel nem szokott szerencsém lenni... :S
#7087
na, aki érintett 7uppos nyereményügyben, az kezdjen izgulni, mert kedden eldõl, hogy kinyeri az lcd tvt!ha nem is én nyerek, azért szeretnék kezet rázni a nyertessel, mert mi 30 email címmel reggeltünk.:-)
Ombika
#7086
Samsung 40a656 kinnt 250-ert lenne,tok mind1 reszemrol hogy hova kell vinni garira,mert ismeros van kinnt ! 😊 De,ha azt nezzuk,h 270-ert van itthon es ha ahhoz hivatalos gari jar,akkor +20 ropit meger!!

#7085
Én is ismerem ezt a soproni céget beszéltem velük párszor hivatalos szervízesek is,osztrákból hozzák a cuccot kinti 2év gari van rájuk ha valami van a tévével javítják vagy cserélik,õk nem sufnituningosak<#ejnye1><#vigyor2>
#7084
Elvileg ezek a soproniak a sony, pana meg a jvc-nek a hivatalos szervize.
Ez azért már jelent valamit.
Gondolom.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

#7083
Ha holnap megjön leírom mi volt hozzá.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7082
Ugy legyen,de sokszor a kis ceges garipapir nem er semmit se! 😞

#7081
Tud valaki 2 tuneres PIP funkcióval rendelkezõ LCD vagy plazma tévét mondani?
#7080
Nekem 2 évet mondtak a cuccra.
Bízom benne, hogy nem szarik be. Eddig is k drága elektronikai cuccaim voltak, hála az égnek semmi soha nem szart be. Remélem itt se lesz szükség a garira.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7079
A lenyeg a garin van,sima nyomtatott szar nem er semmit se!!

#7078
Nem tom. Én a soproniaktól rendeltem. 2 is volt raktáron. Kihozzák, megnézem, ha valami gebasz van, nem fizetek. Szóval nagyon nem tudnak megsz*patni.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7077
Sok az olyan sufni bolt,ami csak 1 bungallow! 😞

#7076
Ennél többet én sem tudok.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7075
Ismerem es van meg 1 rakat ilyen hely! 😊

#7074
argep.hu

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7073
Electro World-hoz kepest nem volt draga! 😊

Samut nemtudsz jo arban?

#7072
Hát b*szott drága volt így is, de még mindig olcsóbb mint 2 hónappal ezelõtt, amikor meg akartam venni.
380eft

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7071
Mennyibe lotted?! 😊

Tegnap elott lattam rajta HD minosegbe olimpia zarot,majd elajultam igaz fel misiert adtak ott,eleg rohejes ar!!!

#7070
Én elbuktam a feladatokon😊 mik a jóválaszok? 8 kérdés van😊
#7069
Sony KDL-46W4000 megrendelve. Csütörtökön kézhezkapom.
Már alig várom.
😊

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

#7068
Ugyan az a kettõ szvsz, csak nem minden bolt írja ki a név mögé, hogy P2R.

#7067
És még tartós is. Haveromnál kb két hete leöntöttem, sörrel és azóta is mûködik. Bár azóta sose hívtak sörözni.
JürgenKlinsmann
#7066
LCD-k között még egészjónak számít sztem..

Intel Core i5 760, Gigabyte GTX460 1GB OC, Kingmax 4GB 1333 Mhz, Samsung F1 1TB HDD, Windows 7 Ultimate 64bit

#7065
Finisbe ért a játék a www.7up.hu -n, úgyhogy mindenki regeljen és játszon még egyet, mert jövõ héten valaki megnyeri az LG HD TV-t!
<#eljen><#vigyor2><#vigyor2>
#7064
Hali egy olyan kérdésem van hogy egy ilyen tv az idõt állóbb vagy pedig valami plazmát nézzek? Tv: LG LCD TV - 47LG5000
vki
#7063
Elméletileg 2012-re hazánkban is át kell állni a digitális TV adás sugárzásra, vagyis elméletileg antennán lehet fogni majd HD adásokat ingyen... elvileg...

ACER Aspire 5738ZG

#7062
Még azt szeretném kérdezni, hogy P2R-nek van valami jelentõsége? Csak mert van:

Samsung LE-32A551
és
Samsung LE-32A551P2R

típusú tévé is...árban kb. ugyanott vannak, de nem tudom, mi a különsbség a kettõ között.
Valaki tudja esetleg?
#7061
Köszi! :-)
Amúgy mire jó a digitális tuner?
#7060
Jó választás, nekem is majdnem ez a tv lett. De éppen nem volt a raktáron a boltban, ezért lett helyette LE-32a558P3R. Kettõ tv között az a különbség, hogy az enyémben van digitális tuner, de az semmire nem használható jelenleg.

#7059
Dehogynincs akkora méretben.

SAMSUNG LE-32A551P2R

Én is ezt tervezem hamarosan megvenni.
Nincs túl nagy szobám, kicsit nagy lenne bele a 37"-os (94cm) LCD tévé, ráadásul durván 3 méterrõl nézném, szóval asszem ez a 32"-os bõven elég lesz nekem.
vki
#7058
Azért nem is feltétlen ragaszkodnék a FULLHD-hez, mert ekkora méretben nincs, plusz egy kicsit húzósabb is, mint a másik 😄.

De mi van a lennt emltett 6-os szériával? Valaki tud mondani valami jót? 😄.

ACER Aspire 5738ZG