LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7157
Sziasztok!
Szerintetek a Samu LE32A551 milyen lehet?
Sosem gondolkoztam FullHD-an de ennek az ára baráti még a számomra.
Vagy még lenne a Samu LE32S81 v.LE32R82B nem tudom melyik az újabb széria meg mik a külömségek ezek mondjuk már HDReady-sak.
Hétköznapi DVD-re és tv-re elég lenne?
Mi az elõnye a FullHD-nak?Divx meg DVDRip is menne rajta,esetleg képjav.funnkciók jól jönnének!Ja és mindegyikben van tuner de van vagy száz féle,melyik az ideális a jövöre nézve?
Köszi!

balla27
#7156
v 3000 sony tv-m van.szerintem nagyon super.azt nem tudom ,hogy a d3500 az full hd-e,de a v3000 az biztos,meg ezen 3 hdmi csatlakozó van .ami késöbb jól jöhet majd.kb 230 000ft.megéri szerintem

#7155
Sziaszok!

Szüleim akarnak 101 cm körüli FullHD LCD vagy plazma tv-t venni. Sokat nézik, nagy szobában. A Sony vagy a Panasonic jöhet szóba kb 250e-270e lenne rá szánva. Amit néztek egy SonyKDL40D3500. Vélemény? Érdemesebb plazmát választani? Lesz kábeles HD adás is.

Elõre is köszi.
Ombika
#7154
260-265 ezer ft mar van 5-6 helyen ez a Samsung 40A656!!! Szal annyira nem kell izgulni! <#worship>

tep
#7153
csak nehogy emelt áron kapjad

\"SLICE of LIFE\"

#7152
Akkor szerencsédre nem kúrtad el😊

zsutyesz
#7151
szórakoznak ezek az árakkal...

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

poppe
#7150
hú de örülök h tegnap megrendeltük! tegnap még 263.700 volt bruttó itt is, de mára valóban kivették az akciósok közül... még 1 hétig se volt akciós, mert múlt héten néztük ki, akkor 291E volt...

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#7149
Ööö én a bruttó árat néztem, vagy nem azt kell?Bruttó ár:317 900Ft az AVPlanet-nél<#nemtudom>

zsutyesz
#7148
😄DDD

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

poppe
#7147
húúú bazze, itt 300 Ft-tal olcsóbb... picsába, elkúrtuk... 😄

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

desigo
#7146
nah max pont ekkora férne be a szobabútorba 😊
#7145
Ombika
#7144
Korrekt ajanlat cska nemakartam 1szerre befektetni,reszletre meg naluk nem lehet vasarolni! 😞

poppe
#7143
múlt héten még 290e volt, avplanetnél egy ideig sztem nem megy lejjebb...

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Ombika
#7142
Igen lattam,ezert nem eri meg kinntrol meg 10 k a kulonbseg csak! Kerdes esik e mostansag vagy nem erdemes varni vele?!

zsutyesz
#7141
ja, mi egy család vagyunk. 😊

az avplanet-nél vesszük, most akciós:
http://www.avplanet.hu/LE-40A656A1F

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#7140
Vegyed nyugodtan. Én 5 napja birtokolok egy 46W4000-t és állítom, hogy b*szott jó. BD tökéletes. Igaz én is 3 méterrõl nézem, de nekem a 46-os se nagy.

Sony KDL46W4000 Denon 3802, Jamo 7.1 THX PSN id és Xbox live: Wasp00

Ombika
#7139
Honnan mennyiert vetted? 7138 HSZ ?

Kinnt is nezegettem osztrakbol betudnam hozatni ,de ott se olcsobb 1050 euro! 😞

zsutyesz
#7138
nekünk holnap hozzák <#taps>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#7137
samu 40a656, az se rossz.
cloud.strife
#7136
Vegyed. 😄

www.digimomentsvideography.com

#7135
Hahó,

egy kis segítségre lenne szükségem.
Kinéztem álomtévémet, egy Sony 40W4000-et.
Kábé három méterrõl néznénk, nagyobb tehát semmiképpen sem kell, elsõsorban dvd-ket néznénk rajta (nem tv-t) és rámegyünk a HD-cam/BR vonalra is hamarosan, szóval kell a fullHD is.

A kérdésem az lenne, hogy nézegessek még végtelenül izgalmas teszteket, hasonlítgassak össze k*rvára érdekes katalógusadatokat, lamentáljak még heteket és idegesítsem magam különféle elbizonytalanító/megerõsítõ kérdésekkel, vagy gyorsan vegyem meg ezt a varázslatot, mert ezért a pénzért ( kábé 300K) úgysem kapok jobbat ?

Mindenkinek elõre is köszi a segítséget.<#worship>
cloud.strife
#7134
32S4000, 32V4500 (ez Mpeg2/4 tuneres)

www.digimomentsvideography.com

poppe
#7133
ok, köszi! (jájjj miko lesz má csütörtök...)
<#worship>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

[NST]Cifu
#7132
A DVI-D -> HDMI kábel stimmel, ha van külön hangfalad, akkor nincs gond, kösd azt a hangkártyára (akár alaplapi, akár különálló).

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

poppe
#7131
asszem nincs hangkártyám, csak alaplapi... akkor a hangfal helyére kell a jack? a másik kábelt eltaláltam? 😊

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

[NST]Cifu
#7130
A hanghoz külön kábel kell a hangkártya és a TV közé (jack - jack vagy jack -> 2xRCA), a 9800GTX nem ad ki hangot, csak a HD szériás ATi videókártyák...

A csapatmunka roppant fontos: rajtad kívül másra is l?hetnek!

poppe
#7129
berendeltem egy 40 colos samu a656-ost, csütörtökre jön is 😊
pc(9800gtx) összekötéshez egy dvi-d-hdmi kábelt kell vennem? ebbõl van többféle is? <#lama> 😊 tökkkéletes hangot és képet akarok! 😄

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#7128
én úgy vagyok vele, hogy mivel új modellek nem nagyon fognak kijönni egy jó darabig, csak karácsonykor veszek majd TV-t Tuti lesznek akciók. de nézegetni el lehet kezdeni most is, a fentebb említettek miatt
SD456
#7127
Hi!

Kb.: 80-100 cm közötti méretre gondoltam.

PS3 ID: SDani456

antgecc
#7126
Üdv!

Szeretnék venni egy 42" HD ready plazmát, 150-170 körül. Tudnátok ajánlani vmit? Nagyon balfék vagyok a témában, egyáltalán nem tudom milyen márkát érdmes venni. Karácsonykor mekkora kedvezményt dobnak egy ilyen tv-re? Nem tudom várjak-e addig. Mekkora kontraszt arány alá nem érdems menni, ha szép képet szeretnék?

Köszi!

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

cloud.strife
#7125
Mekkora méret kell?

www.digimomentsvideography.com

cloud.strife
#7124
Vmi kínai gagyi ez a Medion.

www.digimomentsvideography.com

SD456
#7123
Hi all!

Tudnátok valamilyen jó Sony vagy Samsung LCD TV ajánlani max 200e FT-ig ?

PS3 ID: SDani456

#7122
Ehhez mit szóltok?

www.aldi-hungary.hu/hu/html/offers/2827_7238.htm

Valon mi lehet benne?
Ombika
#7121
<#worship>

vki
#7120
Az a baj, hogy fix helyre ment. És így is 2-2 centi van oldalanként 😄. Eleinte 26-ost terveztem, de az kicsi lett volna 😄.

ACER Aspire 5738ZG

Ombika
#7119
Akkor lenne igazi,ha 40-es lenne! <#eljen>

vki
#7118
Hát jah... Örülök is neki elhiheted 😄

ACER Aspire 5738ZG

Ombika
#7117
Jaja,vki amugy nem banna ha zugna is csak lenne ilyenje! 😊

vki
#7116
Végülis nagyon nagy csendnek kell hogy legyen ahhoz, hogy halljam. Mellesleg a gép szinte ott megy a fejem mellett, szal ez a legkevesebb 😄.

ACER Aspire 5738ZG

Klemice
#7115
én azt hittem a tv sípol nálam (samu 😄) de miután kihúztam a konnektorból és még mindig ment a sípolás rájöttem hogy nem az volt 😊

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Ombika
#7114
Samsung 244t monitor volt! 😊

Klemice
#7113
na és még nyomják itt a dumát hogy csak a szar samsungok sípolnak.. 😊

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Ombika
#7112
En csak akkor hallottam mikor folehajoltam,oda meg 10 evbe max 1szer! 😊

vki
#7111
Mondjuk annyira nem zavar. Úgyis benyomom a kikapcsolót 1 órára, és öt percen belül alszok 😄.

ACER Aspire 5738ZG

Ombika
#7110
En mar ezt tft monitornal is eszrevettem anno,azt mondtak normalis!!

vki
#7109
Hi!

Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy az normális, hogy ha kikapcsolom a TV-t, egy ideig (kb. 1 óra) egy pici, enyhe sipoló hang jön a hátuljából?
Nem feltûnõ, csak azért na 😄. A TV amúgy egy Sony KDL-32L 4000.

Elõre is köszönöm a válaszokat!

ACER Aspire 5738ZG

#7108
HAli! Azt szeretném kérdezni szerintetek melyik érné meg a legjobban és miért? Miben különböznek? Tv nézésre dvd-zre ps2-re használnánk?
Samsung PS42A410C1
Samsung PS-42A450P2
Samsung PS-42A456P2D
Samsung PS-42A457P1D
Samsung PS-42A451P1