LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sony KDL–40S4000 és Samsung LE–40A656 LCD Tv, mindkettõ 240.000 Ft-ért. A Samu kicsivel többet tud (100Hz) és azt olvastam, hogy PC Monitornak is jobb, mint a Sony. Ti melyiket ajánlanátok?? Bár ha van ötlet másik Tv-re, az is érdekel. 😊
Én is láttam jó áron egy 40-es Samut Electro Worldben
Aztán itthon nézem a típusát pontosan és látom,hogy több mint 2 éves modell...
Tescos raktározásról,árumozgatásról meg inkább nem beszélnék...
Amúgy ha vkit érdekel,akkor HD-Ready-s tv,
Mi is TV-t szeretnénk venni.Igaz,most beírnék 3 alternatívát,amit kinéztünk,hogy melyiket ajánlanátok.
Toshiba 32AV500P LCD TV
-képátló: 82 cm
-kontrasztarány: 20000:1
-fényerõ: 500 cd/m2
-8 fajta képformátum állítás
-Full 10 bit-es processzor
-integrált jelerõsítõ
-aorduplázó, Pixel Processing IV
-Toshiba hangrendszer 2x25 W
-SRS WOW térhangzás
-HDMI/PC/Scart/Kompozit bemenetek
Panasonic 32LE8 LCD TV
-Felbontás: 1366*768
-S-video bemenet
-8 ms válaszidõ
-5000:1 kontrasztarány
-2x HDMI bemenet
LG 32LG3000 LCD TV
felbontás: 1366*768
-fényerõ 500 cd/m2
-rejtett hangszórók
-SRS TruSurround térhangzás
-S-video csatlakozó
-15000:1 kontraszt
-8 ms válaszidõ
-3x HDMI
Errõl a háromról lenne szó.Ezek HD ready tv-k?MErt az újság nem írja.
Inkább a Toshiba és az LG között vacilálunk.KÖszi szépen a segítségeteket és bocs,hogy ilyen hosszú lett.
Tv-t szeretnék venni, de gondban vagyok nem tudom milyet vegyek. Tudnátok ajánlani Tv-t, nem muszáj csak 1 fajtát, a lényeg, hogy a kritériumaimnak megfeleljen!. Amire használnám: Blu-Ray és DVD Filmek nézése DVD Lejátszóról (HDMI) és PC-rõl (HD4850 PCI–E VGA), sötétített és világos szobában egyaránt. Ezenkívül PC Monitornak, fõleg Netre és Játékra (szintén HD4850 PCI–E VGA).
Amit tudjon a Tv: FULL HD 1080p, 40" méret, Natív 24p, HDMI v1.3, PC Csatlakozó, PIP! Kb. 200 ezret szánok rá, max. 240 ezer.
A Sony-ról, Sharp-ról és a Toshiba-ról sok jót hallottam, igaz a Samsung-ról is, de eddig nem tudtam hasra esni se a Samsung-tól, se az LG-tõl. (nem fikázni akartam, elõre is bocsi, csak rossz tapasztalatok) Bár lényeges, hogy PC csatlakozási problémái ne legyenek!
Köszi elõre is a segítséget!
Van aki szerint nem megy, van aki szerint csak 1280-at tud ... semmi konkrétat nem leltem 😞
sajna nincs a másik szobában egy w4000 (inkább egy x szériás lenne ha már sony), szal errõl a szakikat kérdezd inkább 😊
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
www.digimomentsvideography.com
Walk the Talk.
tv adások meg xvidek szarok, de a dvd meg a hd filmek nagyon szépek rajta, de én fõleg monitornak használom játékra, arra meg tökéletes 😊
I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™
http://www.220volt.hu/Samsung+LE-37A656
Szeretnék véleményt kérni errõl a TV-röl hogy szerintetek milyen és hogy megéri-e az árát.
http://www.220volt.hu/Samsung+LE-37A656
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Akár DSUB-on, akár HDMI-n keresztül kötöm rá, amennyiben a háttérvilágítást lejjebb veszem a 10-es (amúgy maximum) értéknél, hallatszódikg egyfajta zúgás, szinte alig észrevehetõ, leginkább akkor hallható, ha a tv hátához tartom a fülem, de éjszaka, amikor nagyon nagy csend van, hallatszik.
HDMI-n ha 1080 60Hz helyett 50Hz-es jelet küldök, akkor sokkal kevésbé hallatszik, sinte egyáltalán nem.
Ez most ilyenkor mi lehet? Esetleg a vga kártyától lehet ilyen jellegû "zaj" ? Mert mást ha rákötök, nem hallatszódik, ha eddig jól érzékeltem...
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
akármelyik hdmi bemeneten jön a jel ÉS ha le van véve a háttérvilágítás 10 alá akkor van egy alig hallható zúgó hang... ez másnál is elõfordult? felbontástól nem függ, most még abban reménykedek, hogy talán a kábel... de érdekes, hogy csak a hdmi bemeneteknél van ez, más bemenetnél nem. Mi lehet a probléma?
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Please, írjátok már le, hogy kinek milyen beállításokkal néz ki normálisan, eddig kb. erre jutottam:
- HDMI 2-re van kötve
Üzemmód: Normál
Háttérvilágítás: 7
Kontraszt: 95
Fényerõ: 40
Élesség: 0 (hogyhogy ezt lehet állítani??? Alapból 50-en volt - katasztrófa PC-nél...)
Árnyalat: 50 - 50
RÉSZLETBEÁLLÍTÁSOK:
Fekete b.: Ki
Din. Kontr.: Ki
Gamma: 0
Színköz: Auto
Fehéregyensúly: 25 25 25 25 25 25 (szerintem ez sem az igazi így)
Bõrszín: 0
Éljavítás: Ki (ez is szar ha be van kapcsolva)
KÉPOPCIÓK:
Színtónus: Normál
Méret: csak pásztázás (ha nem ezt raktam be, akkor nem volt 1:1 pixel mapping)
Dig. Zajcsükk.: Ki
HDMI feketeszin: Normál (Low-on katasztrófa volt)
100Hz: Ki
Csak azt nem vágom, hogy ha HDMI-n jön a jel, akkor miért lehet ennyi dolgot állítani? Vagy másik HDMI-be kellene dugni ha PC-rõl jön a jel?
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
-Panasonic TH-42PX8 /plasma
-Samsung PS42A451P1 / plasma
Samsung LE40A551P2R
vagy milyet tudnátok ajánlani
LÉGYSZI SEGÍTSETEK!! KÖSSZ
nem konkrétan a digitalplázáról vagy a másikról van itt szó, csupán az beszúrt hivatkozáson az volt az elsõ kettõ a sorban, így azokat említettem példaként, tehát bármelyik másik webshopról lehet szó - valahol le kell szorítani az árat, és biztos hogy nem a gyártó és nem a kereskedõ terhére lesz. no de akkor kiére?
értem én a szöveget ,de miért pont a digitalplazával van bajod....amikor az totál korrekt cég akkár csak a 220volt(és nem reklámozni akarom a boltot,mivel 2 rossz tv-t is küldtek ki tölük ismerösnek,de partnerként másnap szónélkül cserélték sztem ez totál korrekt)Nekem is volt bajom a 37a656ossal és a pénzt kértem helyete és vissza is kaptam maradéktalanul másnap amint visszaküldtem a hibás tv-t)
szerintem a márkaboltban sem lesz jobbfej az eladó és ott is belehúzhatsz a rosszba.....csak annyi elönyöd lehet,hogy kicsomagolhatod,de akkor sem biztos hogy elöjön a hibája rögtön.
na erre leszek én kiváncsi......fejtse ki a nagyon okos kolléga.
"engem aztán baromira nem érdekel"
csupán ebbõl a megnyilvánulásból következtettem, hogy valami nincs rendben, hiszen ha nem érdekel, minek kérdezted, de ezek szerint tévedtem!
én inkább ráfizetek kicsit és választom a nagyobb biztonságot és igényesebb szolgáltatást. ennyi.
Segítsetek légyszi most akarok venni tv-t, de nem tom melyiket LCD vagy PLASMA legyen, FULLHD sztem nem kellvagy is nem tom kihasználni, és még annyi hogy az adott tv.-n bellül milyet kellene ami jó max 190 e ig
-Panasonic TH-42PX8 /plasma
-Samsung PS42A451P1 / plasma
Samsung LE40A551P2R
vagy milyet tudnátok ajánlani
LÉGYSZI SEGÍTSETEK!! KÖSSZ