LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8107
Samsung LE40A551 az már jó panelos? Vagy a tuti a 656-os közel 40e eltérés.
Bucser
#8106
A 270-80-as határ stabil támasz a forintnak.. Akkor fog gyengülni ha beomlik az EURO árfolyam ami figyelmbe véve a híreket kizárt jelen állapotban..

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

cloud.strife
#8105
Milyen jó hogy ennyire vágod az árréseket... még a közelébe se jársz az igazságnak (nem felfele) 😄

Sajnos az áremelkedés sanszos lesz, hisz a legtöbb cég negyedéves fix euro árfolyammal dolgozik és január 1-el váltanak sávot. Azaz tuti feljebb áraznak a biztonság kedvéért. Viszont a január a készletkipucolás hónapja, így februárig nem érzünk majd semmit. De lényeges emelkedésre nem számítok.

www.digimomentsvideography.com

Klemice
#8104
37es samsungban nem samsung panel van, vegyél 40eset ha befér
talán az 551es szériában is van rizikó hogy nem kapsz jó panelt ezért szánnak rá több pénzt egyesek és vesznek 656ot

hátha más többet is tud segíteni neked

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8103
Hoppá az a 551 Full HD, 451 HD.
#8102
Üdv! 180e. körül vásárolnék TV-t kb: 3-3.5m-rõl nézném.
Samsung LE37A451 Full HD
LE37A551 HD
LG 37LG5000 Full HD
Nagyjábol egyforma árban mozognak. Mit javasoltok? Akár másik típus, márka is szóba jöhet (max 180e).
#8101
El tudom képzelni mekkora eladások lesznek az lcd-plazma tv vonalon egy esetleges áremelkedés után januárban...

#8100
Hello!
Milyen a Sony? Analóg jellel hogy boldogul? Én föleg Tv és Dvd nézésre használnám. Írhatnál róla mi az ami tetszik, esetleg mi a "hibája". Kép,hang elmosodás,utánhúzás stb.

Nagyon megköszönném ha elmesélnéd a tapasztalataidat.

Kösz szépen!
arty
#8099
Ezekszerint neked az LCd-k képe jön be jobban.
Látatlanban nem tudom megitélni a 3 tévét, ha neked a Philips tetszett, azt vedd meg(pláne ha jó ára van!) - Te fogod nézni 😊

cloud.strife: nem halsz bele, ha lepattintod a müanyagboritást a box kábelérõl - ekkor befér alá a HDMI is - gáz, de mûködik és a seggét ugysem látod 😛

---

áremelkedés akkor lesz, ha tovább gyengül a forint. benne van a pakliban.

Forza.

Klemice
#8098
június 32a451 170rõl leakciózva 140re
most mediaban vagy edigitalban 120
fél év alatt 20 ropi, igaz hogy 1-2 hónap alatt esett egy tizest 130-ra akkor még szívtam a fogam, de hát most ez van
mondom én midnen benne van a pakliban

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8097
én sem tudom elképzelni az áremelést.
az áresésrõl meg annyit hogy 2 hónapja vettem 140k-ért egy Sony 32L4000-est, most az EW-ben 110k. 😞
mondjuk azt hozzáteszem, hogy Sony boltban vettem 3 év teljes körû garival, nem tudom hogy az EW-ben mennyit adnak mondjuk. de amíg az le nem telik biztos nem cserélem le.

Ombika
#8096
Hat elvileg csokkenteseket mondtak, h muszaj lesz eszkozolniuk , kulonben nem visznek semmilyen hardvert se ilyen arakon ..!!

#8095
Egyértelmû, hogy áresés lesz.
1) mert a válság a fogyasztót érinti leginkább, vagyis a multi kénytelen alacsonyabb áron megszabadulni a készletétõl (hozzáteszem: nem bukik rajta, mert 50 helyett mondjuk 25% haszna lesz egy TV-n), a kiskereskedõ pedig - bár nem tart komoly árukészletet, - de kénytelen versenyezni a nagyokkal, hogy megéljen.
2) mert minden mûszaki termék ára mindig esik - mert kijön egy újabb, modernebb típus, ami devalválja a korábbi modellt. Ami most az alsó-közép kategória, az 2 éve a csúcs volt.
Nem lesz semmilyen áremelkedés, ez hülyeség. Riogatnak, hogy most vásárolj.
Ideírom, január 23-án ellenõrizhetjük: Sony Bravia KDL-32W4000: 219.900,-Ft a hivatalos Sony márkakereskedésekben és az Edigitalban is.

Sharp Aquos LC-32DH66E

Ombika
#8094
Ezt kizartnak tartom, hogy olcson dobalnak mondjuk 1 jo eros kozep-felso kategorias tv-t! 😊 DE nelegyen igazam!

Bucser
#8093
drágulás?? deflációs nyomás mellett? aligha...

ingyen fogják a karácsonyi szezon után az emberek után dobálni a cuccokat annyi lesz a beragadt készlet a visszafogott fogyasztás miatt.. csak vigyék már...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

#8092
Jaj, de gyönyörû TV ez a Panasonic 46PY85 😊 Most néztem meg még csak, de nagyon tetszik. Mind a külseje mind a képi megjelenítése csodálatos!!!! Egy baja van csak ami miatt számomra elvérzik.... 😞 Ez az átkozott plazma képvibrálás 😞(((
Tufa
#8091
Miket érdemes figyelni új LCD tv vásárlásakor? 32"-es kellene (100-150 körül gondoltam rá). Melyiket ajánlanátok?

Ombika
#8090
MEg 1 hetet birjon ki a dragulas LCD TV-k terén! 😊

#8089
Igen állítólag egy kis drágulás lesz az év elején és a 2009év végére fog erõsödni majd a forint, bár ebben a tehetetlen piaci helyzetben még sok minden változhat.
#8088
Én valami 15%-oa drágulást hallottam, de majd kiderül.

#8087
most az árcsökkenésre azért nem mernék fogadni,mert pénzügyi válság miatt a 2009 nehezen fog indulni.
Klemice
#8086
az a helyzet hogy most volt téligumi projekt és jönnek a zh-k és a vizsgák, ezért csak akkor vennék most ha miskolcon lenne 30ezres akció, amúgy februárban mire lemegy minden és akkorra számítok egy kis árcsökkenésre is, meg úgy még nem végleges döntés, a nézelõdésnél tartok két hete 😊

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8085
nem 😊....,de miért nem kérsz meg mondjuk egy debrecenit hogy vegyen neked egyet.....ismerõs,rokont vagy bárkit? Sztem nyugodtan megkérhetsz vkit ilyesmire.
Klemice
#8084
miskolcon nem tudsz valami ilyesmit?😄

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8083
a saturnba még délután is volt 30ért...elég sokat elvittek....Mégiában percek alatt elfogyott.....,de karácsony elött megint lesz a saturnba 😉
cloud.strife
#8082
Biztos van és még az is lehet hogy pöpec mûködik.... 😊

www.digimomentsvideography.com

SgtChris
#8081
Mondjuk mielõtt rohannék a boltba DVD-lejátszót venni, gondoltam van valami szoftveres megoldás is, azért kérdeztem.

ASUS ROG B350-F Gaming, Ryzen R5 1600, 8GB DDR4 3000Mhz, ASUS ROG Strix RX470 4GB, Adata 920SP 128GB SSD

Klemice
#8080
gondolom már 17-én elfogyott az összes nyitáskor

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Klemice
#8079
45ért, de debrecenben 30ért vágtak hozzád egyet.. 17 perc alatt elfogyott a készlet 😄

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

cloud.strife
#8078
Már 30e-ért adják azt a fost? 😄😄😄😄

www.digimomentsvideography.com

#8077
és még van is néha....mondjuk a debreceni saturnba is 30ért megy a box....teáht Debrecenbe,ha jókor vagy jóhelyen biztos,hogy 30ért veszel egy boxot.
Klemice
#8076
én imádkozom egy miskolci media marktos 30ezres xbox akcióért ami debrecenben volt :\ 😄

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8075
Kedves RT

Segits nekem légyszi.Nézegetem karacsonyra a plazmakat.
A jelöltek Philips 42PFP5332,Panasonic TH-42PV8,LG 42PG3000.
Volt szerencsém látni egyszerre mind a három jelölt képét és hát nekem a Philips képe jött be a legjobban,bár tudom hogy ez egy tavalyi modell,ezért is vagyok egy kicsit elbizonytalanodva.A philips mellet szolhat az is ,hogy ugy hallottam,hogy a Pixel Plus HD képjavitó a legjobb a piacon,lehet hogy ezért is láttam jobbnak??
Szeretném megtudni,hogy mi a helyzet a Ghosting-gal és a beégéssel a három versenyzõnél?

Köszi elõre is!
cloud.strife
#8074
Ez pl?

Tudom, tudom.... Sony, én ezt ismerem és 19e. 😊😊😊

www.digimomentsvideography.com

Klemice
#8073
mert most géprõl nekem tükéletes a kép, a dvd lejátszók (pana pio) már 25-30nál tartanak és annyit meg sajnálok rá vagy hgoy is mondjam azt az összeget már beletenném egy 360-ba

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

cloud.strife
#8072
PC õrült kollégáim szerint egy 18e ft-os DVD lejátszó szebb képet ad. Innen a vélemény... 😊

X360-at nem vizsgáltam ezzel, mindig ott tartok hogy veszek egyet, aztán mikor belegondolok, hogy nem tudom HDMI + optikai csati párossal hajtani elmegy a kedvem tõle. Maradok a PS3-nál, na az meg egy HDMI-s DVD lejátszónál is szebb képet produkál. Sokkal szebbet.

www.digimomentsvideography.com

Klemice
#8071
egy hdmi-s dvd lejátszó és egy xbox 360 dvd lejátszása között milyen minõségbeli eltérések vannak? természetesen hdmi csatlakozón
tudom hogy sony-s vagy de hátha tudsz valami infót

amúgy nekem pc-rõl is gyönyörû képet ad a dvd film teljes képernyõre nyomatva a tv-n

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Klemice
#8070
milyen panel van benne ? 😊

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8069
sziasztok, m vettem egy Samsung LE32A451c1 lcd-t, minden tök jo, de a kép a képbent vmiért nem tudom beállitani, ha a txt-et benyomom akkor viszont bejün a kép a képben...
gondoltam magamtol is ráfogok jönni de nem jöttem rá, ezért kinyitottam a manualt, leirta h nyomjam meg menü-t, menjek be PIP menüpontba, csakhogy az el volt halványulva és nem lehetett rámenni...a manuálban a képen fehér, és ig ugye bele lehet menni a pipbe, de én nem tom h hoan kell átállitani...amikor a többi képet néztem a manuálba ott is ugyanugy a PIP el volt halványulva, szal m nem értem...valaki segitene leenszives?😊 bocs h bénázok de ezt m téleg nem értem😊
cloud.strife
#8068
Inkább vegyél egy HDMI-s DVD lejátszót, 8x kenterbe veri a PC-t és már 18-19e körül van jó.

www.digimomentsvideography.com

SgtChris
#8067
Hogyan tudnék 1080p-re felkonvertált jelet küldeni a PC-rõl az LCD TV-re HDMI csatlakozón keresztül? Mondjuk egy gyári DVD képét...

ASUS ROG B350-F Gaming, Ryzen R5 1600, 8GB DDR4 3000Mhz, ASUS ROG Strix RX470 4GB, Adata 920SP 128GB SSD

Pimpedli
#8066
Hát azért ez ilyen egyszerûen nem igaz. A hagyományos tévémûsorok valóban eléggé szarok, de az 1080p-re felkonvertált hagyományos DVD-knek már LCD-n is sokkal szebb képük van, mint a hagyományos (CRT) tévéken. Sokkal részletgazdagabb képet kapsz, nem beszélve, a HD adásról, ill. a BD-krõl...

Sony KDL-32W4000 Sony RDR-HX750

#8065
Szerintetek a Philips HD Natural Motion-ja mennyire tudja kiküszöbölni a szaggatást?Valakinek esetleg tapasztalat?
Amelyik nem 100Hz-es annál mennyire fontos az?
Az új LG-krõl esetleg tapasztalat?
37LG7500-as mpeg4 tuner,100Hz,24p 256e péz persze netrõl😞
Ez és a Philipsek között kellene dönteni,Philipset ládtam élõben nekem tetszett

Klemice
#8064
én vízhûtéssel nézném meg azt a procit 😄

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

cloud.strife
#8063
Nahát erre az igencsak átcseszõs szagú "1080p processzor" dologra én is kíváncsi vagyok... 😄

www.digimomentsvideography.com

#8062
RT mond el nekem légyszíves
#8061
Sziasztok!
VALAKI LÉGYSZI mondja el nekem, hogy MIT JELENT, az a panasonicnál plazmánl, hogy "1080p jelfeldolgozás, 1080p digitális jelfeldolgozó processzor"???
Az mit tud, mivel jobb ezzel mitha nem lenne benne??

arty
#8060
mázlista ... 😊

---

toza: tévéképük elég fos. de nézz meg rajtuk egy hd anyagot ... na ott meg a CRT nincs sehol 😊

Forza.

#8059
lehetseges h igazabol lcd,plazma tokmindegy mindkettonek mocsok szar kepe van?!? legalabbis koze sincs a regi tipusu tvk hez,amiknel nem tudtal hibat emliteni,itt meg lcd nel nincs arnyalat sotet szinek kozott,plazma is meg ossze mosott eletlen szar..szal kb ojan mintha fenykepezo gept kijelzojet neznad es meg annal is szarabb.. ez ijen marad orokre ?Vagy ez nektek jo egyaltalan?! eles a kep ja,kb a feher harsany,meg meg 2 szin de minden massal poblema van... mer van ez igy?!
Klemice
#8058
én meg tökéletesen megvagyok a samsung paneles 32a451-el
xvid dvd hd gyönyörû képet ad rajta, és ha esetleg konzolban gondolkozom akkor is elég a hd ready 😊
igaz fél év alatt jópár tizest ment le az ára, 20al olcsóbban tudnám megvenni most, de ez benne volt a pakliban

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐