LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8407
Hello!

Nem nagyon értek a HD tvkhez, ehez kérnék egy kis segítésget! Semmi különbséget nem látok, a nem HD meg az m2 HD adásai között, ez persze lehet azért van mer a kis falusi kábelszolgátatom nem adja át az m2 által sugárzott HD adást, ez elképzelhetõ?? és még egy kérdés ha DVD lejátszon HD filmet játszok le azt minden lejátszó lejátsza, vagy van olyan hogy HD DVD lejátszo??? bocsi a hülye kérdésekért, de sajnos nem értek hozzá..
#8406
Õrület, éppen ma voltam a Médiában és pont ennél a SHARP LC 32DH66E-nél ragadtam le. Az elsõk között volt amit szemrevételeztem, már akkor felkeltette az érdeklõdésemet. Aztán komótosan végigvizslattam az összes 82"-es készüléket (nekem ekkora kell) de olyan szép, nyugodt képe, mint annak egyiknek sem volt. A MédiMarkt-ban az a jó, hogy szinte az összes tévé távirányítóját a kezedbe veheted és tv-üzemmódra válthatsz, így mindjárt meg is tapasztalhatod a tv-csatornák megjelenített kép-és hangminõségét. Gondolhatjátok, hogy végigbogarásztam az összes 82-es távirányítóját, képminõséget állítottam és végignéztem a csatornákat. (Kellemes kis délutáni program volt)
Szóval a kép minõsége szembetûnõen símának mutatkozott, közelrõl egyáltalán nem mákos és a többihez képest csekély mértékben érzékeltem elmosódottságot. Viszont az LCD tévékhez szokatlan módon igen sötétnek találtam a képet és még a fényerõ növelésével, a kontraszt manuális állítgatásával se tudtam a megszokott normál LCD képvilágossághoz igazítani a képernyõt. Fura, de képében határozottan kiütközött a tévék sokaságából ez a készülék. Mindent összevetve tetszett, és látva más is vett nemrég ilyet csak még jobban növeli a bizalmam iránta.
Mondjuk még nem döntöttem el, hogy ilyet veszek-e vagy az új SONY 32 W4000-t vagy egy E4000-t de hogy most már e három közül választok az egyre valószínûbb. 😊
Mondjuk 169 ezerért mindenképpen ez éri meg és hát ennyit kérni egy FULL HD TV-ért: hát, árban is kiütközik a többi közzül.
#8405
A gond: ha azt mondja valaki, hogy kell neki 3 milláért egy autó, akkor mit ajánlasz neki? Hiszen nem tudsz semmit arról, hogy mire van szüksége! Lehet, hogy egy zsír új Renault Twingo jönne jól a nejének, vagy egy használt Ford Transit a vállalkozásához! Alapkérdések megválaszolása nélkül senki nem tud segíteni.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8404
Látom nem vagyok egyedül... <#vigyor0>

Sharp Aquos LC-32DH66E

arty
#8403
legalább a méretet döntsd már el, h mekkorát szeretnél 😊

Forza.

#8402
Budapesten a Sony W4000 32"-osa 199.000-re van leárazva a márkaboltban, ugyanennyiért akciózzák a Sharp Aquos 37DH66E-t a MM-ban. De itt csupa FullHD TV-t találsz 250.000,-Ft-ig bezárólag. Ja, és elõször döntsd el, hogy mekkora TV-r van szükséged, mert a 32" és a 40" között óriási a differencia - nem mindegy, hogy hol és mire használod. Ha ez megvan, akkor válogass csak a márkák, az ár, a specifikációk és a szimpátia alapján. Elõbb tudd meg, hogy mire van szükséged! Szerintem a felsoroltak közül a W4000-es a legjobb, de lehet, hogy ahova szánod, oda egyszerûen kicsi.

Sharp Aquos LC-32DH66E

cloud.strife
#8401
32W4000, esetleg a 40V4000 is ilyen árba van (nálam pl.😊
Panát nem ismerem.

www.digimomentsvideography.com

#8400
Sziasztok !
Lenne egy szokásos lama kérdésem. 240 ért nézek LCD.
A lehetõségek: Sonyra és Panasonicra gondoltam..
SONY
KDL40U4000
KDL40L4000
KDL32W4000
vagy Pana
TX37L2D 80F
Vélemény ?
#8399
Ha nem is piszok kicsi a 32"-os, de 3m-rõl nézve jobb a 37"-os, ez egyértelmû - más kérdés, hogy ha ez az ára a FullHd felbontásnak, akkor - tekintettel a közeljövõre (Bluray, HD adások) - már nehezebb tanácsot adni. Viszont mivel 3 m-rõl egy 32"-os FullHD-nél elvileg már nem látsz/érzékelsz különbséget, igaza van Ewergonak és a nagyobbat érdemes választani. De utána meg azon fogsz morfondírozni, hogy a jobb, újabb és modernebb 32"-osnak meg szebb lenne a képe... Neked kell döntened. Menj be egy üzletbe és alaposan hasonlítsad össze õket egymással... Vagy pl. Samsungot nem találtál? Ilyen árban van választék a nem FullHD piacon. Még akár Sonyt, Sharpot, Philipset is nézhetsz.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8398
Jah és még annyi, hogy azt mondta boltban eladó, hogy 37-esen még csúnyább az analóg adás, mert felnagyítja a pixeleket és amiatt torzul. Ez igaz lehet?
#8397
Nekem is 37 a max ami befér, ebben a kategóriában meg az LG az egyedüli amit meg tudok fizetni (140 K), vagy jobb ötlet?
Köszi
Klemice
#8396
a méret nem akkor derül ki amikor a régi helyére beteszed, mert akkor azt mondom hogy tyû denagy ez a tv.. kivéve ha hatalmas tv-d volt elõtte
a méret akkor derül ki amikor nézed 2-3 hete és hozzászoktál az arányokhoz, és jobb lenne egy 37es vagy 40es (csak nekem nem fér be nagyobb)

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Ewergo
#8395
A 32"-es piszok kicsi föleg 3 méterröl. És csak akkor derül ez ki, ha hazaviszed és a régi helyére teszed....szal már késön...
A HDMI-s is tökéletes még blu-ray.nél is. Ugy hogy szerintem inkább a 37"-est...

#8394
Szerintetek mit erdemes preferalni, méretet vagy full HD-t?
LG - 32LG5700 vs LG - 37LG3000

3 méterrõl nézném. Köszi!
Ewergo
#8393
Használ(t) már valaki PCMCIA kártyát a tv-hez? Tapasztalat?
Köszi!

Ombika
#8392
En maximum 3 meterrol nezek 46" es nem bantam meg! 😊 Pc-t megmegkozelebbrol rola! SD kepe se ratyi annyira! De nem is blury minoseget varok el tole ott! 😊

#8391
Így igaz. A FullHD szerintem alapból, még kis képernyõméretnél is megéri, de 37" felett elengedhetetlen.
Nekem az a furcsa, ha itt nem csak benyomásokról, véleményekrõl kérdeznek, egy-egy márkáról vagy típusról szerzett tapasztalatokról, hanem olyanokról is, hogy LCD vagy plazma, mekkora képátló, amit a neten 1000 oldalon alaposabban elolvashat szakértõktõl, vagy hogy a távirányítón mire szolgál ez meg az a gomb, meg hogyan lehet képmódot váltani. Ez a haszánlatiban benne van, olvassa el mindenki!
És nem lehet elégszer hangsúlyozni: miután az ember elolvasta a neten, hogy milyen TV kell neki (LCD vagy plazma, mekkora képátló, milyen specifikációkkal), el KELL menni az összes elérhetõ multiba, végignézni és összehasonlítani a kiválasztott modelleket amennyire csak lehet, mert itt nem a szentírást olvassa el senki, csak a (többnyire, mint pl. én) laikusok véleményét. Ami hasznos (nekem pl. az volt), de a döntést mindenki a SAJÁT ízlése, igényei és pénztárcája alapján hozza meg!

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8390
Hali.

Mivel nyáron vettem, egészen sok benyomásom van róla. Nem akarom itt mindent leírni, de csupa pozitív. Szerintem abszolute megérte az árát.
arty
#8389
persze nem fog õ se örökké dvd-t és tévét nézni ... 😉 és 2 méterrõl 42" esetén már a fullhd létjogosultsága is megkérdõjelezhetetlen!

viszont tényleg meg kell nézni. nem is értem, miért kér itt bárki tanácsot, anélkül h elõtte NAGYON körül nézett volna és lenne vmi kialakult véleménye, elképzelése. (nem konkrétan kari7-re gondolok, általánosságban értem)

Forza.

#8388
Egy kis segítség itt..Ehhez tudni kell, hogy más, amikor a sima analóg TV adást- és más, ha egyéb forrásból nézed a TV-t:

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8387
Kedves kari7! 2 méterrõl ne vegyél 42"-os TV-t! Elég oda egy 37"-os is, mert a sima TV adásnál (és még DVD esetében is), ahol kisebb felbontással érkezik a jel, bizony nem lesz éles a képe. Blu-ray-jel OK, de hidd el, hogy 2m nagyon közel van 106 centihez! Ez személyes tapasztalat, a barátom egy FullHD Toshiba Regzát néz 2 méterrõl, nála beszéltük, hogy elég lenne egy 37"-os. Menj be egy nagyáruházba, ahol analóg adást ellenõrizhetsz rajta (ha találsz ilyet), állj meg a TV-tõl 2 méterre, majd menj távolabb: mindjárt nem akarsz majd ekkora TV-t tévénézésre. Mindenki nézzen körül vásárlás elõtt, mert amit itt olvas vagy amit elképzel, nem biztos, hogy neki ugyanúgy jön be.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8386
Minél méretesebb,annál élvezhetõbb😊 De én 2 méterrõl nézzni fogom,az jó lesz a 42' méret?mert nem tudom pontosan hogy is van hány métõrrõl szabadna.Ha közelebb lesz,akko mégis mi történne?Bandzsizni fogok?😊
arty
#8385
ha bejön a 37LG5000 képe akkor sztem a 42LG5000 is tetszene és avplanetnél 193ezer! 😉 méret a lényeg!

Forza.

#8384
Sziasztok! Köszönöm én is a tanácsokat, ha sikerült a bevásárlás majd megírom a tapasztalatokat 😊

Asus P5K, Intel Core 2 Duo E8400, Asus Silent Knight AL, 4Gb Kingmax, Asus HD4850+Thermaltake Duorb, Logitech Cordless Desktop Wave

#8383
Sziasztok!Köszi szépen a tanácsokat.Én sokat tv-zek,xboxozok meg dvd-zek,szóval én naponta sokszor használom a tv-t,így ezért is fontos nekem,hogy jó minõségû tv-t vegyek.Én már 2 hete nézegettem a boltokban,hogy melyiket vegyem,de nekem a LG 37lg5000 jön be,de van más a samsung LE 40 A536 az is jó nekem,boltokban mit kéne hogy nézzem,mik azok amik szemelõtt tartani?Plazma vaghogy nem jön be nekem,én inkább LCD-s tv-t szeretnék.Még holnap is körül nézzek,aztán majd este írok nektek hogy melyik tv-t vegyek és aztán mondjatok néhányat amelyiket érmdes.Köszi mégegyszer.Üdv!
arty
#8382
mindazok ellenére, amit irtam fullhd-t vennék: nem a felbontás miatt, hanem mert általában ezekbe jobb panel és elektronika kerül. hdreadyket simán elhanyagolták, nagy mázli kell h kifogj jót ...

42LG5000 talán a belépõszint, nemtom milyen távolról néznéd, de a méret biztosan kárpotol a "gyengébb" belsõért. ennyiért (200 alatt) nem nagyon van más ... (avplanet.hu)

ha sokat tévézel, akkor egy plazma is szóbajöhet, pana 42pv80 pl ...

az nagyon fontos, h vásárlás elõtt nézelõdj !!!

Forza.

#8381
Kedves Dili, doki és Kari7! Ha valaki 200.000,-Ft körül keres TV-t és elég a 93 centis képátló, akkor annak én a saját tapasztalataim alapján legjobb szívvel a Sharp Aquos LC-37DH65-öt (néhol DH66) tudom ajánlani (Mpeg4, ha már szóba került). MM-ben van az akció, azt hiszem mától. Nekem a 32"-os verzió van. Nagyon jó.
És egy kérdés: miért ne érné meg a FullHD? Igaz, hogy egyelõre csak felskáláz, de egy blu-ray lejátszó már most sem elérhetetlen és kisebb összeget kell most ráfizetni a nagyobb felbontásért, mint 2-3 év múlva venni egy új TV-t - ami felesleges, az az Mpeg2-es tuner, mert 100%, hogy nincs és nem is lesz haszna. (A korrektség kedvvéért megjegyzem, hogy az Mpeg4 is lutri egy bizonyos szinten, mert nem biztos, hogy megúszod vele az STB-t.)

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8380
Helló TBG! Végre valaki, akinek van ORIONJA! Mióta várok egy ilyen hozzászólásra! Sokat eladnak ebbõl a típusból (42"Full HD, 2 tuneros PIP,PAP stb. ) Mindenki fanyalog (akinek nincs), de még eddig nem válaszolt olyan személy, akinek van. Nézegettem már több helyen, és bár nem értek "nagy dolgokhoz" amiket írnak, de az eladó segítségével álligattuk, és semmivel sem volt rosszabb, mint a favorizált Samuk, vagy LG-k. A panasonic persze más, de mennyibe is kerül egy 42-es Full HD-s ? És a szolgáltatások, amik nekem sokkal többet jelentenek, mint egy-két említett tulajdonság, amiben a többi tv olyan jó! Na persze, ez a tv a márkaboltban most 150, a többi meg? Mond nem irnál egy két észrevételt a készülékrõl? Benyomás elsõre, egy hét mulva és most? Megbántad-e? Érdekelne! Köszi!
#8379
Szia!Értem,akkor ezek szerint,most nincs nagyon értelme venni full hd-s tv-t?Majd 3-5 év múlva lenne rá kereslet?,mert én úgy tervezem,hogy megveszem és azzal el vok vele sokáig,nem akarok cserélgetni tv-t.Te ha most vennél tv-t akkor melyiket javasolnál?Samsung-ot vagy Lg-t?Én 180-200 ezer körülit szánok rá.Típusúkat is mondj.Köszi!
arty
#8378
sok mániám van 😊)

az én samumban is van mpeg2 tuner, de minek? h forrás váltáskor tovább kelljen nyomni meg legyen pár felesleges gomb a távirányon ... haszna 0. ráadásul kvázi "kifizettem" 😞

Forza.

#8377
Olvasgatom a topicot rendszeresen és tudom, hogy neked ez a tunermizéria a mániád. 😊 Nincs is ezzel gond, természetesen mpeg2-es tuner van benne, nem is a legfõbb tulajdonságának akartam feltüntetni ezt az opciót, de valljuk be, ebben az árban, ezért a készülékért szerintem az sem okozna gondot, ha nem is lenne benne tuner. Ez csak egy "felesleges"(embere válogatja) plusz a speckók közöt, és megörvendezteti az embert, hogy van, mégha nem is fogjuk használni soha az életben. Ebben a mérteben, ennyi pénzért ilyen paraméterekkel pedig úgysem a tuner miatt fog az ember az említett típus mellett dönteni.

Üdv!

Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD

arty
#8376
egyelõre azt látom, h ez nem mpeg4-es DVB-T tuneres, azaz felesleges kacat csak a tévében 😊

természetesen nincsenek korrekt speckok sharpnál sem, de ehez már kezdek hozzászokni 😞

Forza.

#8375
Szia!

Sharp LC-42SB55E!
FULl-HD, 199990,-, gyönyörû, tiszta kép,3év teljeskörû gari, DVB-T tuner, és hozzá sem kell tennem..........nem ezen a földrészen készült, ami manapság valljukbe, nem mellékes dolog.

Nekem nagyon tetszik és bár kontrasztnak csak 10000:1-hez van feltüntetve a fekete tényleg fekete!
Egyenlõre csak egy sony felskálázó dvd-vel nyomom de már itt is bõdület szép a képe, mi lesz, ha meglesz a BDplayer.

Minden jót és kellemes ünnepeket MINDENKINEK!!!

Gigabyte GA M55S-S3 V2,AMD64X2 7750+,4X1Gb Kingmax/800Mhz, Gigabyte HD4890, HKC 550W, WD 320GB-WD 1TB, SB X-Fi, Sharp Aquos 42\"-FullHD

#8374
Sziasztok! TV csere elõtt állok és 200.000 körül szeretnék vmi fullHD lcdt venni de nem nagyon vagyok májer a témában, tudnátok nekem típust v legalább gyártót ajánlani?

Asus P5K, Intel Core 2 Duo E8400, Asus Silent Knight AL, 4Gb Kingmax, Asus HD4850+Thermaltake Duorb, Logitech Cordless Desktop Wave

#8373
Köszönöm véleményed!

Én is hasonlóképpen vélekedem a Made In Japan felirattal kapcsolatban!
És ha már LG, akkor már inkább Samsung. Még a Panasonic mellett vaciláltam, de az árben már egy kicsit komolyabb...

Tegnap meg is vettem a Sharpot (SH32DD44E)!!!

Nagyon jó képe van! Pláne DVD-vel 😊😊😊😊
arty
#8372
panasonic 42pv80

Forza.

#8371
hello ! Tudnátok mondani egy jó 42" plazma tv 200e körül?

arty
#8370
Az áráért nem rossz tv, konzolozni is jó (bár a játékok csak felskálázottak lesznek, nem fullhd-ben mennek).

A felskálázott dvd meg sem közeliti a bluray minõségét, ha nagyon jo és nagyon drága dvdlejátszoval csinálod, picit szebb lesz a kép az átlag dvd által nyújtottnál, de kb. ennyi. Ha meg olcso dvdlejátszot veszel, lehet a tévé elektronikája jobb minõségben végzi a méretezést, azaz feleslegesen vettél felskálázó lejátszot ...

Forza.

#8369
Hali. Szerintem ne foglalkozz a fanyalgókkal. Hiszen hogyan tudne egy olyan ember megítélni egy márkát, aki sosem vásárolt ilyesmit.

Nekem van egy 42"-os Orion LCD-m, nyáron vettem 160K-ért. Full HD-s és minden földi jóval el van látva.
Jah, a belseje (elektronika, LCD panel) teljesen SHARP. Szóval innentõl tökmind1, hogy mi van a dobozára írva. Szerintem ha árban megfelel, ne félj tõle.

#8368
Sziaztot!Tudna vki mondani LG 37LG500 errõl LCD-srõl?Mert erõsen gondolkozok ezen.Érdemes ennyiért kiadnom vagy inkább vegyek olcsóbbat és majd 3 év múlva vegyek jobbat?Én xboxra tudnám használni jó minõségben,de többiben nem.Olvastam hogy 1080ra felskáláza a dvd-t,amit olyan vennék,ha érdemes.Tényleg olyan jó minõségben lesz,mintha blu rayba nézném vagy hogy is van ez?
Klemice
#8367
igen, tényleg kaka a képe

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

arty
#8366
a 410es? az szvsz "szar", láttam énis tescoban 😊 de lehet csak szarul volt beallitva ...

(amugy az alsokategoriás lg-k, samu-k frankon beégnek a mai napig 😞 )

Forza.

#8365
Kedves Lipi1980!
Abban igazad van, hogy 32"-os méretben a Full HD felbontásnak nincs nagy jelentõsége, de a többiben szvsz tévedsz.
A Sharp az LCD fejlesztés területén 1970 óta az élen jár és már megbocsáss, de az LG csak az ára miatt "ismertebb"...nagyjából itt, kis hazánkban. A Sharp a minõséget tekintve szerintem összehasonlíthatatlan az LG-vel. Biztos van aki máshogy gondolja, de nekem a Made in Japan felirat és a 3 év teljeskörû garancia sokat jelent.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8364
Le akarom cserélni a "hagyományos" TV-met.
Nézegettem sokfélét, de árkategóriában legjobban az LG és a SHARP felel meg a pénztárcámnak.
A Sharpnak elõnyére válik, hogy 2+1 év teljeskörû garanciát adnak rá és hogy MADE IN JAPAN. (32D44-es típus 130 eFt-ért)
Az LG-nek az az egyetlen elõnye, hogy "ismertebb" és hogy kb. 20 eFt-al olcsóbb.

Ezek még csak HD ready-k és nem FULL HD-k, de tudomásom szerint a Full HD-s tv-k elõnye ekkora méretben nem igazán jönne ki, pláne úgy, hogy jelenleg nem igazán gondolkodom Blue-Ray lejátszóban. Csak egy Digi TV egység van rákötve a TV-re Scart csatlakozóval, és annak még HDMI kimenete sincs.

Mi a véleményetek? Megéri-e az a 20-as egy Made IN Japan felirat és plusz egy év gari?

Köszi a válaszotokat...<#worship>
#8363
Kedves Paparazzi20!
VEDD MEG!!! <#nevetes1>
Üdv:A.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8362
Pénteken vettem egy SHARP Aquos LC-32DH66E típusú LCD TV-t. Ugyanaz mint a DH65 (a paraméterek itt.
Jó minõségûek az anyagai, igényes az összeszerelés (még csavarhúzót is mellékeltek), pixelhiba nincs. 2+1 év garancia (a 3. év ingyenes regisztrációval jár), Made in Japan (csak a kényelmes távirányítót szerelték össze Malajziában).
A TV képe homogén - ezt sajnos sûrûn ellenõrizheti az ember, mert elég lassú az egyébként egyszerû menüje: pont 2mp egy csatornaváltás. A fekete nagyon szép mély, - koromfekete lakk káva mellett kb. olyan, mint - a Microsoft Word szürkéje 95%-nál.
Egyelõre analóg adással nézem, ott a lehetõségekhez képest nagyon szép. Sok összehasonlítási alapom van, a Sharp alig torzít: könnyen kiválasztható az a képformátum, ami a képfeldolgozó programnak köszönhetõen a képernyõ teljes szélességét kihasználja, de minimálisan nyomja össze az embereket (az alul futó híreken látszik, hogy "hordós" a kép: kétoldalt finoman szélesít, de középen megtartja az ideális képarányokat, így nagyon jó végeredményt ad. Különösen tetszik, hogy nem mossa el az arcokat, hanem - a vártnál sokkal jobban - megõrzi az élességet. Hozzáteszem, hogy mindehhez legalább 1-1,5m távolság kell, mert ha közelebbrõl nézem, természetesen már nem ilyen éles. Utánhúzás semmi.
A DVD-nél jól teljesített, ma kiderül Blu-ray-en is. A tökéletest várom el... <#vigyor2>
A hangja erõs és tiszta: érezhetõ, hogy a gyár Hi-Fi-ket is gyárt, de csodát ne várjon tõle senki.
Egy apró hiba, ami nekem nem tetszik, bár elhiszem ha így kényelmes: nincs lecsatolható fedele a hátuljának, vagyis porosodnak a be- és kimenetek.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele. Képminõségben hozza ugyanazt, mint a W400-esem és még olcsóbb is volt, akcióban 169.900,-Ft. A 37"-os jövõ héttõl lesz leértékelve 199.900,-Ft-ra. Nyugodtan ajánlom mindenkinek.

Sharp Aquos LC-32DH66E

FeketeFény
#8361
Philipsrõl van valakinek tapasztalata véleménye? 7 ezres széria lehetõleg de bármi vélemény ok... thx

-----][----www.di.fm-----][------

Klemice
#8360
tescoban nézett 130ért 42 colos samsung plazmát 4es széria
sztem elég jó vétel

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

arty
#8359
mindenki csak ráir valamit

ha erre 1200:1 van irva, akkor ez vszeg egy régebbi modell ... mamár mindenki a dinamikus kontrasztal "villant", az a szám jóval nagyobb és a vevõket inkább "lenyûgözi" 😊

Forza.

arty
#8358
Pana 42PV8

avplanetnél 154k

ennyiért max egy 42LG3000-t kap LCD-k közt és az _szvsz_ gyengébb képpel bír 😊 max ha konzolozna is, akkor mozduljon az LCD-k felé

Forza.