LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Forza.
Sharp Aquos LC-32DH66E
de mondom MM nel is tudnak rola, ok is mondtak szeria hibas a dh66e, szervizben is ezt mondtak, soot ott meg azt is mondtak hogy sharptol kaptak masik szoftvert hozza, de azzal is rossz volt.
Walk the Talk.
És én nem reklamáltam, de meg is tehetném, ha akarnám.
Walk the Talk.
Walk the Talk.
Aki meg nem kíván foglalkozni vele az hagyja magát rábeszélni az eladótól valami raktári készleten maradt darabra az ne jöjjön ide reklamálni...
Sharp Aquos LC-32DH66E
Te elhiszem, hogy otthon vagy benne. Szégyen is lenne, ha nem, hisz a munkahelyed is olyan.
De vélem azt is tudod, hogy a mostani TV-k beállításához szakemberek kellenek. Még Bp-n is. Tapasztalat. Vidéken ?
Nos akkor meg, hogy STB, full, HD ready, digitális stb mi a segg?
Tudom, hogy nincs megállás, és így a helyes.
De azért a "hülyébb" emberek szemszögébõl is kellene nézni a dolgot, s nem olyan cimkékkel telepakolni a TV-ket, amiket alapból nem fognak kihasználni.
Ezek persze nem e topic résztvevõinek szól.
Walk the Talk.
Sharp Aquos LC-32DH66E
Annyira szeretem ezt a hozzáállást. Több mint fél éve lakhelytõl függetlenül lehet HD adást nézni.
Nem értem a problémát.
www.digimomentsvideography.com
csakhát 40-ért mást is tudtam volna venni
ez van, meg púpos teve😊
Walk the Talk.
Walk the Talk.
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Tudom, hogy van különbség, de nem oly mérvû, hogy gigámba döfjem a bökõt.
Vettem egy 32"-os HD ready-t, amin egy hónap múlva 40kilát zúgtam.
Vertem a kobakom, hogy miért.................................
Érted?
Ekkor, hogy nyugtassam magam: a TV adók 1080i-ben fognak sugározni, amit a 720p tökéletesen megjelenít. Ha közelebb ülök a TV-hez mint 3m, akkor az HD ready éppoly minõséget fog produkálni.
Láttam a havernál 40"-os full HD-t BD-vel. Hát igen tök frankó!!! De mivel az mani tasekom nem BD lemezekre van tervezve, ezután is vagy torrent, vagy a normál 1080i TV adás.
Walk the Talk.
leky: konkrét tipust? samsung 32A451 vagy lg 32LG5000. 37" nem férne be? mert ebben a kategoriában egy 37lg3000 (avplanet 137ezer) a mérete miatt szerencsésebb lenne, bár azon is mulik milyen messzirõl néznéd ;-)
elsõsorban xboxozni elég a hdready. 130 körül fullhd ugyse nagyon van a 32lg5700on kivül
a kontraszt számokkal ne foglalkozz, semmit nem számitanak, hazudik minden gyárto, egymást licitálják tul ... MEG KELL NÉZNI!!!
patiang: ez az összehasonlitás igy nem sokat ér 😊 még az sd se nagyon látszik gyengébbnek, holott ... a cikk amugy nem rossz.
hd vs. sd:
http://www.cornbread.org/FOTRCompare/index.html (ha ezt valaki lcd monitoron nézi meg, reálisabb összevetést kap az és hd viszonyárol. a kérdés, hogy ezt milyen távolságbol látja vki ...)
Forza.
Egyébként mozgásközben, változó képtartalmak mellett, van ám rendes különbség a fullHD javára. (pláne ha nagy 42"/47"/52"...a kijelzõ)
Walk the Talk.
Walk the Talk.
Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/
ok. téma lezárva. 😊
Nem, inkább az zavar, hogy a 6000 és 6100-as szériájúaknál ugyanaz a tudásszint szerepel, és 100 ezressel többe kerülnek ugyanott (szállítás minden ugyanaz).
Szóval akkor valamiért ez a típus ilyen olcsó. Csak azt nem tudom, hogy miért ?
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
minden szep es minden jo, gyonyoru kepe van, de amikor atkapcsolod DTV-re (digitalis tv mod) es barangolsz kicsit a menuben, akkor egy ido utan ugy belagzik az egesz iranyitas, hogy jo ha 30 masodperc mulva reagal arra amit nyomsz, kezdve a hangero szabalyzastol, a barmilyen beallitas modositasaig. mm azt mondta utolag, hogy tudnak rola, sajnos az osszes ilyen hibaval van 😞 szoval lehet visszavinni. kar erte, hogy ilyennel elbasznak egy tvt 2008ban.
Forza.
hogy a kábelszolgáltatod ad-e a kábelen hd adást az STB-d felé, azt mi honnan tudnánk? 😊
Forza.
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Valaki mondja már meg, hogy mi az átverés benne, mert nem találom, mitõl ilyen olcsó?
A többi azonos méretû LG LCD >100 ezerrel többe kerül, egyszóval mi lehet ezzel a típussal a bibi?
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
Abban viszont teljesen igazad van, hogy így elõfordulhat, hogy sok olyan ember fogja megvenni az agyonreklámozott STB-t, aki majd csodálkozik, hogy a hagyományos analóg elõfizetésével az isten háta mögött nem kap szép HD képet.
Sharp Aquos LC-32DH66E
Bár nem tartozok közéjük, de én is vettem egy HD ready LCD-t, amit igazából majd 4-6 év múlva tudom kihasználni. Attól, hogy egy adás digitális ( nekem stb kell), még nem HD. A CRT-t is lehet nézni stb-vel.
Persze aki rendelkezik bluer-el............
Lehet, hogy konvi vagyok.
Walk the Talk.
PS3 ID: Csabesz82
Sharp Aquos LC-32DH66E
Nem mindenki profi.
"A set-top-boxok ára kb. 10 000 forinttól kezdõdik, és aszerint nõ, hogy a vevõegység alkalmas-e HD adások vételére és/vagy a tévéadás felvételére, van-re rajta HDMI kimenet, stb. Az MPEG-4 kódolású DVB-T vételére alkalmas készülékeket a forgalmazók hamarosan MinDigTV matricával jelölik meg, a könnyebb tájékozódás érdekében."
Walk the Talk.
norbi7: én még nem találkoztam ilyen dvd játékossal
Forza.
Tehát egy olyan DVD lejátszó kellene, ami egy ben erõsítõ és megtudja szólaltatni az 5.1-et!
árulnak ilyet külön?
bocsi a dupla OFF-ért!
Tudom nem a témához kapcsolódik de remélem nem baj és tudtok segíteni!
Van egy házimozirendszerem, 5 hangfal plussz a mélynyomó és a lejátszó(erõsítõ). a kérdésem hogy lehet venni külön lejátszó(erõsítõ) hangfalak nélkül, mert régi és az avit nem kezeli.
- gondolom egy sima DVD lejátszó nem elég hozzá, csak olyannal megy ami egyben erõsítõ is. Lehet ilyet kapni külön??? elég lenne egy legalapabb csak szólaltassa meg az 5.1-et.
bármilyen segítséget köszönök elõre is!
De minden elérhetõ linken FullHD-sként említik.
Na akkor járjunk utána mi is ez a HD Ready 1080p?
Megnyugtatásul: ez.
Szal nem kell megijedni a HD Ready 1080p logótól.
Néhány szó a tévérõl:
Szép, stabilan áll (at LG és a Samsung kevésbé), távirányítója és menüje könnyen érthetõ (bár nincs összehasonlítási alapom). Az analóg adások persze gyatrák, de így kell elfogadni. A DVD-t nézni is csak a méret miatt élmény. Még csak élményszerû benyomásaim vannak, de eddig teccik.
A tuti akkor lesz, ha megveszem ezt.
Info: itt