LCD/Plazma TV-k
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Sharp Aquos LC-32DH66E
természedesen hdmi-n hajtva
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Köszi
Vagyis az Mpeg2-es tuneres tévékben van egy tökéletesen hasztalan vasdarab. Azért ne rohanj a falnak, mert ha lesz elõfizetésed, úgyis azt nézed majd - nyaralóba jó pl. az Mpeg4 tuner, hogy ne kelljen elõfizetned.
Sharp Aquos LC-32DH66E
Kérdésem az lenne, hogy én nagyrészt avi filmeket nézek. Tehát a gépet kötném a tv-hez. Általában hasonló felbontásban vannak a filmek: 640x352, 704x288.
Milyen lenne a képük egy ilyen lcd tv-én?
Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/
„A készülék kizárólag külön digitális vevõdekóder csatlakoztatásával válik alkalmassá a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésû digitális mûsorszórás vételére”
ez tényleg igaz?
de akkor minek van benne DVB-T?
GIGABYTE EP45-DS3|CORE2 Q6600|CHIEFTEC CFT-750-14CS 750W|THERMALTAKE VI1000BNS M9|Asus 9600 GT|2X2 GB DDR3 KINGSTON|Samsung 32LH4000|LOGITECH X-540|XBOX360 Premium pack| Samsung 40b650
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
Sharp DH66E hírek! Ismét kaptam emailt a szervíztõl:
"örömmel értesítjük Önt, hogy a müsorszolgáltató cég, az Antenna Hungária a kisérleti adását kijavitotta, és azóta tökéletesen müködnek a Sharp készülékek. Bármilyen egyéb kérdéssel ezzel kapcsolatban nyugodtan forduljon szervízünk vezetöjéhez..."
Tehát aki szemezett eddig a DH66E-vel, vagy visszavitte!!! 😊 Vegye meg nyugodtan, az ég világon semmi problémája nincs a készüleknek, csak az AH Rt. viccelt meg bennünket.
Forza.
Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/
Sharp Aquos LC-32DH66E
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
Nekem a debreceni AlfaAV szakembere azt mondta, hogy elég ritka az, amikor egyetlen pixel romlik el/ég ki, vagy mi, sokkal gyakoribb az, hogy egy egész oszlop vagy sor tûnik el.
Sharp Aquos LC-32DH66E
Ezek nem csomagolássérült terméket árúlnak , hanem totál szarráment cuccokat.
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
Látom nem jelenik meg neked a tv-n a kép, míg a monitoron minden simán fut. A két kijelzõt "clone" módban futtasd. Ha, a tv-n akarsz filmet nézni, ajánlatos a tv-nek elsõdleges megjelenítõnek lenni, de ügyelj arra, ha HD Ready-s 1280-720 felbontásnál max. 60 hz-en, de inkább 50 Hz-en futtasd, míg full hd-snél 1910-1080 a Hz-nél ugynaz mint elõbb. Akkor nem lesz baj.
Ha 16:9-es monitorod van nem számít, melyik az elsõdleges megjelenítõ, mivel az arányok megegyeznek. A lényeg a frekvencián van.
Sharp Aquos LC-32DH66E
"Termékeink között megtalálhatók a kifutó, bemutató és gyár
csomagolás sérült termékek".
http://www.elektrooutlet.eu/index.php
A most megnyílt Elektro Outletet messze kerüljétek el. Dec 13-án vettem egy 100cm samsung lcd-t még aznap este elromlott+törött volt. Visszavittem Dec16-án. Egy szó nélkül kicserélték , tehát tudták , hogy baj van a tv-vel. A lényeg kicseréltük egy 107cm-es Lg 42Lc45-re Hála istennek nem törött , de viszon van rajta egy apró kék pixelhiba(alig észrevenni). Most komolyan gyerekek , milyen mûszaki bolt ez ? a samo és az lg doboza is KO. nem a gyári hanem valami rossz kókler doboz amire filcel van ráírva a típus.
Szóval nagyon óvatosan , de tényleg!!!
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA
Sharp Aquos LC-32DH66E
az le32a656 -os mpeg4-es?
32a656 lett belõle, abban tuti a samu panel. és mamár az ára is 10+ ezerrel olcsóbb, mint 1 hónapja ...
Forza.
le32a568
le32a569
le32a577
le32a656
PS50A410C1
PS50A451P1
ezekrõl a Samsung plazmákról mi a véleménytek?
köszi
vasránap volt az euronicsban és amiket nézegettem 4 5-ös szériás samsungokat a kiállított modelleket eg sem volt S panelos :S
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
monitort szeretnek venni, 24 v 26"-ig, tudtok ajanlani valamit ?
Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐
emellett nagy pozitivumokat hallani a pana beégés-mentességérõl, mig a samsungrol tul sok biztatót eddig nem olvastam (avforumon irta vki, h egyész napra ottfelejtõdött a statikus dvd player logo a képen és mégse égett be a panáján)
mindenképpen 42-t vegyél, jobb a panelje (és nagyobb is a tévé 😄 )
Forza.
felhasználási szokásomból adódóan azt már eldöntöttem, hogy plazma jobb nekem, mint lcd...
ígyhát: két versenyzõ van pana 37" esetleg 42" pv80, ill. samsung PS42 A456. A panáról már tudok "mindent", a samsung még sötét ló. Kérdésem, hogy van-e vkinek tapasztalata Samsung plazmáról (esetleg konkrétan a fenti típusról).
Félelmem egyébként az, hogy a sima DigiTV analóg adás, hogy fog mutatni a plazmán?
márka számit, megnézed, amelyik tetszik: megveszed
Forza.
namost ez LCD-n nem igaz, hiszen az lcd-k legszörnyübb tulajdonsága az (esetenként kikapcsolhatatlan) zajszûrés, amitõl kásás, mosodo lesz a kép 😞 digin nincs képzaj, emiatt nekem az lcd-n jobbnak tünik a kép, mint elõtte kábelen volt.
szoval sztem a t-home sat tv is adhat némi pluszt! (feltéve, h eleve utálod a zajcsökkentõ funkciokat egy tévében)
Forza.