LCD/Plazma TV-k

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#8607
Ha a 170e még a 150 környékén van, akkor csakis a Sharp Aquos DH65/66E. És siessen, mert ünnepek után az akciónak vége és 200e lesz a Sony W4000-eshez igazítva. Esetleg Samsung A656, mert abban tuti a Samu panel.

Sharp Aquos LC-32DH66E

Klemice
#8606
én kb 2-3 méterrõl nézem és a 720p és a dvd filmek között nem látszik nagy különbség, divx kicsit csúnyább, olyan analóg adás szinten van vagy még jobb is
természedesen hdmi-n hajtva

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8605
Srácok milyen full hd tv vegyen haver 150.000 körül? 82 cm-s kellene.
Köszi
#8604
A DVB-T önmagában semmit nem jelent, mert kis hazánkban a nagyobb sávszélességre voksolva az Mpeg4 formátumot fogadták el földfelszíni ingyenesen fogható csatornák adására-vételére. A TV-k java most is Mpeg2 DVB tuneres.

Vagyis az Mpeg2-es tuneres tévékben van egy tökéletesen hasztalan vasdarab. Azért ne rohanj a falnak, mert ha lesz elõfizetésed, úgyis azt nézed majd - nyaralóba jó pl. az Mpeg4 tuner, hogy ne kelljen elõfizetned.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8603
Karácsonyra lehet vennék egy 32 colos Lcd hd ready tv-ét.
Kérdésem az lenne, hogy én nagyrészt avi filmeket nézek. Tehát a gépet kötném a tv-hez. Általában hasonló felbontásban vannak a filmek: 640x352, 704x288.
Milyen lenne a képük egy ilyen lcd tv-én?

#8602
LCD és plazma TV-nél a TNT HD tuner megegyezik az MPEG-4 tunerrel? Vagyis, ha TNT HD-s egy TV akkor alapból tudja kezelni a földi digitális jeleket (MPEG-4)?
arty
#8601
pl az osztrákoknak 😉

magyarban mpeg4-et tudo DVB-T kell.

Forza.

#8600
sracok a hanns g monitorokrol mi a velemenyetek ?

#8599
Milyenek a 32" Sharp Hdready Lcd-k? Megbízhatóak?

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

#8598
40A656
„A készülék kizárólag külön digitális vevõdekóder csatlakoztatásával válik alkalmassá a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésû digitális mûsorszórás vételére”
ez tényleg igaz?
de akkor minek van benne DVB-T?

GIGABYTE EP45-DS3|CORE2 Q6600|CHIEFTEC CFT-750-14CS 750W|THERMALTAKE VI1000BNS M9|Asus 9600 GT|2X2 GB DDR3 KINGSTON|Samsung 32LH4000|LOGITECH X-540|XBOX360 Premium pack| Samsung 40b650

Klemice
#8597
bizonyos paneleket gyárt pl ami a 6os szériában van, annál leljebb nem tudom

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8596
jah most megneztem enis emailjeimet es nekem is irtak. szoval azt akarjak mondani hogy az adas votl a hibas es ettol lassult be a tv iranyithatosaga, es csak eze a marka/tipuse ! hat erdekes meglatas!😄

#8595
Sziasztok

Sharp DH66E hírek! Ismét kaptam emailt a szervíztõl:

"örömmel értesítjük Önt, hogy a müsorszolgáltató cég, az Antenna Hungária a kisérleti adását kijavitotta, és azóta tökéletesen müködnek a Sharp készülékek. Bármilyen egyéb kérdéssel ezzel kapcsolatban nyugodtan forduljon szervízünk vezetöjéhez..."

Tehát aki szemezett eddig a DH66E-vel, vagy visszavitte!!! 😊 Vegye meg nyugodtan, az ég világon semmi problémája nincs a készüleknek, csak az AH Rt. viccelt meg bennünket.
#8594
37"-est tudtommal nem gyárt Samu de lehet tévedek.

arty
#8593
656-ra igaz, már 32" mérettõl kezdve.

Forza.

tomsh
#8592
ITT az értékelésekben azt írják, hogy ez a széria csak S panellal van gyártva. Ez mennyire 100%?

arty
#8591
hdready-t 1360x768-ban illik hajtani és a klón mód ezért pont nem jó, mivel ritka az a monitor, aminek ez a felbontása 😊

Forza.

#8590
Tudsz olyan Samsungot ajánlani ami 32" Hdready és megéri megvenni?

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

#8589
Laxxa! Pixelhiba esetén vagy "kiég" a képpont és akkor fekete marad (ez a legkevésbé zavaró), vagy pedig állandóan a 3 szín (kék-piros-zöld) egyikében fog világítani. Garanciálisan cserélhetõ kell legyen. Vidd vissza, de ne cserét, hanem zsetont kérj, 3 napon belül vagy. Utána menj fel a netre és az argep.hu, az olcsobbat.hu, a depo.hu oldalakon keress valami üzletet, ahol megbízható cuccot kapsz. Lehet, hogy kisebb képátmérõvel, de ugyanannyiért minõséget... Mert az a fontosabb.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8588
Mint az enyém 42 colos képátlón eltod képzelni , hogy milyen fasza az amikor függõben eltünik egy egész pixxelsor ? küldjek képet ?

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#8587
Vannak gyártók, (Sharp) ameyek akár egyetlen pixelhiba esetén is cserélnek, vannak, amelyek csak meghatározott számú, százalékos értékben meghatározott esetben.
Nekem a debreceni AlfaAV szakembere azt mondta, hogy elég ritka az, amikor egyetlen pixel romlik el/ég ki, vagy mi, sokkal gyakoribb az, hogy egy egész oszlop vagy sor tûnik el.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8586
Rendben van. OK , hogy a csomagolás sérült , de az a pixelhibás tv most lett totál szar függõlegesen keresztül megy rajta egy kék csík.
Ezek nem csomagolássérült terméket árúlnak , hanem totál szarráment cuccokat.

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#8585
míg full hd-snél 1920-1080
#8584
Jackson:
Látom nem jelenik meg neked a tv-n a kép, míg a monitoron minden simán fut. A két kijelzõt "clone" módban futtasd. Ha, a tv-n akarsz filmet nézni, ajánlatos a tv-nek elsõdleges megjelenítõnek lenni, de ügyelj arra, ha HD Ready-s 1280-720 felbontásnál max. 60 hz-en, de inkább 50 Hz-en futtasd, míg full hd-snél 1910-1080 a Hz-nél ugynaz mint elõbb. Akkor nem lesz baj.
Ha 16:9-es monitorod van nem számít, melyik az elsõdleges megjelenítõ, mivel az arányok megegyeznek. A lényeg a frekvencián van.
#8583
A pixelhiba nem fertõzés.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8582
ezt találtam talán ez lehet az ok
"Termékeink között megtalálhatók a kifutó, bemutató és gyár
csomagolás sérült termékek".
http://www.elektrooutlet.eu/index.php
#8581
Debreceniek figyelmébe ajánlom !!!!!!!!
A most megnyílt Elektro Outletet messze kerüljétek el. Dec 13-án vettem egy 100cm samsung lcd-t még aznap este elromlott+törött volt. Visszavittem Dec16-án. Egy szó nélkül kicserélték , tehát tudták , hogy baj van a tv-vel. A lényeg kicseréltük egy 107cm-es Lg 42Lc45-re Hála istennek nem törött , de viszon van rajta egy apró kék pixelhiba(alig észrevenni). Most komolyan gyerekek , milyen mûszaki bolt ez ? a samo és az lg doboza is KO. nem a gyári hanem valami rossz kókler doboz amire filcel van ráírva a típus.
Szóval nagyon óvatosan , de tényleg!!!

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#8580
Szaisztok. Terjedhet a pixelhiba az lcd-tvn ?

GIGABYTE GA-MA785GT-UD3H, Phenom II 925, KINGMAX 2x2Gb+1x4Gb DDR3 1333Mhz, GIGABYTE GV-R577UD-1GD 1GB DDR5, Seagate 500GB+Samu 500Gb, CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W, Thermaltake V3 BE, Benq G2220HDA

#8579
kösz majd mögé nézek a dolgoknak 😊
#8578
Megnézed a TV hátát, a modell neve, a sorozatszáma, meg a gyártó ország mellett találsz egy betût is: S=Samsung. A "P", és az "A" elvileg rosszabb minõségû. A gond az, hogy ha a kiállított modell mondjuk "S", attól még elõfordulhat, hogy a raktárból kihozott dobozodban egy "A" paneleset találsz... És ezért ugye nem reklamálhatsz. Ezért mondjuk, hogy lutri.

Sharp Aquos LC-32DH66E

#8577
én sem tudom mit tegyek most vagy karácsony után vegyem meg lehet lentebb megy az ára láttam már ilyet
az le32a656 -os mpeg4-es?
arty
#8576
ezzel én is így voltam 😞

32a656 lett belõle, abban tuti a samu panel. és mamár az ára is 10+ ezerrel olcsóbb, mint 1 hónapja ...

Forza.

#8575
az igazat megvallva négy típus közül nem tudok dönteni
le32a568
le32a569
le32a577
le32a656
#8574
hogyan lehet kiszûrni ,hogy melyikben van eredeti sam. panel
#8573
hello !

PS50A410C1
PS50A451P1

ezekrõl a Samsung plazmákról mi a véleménytek?

köszi

Klemice
#8572
többféle panellal gyártják, nem mindegyikben van samsung panel, ami jobb képet ad mint a többi

vasránap volt az euronicsban és amiket nézegettem 4 5-ös szériás samsungokat a kiállított modelleket eg sem volt S panelos :S

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8571
Tudnál segíteni azt, hogy lehet megcsinálni, beállítani? És ha elsõdlegessé teszem a tv-t akkor nem lesznek hasonló gondjaim a monitoron?

#8570
panelkifogós modell ??
arty
#8569
tedd elsõdleges kijelzõvé a tévét

Forza.

#8568
udv
monitort szeretnek venni, 24 v 26"-ig, tudtok ajanlani valamit ?

#8567
Szeretnék egy kis segítséget kérni olyanoktól akiknek a pc össze van kötve a tv-re. Rákötöttem a pc-t a tv-re, minden rendesen megjelenik kivéve ha elindítok egy filmet olyankor a media lejátszó képe sötét néha becsíkozik miközben a pc-n rendesen megjeleníti a filmet. Mitõl lehet ez, mit kéne átállítanom?

Klemice
#8566
samsung, fullhd, talán ez is panelkifogós modell

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

#8565
errõl mi a véleményetek samsung LE32A569
#8564
Nekem is a Pana felé húz a szívem, csak a samsungot most lényegesen olcsóbban meg tudnám szerezni, így azt sem zárnám ki a versenyzõk közül.
arty
#8563
apámnak lett pv80, ezért azt biztosan ajánlom, mert nagyon szép a képe az iszonyat modon barkácsolt, gagyi t-kábel mellett is 😊

emellett nagy pozitivumokat hallani a pana beégés-mentességérõl, mig a samsungrol tul sok biztatót eddig nem olvastam (avforumon irta vki, h egyész napra ottfelejtõdött a statikus dvd player logo a képen és mégse égett be a panáján)

mindenképpen 42-t vegyél, jobb a panelje (és nagyobb is a tévé 😄 )

Forza.

#8562
sziasztok!

felhasználási szokásomból adódóan azt már eldöntöttem, hogy plazma jobb nekem, mint lcd...

ígyhát: két versenyzõ van pana 37" esetleg 42" pv80, ill. samsung PS42 A456. A panáról már tudok "mindent", a samsung még sötét ló. Kérdésem, hogy van-e vkinek tapasztalata Samsung plazmáról (esetleg konkrétan a fenti típusról).
Félelmem egyébként az, hogy a sima DigiTV analóg adás, hogy fog mutatni a plazmán?
arty
#8561
mpeg2 = magyarországon nem használható, itt mpeg4-es az adás.

márka számit, megnézed, amelyik tetszik: megveszed

Forza.

izsook
#8560
Az, hogy a tuner MPEG2 vagy MPEG4 hova számít? Meg a márka az számít valamit, vagy csak más lesz a menüje a TV-nek?

arty
#8559
elvileg a digitv-t szarabbnak mondják a t-kábeles kábeltévé adásnánál.

namost ez LCD-n nem igaz, hiszen az lcd-k legszörnyübb tulajdonsága az (esetenként kikapcsolhatatlan) zajszûrés, amitõl kásás, mosodo lesz a kép 😞 digin nincs képzaj, emiatt nekem az lcd-n jobbnak tünik a kép, mint elõtte kábelen volt.

szoval sztem a t-home sat tv is adhat némi pluszt! (feltéve, h eleve utálod a zajcsökkentõ funkciokat egy tévében)

Forza.

poppe
#8558
középsõ <#eljen>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;