12134
1147464846/1614162139.jpg

Hivatalos honlap


A Hivatalos oldalon megtalálható a Mount&Blade, Warband, With Fire and Sword,
Napoleonic Wars és a Viking Conquest kiegészítők leírása, FAQ részlege illetve a letöltés menüjük.

* M&B Native Angol FAQ *

* Warband Angol FAQ *

* Mount&Blade Wiki *

* Mount&Blade leírás (Strategywiki,angol) *


M&B/Warband/WFaS modok gyűjtőhelye


M&B/Warband/WFaS/NW hivatalos fóruma



---> * Mount&Blade Magyarország * <---

WARBAND Gépigény

  • nootarius
    #11813
    Üdv!

    With Fire and Sword verzióval toltam, leszedtem hozzá az 1.143-mas patchet, erre az összes információ, ami jönni szokott bal oldalon, meg csata közben is a ki kit ölt meg rész teljesen eltűnt, kapok rá most egy ilyet: a simple trigger trigger no 55 unrecognized error

    Valaki segítsen plz, hogyan tudom ezt megoldani?
  • Wreck86
    #11812
    Nincs véletlenül a net kapcsolatoddal gond?
  • Jude666
    #11811
    Köszi kipróbáltam azt is, de sajnos az is laggolva hozza be a menüt. Bár hostoltam egyet a kíváncsiság kedvéért, az működött maxon minden. Asszem feladom
  • Wreck86
    #11810
    Szia!
    A FullInvasion2 elég dúrva mod, megterheli a gépet és nem is minden konfigon indul el.
    Sztem nem bírja.
    Vedd lejjebb a grafiká, vagy az alacsony felbontású verzióját szedd le.
    (low res)+ dx7 talán (ne a 9est)
    Nekem az van és símán behoz szerókat, csatlakozik is hamar.
  • Jude666
    #11809
    Sziasztok!
    Most Steam leárazásokra való tekintettel megvettem 4 euróért a Warbandet, csak sajnos szomorúan tapasztalom, hogy a Full invasion mod nem műkszik rendesen. Gondolok itt arra, hogy mikor belépek szerver keresőbe, nagyon de nagyon lassan hozza be a szerverek neveit, és ha be is hozza akkor sem tudok rájuk csatlakozni mert egyszerűen szétfagy a játék. Mi lehet a hiba? (win7 64, 4GB VRAM, i7, 8GB RAM)
  • Wreck86
    #11808
    Kéne a hibáról kép, mert így nehéz megmondani.
    Ahogy írják:
    "As of 15th February 2014, development of the mod has stopped.
    The latest version is Anno Domini 1257 - 1.03 - Kill the peasants edition! and you can get it here.
    Even though there are some known bugs (e.g.: prison break) developers have lost interest in putting more time bugfixing and/or new feature addition.
    We thank all the developers for their hard work and thousands of hours they committed into the project.

    Remember to download & install the official Mount&Blade Warband version 1.158 patch for this mod."

    1.158 patch kell, meg a mod maga.
    mod: katt
  • mett27
    #11807
    A Warbandba akarom az 1257AD modot telepíteni de mindig hiányzik valami fájl. Már a Patchet is felraktam de úgy se működik.Mi a gond?
  • Wreck86
    #11806
    Tegnap olvastam, hogy valamilyen támadás érte a "Talewords" szervereit, ezért nem ment/megy a fórum, illetve a szerverkereső ezért nem talál semmit.

    Keresik a megoldást.
  • Terawatt
    #11805
    Este meglesem :)
  • Wreck86
    #11804
    Full Invasion 2 mod (M&B W)
    Szeretettel ajánlom mindenkinek! Nagyon jó, engem megfogott! :D
  • Terawatt
    #11803
    Akit érdekel egy jó kis Rpzés warbandben az írjon és meg írom a részleteket. Angol tudás legalább írás szinten szükséges. Beszélni opcionális.
  • Wreck86
    #11802
    Tök fura, a Persistent Frontier modban némely karakterek tök gyorsan futnak.
    Aztán rájöttem, hogy ha csatlakozol egy Frakcióhoz és ott kiválasztod milyen típusú feladatokat csinálsz (adott kaszt), akkor ott kapsz ilyet, hogy növeli a futásod értékét, ergo gyorsabb vagy a többinél.
    pl Kívülállók, katonák stb
  • uwu420
    #11801
    nincs, pedig jó lenne :)
  • Wreck86
    #11800
    Warbandban van sprint gomb? :S
  • Wreck86
    #11799
    Nem is tudtam, hogy a "Persistent Frontier" mod az ilyen jópofa multi, becsatlakozol polgárként és dolgozol stb majd a kormányzó átrak más kasztba amibe beleillesz. :D
  • Wreck86
    #11798


    Tök jónak néz ki! Védekezni a hordák ellen, kipróbálom! :D
  • Terawatt
    #11797
    Persistent world 4-et tolja itt valaki?
  • Wreck86
    #11796
    Full magyar mod/patch ... már régóta nicns és valószínűleg nem is lesz.
    Azért az angolja/némete nem egetrázóan nehéz. :)
  • Piszkos  Fred
    #11795
    Angol, de rengeteg páncél/fegyver van benne
  • Mr_no_NaMe
    #11794
    rengeteg páncél/fegyver/ és legalább full magyar?
  • Piszkos  Fred
    #11793
    Jelenlegi legjobb mod szvsz a Clash of Kings című Trónok Harca témájú mod.
  • Mr_no_NaMe
    #11792
    Sziasztok!

    Közel 1 éve nem jártam itt. Van valamiféle fejlemény? 100%os magyarítás? Milyen modokat kell feltenni amik kötelezők lettek?
  • Csatádi
    #11791
    Hali!
    Kész a WFAS modom legújabb verziója.
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,195421.msg4682271.html#msg4682271


  • Wreck86
    #11790
    löl és tényleg! :D
  • nearo
    #11789
    Bannerlord külön topic... ha jól látom ott az utolsó komment pont a tied :|
  • rico86
    #11788
    Sziasztok nem tudom jó helyre irok e van e bannerlodnak külön topicja? tud már valaki valamit róla hogy mikor jelenik meg ?
  • nearo
    #11787
    Egy warband diplomacy modban ti hogyan fejlesztenétek könnyen és gyorsan a hősöket? Ez most speciel nem az én problémám, egy haver kérdezi. Amit én mondtam neki: banditázás hős only csapattal, esetleg gyengébb dezertőr csapatok ölése, meg jobb xp-t adó küldik elvállalása - pl búvóhely kifüstölése meg béketeremtés. Native-ban kb ennyi jut eszembe, nem tudom a mod esetleg nyújt e még valami más lehetőséget. Valakinek még valami ötlet?
  • #11786
  • #11785
    Üdv!

    Regimentünk újraalakult 18th Regiment of Foot néven. Hetente több eventet is tartunk, de nem kötelező mindre eljönni. Átlag 30-40 fővel veszünk részt 100-150 fős eventeken.

    Taglista, Rangok: http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=3474.0

    Csatlakozás, további információ:

    Steamen: Marton vagy Meridius

    TeamSpeak: coldline.hu:10000

    Szerver: 18th_Regiment_HUN
  • Hunor1
    #11784
    hello. 1257 AD modot játszok, bár csak az elején vagyok. no most van ez a keresztes hadjárat opció benne, de ennek mi a lényege? Mert pl. elmentem egy kis sereggel de amikor oda értem a templomosok földjére és kérdeztem egy lordot hogy mi a helyzet a háborúval azt válaszolta hogy nincsenek harcban senkivel. paff...
    kóválygok csak a szentföldön de a városok és erődök nem ellenségesek.
  • nearo
    #11783
    a mentések könyvtárában van egy olyan, hogy "last_savegame_backup.sav", azzal az egyel korábbi mentést vissza tudod állítani, ha még nem kezdtél újat
  • SaGa Jr
    #11782
    Nem perception, persuasion. Elírtam.

    A save-el van valami baj. Rosszul lett elmentve. Ezen segíteni nem tudsz. Marad a new game. A bajnak kismillió oka lehet, mert lehet a gond magában a programban, lehet hogy a mentés egy sérült szektorra történt a vinyódon vagy bármi más is.
  • lordsamuel
    #11781
    megint en ...tegnap este jatszottam a jatekkal utoljara majd kikapcsoltam a gepet, ma delutan mikor akarok jatszani csak annyit ir hogy:


    1.(0:00)day

    Incrct. File Type!

    mi ez? vagy legalabb miert van...betolteni nem lehet, kutorolni nem probaltam...nagyon sok ido van benne ugy 200nap beszarok ha nem megy tobbet...
  • SaGa Jr
    #11780
    Legyél vele nagyon jóban (minimum 35-de inkább 50-es viszony) és próbáld meg átdumálni őt magadhoz (ehhez nem árt ha elég jó a perception értéke a karakterednek plusz ha elég erős a sereged, van elég várad amiből tudsz neki is juttatni).

    Az adott frakcióhoz való viszony csak akkor fontos ha épp háborúzol velük, mert ekkor nehezebben állnak át.

    A másik megoldás ha companion-t (kocsmákból felvett társaid valamelyikét) nevezel ki lorddá.
  • lordsamuel
    #11779
    sziasztok
    native modban hogyan lehet lordokat "toborozni" vagy ilyesmi?
    hirnev kell? vagymi?
    658 a hirnevem, 3varam van ellensegek a kehit vaegir rhodoook kiralysag a kapcsolat -65--37, nordokkal +36 a svadiaiakkal +7 a kapcsolat
  • SaGa Jr
    #11778
    Talán a morál vagy a létszámlimit játszik be (van a NPC lordoknál is csak nekik nem a leadership-ből kalkulálódik és ha túllépnék a keretet akkor beveszik majd azzal a lendülettel ki is rúgják a felvetteket mert nem tudják fenntartani a seregüket). Netán van szintlimit (egyes modokban előfordul).
    Vagy ugye lehet még bug.
  • nearo
    #11777
    Az mitől lehet, hogy újabban a csata után kiszabadított foglyokat nem kapják meg a szövetségeseim, akik a csatában segítettek? Rengeteg katona eltűnik így. Most pl Tihr-t vettem be, volt bent 100+ fogoly, amiből úgy 10-et tudtam felvenni a saját partymba a létszámkorlát miatt, a maradék csak úgy szétszéledt, egyik csapatban sem jelentek meg :/
  • Wreck86
    #11776
    Közben újra rákattantam két modra, igaz nem készek még, itt ott bugos, de élvezhető:
    1860's Old America

    1755 Old Frontier

    Ugyanaz a csapat csinálja.
  • Wreck86
    #11775
    Erre kicseréljem a saját gépigény leírásom?
  • Wreck86
    #11774
    Szerkesztve a banner!