1369
  • totyak
    #1289
    totyakmaster @ citomail . hu

    szóköz nem kell sehova, csak a biztonság kedvéért írtam úgy
    Egyébként szerintem nem csak egy fájl kell, bár nemtudom pontosan, mert lejjebb találtam egy ilyet, hogy ResLang_HU.dll és ennek a nevét átírtam ResLang_EN.dll -re. Azzal felülírtam az eredeti EN-es fájlt és azt hidtem, hogy jó lesz, de nem lett magyar. Remélemamit te küldesz az jó lesz.
  • Kongy
    #1288
    Nah,máris megvan a magyarítás! átküldöm e-mailen ha megadod a címedet,és mahd a játék mappájába tedd a HU végződésű fájlt!
  • Kongy
    #1287
    Maj meglátom mit tehetek az ügy érdekében,nem ígérek semmit,de próbálom megtalálni...
  • totyak
    #1286
    Hali! Olvasgattam itt a fórumot és láttam,hogy neked magyarul van meg a játék. Légyszi, ha megtalálod a magyar nyelvi fájlokat tedd fel valahova és írd be a linket. A játék nagyon tetszik és már végigjátszottam angolul, de magyarul jobb lenne. Köszi.
  • Kongy
    #1285
    Sztem neigazán fogják adni a boltban ezt a verziót. Bár jó lenne XBOX 360-as grafikájú játékot püfölni,PC-n!
  • bcrics
    #1284
    vmi angoltudású szerint ez mit jelent??
    fileplanet

    high-res beállítási segédlet vagy mi??
  • bcrics
    #1283
    az említett oldal:
    direct2drive
  • Kongy
    #1282
    tudtam,tök király!! :D
  • cserpak
    #1281
    Van ilyen sm3.0 verziós csakhogy a Direct2Drive-on vant csak meg és nem kapható boltban. Ott amúgy 19,9 dolcsi. Megegyezik az Xbox360 kinézetével PC-n.
  • Kongy
    #1280
    Hallottam erről a verzióról,és ha ez pc-n van akkor télleg valóság. Nem tudja vki honnan lehet letölteni? Vagy ez a ps2-s verzióból 1 kép? XD
  • Katarn576
    #1279
    Hy mindenkinek!
    Én is hallottam erről a verzióról hogy kezeli a legújjabb effekteket meg a Shader model 3.0-át.
    Egy kicsit körbe néztem a neten és szerintem van valóságalapja mert ezt a képet találtam: http://ve3dmedia.ign.com/ve3d/image/article/668/668148/direct2drive-to-publish-king-kong-hi-res-edition-20051118040344995.jpg
  • bcrics
    #1278
    azt tudtátok hogy van 1 high-res verzió is a játékból ami állítólag kezeli a shadermodell 3 és minden egyébb effekteket!!!
    kb 5gigás??

    ezt próbálta már vki?vagy hallott róla?
  • Kongy
    #1277
    Hát ez egy nagyon gázos bug! Én akkor szidtam a legjobban a játékot amikor a bennszülöttk feláldozzák Ann-t minket meg a benszülöttek tüzes nyilakkal dobálnak! Szaladni kell egy ngy dombon és 1cerűen elnyel a föld! Üvöltessz és meghalsz! Nos,ez nemtom mért van így,lehet h vmi szivatás mert ps2-n nincs ilyen földelnyelős szivatás. Nekem PC-n van meg,de ne tudd meg mennyit bosszankodtam emmiatt...azóta szerencsére kiakasztottam! :D
  • Rash87
    #1276
    Én úgy tudom,h folyamatosan kell nyomkodni a Bal,vagy Jobb egérgombot... Ha jól emlészem.
  • Casper007
    #1275
    Senki sem tudna válaszolni? Könyörgök, ez életbevágó!
  • Casper007
    #1274
    Most én is elakadtam, pont ott, ahol a legutóbb. A T-rex elől menekültünk, és fedezni kellett Ann-t, amíg felmászik egy sziklára, és meggyújtja a tüzet. Erre jön Kong, de a T-Rex nekifut, és lezuhannak. Na már most, a T-Rexet nagy nehezen legyőzöm (nehezebben, mint a többit), de utána sehogysem sikerül a nagy oszlopot eldobnom. valami ötlet?
  • Örm
    #1273
    Kösz!
  • Casper007
    #1272
    Ne te nyisd a kaput. Azt elvégzi a másik két fickó. Neked el kell terelned a T-Rex figyelmét. Először is lődd le a két denevért, az feltartja egy kis ideig, legalábbis míg megeszi, aztán a sziklák között kell rohangálnod.
  • Örm
    #1271
    Hello!
    Annál a résznél anikor a T-Rex elől kell menekülni mit kell csinálni? Engem mindig akkor amikor a kaput tekerem megöl. Kösz a segítséget
  • Casper007
    #1270
    A minap újból feltettem a játékot, előzőleg nem nyomtam ki, így gondoltam most megteszem, azonban felfedeztem egy idegesítő hibát. Ha felmegyek egy lejtőn, akkor könnyen átzuhanhatok a földön, és meghalok. Erre van valami gyógyír?
  • Kongy
    #1269
    szívesen,örülök hogy segítettem. és melyik pálya a legjobb?
  • coopersmith
    #1268
    Thanks................
  • coopersmith
    #1267
    ZSÍRRRRRRRRRR!!!Müxik nálam is a mentésed!Nagyon szépen köszönöm!
  • Kongy
    #1266
    ok,megy a mentés,neked is!
  • coopersmith
    #1265
    Elöre is köszi....................!!!!
  • coopersmith
    #1264
    Kongy!Légyszi küldd el a mentésed!!!!!!!!!!E-mail:[email protected]
  • bcrics
    #1263
    ez a nagyfelbontású HIHG-RES verzió lenne a fasza!!!!ott nézne ki nagyon szépen a gém!
    megjelent már vajon?

    gondolj bele a T-REX agyoneffektezve sm3 hdr,,,na az lenne a mennyország!!
  • Kongy
    #1262
    persze,átkülgyem neked is? Nagyon elakadtál? Mert ha nem nem szeretném elrontani azt az örömöt amit akkor érzel ha végignyomtad.
  • coopersmith
    #1261
    Áttudná küldeni valaki küldeni nekem a 100%-mentését.......?/e-mail cím:coopersmithvcitromail.hu/
  • Kongy
    #1260
    ok,örülök.
  • SFKS
    #1259
    Műkszik,nagyon király köszi.
  • Darth Vader123
    #1258
    a nagy fájlt megpróbálhatom feldarabolni és feltölteni de azt nem ma...
  • Kongy
    #1257
    Nah,müxik?:)
  • SFKS
    #1256
    THX!
  • Kongy
    #1255
    Megpróbálom átküldeni az én 100%-os mentésemet!
  • SFKS
    #1254
    Hello,tudna valaki adni 100%-os mentést? THX!
  • feketeobeliszk
    #1253
    Sajna ezektől a fájloktól még nem lett magyar a játék. Én is próbáltam átnevezni a dll-eket, de attól még megmaradt a nyelv. Sőt az az érdekes, ha mindegyik dll-t törlöm és csak a magyart teszem be, akkor is nyugodtan választhatom bármelyik nyelvet (persze a magyart kivéve). Esetleg dc-re nem csinálnál egy iso-t a gamméról, bár tudom ez elég nagy kérés. Vagy valaki tudja a megoldást?
  • Maxtreme
    #1252
    Hát ez nem gyütt össze, mind1 azért köszi :)
  • Darth Vader123
    #1251
    Nekem is tetszik a pop 3 uccsó RÉSZ mert az nem pálya.De ne offoljunk
  • Darth Vader123
    #1250
    http://uploaded.to/?id=048ni0