1369
  • Sliderx
    #449
    Hali!

    Elakadtam a játékban!
    Egy olyan rásznél vagyok, hogy leugrok egy sziklaperemről egy terembe, ahol középen víz van és oszlopok és a vízből rákok támadnak rám. Közben kintről valahogy (nem tudom honnan) bejön a kamerás meg a sapkás fószer és kérik, hogy keressem meg a farudat amivel ki tudjuk nyitni a kaput. Ez eddig oké is mert fennt a bozót mögött ott van, de sehol sincs a közelben tűz, hogy felgyújthassam.
    Mi a megoldás?

    Köszi!
  • Rusy
    #448
    Írd le lécci hogy hogy lépésről lépésre, egyébként tényleg nem nagy gáz hogy le kell húzni a cd/dvd-t csak mégis...
  • Shep
    #447
    Nagyon örülünk neki, és hogy csinálod?
  • Rash87
    #446
    Nekem kábelhúzogatás nélkül is elindul minden SF3-as játék :))
    Nem értem nűlatok miért nem!

    Amúgy a játékohz készül majd magyarosítás?
  • Gunner
    #445
    Ha van 4 SF-es játékod, akkor megéri, hidd L :)
  • bacardi93
    #444
    a kábeleket
  • bacardi93
    #443
    úgy utálom az olyat ha lekell ráncigálni
  • grebber
    #442
    Innen letöltheted a progit
  • TomBond
    #441
    Tudna nekem valaki segíteni egy mir-pjkkpt.rar fájl-al?
    Köszi
  • att18
    #440
    A Starforce védelmet milyen programmal lehet eltávolítani és valaki tudja hogy honnan lehet letőlteni???????
    Előre is köszi mindenkinek.
  • grebber
    #439
    Igen + Bemountolod a 4-es Daemon Toolsba.
  • bacardi93
    #438
    az igaz hogy csak ha fizikailag lecsavarom a gépről a CD/DVD olvasomat akkor fog csak elindulni???
  • Crazy Mate
    #437
    Wesker24 neked van olyan mentésed amiben van alternatív befejezés?Mert ha igen,akkor légyszi küldd el nekem az email címemre: [email protected]
  • Crazy Mate
    #436
    Nálam az sfcure program nem futott vmiért.....
  • wesker24
    #435
    Crazy Mate amúgy az extrákban semmi olyan dolog nincs amit használni lehetne kivéve az utolsót az nagyon fontos amúgy a következök vannak benne az extrában:
    film elözetes, stáblista, Peter Jackson intertjú, egyfajta múzeum látogatás a King Kong tájairól és helyeiről na meg egy másik múzeum látogatás amelyikben csak King Konggal foglalkoznak, na és van az utolsó az játék alternativ befejezése ezt lehet használni bármikor de ezt csak akkor kapod meg ha 100 %-ig végigvitted és összegyüjtöttél 250 000 pontot nem könnyü de megéri.
  • wesker24
    #434
    nálam pedig simán ment a másolt verzió is csak annyit kell csinálni fel kell rakni a dameon tools 4-es verzióját na meg felrakni egy kis programot SFCure éz kiiktatja a Starforce védelmet aztán cd-romokat lehúzni aztán mikor csak a winchester van a gépben egyszerüen bemountolni a king kong 1-es cd-jét és már menni fog mert mikor ellenörzi simán átlép rajta.
  • Crazy Mate
    #433
    Megvettem a játékot,mert a másolt nem ment.....
  • sd54321
    #432
    +h
  • sd54321
    #431
    létezik ehez a game-hoz valamiféle csalás?
    az xb-s verzióhoz van...
  • Rusy
    #430
    valakinek megy starforce nightmare-el? mert nekem csak lehúzással megy +daemon 4, de pl a splinter cell 3 megy lehúzás nélkül, bár ezen már 3.6.10.3 van
  • Gunner
    #429
    javítanám a fordítást: "több mint egy king kong cd van a meghajtóban, blablabla..."

    nem értem minek figyel erre a game, tudja, hogy csak crackes emberkék fognak játszani? :P
  • Crazy Mate
    #428
    Köszi wesker24,de milyen hosszúak a kongos pályák?És le tudnád írni hogy melyik extra micsoda?Előre is köszi.....
  • Seth
    #427
    mentés??
  • wesker24
    #426
    att18 azt jelenti hogy több mint egy játék van a meghajtóban ! kérem hagyjon egy csak egy lemezt és próbálja újra !!!

    CrazyMate összesen 40-42 pálya van és ebből kb 8-10-szer vagyunk King Konggal amúgy nekem már sikerült végigvinnem a játékot nekem tetszett de Jacknél a To the Plane-s pálya eléggé felbaszta az agyamat na meg King Kongnál amikor 3 T-rex-szel kell harcolni na mondom eggyel még Ok kettövel már eléggé nehéz de már hárommal az már rohadtul nehéz.

    Amikor végigvittem a játékot elég szomorú vége lett !!!
    De megnéztem mi van az extrákban az összes megvolt kivéve az utolsót és az online code-okat , a követelmény az volt vidd végig 100 %-ig és gyüjtsd össze 250 000 pontot kiváncsi voltam mi lehet az nagy nehezen keserves munkával de összegyüjtöttem 280 624 pontot és akkor láttam hogy hoppá van egy alternativ befejezés is !!! sikerült azt is elvinnem nem volt könnyü de annyit mondhatok hogy happy end lesz a vége !!!
  • Crazy Mate
    #425
    Írjon valaki!!!!!!!!!
  • Crazy Mate
    #424
    Valami olyasmiről ír hogy egy másik játék(produkció)van bent a meghajtóba és ezt kéne kivenni,ha jól látom,egyébként németet tanulok.....
  • att18
    #423
    Hellósztok ha valaki megtenné hogy ezt lefordítja azt nagyon megköszönném.More than one product disc was found in your drives.Please leave one disc and press "Retry"
    Előre is köszi.
  • Crazy Mate
    #422
    Aki végigvitte az azt is megmondhatná hogy ez hány pálya....
  • Crazy Mate
    #421
    Olvastam hogy a játékidő 7-8 óra és ebből hány órában vagyunk konggal?
  • Shep
    #420
    túlélő, kaland fps
  • cicai
    #419
    ez milyen típúsú játék
  • Seth
    #418
    Én állandóan kifagyok azon a pályán,amikor először kell menni Kong-gal, majd utána Jack-kel megyünk, miközben a völgyben nagy dinocsorda vonul át. Ott átmennék egy rozoga hídon, csak előtte le kell lövöldözni pár repkedő izét. A windows-os "Ding" hallot hangom, aztán annyi
  • att18
    #417
    Te milyen kóddal indítottad el?????????????????????
  • dardevil
    #416
    Most értem a végére, nagyon jó kis game.


  • att18
    #415
    Micsoda???
  • Shep
    #414
    már elküldtem, hányszor kell még neked?
  • att18
    #413
    A bonus Discen mi van???????
  • Czegee
    #412
    Valaki küldjön már mentéseket pls.
  • sd54321
    #411
    érdekes
    amikor jövünk visszafelé a kamerással, egy füves területen raptorok jönnek elő, de vagy 4-5
    nincs nálam más csak egy lándzsa
    egyet még csak-csak kinyírok de aztán jön a többi
    ráadásul nem is én nyuvvadok ki hamarább hanem a kamerás manus
    mi a túrót lehet itt csinálni?
    jut eszembe!
    odafele menet is összefutottam velük, de akkor csak simán elfutottam előlük...
    most viszont nincs értelme futni, merta a kamerás is velem van...
    korábbi állást kellene vhogy visszatölteni?
    HELP! :)
  • abonyitomz
    #410