1369
  • Csabi 1984
    #489
    sziasztok,kéne egy kis segítség!fent vagyok egy hegytetőn a konggal,és azt az ocsmány repülö szörnyeteget nem tudom megölni,mit kell csinálno???Please Help me :D
  • Italiai
    #488
    Ja az is.
  • Laky
    #487
    LG meghajtód van?
  • Italiai
    #486
    Rash87!!!!
    Te milyen telepítési kóddal indítattad el a játékot Létszi segíts mert már nagyon kivagyok.Már vagy 1 hónapja megvan de semmi mindig azt írja ki hogy rakja be az első CD.
    Mi lehet a megoldás??????????????
    Elöre is köszi.
  • sd54321
    #485
    pontosítok...
    a pc-s ver nem ps2 hanem xboxos átirat...
    de a lényeg ua:))
  • sd54321
    #484
    trainerrről én sem tok...
    van egy Game Cheater nevű 1000 éves progi

    ITT!


    Csak ki kell bontani és elindítani. Regisztrált...

    bőveben:
    Game Cheater

    Az életenerguát nem tod vele buherálni (vagy csak nehezen) de pl. a lőszerek számát igen.

    Röviden a használatáról:

    1. klikk a progran gombra és válaszd ki a futó folyamatok közül a King Kongot
    2. klikk a 1st search-ra és a bal oldali mezőben add meg az aktuális töltények számát, majd klikk a keresésre (idönként bead egy info ablakot angolul, ezt ki lehet kapcsolno ugy h teszel egy pipát a "disable all notes" elötti négyzetbe)
    3. miután végignyalta a memoriát és közölte, hogy qrva sok találata volt így azokat most nem írja ki neked (hogy mennyi azt alul láthatod: Found...), csak menj vissza a game-ba (alt+tab)
    4. löj 1-2-t majd alt-tab-bal vissza a GC-be
    5. most nyomj a Continue gombra és írd be ujra az aktuális töltények számát
    6. ismételd meg a 3-s, 4-s és 5-s pontban leírtakat mindaddig míg a bal old-i találati mezőben csak egy érték (memo-cím) marad
    7. ha megvan nyomj rá 2szer és így bekerül a job old-i táblázatba
    8. a táblázatban is nyomj 2-t az imént megjelent sorra és meglátod az adott találathoz tartozó beállítási lehetősségeket, itt 2 dolog érdekes: value - ez a töltények száma és lock - ezzel le tudod fagyasztani az értéket, vagyis nem fogy ki a lőszered :) - ha kész akkor klikk az OK-ra és alt-tab-bal nyomi vissza a game-ba
    8. na most már darálhatod a rohadékokat ;)

    Amugy ez a progi elég jól használható a legtöbb game esetében, de van amelyik aljas módon cserélgeti az aktuális municio vagy életerő értékeket több memoriacímen is... ezeket ezzel a progival nem lehet belőni. Oda már komolyabb cuccos, vagy programozási ismeretek kellenek :)

    Még annyit, hogy a save gombbal el tod menteni az adott játékhoz tartozó összes találati értéket, így leközelebb nem kell keresgélni, hanem elég csak betölteni és már lehet is csítelni:))

    Ennél egyszerübben nem tom már leírni...
    Ha vkinek gondja van, akkor várja meg míg kidobnak hozzá egy trainert...
  • Istencsászár
    #483
    ps2 átirattól mitvársz?:D konzol powa
  • Sliderx
    #482
    Hát ha zokkal nem tudsz elbánni akkor elég nagy lehetsz.
  • nyx
    #481
    valaki plííz trainert tegyen fel, mert ezek a röpködő szarok felidegesítettek!
  • nyx
    #480
    végigolvastam a topicot, nem tudom ki mondta, de tényleg rohadtul el van találva a játék. A durva az, hogy mindenből ami benne van láttam(tunk) már jobbat, szebb ködöt(Q3, COD2)stb, szebben megrajzol fegyvert fps nézetben(akármelyik fps)jobb fizikát (HL2) , de itt a feeling az ami átjön,és megadja a játék hangulatát az extrák is jók, mundjuk még tök az elején vok, de teszik ez a múzeum szerű cucc.
    az is egész jó ötlet, hogy alapból kikapcsolják a mindenféle hud-ot, hogy még jobban bele tudd élni magad, ne zavarjona az a sok bisz-b@sz.
    Mondjuk érdekes hogy a szereplők keze alig van kidolgozva, a fejük viszünt egész kultúrált, neincs nagy gépigénye a játéknak na megyek vissz atolom még, azt írták cska 7-8 óra a gameplay:((
  • nyx
    #479
    bazz úgy néz ki megoldódott, legalábbis az install része, kihagytam egy sor az nfo ból az 1. cd tki kell írni, a többi megy daemonnal....
  • Echo Control
    #478
    Honnan lehet letölteni a játékot?
    'linket pls
  • kirol
    #477
    Én még most fogom csak feltelepíteni.
  • nyx
    #476
    tud a lentiekben valaki segíteni?, nem akar feltelepülni dem a progi a rarokkal nem volt semmi probléma, gond nélkül kicsomagoltam őket, de már az 1. cd kiakad install közben... próbáltam, daemonnal, alcohollal(legújabb verziókkal) apatchelt file-al, meg az eredetivel is mindig ez jön...
  • nyx
    #475
    http://www.kepfeltoltes.hu/051208/kong_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • nyx
    #474
    hali, most olvasok vissza, de azrt megkérdezem így már járt vlaki, Daemon 4-le felmuntoltam, aztán még az 1 cd felénél kiírta azt, h FEATURE TRANSFER ERROR, maj bejött az UBISOFT os protection system ezzel a kérdéssel: would you like to remove Starforce protection drivers from your computer?
    na mondom ilyen még nem volt, ja , azátn megköszönte és újraindult, azóta sem megy fel...

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051208/kong_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051208/kong2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://www.kepfeltoltes.hu/view/051208/kong3_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Sliderx
    #473
    "ÉN is itt akadtam el. Már egy szenvedek de nem jöttem rá, hogy éred el a nyitót! Te túljutottál azóta?"

    Idézném:
    "Végigtoltam!"



  • grebber
    #472
    LOL én alig használom a fegyvereket csak ha pl kell Sniper a távoli repülö köcsögökre ,de amugy csak dárdázom.
  • McW
    #471
    ÉN is itt akadtam el. Már egy szenvedek de nem jöttem rá, hogy éred el a nyitót! Te túljutottál azóta?
  • Crazy Mate
    #470
    Honnan szereztél cheatet/trainert ?
  • neonlaci
    #469
    valaki tudna segíreni? elakadtam a game eljén, miutn a jógyereket megmentttem, a repülö izéktöl, azután tqalálok 2 dínót ami egy trexet eszik. ott az ajtónyitókba kéne 2 fadarab. az egyik megvan a baloldali barlangba, azt is egy ilyen ajtónyitó oszlopbol szedem ki, de a másik hol van? valaki ha tud pls irjon, nagyon megköszönném
  • sd54321
    #468
    én napi 2-3 orát megyek vele... a 4. napja :)
    ez azért nem rossz:)
    már csak azért sem mert én szeretk minden megnézni, kiprobálni stb...

    meg bevallom, közben kicsit csalok is a municioval;)
    egy kis végtelen lőszer mindig jól jön:) persze a trex-t hiába pumpáltam 5 percen keresztül olommal, csak én süketültem meg benne:)
  • sd54321
    #467
    én is kiírtam a patchelt iso-t egy philips 52x cd-re...
    hát érdekes...
    a gépemben van egy NEC dvdíró és egy Sony dvd lejátszó is..
    ha a dvdíróba rakom akkor csak teker-teker de nem csinál semmit, nem indul el...
    a lejátszóban viszont tükör simán elindul... nem kell se emu, se hack, megy rendesen, mint a gyáriról:)
    kipróbáltam, hátha az a gond, hogy nem a lejátszóról telepítettem... de akkor is csak a lejátszóról indul el a game...

    de igy is ok:) mert igy legalább le tom törölni az is-kat a winyorol:) minden free Mb kincs:))))
  • sd54321
    #466
    magátol el fog menni a rex...
    nem lehet akármilyen fadarabot!
    azt kell megleleni amiben keresztbe is bele van szúrva egy kisebb darab fa, csak azt tudja berakni az ajtónyitóba...
  • Sliderx
    #465
    Végigtoltam!

    Kössz a 0 segítséget amit kaptam.

    A játék kurva rövid de kurva jó!
  • grebber
    #464
    Nem is rövid game vagy lehet hogy csak mindig keveset tolom vele?
    Kerek 60%-nál járok.
  • Gyusz
    #463
    Mikor találkozunk az első T-rexel, visszatartom a dínót addig, amíg a társaim kinyitják a kaput. Utána berohannak egy vizes részre és ezután mit kell csinálni? Próbáltam megölni a dínót, de nem sikerült. Találtam egy fadarabot is, de azt meg nem tudom behelyezni az oszlopba.
  • Harkat 89
    #462
    köszi :) a Daemon Tools meg van és tovább?
  • gesa
    #461
    Keress rá a google-el. Legalább 20 találatod lesz, ahonnan le lehet tölteni.
    Ne kelljen már mindent a szátokba rágni.
  • Harkat 89
    #460
    Honan szedjem le ingyen a Daemon Tools 4-et?
  • Harkat 89
    #459
    Hello! Valaki leírja mindent mit lehet csinnálni hogy menjen? (azt a húzigálast meg ilyenek) KÖszöneöm szépem.
  • grebber
    #458
    Ja de ez a kiirás nem mindenkinél müködik :(
  • sd54321
    #457
    izé... akarom mondani...
    ne kelljen :)
  • sd54321
    #456
    oksa!
    köszi!
    akkor én is így teszek:)

    megér nekem 400-500ft-t az, hogy kelljen a kábellel játszanom:)
    (mégse 10-15ez ft... kb ennyi lehet a game a boltban)
  • #455
    Mi a happy endes vég?Leírnád?
  • gesa
    #454
    Én kiírtam a patch-elt ISO-t egy max. 4x-esen újraírható Maxell CD-re.
    CD olvasóból működik, nem kell semmi trükk.
  • sd54321
    #453
    rash, neked scsi vagy atapi meghajtóid vannak?
    mikori a géped alapalapja? 1-2 vagy több(4-5) éves?

    ugyanis:

    (kis előzmény)
    néhány angol forumban olvastam, hogy a közeljövőben szinte minden minőségi game továbbfejlesztett sf védelemmel fog kijönni...
    az sf lényege, hogy a game nem csak szoftveresen, hanem hardweresen is kap egy védelmet, ami a jelenlegi "home" tecnikákkal szinte tuti védelmet nyújt a másolatok "ujra-felhasznlása" ellen
    azt is olvasta, hogy a kizárlag scsi rendszereket használó gépekben (ott ahol szoftveresen is pl. le lehet választani a meghajtót) még remekül kijátszahtó ez a fajta védelem
    a sf az un. hardwer vendor id-kel dolgozik (többek közt) ami nagyjából azt jelenti, hogy magasról letojja, hogy a win milyen meghajtókat lát, ill. kezel... sőt! magasról xarik a bios beállításokra is, hiszen az nem elég, ha fogod és letiltod az optikai meghajtóidat a biosból és a win nem tudja elérni őket
    ettől még az sf fel tudja térképezni az áram alatt lévő és adatkébelle becsatlakozott meghajtókat, úgy hogy a saját rutinjaival közvetlenűl teremt kapcsolatot (az sf drivereken keresztül) a meghajtóval...
    jelenleg 3 megoldás akad
    1. szerencsés vagy és olyan (nem túl széles körben elterjedt) alaplappal és biosszal rendelkezel, hogy elég csupán egy-két progi az emu-hoz és az elrejtéshez (rush is ide tartozik... kíváncsi lenék a konfigodra rush:) )
    2. a már jól bevált kábel lehuzogatás (ám mint olvastam, hamarosan ez is bibis lesz, mivel az sf tovább fogja bonyolítani a meghajtók felismerési pontosságát...)
    3. az sf program-kod feltörése (erről nem sokat hallani de én már olvastam róla, hogy vannak létező projectek az sf 3.6 driverének feltörésére) a gond ez esetben az, hogy mire megszületik a törés, addigra itt a köv sf generáció...

    szal akinek van vmi használható 5lete dobja be ide:)

    én már vagy 60 nemzetözi/hazai forumot átnyaltam, de eddig semmi értelmeset nem találtam...
    jah! mir-pjkkpt.rar fájl!
    ez sem ér sokat, ugyanis ettől még az sf nincs kiiktatva! a 3 cd-s verzió mellé pakolt patch-elő is elkészíti ezt az iso-t. valaki kiprobálta már az infoban lévőket? vagyis kiirta már vki a patch-csel készített isot? működik?


  • Sliderx
    #452
    Tudna valaki segíteni?
  • grebber
    #451
    Nagyon érdekes.
  • Rash87
    #450
    1., Mound Deamon Tool 4.0
    2., Teleptelepít
    3.,Elindít
    4.,Seriaslt beírod

    és Play

    Nekem ennyi volt,és nincs a gépen semmi más program: pl antiblaxx,sh4hide,nightmare,stb...

    Nemtudom nálam miért müködik ilyen simán :|