1369
  • grebber
    #529
    Inkább olyan 65% pontosan.De ez az a rész tuti mert más ilyen leesős nincs legalábbis eddig nem volt.Majd probálkozok kösz.
  • Crazy Mate
    #528
    Ha vki. tudja a cd-key-t,akkor írja ide a fórumba.
  • Crazy Mate
    #527
    Egyébként a cd-key-t kéri de nekem nem fogadja el.....
  • Crazy Mate
    #526
    Nekem is ez a bajom,de nekem az eredeti is megvan,a tesómnak kell......
  • Csuhai G
    #525
    Már kiírtam CD-re a játékot, de van 1 nagy gond. Sokáig tölt az a checking disc vagy micsoda, és amikor a végére ér akkor kiírja ezt:

    Mit tegyek?
  • neonlaci
    #524
    ez cirka 40-50%környékén van a gaménak...
  • neonlaci
    #523
    persze ha jó részre gondolok...
  • neonlaci
    #522
    ott annyi a titka, h. mikor oda leesel, avgy mászol, elszalad a csaj, a t-rex a csajra koncentrál, gyorsan menjetek át rampage modba, görgesd lefele a görgöt, mikor elbarnul a kép és kingonk bepörög, gyorsan levered a t rexet, jó eséllyel még rampage modba leszel mikor elviszi a szárnyas dög a csajt, akkor eldobod a követ töröd az ajtót és rohansz szóközt nyomvatartva. be kell ygakorolni itt a köszikla eltölását. me télleg enm sok idö van itt. enkem igy sikerült.
  • grebber
    #521
    Hát ezt kérdem már 2 napja de senki nem válaszolt.
    Leestem a T-Rexel a mélybe lezutam erre elviszik a csajt de megölik mire kinyitnám az ajtót :(
  • Csabi 1984
    #520
    Valaki Help!ahol van egy Trex és elviszik a nőt a denevérek,mit kell csinálni?Mert mire kinyitom az ajtót a nő meghal :(
  • grebber
    #519
    Ne hagyd ott :D
  • morph2004
    #518
    hi
    vki help!!!
    már ott elakadtam hogy otthagyom a kamerás faszit és meghal
    ez még rohadtul az elején van
    pleeeeeeeeeeeeeease
  • neonlaci
    #517
    hy all! valakinem tudna segíteni? a néger miután kihal utána a repülöre hogy kell felszállni? avgy fel kell egyáltalán? avgy ott mit? valaki pls irjon
  • sd54321
    #516
    ezt írtad:

    "Hali!Valaki tud segíteni?Tegnap játszottam ezzel a játékkal ma meg el sem akart indulni a gépem.Nagy nehezen beüzemeltem erre fogadott egy hibaüzenet: Initialization Error. This program requires at least windows 2000 with SPDT 1.21 or higher. Kernel debugger must be deactivated.
    Saját magától leszedte a 4.0-ás Daemont és minden indításnál ez az üzenet fogad. Tudja valaki mit lehet csinálni? Lehet hogy az Sfnightmare ba**ta szét?"

    ------------------

    a véleményem:

    nem...
    a játék felnyomta a sf drivert, ez pedig kiakasztotta a windozodat
    Win2000-t használsz???? mert ha igen akkor számolj azza, hogy ujra kell pakolnod a win-t, bár ez megeshet a winxp-vel is...
    A Daemont nem leszedte hanem letiltotta... sztem... mármint a win! (mivel win2000nél sp3, winxp-nél sp2 kell a starforce driver miatt)
    egy biztos!
    nem muszáj kiírni az iso-t cd-re. sőőőt, sztem tök fölösleges azért az egy-két napért (hétért?)

    a lényeg, hogy miután felnyomtad a daemonnnal, be kell csatolni a patch-cselt iso-t majd kikapcsolni a pc-t és le kell huzni az összes cd/dvd meghajtó kábelét...
    így mikor ujra bekapcs akkor a winben már csak EGY db cd drive lesz: a Daemon virtuális meghajtója, amiben az iménti patch-cselt iso van
    CSAK MOST SZABAD ELINDÍTANIA A GAME-T!
    az felrakja a starforce drivert és közli, hogy ujra kell indítani a gépet...
    ujraindítás után még nyomj rá a daemon ikonjára és kapcsold be az összes védelmet (all protect on)
    most már mehet a game...
    ezzel a módszerrel eddig mindenkinek elindult!
    akinek nem indulna el az elb***ta a sorrendet, vagy rossz másolata van a game-bol!

    lásd fent:

    http://aftershock.ultraweb.hu/index.html
  • zsotesz
    #515
    Csinálj megint képfile-t belőle, aztán gép kikapcs, kábeleket lehúzod, és play the game.
  • Harkat 89
    #514
    De CD-ről hogy mountoljam ha ki kel iktatni a meghajtókat?
  • Csabi 1984
    #513
    Sziasztzok segítsetek!megölöm a Trexet és elrabolják a nőt,mire kinyitom a kaput a denevér felzabálja!! hogyan csináljam gyorsan?
  • Seth
    #512
    nekem is 752, de attól még ki tudod írni cd-re. A képfájl mindíg nagyobb mint az eredeti méret
  • Csuhai G
    #511
    valaki segítsen PLZ! #508
  • Csuhai G
    #510
    Ne! Asszem CD-ről kell mountolni..!
  • Harkat 89
    #509
    ISO-t másoljam gépre majd mountoljam?
  • Csuhai G
    #508
    Valaki megmondaná, hogy mekkora pontosan az ISO-ja?? Mert nekem a BIN+CUE fájl együtt az 752 MB és nemtom kiírni CD-re! :(
  • grebber
    #507
    Hát ha ki van irva akkor baszhatod hacsak nem isoba van.ISO-t kell bemountolni.
  • Harkat 89
    #506
    Már rájöten , de azé köszi. Csak sajna így se megy.
    Mit mountoljak be ha Cd-én van meg? pls
  • Csuhai G
    #505
    R6F5TTTR7BFAYFWC5RC9RTPFJ
    Így. Nem kellenek kötőjelek!
  • Harkat 89
    #504
    Mi az hogy jelek nélkül írjam be a CD-KEY-t ?
  • grebber
    #503
    Na sikeresen elakadtam :( 65%-nál vagyok amikor a csaj hivja kongot leesnek egy T-Rexel magasból lent rongyá verem a T-Rexet de a repülö gecik elviszik a csajt és mire az ott lévő ajtóból eldobom a követ addigra halott a csaj :(
    Mit csinálok rosszul?
  • Csabi 1984
    #502
    Na ismét én vagyok,két T-rexel verekszek,de letmadnak rendesen :D Nagyon nehéz a játék!
  • Csabi 1984
    #501
    Na túl mentem azon a bizonyios nehézségen,de eljutottam oda ahol rákok jönnek és a bozotnál látom a másik tekerő tüskét,de tüzet nem találok amivel elégethetném a gazt!Tudtok tippet adni?
  • Csuhai G
    #500
    Valaki segítsen PLZ!! Indító lemezként kell kiírni a játékot, vagy csak simán, és CD-ről kell majd bemountolni???
    Előre is köszi!
  • KaOz
    #499
    Hali!Valaki tud segíteni?Tegnap játszottam ezzel a játékkal ma meg el sem akart indulni a gépem.Nagy nehezen beüzemeltem erre fogadott egy hibaüzenet: Initialization Error. This program requires at least windows 2000 with SPDT 1.21 or higher. Kernel debugger must be deactivated.
    Saját magától leszedte a 4.0-ás Daemont és minden indításnál ez az üzenet fogad. Tudja valaki mit lehet csinálni? Lehet hogy az Sfnightmare ba**ta szét?
  • Echo Control
    #498
    © Rash87:
    Te is értelmes gyerek lehetsz at biztos.
    Még számolni sem tudsz ugyanis én "csak" 15 ?
    írtam és nem ezret.
  • Csuhai G
    #497
    Indító lemezként írjam ki a patchelt ISO-t ?
  • Csabi 1984
    #496
    Szia kéne mlg egy segítség!eljutottam oda ahol az egyik oldalról löni kell a kigyókat,hogy meg mentsem az ottaniakat,mikor lemegyek mondja Help Me!mire leérek a hapsi halott :( mit kell ott tennem?
  • Rash87
    #495
    Hogyha olyan értelmes,hogy beírja honnan lehet letötleni a King Kong-ot,ezer kérdőjellel a végén, gondolod hogy a torrentet használni tudja?
  • grebber
    #494
    Torrent itt van pár link.
  • Echo Control
    #493
    Honan lehet letölteni a kingkongot???????????????
  • Harkat 89
    #492
    Vagy mi?:)
  • Harkat 89
    #491
    Ha CD-én van meg a kinkong akor mit rakjam fel aról és utána másoljak át valamit, majd azt moutolom / vagy ne rakjak fel és úgy másolja kát valamit?
    Vagy mit moutoljak?
  • grebber
    #490
    Első teendő visszaolvasol.Második figyelmesen elolvasod mit ir ki a gép.
    Amugy meg én ugy nyirtam ki hogy jöttek a kicsi csirák lezuztam őket majd elkezdtem kongal ütögetni a mellem és repült felém a nagy pöcsfej akkor bravurossan megütöttem.Párszor lecsapod majd földharbca kinyirod.
    Rá kell érezni.