1369
  • koppim
    #609
    Más a 4-es daemon telepítésnél valami incompatibilítzást ír.
    A kernelről mond valamit, ezért inkább felse tettem.
    Nálatok nem írt ki semmi hibát?
  • koppim
    #608
    Én se tudom elindítani.
    Nekem olyan változat van ami 3 rar fájlbol áll, és ha kicsomagolom a komplett telepítő fájlokat kapom. Tehát nincsenek image fájlok.

    Erre tudnátok valami megoldást?

  • Harkat 89
    #607
    Már lehúztam mindent. Csak a játékot kéne megszereznem :)
    Lehet hogy böllent vok , na és ? :D
  • kryst
    #606
    Helló!Meg tudná nekem valaki mondani,hogy mit kell csinálni ott amikor már a városban van a King Kong és van egy Busz egy rácsos keret előtt amivel elzárják a z utat.Felemeli a buszt,de egyszrűen nem nem csinál utánna semmit.Semmilyen billentyűre nem reagál csak egyedül a Space-re.Amivel vissza leteszi.Aki tudja légyszi mondja már meg a megoldást.Előre is köszönöm.
  • fistin
    #605
    nem azért mondom, hogy megsértselek, de ha nem tudtad, hogy mit szedsz le, és nem tudtad, hogy miért a media player jön be lejátszani a videókat, és azt kérdezted, hogyan installálhatod fel (a bonus dvd-t :) ), akkor nem hiszem, hogy meg tudsz az elindításával bírkózni..
    de le kell húzni az áramot a cd/dvd/nekem a rack-ről is
  • Harkat 89
    #604
    És azal mit kezdhetek ha már megvan?:)
  • Harkat 89
    #603
    Baszameg lehet, asztem a Dvd-jét :(
    Már a tököm ki van ezel a king king-al, egyedül ezel a játékal szarakodok enyit :D
  • zsotesz
    #602
    Nem lehet, hogy a bonus dvd-t szedted le?
  • Harkat 89
    #601
    Hi. Van egy ISO-m a wanadoo-ról és berakom Daemon 4 -be és csak a windows media player jön be hogy lejácca :(
    Mit csináljak hogy az instaláló jöjön be?
  • Curesz
    #600
    R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ
    Nem tudsz visszaolvasni? Vagy a keresőbe beütni?
  • painkiller25
    #599
    sziasztok!Mi a cd key?
  • Lekvarostaska
    #598
    Senki???????????????????????????? HELP ME!!!!!!!!!
  • fistin
    #597
    lehúztam fizikálisan mindent
  • Lekvarostaska
    #596
    HEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Lekvarostaska
    #595
    Kb. 10 pályával a vége előtt szerintem egy programhiba miatt nem tok tovább jutni. Úgy kezdődik a pálya, hogy meghalok, és kezdődik elölről. Még jó, hogy ki tudok lépni. Már volt bajom egy buggal, mikor Jimmy nem tudott beszállni a repcsibe, de azt meg tudtam oldani azzal, hogy pont a beszállás pillanatában beszélni kezdtem vele, így megint visszaesett a repcsi lábára, ám a beszéd után megint elkezdett beszállni és akkor már sikerült. De most nem tok semmit se kitalálni... HELP!
  • Curesz
    #594
    Hé FISTIN neked h indult el???
    sza23 a teendő beírni a cd-kulcsot:D(egyébként nem számít h mivel raktad fel)
  • sza23
    #593
    olyankor mi a teendő, amikor fent van a játék de indításnál bead egy kis képernyőt, ahol az 1cd nek kéri a Cd kodját?Nem tudom, hogy számít e de Daemon tools-al let feltelepítve a játék.Előre is köszönöm.
  • fistin
    #592
    má jó.. csak most épp egy olyat fagyott....
  • Curesz
    #591
    Hy!! Sajnálom h ezt kell mondanom, de csak akkor fog elindulni ha kihuzod a meghajtóid!Nekem is ez volt aztán megkaptam eredetibe!És nincs más CD kulcs ami működik mert az eredeti cdn is ez a kód!
    vagy kihuzód a meghajtód vagy bemész a boltba ilyen egyszerű!
    MÁSKÉPP NEM FOG ELINDULNI!!!
  • edem123123
    #590
    Hy! Mit kell csinálni mikor ott van repülővel a csávó oszt a jimmy gyerek rááll a repcsi egyik lábára??? Mert én sehova se tudok menni!
  • sza23
    #589
    köszönöm a segítséget!Azért abba is gondolj bele,hogy nem mindenki ezzel foglalkozik.Engem a bátyám kért meg.
  • fistin
    #588
    kérve kérek valakit, segítsen, mindin azt írja, hogy rossz a cd kód!!!! de vagy 2 perc gondolkodás után.. lehúztam a rackről, a cdíróról, a dvd íróról az IDE kábelt, de semmi...............
  • Oszi
    #587
    A F.A.Q.-ban írt első variációt meg lehet csinálni daemon 3.47tel is?
  • grebber
    #586
    Én nem értelek benneteke a gamet letudjátok tölteni/megszerezni de kurva nfot luxus elolvasni?

    Na mindegy ki ahogy érzi: R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ
  • sza23
    #585
    tudnátok Cd keyt adni?
  • Seth
    #584
    az alternative endingnél meddíg kell kitartani a repülők ellen? Már vagy 10 perce pusztítom őket de mindíg lezuhanok.
  • Curesz
    #583
    Na figyu!felraktam a játékot és a korábbi jelszó nem jó!Hogy tudnám megváltoztatni a beírt jelszót??PLS HELP
  • Duddits
    #582
    Basszus! Ilyen ratyi játékot.... Még letörölni se tudom...
  • báttyó02
    #581
    :DD
  • KaOz
    #580
    Egy tuti módszer hogy menjen a game: bemész a boltba és kicsengeted a lóvét mint a kisangyal. Akkor tuti indulni fog!!!
  • báttyó02
    #579
    #568
  • Curesz
    #578
    Na és a patchtoolnál az mds vagy mdf fájlt kell kiírni????????????
  • Curesz
    #577
    Vki mondjon egy tutko modszert a game elindítására de ne azt mondjátok h huzzam ki a fizikai meghajtókat
  • sd54321
    #576
    SAVEGAMES a King Konghoz!!!!
  • sd54321
    #575
    mivel a sf nem egyszerűen csak egy kis lof@sz progi ami rákukkant az aoptikai meghajtora, hogy van-e benne vmi, hanem egy DRIVER ami a win indulásakor ugyanugy betöltődik mint az összes többi a mi géped használatához kell, ezért én max. 0.0000000000000000000000001 % esélyt adok arra, hogy vki szét tudja szedni forráskodjára az egész anyagot és ki tudja iktatni a védelmi rutinokat....
    nézd csak mega atöbbi sf védelemmel ellátott game-kat...
    hányhoz találsz nocd crack-t????
  • sd54321
    #574
    pont ezt mondom én is...
    hihetetlen, milyen elcseszett egy banda az amelyik emiatt nyavalyog...
    TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!
  • sd54321
    #573
    hajrá...
    vedd meg!
    vhol láttam, hogy most 8.990,.-ért adják...
    apuka anyuka jol keres? akkor hajrá!
    ha a lustaság fájna már kihaltál volna...
  • sd54321
    #572
    akkor elárulok egy nagy titkot!
    csak hogy még xarabb legyen...
    a legnagyobb nevek, mint az UBI, Aclaim, EA Games és társai elkövetkező kiadásai csaknem mind starforce védelemmel jönnek ki...
    ugye tudjátok mit jelent ez?
    lehet kezdeni gyakorolni a gépház és optikai magható szétkapást-összerakást...
    a sf un. kiszolgálóként telepszika win-ra, és sosem lehet majd naprakészen feltörni mert gyakorlatilag folyamatosan (szószerint napról napra) fejlesztik... ez pedig azt jelenti, hogy még egy adott játék is megjelenhet a sf több különböző variációjában...
    szal örülhetünk, hogy még létezik egy ilyen megoldás, mint a kábel lehuzogatás, különben basszhatnánk a iso-kat úgy ahogy vannak...
    ugyhogy kisöreg majd akkor mond, hogy "hát ez szar"...
  • Barty007
    #571
    na aszthiszem akkor lehuzom de nagyon lusta vagyok rá azért meg nemveszek alaplapot akkor ennyierővel meglehet venni a játékot is
  • zsotesz
    #570
    Vegyél Nforce 3-as alaplapot, azoknál nem kell lehúzni. Nekem símán elindul mindenféle lehúzogatás nélkül.