1369
  • grebber
    #649
    Nincs más verzió rossz keyt akkor ir ha valamit nem jól csináltatok.
  • Truck Driver001
    #648
    yólwan hiszek neked....nem nehéz beirni 1 cd keyt...ne nézz hülyének..LOL..mds-es verzióm wan...az lenne a gond?btw:más key nincs is?
  • Istencsászár
    #647
    pont ezt:D::D: pont ezzel megy mindeinek.. kis agyatokkal felkéne fogni nem a CDKEY a hibás hanem ti nemcsináltátok jól!!
  • Truck Driver001
    #646
    pont ezt nem fogadja el nekem se.
  • Truck Driver001
    #645
    hali,walaki belökne pár cd kulcsot?mert ami wan azt nem fogadja el:S...
  • grebber
    #644
    Jáj még mindig nem jutottam túl amikor lezuhanok T-Rexel ez valami irtozatos bug lehet.
  • Crazy Mate
    #643
    Ez a srerial,az eredetin is ez!
  • danceboy87
    #642
    hy!
    Nekem nem jó ez a serail: R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ
    mi a picsát csináljak?
  • fitutufi
    #641
    please mégeccer
  • grebber
    #640
    Csekk visszább nem1x le van irva.
  • fitutufi
    #639
    amikor konggal vagyok és a repülő főgecit kell legyűrni egy magaslaton

    mi a taktika, h lehet legyűrni?
  • sd54321
    #638
    speciel ebbena játékban nem volt ilyen gondom, de az UT2004-ben igen...
    nagy valószínűséggel nem tudja beolvasni az adott pillanatban szükséges hang vagy képi elemet (fájlt) a nagyméretű fájlból...
    bár ekkor ki kéne fagynia a gamenak, de pl. az ut2k4 nem kifagyott hanem átugorta, igaz megakadt 1 pill.-ra.
    próbáld ujrapakolni a game-t...
    ha a bibit ez okozta akkor jó eséyled van egy ujrapakolással...
    ha nem, akkor sok más is szóba jöhet (badsector, vírus, hardwerbibi, vagy maga az eredeti iso is lehet sérült, stb...)
  • sd54321
    #637
    sam16

    ha igy állsz hozzá, szerintem le is mondhatod az inetet, mert hamarosan szinte minden game igy fog kijönni... ez természetes is... a játékforgalmazók mindent elökevtenek, hogy ne leheseen lekoppintani a gamekat...
  • sd54321
    #636
    egyszerű

    aki lehuzta azt az isot az eredeti lemezről amit mindenki nagy lekesedéssel letöltött és megpróbál odahaza használni, ELBASZTA...
    vagy...
    ...nem rendelkezett olyan cd/dvd olvasóval amely képes lett volna a védelem szempontjából is lényeges szektorokkal elboldogulni, így kihagyta, vagy rossz adatokat olasott be, s írt ki az isoba...
    az, h vki ilyen 1az 1ben másolatot tudjon készíteni egy SF lemezről, ritka mint a fehér holló...
    és persze, ha sikerül is neki, akkor is szükség van egy progira ami elrejti a virtuális meghajtókat (pl a starfuck-ra)
    lassan ott tart a dolog, h a sf felismeri majd a gépre telepített emukat és addig el sem indul, amig le nem szeded róla... ezt csak azért nem tette meg eddig, mert sok országban jogellenes mások termékeit ilyen nyilvános módszerrel feketelistára küldeni... persze vannak kivételek, pl a sims2 (ha clonecd volt a gépeden nem volt hajlandó még az erdeti sem elindulni)
  • martin3
    #635
    Hali!tom hogy elég béna vok de hogy kell a king kong első pályáján túl jutni?mert eljutok addig amig a második olyan tekergetős cucc van!de a hapsi nem jön és a csajtól is csak at kérdezi hogy hogy van!ja és egyedül nem tom eltolni!lécci help!
  • Csuhai G
    #634
    Lenne 1 kérdésem : Hogyhogy a Stubbs The Zombie nevű játékon is SF védelem van, és ezen a King Kongon is SF védelem van (+ a PoP:T2T, stb,stb,stb is az van) és mégis csak a Stubbs The Zombie-hoz jó a StarFuck ??
  • Sam16
    #633
    Szasztok ha valaki tud jobb tört verziűt az szóljon és hogy honnan lehet leszedni mert nincs kedem huzogatni a romot meg azzal a szarral eltüntetgetni a meghajtókat!!! ha valaki tud ebben az ügyben plz szóljon kösz!
  • ordel17
    #632
    Hali!
    Lenne egy problémám, és ez azért érdekes, mert előtte nem csinálta!
    Szóval a lényeg: felraktam a játékot, minden oké, elindul de azután jön a gond.
    Minden egyes lövéskor betölt egy pillanatra a játék, de ettől jóformán játszhatatlanná válik a játék, hiszen a kamera ilyenkor teljesen megbolondul!
    Hangsúlyozom ez nem azért van, mert szaggat a játék, ez nem attól van, mert a játék tökéletesen fut, valamint a legparasztabb beállításon is ezt csinálja!
    Megfigyeltem, hogy csak ütközéskor tölt be, tehát pl ha fegyverrel ütök nem tölt be, de ha fegyverrel megütöm a sziklát akkor betölt!
    Tapasztalta ezt a hibát esetleg valaki más?
    Próbáltan újratelepíteni, valamint drivert is cseréltem, az sem segített!
    Köszi!
  • Radir
    #631
    Hali!
    Hát gyerekek, a játék maga izgi - csupán baromi rövid. Egy délután alatt végignymotam.
    Valahogy a barlangokban mindig nagyobbat fordultam mint akartam (az egeret alig megmozdítva is majd 180fokos fordulót csinált), ettől eltekintve szerintem jó kis gama. Véleményem szerint kicsi a "monster felhozatal" (több félével színesebb lehetett volna).
    Viszont nem játszanám megint végig a különböző extra dolgok miatt...>;]
    R
  • koppim
    #630
    Nem használok ilyesmit. Akkor majd felteszem.

    Igen azokban van a setup, és ha kicsomagoltatom, akkor mind a 3 fájlt kicsomagolja egy könyvtárba, amiből a setup.exe-vel telepíteni lehet.
    info fájl nincs benne.
    Lehet hogy aki feltette csak felmásolta a gépre és betömörítette.

    Köszönöm a segítséget.
  • janik
    #629
    és mit kell csinalni ebbe a PATCH TOOLS ba be izéltem a az mdf fájl-t és alatta az micsoda hogy MEDIA SELECT ???????? kell ez egyáltalán ez a patch?????
  • janik
    #628
    de mikor amikor feltetem a játékot és utána futasam vagy előtte
  • sd54321
    #627
    lefuttatni:)
    hitted volna?:)
  • janik
    #626
    figylejetek már ezzel a patch tools al mit kell csinalni?????H.E.L.P.
  • sd54321
    #625
    ha használsz vmi háttérben működő rendszerszintű hiba-visszafejtő-kereső progit (kernel debug) akkor nem szabad felrakni ... de akkor sztem a daemon sem fog működni...
  • sd54321
    #624
    akkor ez már vmi tört ver. lehet nem?
    a rarban nincs vmi info?
    a rarban van a setup.exe, amivel telepíteni kell?
    ha ez már a tört ver. akkor elméletileg nem is kell hozzá daemon, hiszen nem iso fájlok... vagy én értettem félre?

    az alábbi üzi nem hiabaüzenet.. a daemon felrak egy uj drivert a win-ra...csak nyomjál nyugodtan ok-t, ez kell a működéséhez

  • koppim
    #623
    Windows XP-t használok 2-es servis pakkal.

    >azok nem rar fájlok, csak a rar progihoz vannak rendelve a képfájlok >kiterjesztései...
    >nézd meg a 3 fájl kiterjesztését! mds, mdf, iso, cue, stb, stb...

    Sajnos azok, önkicsomagoló rar. ezek a kiterjesztések: .exe .r00 .r01

  • koppim
    #622
    [IMG]http://[/IMG]
  • koppim
    #621
    Ezt írja ki a daemon
  • sd54321
    #620
    amikor a gép nem freagál a resetre (ujabb tápoknál és alaplapoknál ez természetes reakcio) akkor valami hardweres bibi van!
    a win xp felügyeli a power managament setting-et... vagyis ő vezérli a gép ujraindítását, leállítását stb-t
    ha a win fagy, akkor többnyire nem add megszakítás-kérelmet a reset vagy leállítás rutinoknak, tehát nem is próbálkozz ezzel...
    ilyenkor egyetlen megoldás a kikapcsológomb hosszas lenyomva tartása (kb 4-5 másodpercig)
    ekkor a pc hardweres vezérlésre kapcsols és szó szerint kierőszakolja a leállítást, magasról letojva a win lefagyását...
    normál esetben egy kék halálnak kéne bejönnie... de a win már odáig sem tud eljutni... ebből lesznek az ilyen se kép, se hang fagyások...
    nem tom, hogy milyen rég telepítetted újra, friss meghajtókkala a win-t, de lehet, hogy ba sok fel és le pakolt cuccos megviselte már szegényt (és ezen nem segít a hülye rendszer visszaállítás sem)
    a másik ok lehet egy vírus is...
    vagy akár egy alkatrész meghibásodása...
    türelemjáték megtalálni a hiba okát...
    de az alábbiak miatt ennek kicsi az esélye, hacsak nem jött elő ez a afajta win elhalálozás már máskor, más játéknál is...

    "mindigg ott annál a töltésnél"

    ez sokat elárulhat...
    akár az iso+daemon (vagy alcohol) verzioval, akár a kiírt patchelt iso verzioval játszol, mindkét esetben igaz lehet, hogy hibás a képfájl, vagy egyszerűen vmi belepiszkált a telepített King Kong fájlokba... próbáld ujrapakolni a KK-t (de előbb mentsd el a savegame-t!)
    ha ez sem segít akkor még érdemes egy lemez bafsector ellenőrzést tartani...
    vagy egy vírus ellenőrzést...
    vagy egy win reinstallt...

    mint írtam: türelemjáték a winfos ;)
  • sd54321
    #619
    azok nem rar fájlok, csak a rar progihoz vannak rendelve a képfájlok kiterjesztései...
    nézd meg a 3 fájl kiterjesztését!
    mds, mdf, iso, cue, stb, stb...
    ezek képfájlok! nem szabad kibontani őket!
    a daemon 4 hibaüzijét léci pontosan írd le, meg azt is, h milyen windozt használsz...
    azt tudnod kell, hogy a daemon 4 leszedi (már ha fel volt telepítve) a korábbi ver.-t! ha ez nem sikerül neki(ennek 1000 oka lehet) akkor a tiédhez hasonló hibaüzivel fog reagálni!

  • fistin
    #618
    megnyomom a resetet, semmi.. de nem ezen van a hangsúly, és nem ez a lényeg... hanem hogy miért fagy le?? de mindigg ott annál a töltésnél! pedig nagyon szeretném kijátszani :(
  • grebber
    #617
    Ha nincs imaged nincs játék ez ilyen egyszerű.
  • koppim
    #616
    Lehet nem voltam világos a gondom az, hogy nincs iso-m amit betölthetnék, és kéri a cd kulcsot, de nem fogadja el, amit írtatok.

  • janik
    #615
    konyorgom mondjatok meg hogy a DEMO-t hogy lehet elinditani elinditom bejon a a zene sotet minden és amikor vége a zenének ezt irja ki hogy "COULD NOT INITIALIZE THE SOUND CARD! "PLEASE HELP HELP HELP HELP
  • grebber
    #614
    Mi az hogy a reset se segít?Az elég durva ha arra sem történik semmi.Áramszünet :D
  • zsotesz
    #613
    A gamestar.hu-ról:
    Azt hiszem, nem árulok el nagy titkot azzal, hogy a hetekben bemutatott Peter Jackson féle King Kong filmfeldolgozás végén a nagy gorilla meghal. Ha ez mégis újdonságnak hatna, most már úgyis mindegy... :)

    Jackson folyamatosan vigyázó szemeivel felügyelte a film alapján készült játék készületeit, így aztán számos apróság is belekerült, kifejezetten az ő kérésére. Az egyik ilyen a játék alternatív befejezése, amelyben Kong életben marad és hazaszállítják a szigetére. Hogy ezt előcsalhassuk, először is végig kell játszanunk a játékot, majd még annyi pályát kell újrajátszanunk, hogy eljérük a 250 ezres ponthatárt.

    Ezt követően nem csak az új vég nyílik meg előttünk, hanem exkluzív interjúkat nézhetünk a rendezővel és a feleségével, Phillipa Boyensszel, különféle Weta Digital koncepciós rajzokat tekinthetünk meg, sőt még egy korabelinek tűnő King Kong filmelőzetest is, és így tovább... Egyébként az exkluzív interjúkat - mivel Bink formátumban vannak - e procedúra végigjárása nélkül is megleshetjük, ha van a gépünkön RAD videó codec.
  • fistin
    #612
    kongal kell menni... először konggal.. és az az utáni pályán elérek egy töltéshez, bejön a múvi, aztán kikapcsol a monitor, lefagy a gép, reset se segít.. hát most ezt így hogy????????????????
  • grebber
    #611
    Én ma reggel néztem meg nem rossz.
  • adams20
    #610
    Vazzzzzg láttátok már a filmet k***a jó!!!!!!!!!!!