1369
  • forza milan
    #689
    patchtool verzioval nemjó!!!!
  • forza milan
    #688
    Na de ezaz,hogy ha lehuzod,akkor meeg kéri acd1-et nemde?Egyébként hamár ittartunk,nemelég a rendszer/eszközkezelöbe letiltani a meghajtókat?
  • grebber
    #687
    Nincs vége annak a korszaknak csak SF3 téren.
  • Geroka16
    #686
    hi!nekem megvan minden(asszem) de a végén azt irja ki hogy tegyem be a cd1-et egy másik meghajtóba...mi a pi**át csináljak??kösz
  • MORO67
    #685
    mostmár igy tudunk csak tört játékokkal játszani hogya meghajtokat huzigáljuk.vége a crack korszknak ????
  • Halfer
    #684
    nekem még kell hozzá 2 progi is, de az összes starforce-os-hoz. mondjuk nem gond, de másnak miért elég az ide-lehúzás?
  • macskatöke
    #683
    Hát akkor mindenki húzza le a CD/DVD olvasót és gameljen
  • macskatöke
    #682
    Belemész az Optionsba aztán asszem a Videoba és ott van vmilyen szám 4:3 és kattintgass addig amíg nem lesz teljes képernyős a game!
  • sd54321
    #681
    uj alaplapoknál és xp esetén nem elég a bios-ban való eghajtó letiltás...
    attól a win még lazán felismeri...
  • Truck Driver001
    #680
    senki?:(
  • Truck Driver001
    #679
    hali.ki lehet azt valahol nyomni a gémbe hogy ne legyen játék közbe a kép ilyen "sávba"?ha igen hol?:S..elöre thx.
  • fistin
    #678
    biztos! sztem..
  • macskatöke
    #677
    Ez a jelszó a DVD-s iTWINS verzióhoz jó sztem. Alcohollal is megy.
  • deda
    #676
    Nekem ezt a cd keyt nem fogadja el. Biztos hogy jó?
  • deda
    #675
    Ez csak daemon tools 4-gyel megy?
  • macskatöke
    #674
    vagy van vkinek elmentése miután meg van a küldi amit régebben leírtam?
  • macskatöke
    #673
    Akkor a DVD-s játék hibás! Remélem adnak rá patchet. A haverodnak a CD-s verzió van meg?
  • fistin
    #672
    és én a dvd-s verzióval próbálkoztam
  • fistin
    #671
    E betű, bal egérgomb.. és odadobja.. vagy ez sem? akkor lehet hibás, mer nálam pl lefagy, havernál megy... nem értem :)
  • Raze
    #670
    king konggal
  • Raze
    #669
    sziasztok
    king kong mikor lehet menni?
  • macskatöke
    #668
    Nem tudna valaki egy mentést adni miután már kész van az a pálya amit az előbb leírtam?
  • macskatöke
    #667
    Sztem a játék hibás!
  • macskatöke
    #666
    Hi!

    Kipróbáltam amit írtál! Elosontam a dinok mellett átmentem azon a kis tavacskán és átugrált a dino a vizesés tetején és beugrott a fej szobor mögött lévő kőhalmaz háta mögé és nem támadt meg! Hayes meg oda se jött a puskát odaadni csak mondja, hogy túl messze vagyok! Ilyenkor mi lehet a baj? Sztem a gameval lehet a baj, mert miután kijöttem a barlangból nem is volt ott Hayes és akkor támadott csak meg engem az a dino! De sehol se volt Hayes! Miután betöltöttem az elmentést akkor már ott volt, de azóta nem támad meg az a rusnya dög! HELP
  • macskatöke
    #665
    Ha valakinek garis még a gépe annak csak a BIOS-os módszert ajánlom csak.
  • macskatöke
    #664
    Kösz Fistin! Azt hittem, hogy amikor átérnék a vízesésen akkor azonnal ki kell nyírni őket! Amúgy nem muszáj kihúzogatni a meghajtókat! Elég hogyha a BIOSBAN kitiltod és akkor nem megy bele energia és a gép sem ismeri fel.

    Gery36: Működni fog vagyis nekem működik nem tudom másnak megy-e!
  • gery36
    #663
    És akkor működni fog hogyha a dvd/cd meghatjtoknak a kábeleit vissza dugom?????
  • fistin
    #662
    ez asszem az, mikor kerülgetni kell a dinokat nemde? ott "lyukról" (romos épületek) lyukra kell mászkálni míg el nem érsz a taghoz.. ekkor megindul az egyik dino, és te nyomsz egy E betűt, aztán meg egy bal egér gombot! ekkor a tag odadobja neked a thompson-t.. innen már csak egy dolgod van: kis dino barátunk koponyája alatti részét kikenni a falra :)
    aztán megint visszamászni, és ott lesz a 2 embered, végül pedig visszafelé kell menetelni és onnan már nem lehet eltéveszteni :)
  • fistin
    #661
    pfíí bazdki!
    kösz azért :)
    2005.09 elején volt újrarakva, de igaz a sok telepítgetés lehet megviselte :(
    elmentettem a save-t, és letöröltem, egyébként dvd verziós volt IDE kábelekkel lehúzogatva és sfcure start.bat-al elindítva..
    még az is lenne, hogy lehúzogatás után tiszta bolond volt a gép... nemtom mi lett vele, de teljesen megbolondult.. fagyott, nem ismerte fel a meghajtókat.. stb.stb..
  • macskatöke
    #660
    Aki nem tudná miről beszélek annak itt van: Végigjátszás Angolul és itt a 26-27 oldalon tartok éppen. Ott mit kell csinálni?
  • macskatöke
    #659
    Az lenne a kérdésem, mert elakadtam az egyik pályán. Azon a pályán vok amikor van egy ilyen vízesés azon át kell menni és jön két nagy (nem V-REX) dinó. Aztán vissza kell mennem és Hayestől kell kérni a minigunt amivel le tudom lőni őket. Aztán kinyírom őket az egyik elmenekül és miután átmentem a vízesésen van egy ilyen kis tó és miután átérek bejön az adrenalin pezsdítő zene és nézem, hogy ott ugrál a vízesés tetején. Elkezdtem lőni, hogy ne kapja el Hayest, aztán bemegy a kőhalmaz mögé és hiába lövöm nem purcan ki. Mit kell csinálni ezen a pályán amúgy? HELP ME!!!
  • piamania
    #658
    Mindegy milyet!
  • macskatöke
    #657
    Star Wars Battlefront 2, The Movies és stb.
  • macskatöke
    #656
    Milyet? FPS TPS Real Time Strategy vagy milyet?
  • piamania
    #655
    HEllo!Bocs az offért,de ajánljatok már valami nagyon jó játékot ezen kívül!!LÉgyszi!Kössz
  • macskatöke
    #654
    De a többi tört verzióval is működnie kéne
  • macskatöke
    #653
    Én az iTWINS félével próbáltam
  • macskatöke
    #652
    Sajna nem lehet a Starforce Nightmarel vagy valamelyik starforce átverő progival megcsinálni mert azok csak letiltják a CD/DVD olvasót, de a starforce még mindig érzékeli a meghajtót. Remélem elindult
  • dark prince 14
    #651
    Ez melyik verzióra igaz???
  • macskatöke
    #650
    Hi!

    Ahogy elnézem nem nagyon megy a king kong indítása. Hát akkor én leírom.

    1. Kapcsold ki a géped majd húzd ki a DVD/CD olvasóból az energia kábelt vagy ha nagyon értesz a géphez a BIOSban is ki lehet kapcsolni

    2. Mountold be a gépeden lévő image fájlt a Daemon Toolsba vagy Alcoholba

    3. Telepítsd fel

    4. Indítsd el a játékot és kéri a cd kulcsot. Ezt írd be: R2HAY-QBCNT-MUV9F-JDMLK-DULGA

    5. Várj amíg beismeri a CDt :D és Enjoy it