1369
  • Reyes
    #729
    -p:)
  • Reyes
    #728
    ok, kippróbálom, köszi szépen:)
  • Wanted
    #727
    Nálam is eljátszotta ezt egyszer.Újraindítás után ment rendesen minden.
  • Reyes
    #726
    Én tapasztaltam a játékban egy elég khm...kellemetlen bugot...Mégpedig arról van szó, hogy amikor King Konggal megölöm a "fő" denevért, és utána jönnek azok a zöld "fél t-rexek", majd Ann átszalad egy hídon, utána jön egy ugrálós rész, de valami miatt kifehéredik a képernyő...zene megy tovább, nem fagy ki, csak a képernyő fehéredik ki... Tapasztalt rajtam kívül valaki más is ilyet? Megoldás?

    Nem panaszkodni akartam, csak segítséget kérni, ugyanis nem eredeti a játék...
  • zso23
    #725
    Mivel StarForce 3.6.x.x felett nem ér semmit a SFNightmare! :D
  • mkoma
    #724
    Miért nem használsz Starforce nightmare-t? Simán letiltod a cd meghajtót benne és megy a gém. Utána meg még egy klikk és újra van cd.
  • macesz
    #723
    ebben a játékban bármit tudok
  • báttyó02
    #722
    te jóisten hihetetlen teher :|
  • grebber
    #721
    Huzzad ki egy hétig azt kész annyi idő alatt lazán végigtolható.
  • vezérszuszu
    #720
    De úgy az egésznek semmi értelme!Most minden játék előtt basszam szét a gépet?
  • Istencsászár
    #719
    :)) eff.aaa.kúú ( lehúzás nélkül vajmi kevés az esélyed )
  • vezérszuszu
    #718
    Hello!Most lett meg a game és nem tudom elindítani!Segítsetek légyszi!Meghajtó lehúzása nélkül!
  • sorrow
    #717

    HElló
    nekem nem volt .mds fájl a kb. 4.528 GB-os .mdf fájl mellett.

    Kérem hogy valaki adjon egy elérést az UBB.Presents.Peter.Jackson.s.King.Kong.CloneDVD-iTWINS féle .mds fájlhoz. Köszönöm...

  • grebber
    #716
    Ahova a gamet telepitetted ott van a főmappában egy Kingkong.sav tartalmazza az összeset.
  • Maksi
    #715
    Tudja valaki, hová kerülnek a kimentett állások?
  • Zsóti bácsi
    #714
    Valaki segítsen! Amikor először lehet menni konggal azután akadtam el, és nem is lehet továbbmenni, hiba van a játékban. Ha valaki tud küldeni elmentést megköszönném. msn:[email protected]
  • grebber
    #713
    Végigjátszás bug esetén szart se ér ugyanaz irja amit te is mondtál dehát ha nem vált dühöngö modba és nem emeli fel a követ :(
  • deicide
    #712
    jó de én erre a retek védelemre gondoltam..vazzzzzzzzeg:))))
  • sd54321
    #711
    kis perverz:)
    hidd el sokkal jobb dugdosni mint huzigálni :)))
  • sd54321
    #710
    ez nálam is így van, de bevallom lusta voltam utánnanézni a végigjátszásban, hogy mi a teendő:

    valahol itt van aszem...
  • deicide
    #709
    hát akkor huzgálunk utánna meg dugdosunk...!:)))
  • grebber
    #708
    Nincsen mivel ez SF3 az meg nem.


    Katja: Én is itt szopok hetek ota szerintem valami bug.
  • Katja
    #707
    Sziasztok!
    kb.65%-nál tartok a játékban amikor Kong egy T-REX-el harcol és miután megöli a dínot Ann-t elrabolják valamilyen repülő dínók .Kongnak egy követ kellene elmozdítania, de hiába próbálozok nem sikerül és Ann meghal.
    tudom hogy átkellene menni valamilyen örjöngő módba, de hiába görgetem az egeret nem megy át!Mit csinálok rosszul?
  • Barty007
    #706
    Nincs
  • deicide
    #705
    Volt pl. a Need For Speed Most akármihez 1 sd4hide-skl sz@rság program..!
    amivel le lehetett tiltani a meghajtótt..se perc alatt..!
    igy nem kellet huzogatni mrg furmánykodni..!
    Ehez nincs ilyen sd4hide-skl program...??
  • yofiu
    #704
    hali
    Látom van 1-2 emberke akinek ien oan modon szaggat vagy fagy a gamma.
    Nekem az a gondom h még csak az elején vagyok és mindig máshol 1xüen fogja magát és a kép kifagy a hang megy tovább,lehet ez driver problema?geforce fx 5900xt-m van.Directx 9C fent van.Néha fagyás után továbbmegy a jaték,de legtöbbször nem viszont végre kiirt 1 hibaüzenetet. :AN UNEXPECTED ERROR HAS OCCURED
    Aki tud erre valami "gyogyszert" az segitsen thx elöre is

    ui:A FAQ-t már elolvastam és az ott leirtakat is végigprobáltam...

  • Pityesz
    #703
    Sziasztok!
    Köszi a segítséget, sikerült végig nyomni, piszok jó volt.Kemény zéro pontot értem el,mivel lehet pontot gyűjteni?
    Sziasztok!
  • Csuhai G
    #702
    Szerintem minnél nagyobb a kihívás, annál nagyobb a lelkesedés! Biztos vagyok benne, hogy feltörik majd ezt a védelmet is!
  • kirol
    #701
    Úgy legyen!
  • grebber
    #700
    Hodítson csak nyugodtan én meg vigan tolom vele ugyanugy mindig lesz megoldás rá.
  • Halfer
    #699
    miért van az hogy vkinek lehúzás után kell 2 progi és vkinek meg nem?
    azt mondták nekem hogy mert nem a legújabbat használom. de. alcohol legújabbal ment, már nem és nem tudom miért és a dt4-be tallózva meg csak ugy ujraindul a gép :\ help me if you can
  • Sil3nt
    #698
    az a vicc az egészben, hogy pont most aktivizálja magát a relaoded team ésha megnézik a hc-sok akkor elmult 1-2hétben kb. 30 játékot törtek fel [sok köztük SF-es...azse mind1 milyen , hanyas verzio SF [erről nemszól a cikk]]
  • kirol
    #697
    Teret hódit a StarForce

    Mint ismeretes, a három éve debütált StarForce másolásvédelmet eleddig nem sikerült normális módszerekkel feltörni, és nagyon úgy néz ki, hogy a játékfejlesztők megtalálták azt a rendszert, ami gátat szab az évtizedek óta hatalmas pénzkiesést okozó kalózkodásnak. Az UbiSoft már az összes játékát eme hardveres védelemmel látja el, s a sok helyen felbukkan hírek szerint közeljövőben előre láthatólag az összes komoly kiadó szerződést köt a StarForce használati jogára - avagy a büszkébbje valószínűleg kidolgoz magának egy hasonlót. Mivel az említett védelem gyakorlatilag feltörhetetlen (állítólag kábelhuzogatással és hat-hét segédprogram használatával akár már 20%-os biztonsággal át lehet verni), biztos, hogy nehéz idők járnak majd azokra, kiknek nincs pénzük eredeti játékra.

    HC Gamer


  • mkoma
    #696
    Ha fesziteni kell akkor nyomkodd a pofáját fogva a bal egérgombot folyamatosan gyorsan egymásután vagy 10 másodpercig és szétreccsen a dino feje.
  • Pityesz
    #695
    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi!
    Ott tartok , mikor két T-rex-el küzdök!
    Hogy kell őket kinyírni!
    Néha bejön egy olyan kép, mikor szét kell feszíteni az egyik pofáját, mit kell ilyenkor nyomni?
    Előre is köszi!
    B.U.É.K.
  • forza milan
    #694
    Hamár ehhez sincs....:(
  • grebber
    #693
    Nem lesz crack.Azt hogy lesz-e valaha az SF3.5pro és 3.6-os gamekhez csak a jó isten tudja.
  • forza milan
    #692
    Igen!Csak egy restart kell utána,és már fut is!
  • brini
    #691
    Sziasztok!Csak annyit szeretnék hozzászolni, hogy ma megkaptam a jatekot!Peter.Jacksons.King.Kong.SFCloneCD.INCL.PATCHTOOL-MiRROR ez a verzio!Sehol sem talatam a parchtool-t igyhat nelkule probalkoztam!Feltelepitettem siman a lemezrol amit kaptam mdf és mds fileok voltak mindegyik lemezen.Miutan megvoltam kikapcsoltam a gepet és kikotottem a tápkábelt valamint az IDE csatlakozot tehat ami a CD/DVD lejatszoba megy mind a kettot!A gepet ujrainditottam és semmi mást nem kellett tennem még a kodot sem kérte!Nagyon meglepő szamomra is, de ez igy megy!A POP 3-at is igy sikerult elinditanom!Remélem segitettem!
  • forza milan
    #690
    Egyébként akko crack se lesz?