1369
  • Timbo
    #769
    Sziasztok! Nekem is ugyanaz a problémám mint amit lentebb láttam pár helyen! Egyszer csak kifagy a játék de a hang az megmarad! ez miért van ? esetleg találtatok már vmi megoldást?
  • grebber
    #768
    huh asszem 5-6 k között van az ára.
  • el bruja
    #767
    Helloo
    plz segícstek
    el akadtam méghozzá ott amikor elöször találkozom a t-rexel...
    a 2 muksó elkezdi forgatni a kapunyitót nekem meg le kéne foglalnom a dinooot...de ha vhogy lefoglalom , nemvok elég gyorjs és nekem annyi, ha meg elmenekülök a többieknek annyi...plz help!!!
  • kirol
    #766
    Miért mennyibe kerül?
  • grebber
    #765
    Szerintem meg nem fogja látni az új SF3 se.
  • Bandy11
    #764
    Ott vagyok hogy újra együtt van a csapat(jach Hayes Jimmy és Ann )Kong nyulkál be a lukakon de minket nem vesz észre kiérünk egy nagy placra van egy ajtó amit elzár a tüskebokor csomó raptor jön és én nem tudom hol találok tüzet.
  • sd54321
    #763
    Aztán 2 hónap mulva kijön egy game a legujabb sf védelemmel ami már felismeri a már említett cuccosokat is...
    tényleg megéri megvenni...
  • Raze
    #762
    a játék másolásvédett geci.
    húzd ki vagy kapcsold ki a meghajtóid,és utána telepíts.
    de ha visszalapozol,akkor egy fórumozó leírja sorrendben mit kell csinálni.
  • Prince of Máté
    #761
    csá!

    Nem tudjátok hoyg mért van az hogy feltelepitem a játékot aztán bemountolom az 1es cd-ét és elinditom a játékot,azt irja ki hogy:please insert peter jackson king kong disk 1 into another drive.mit csináljak?
  • grebber
    #760
    Na nagyon ugy tünik megvan az lehuzogatás ellenszere páran irták SF topikba hogy IDE kártyára vagy külsö Rackbe kötve a CD/DVD irokat olvasokat nem kell semmit lehuzogatni mert nem észleli SF igy.

    IDE kártyát be is szerzek.
  • Raze
    #759
    még nincs.
  • macesz
    #758
    EZ A JÁTÉK TÖK KÖNNYŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ
  • koppim
    #757
    Patch -ről nem tudtok, van e már hozzá?
  • koppim
    #756
    Köszi szépen nem biztos, hogy egyedül rájöttem volna.
  • Raze
    #755
    utána menj vissza,ahonnan jöttél.
    ott mikor bemész abba a kicsi alagútba.ott vannak pókok.
    a pókoknál vannak,de ahoz h odajuss,kaja kell nekik.
    azt onnan tudsz szedni,ahol az ajtó van.ott jobbra van egy barlang,ahova ha felmész tűz ég.na annak az aljában vannak ilyen csiga izék.
    azt felszúrod a dárdára,odamész a pókokhoz odadobod nekik,elveszed a kart és futsz.
  • Bandy11
    #754
    2. KinKongos rész az eddigi legjobb szétdarátam 3 T-REX-et isteni volt:)
  • koppim
    #753
    miutn a jógyereket megmentttem, a repülö izéktöl, azután tqalálok 2 dínót ami egy trexet eszik. ott az ajtónyitókba kéne 2 fadarab. az egyik megvan a baloldali barlangba, azt is egy ilyen ajtónyitó oszlopbol szedem ki....

    Itt akadtam el én is, hol van a másik fadarab, már mindent összekerestem, de semmi?
    Valaki segítsen.
  • Harkat 89
    #752
    Valaki nem tud mentést küldeni?
  • Harkat 89
    #751
    Még nem jelent meg.
  • Raze
    #750
    amugy nem tudjátok,h van e játékhoz magyarosítás???
  • Raze
    #749
    próbld meg te felégetni.
  • Bandy11
    #748
    Tsá! most kezdtem el vele játaszni alagutakon megyünk és ott vagyok hogy a szőke cica felmászik ahol van valami tűz gondolom azé hogy felégesse az előttem lévő tüskebokrot de ő felmászik és áll egyhelybe én meg nem tudok sehova sem menni mit csináljak ez MI probléma lehet vagy csak valamit nem vettem észre

  • Harkat 89
    #747
    Retry -re katins ott kell leni.

  • Halfer
    #746
  • gericooper
    #745
    Szevasztok! nekem az a gondom hogy elinditom a gamet de azt irja ki hogy irjam be a cd kulcsot de nem tudom hova, mert olyan lehetőségek vannak hogy OK, Information, Retry de nem tudom sehovase beírni, oks segítsetek nekem thx.
  • mkoma
    #744
    nem, intel 945p chipsetes. Gigabyte.
  • koppim
    #743
    http://cdmediaworld.com/hardware/cdrom/cd_utils_8.shtml#StarForce%20Nightmare

    például iinnen.
  • vezérszuszu
    #742
    Hello!Honnan tudom letölteni ezt a progit:Starforce Nightmar
  • ThugEdge
    #741
    gondolom nem via-s alaplapod van
  • mkoma
    #740
    persze hogy nem.
  • Halfer
    #739
    és még le sem húzod a meghajtókat?
  • mkoma
    #738
    Én ugy csinálom vele hogy disable primary slave (itt van a cédém) és disable cd. Daemon 4 all emulations on. Ennyi. S megy.
  • mkoma
    #737
    Nem teljesen értem akkor, de nekem Starforce Nightmarrel tökéletesen megy a gém.
  • matkovec
    #736
    sziasztok nemtud valaki crackot a gameshoz?
  • Harkat 89
    #735
    Valaki nem tud mentést küldeni?
    Oda kéne mikor úgy kezdődik a pálya hogy king king egy T-rexel küzd , majd
    Ann-t elrobolja egy denevér.Nem tom sehogy se felemelni azt a követ ,se előte se utána . Köszi.
  • grebber
    #734
    R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ
  • Halfer
    #733
  • forza milan
    #732
    keressé
  • Sheke
    #731
    tud vki adni egy serialt
  • koppim
    #730
    Nekem megfagyott a játék, de a hang továbbra is volt és hallottam hogy tudok mozogni is, de nemtudtam kilépni Windowsba, és a reset után mikor elindítottam a játékot nem volt hangom.
    Tapasztalta már más is ezt?