1369
  • koppim
    #809
    Optikai meghajtók IDE kábeleit kihúztad?
    Hiába tiltod le őket, ki kell húzni.
  • Zola2233
    #808
    Ha valakinek van új starforce clean-je (2005-ös mert a réginél visszateszi magát)akkor küldje el légyszives az e-mail címemre: [email protected]
    vagy [email protected]

    Tetszés szerint bármelyikre csak küldjaetek valamit.
  • Zola2233
    #807
    Ha valakinek van új starforce clean-je (2005-ös mert a réginél visszateszi magát)akkor küldje el légyszives az e-mail címemre: [email protected]
    vagy [email protected]

    Tetszés szerint bármelyikre csak küldjaetek valamit.
  • Zola2233
    #806
    én már egyszer leszedtem és most újra fölraktam és valamiért nem kéri a cd kulcsot
    hanem ugyanúgy azt írja hogy tegyem más meghajtóba
  • Zola2233
    #805
    hy hiába tiltottam le a meghajtókat akkor is azt írja ki hogy rakjam másikba
  • Zola2233
    #804
    És hiába csinálok daemonnal másik meghajtót és teszem azzal be akkor se műkszik.
  • Zola2233
    #803
    Figyi énnekem netről leszedett a king kong-om és mikor felteszem és elakarom indítani akkor azt írja ki hogy tegyem a cd-t másik meghajtóba.Miért van ez hogy nem indul el?
  • koppim
    #802
    Szerintem lesz, csak idő kérdése, hogy mikor jut rá sor a feltörőknek.
    Lehet 1 év de lehet, hogy hamarabb.
    Lásd Soldiers Heroes of world war II ezt is egy évre rá törték fel.
    Igaz nekem megvan eredetiben, de jobb ha nem kell benthagynom a lemezt.
  • koppim
    #801
    Semmit, te ott maradsz, hogy megkeresd a nőt.
  • grebber
    #800
    Nincs és nem is lesz!
  • mrbaba
    #799
    Sziasztok!Olyan kérdésem lenne hogy amikor másodszor leszáll a repülő akkor Jimmy rááll a repülő egyik talpára akkor nekem mit kell csinálni.Előre is köszi!
  • Barty007
    #798
    hali segitsetek van mar valami törés hozzá hogy nekeljen leszedni a tápkábelt?
  • Halfer
    #797
    még nem vagyok a játék végén, csak érdeklődök, lesz még az OLD MOVIE-n kívűl menüháttércsere? sztem nagyon jó 5let az xtrakhoz
  • Harkat 89
    #796
    Valaki küldene mentést(majd mondom hova,meg mit)?
    Kössz!
  • Raze
    #795
    az nincs neki.
  • ptamas88
    #794
    csá
    vki mondja meg hogy melyik oldalon tudom megnezni hogy hogy all a jatek magyarositasa, mert magyarsositasos oldalakon nem lattam a king kong magyarositasat meg keszulni sem
    elore is kosz
  • Raze
    #793
    elérte már vki 65 százalékot???
    segítség kellene.
    mikor kiérünk a partra,ott jön a repülős faszi.odakarunk menni,de jön egy t-rex és futunk.utána ann felmászik egy sziklára jelezni king kongnak h segítsen kiütni a rexet.
    kong odaér és a rex lelöki a szikláról.
    akkor mikor nekem felkelnek elmegy a kép és nem is adja vissza sehogy.
    pedig csak kép nincs.ütni lehet meg minden de kép nincs.
    nem tud vki vmit segíteni??
    köszi!!!
  • grebber
    #792
    Na folytatom a gamet hát az a rész nekem saját mentésemmel nem sikerült. :(
    Leszedtem egy mentést a netről ottmár lazán sikerült elmozditani a sziklát már csak 11 pálya és vége.
    Mocskosul sok pontot lehet veszíteni ha meghalunk vagyha mi vagy táraink sebzödnek.A pontoknak amugy mi a jelentősége?
  • Raze
    #791
    sok helyről le lehet.
  • deutsch
    #790
    Én innen töltöttem le:LINK
  • Gyocsika
    #789
    Megtudnátok mondani honnan lehet letölteni ?????????????? Köszi
  • deutsch
    #788
    Sziasztok!
    Nekem a DVD-s verzió van meg, az optikai meghajtók raid vezérlőre vannak kötve, és a daemon tools 4-es verzióból mountolom a játékot. Semmi fagyást nem tapasztaltam idáig 20%-nál járok.Nagyon szép a grafika király a hangulat, ez egyszerűen KING kong.
  • Halfer
    #787
    miért mikorra várható a patch?
  • koppim
    #786
    Ments gyakran.
    Nálam a Ctrl+Alt+Del re kimegy windowsba és akkor visszatudok lépni a játékba és fut tovább. Sajnos ez se mindig jön be, van hogy csak a gép újraindítása segít. Énis várom a patchet.
  • Timbo
    #785
    Nem sikerült:S csomót probálkoztam :S aztán le vettem a grafikot alacsonyra és jó lett! már keztem örülni el is jutottam odáig fagyás nélkül hogy kong elrabolja annt és aztán kb 5 percel késöbb megint kifagyott:( szal most várok egy patch ig és ha aztán se lesz jó sajna ki kell hagynom az életemböl:S pedig jó kis hangulata van..:)
  • Bandy11
    #784
    Help!Ott vagyok hogy Hayez(vagy ki)Ann,Jimmy és én vagyunk egy ajtó előtt ami előtt egy sövény van amit felkéne égetni de tűz sehol nem is igen van időm keresni mer egy csomó raptor jön.Má odáig eljutottam hogy volt egy kis pihenő de aztán megérkezik egy T-rex(bár szerintem nem olyan na)nah itt nem tom mit kell csinálni.ez akkor van amikor 4 -en menekülünk és King Kong keres minket.
  • koppim
    #783
    Majd írd meg, hogy jó lett -e.
  • Timbo
    #782
    oks köszi kipróbálom! most fagyott ki megint :):S:(
  • koppim
    #781
    Próbáld meg úgy hogy minden felesleges progit bezársz, vírusírtó, tűzfal.

    Én egyszer így játszottam, akkor jó volt, de sajnos mivel közben megy a net nem kapcsolhatom ki őket, úgyhogy most nem is nagyon játszok vele.
  • koppim
    #780
    Köszi.
  • el bruja
    #779
    deh mára elég volt....
  • el bruja
    #778
    köszee
  • el bruja
    #777
    uuhh sokat kinylodtam de sikerült:)
  • Raze
    #776
    nincs mit.
    szólj h ha sikerült.
  • el bruja
    #775
    kössszeee a segcséget
  • Raze
    #774
    nyomogatod a jobb meg bal egér gombot egy más után,folyamatosan,amig meg nem döglik.
  • koppim
    #773
    Mikor Kong felemeli a Trexet a feje fölé akkor mit kell csinálni?
    Én még csak a szájfeszítéssel tudtam eddig kinyírni őket.
  • Raze
    #772
    csináld úgy h befutsz a kupola szerű kő alá.ha szembe állsz az ajtóval attól jobbra van.észrefogod venni.
    ha oda beállsz lődd le az egyik madarat mikor a t-rex áttöri a falat.mikor azt megeszi lődd addig amíg észre nem vezs.
    utána meg futás meg ilyenek.
    onnantól már neked kell tudni,mert mindig máshonan jön.
  • nfstuning
    #771
    ára!
  • el bruja
    #770
    wááááááááááw itt nincs senki????