1369
  • Zola2233
    #849
    hiába kezdem újra
  • Zola2233
    #848
    de nem száll föl rá jimmy ez a gáz
  • Halfer
    #847
    MONDOM! kezd újra a pályát. a bug az hiba. van jópár ilyen a játékban, szerencsés vagy h ez az első (mondjuk nekem nem volt egy sem). havernak pont ez van. újrakezdte a pályát és mikor a repcsihez érnek, Jimmy felszáll rá, repcsi fölszáll és jön a videó, majd a köv. pálya. ez az egy megoldás van szvsz.
  • Zola2233
    #846
    mi az a bug?
  • Zola2233
    #845
    egyszer felszáll a gépre és nem történik semmi egyszer meg fel se száll.mindegy hogy hol állok?vagy megvan adva hl kell?a csávóval megbeszéljük a dolgot és utna meg csak ott áll
  • Halfer
    #844
    az után új pálya jön. egy új videó. és egy új helyszínen folytatod. mégis csak bug lehet, nem? ha küldessz képet többet tudok mondani
  • Zola2233
    #843
    de én arra gondoltam gogy miután elszállt a repülő hogy tok onnan elmenni mertnincs híd hogy vissza tudjak menni
  • Halfer
    #842
    de így mi élvezet van a játékban h ha picit megakadsz kérdezel? najó, persze segítek ha kell vmi, mint látod is. neked akarok jót.
  • Halfer
    #841
    jön a next level. haverral is ez van. kezd újra a pályát, bug. elmegy a repcsi te meg mész Ann-ért
  • Zola2233
    #840
    hy mit kell csinálni mikor jimy rálép a repülő talpára de én nem tok.
  • Halfer
    #839
    dobáld dárdákkal és akkor magadra tudod hívni a figyelmét. aztán amíg a Ann kinyitja neked a kaput, addig a romok között kell rohangálni és közben dobálni. lesz ott sok dárda.
  • Zola2233
    #838
    Hy mikor a csaj egyedül van és szalad egy rex elöl egy völgy szerűségben én meg jack-kel vagyok de nem tom magamra hívni a rex figyelmét mit csináljak?
  • Halfer
    #837
    ha jól látom h hol vagy, akkor a csaj mászik a sziklára és őt kell védeni. akkor a repkedő dinókat kell lelőnöd, mert akkor a t-rex odamegy és azt eszi. ha megette, akkor jöhet a köv. addig a csaj hívja kongot.
  • atkaq
    #836
    Kérlek segitsetek elakaadtam a t-rex pályán jön a t-rex a többiek elbújnak a romok mögé és nem szabad hogy lerombolja a t-rex a falat.Mit kell csinálni hogy tudom megölni a t-rexet?
  • Halfer
    #835
    menj még előre. jó messze van. aztán vannak közben ki fáklyatartót vagy mik, azokba vidd minding eggyel előrébb a tüzet és akkor nem kell mindig a végére menned.
  • Zola2233
    #834
    31%-nál mikor a nagy növényevők lába közt elfutok és föl kéne gyújtani egy nagy bozótost de nincs tűz hogyan tudok tüzet szerezni?
  • flame ghost
    #833
    én 13 óra alatt vittem végig!ez 1 olyan game amibe nem lehet megakadni!!!
  • Zola2233
    #832
    na mindegy már sikerült átmenni.úgy csináltam hogy lassan nyomogatva mentem.
  • Zola2233
    #831
    esetleg kezdjem újra az előző pályát?
  • Zola2233
    #830
    hiába kezdem újra nem jó
  • Halfer
    #829
    azt kérdezed hogy rakod fel mikor még nincs is?? :O
  • Zola2233
    #828
    kb. mikor adják ki a patchet?
  • Zola2233
    #827
    hogy tudom falrakni a patchet?
  • Halfer
    #826
    egyre többen panaszkodnak ilyenre. jó lenne már az a patch. kezd újra a pályát, ha akkor is van akkor várd a patch-et
  • Zola2233
    #825
    hy valamiért miután levertem a fő repülős dínót és üldözöm a csajt és ilyen kis raptornál nagyobb cuccok kergetik ezeket levertem kezdenék futni a falon de ekkor mindig szürke lezs a képernyő és nem tok csinálni semmit pedig a zene megy (nem fagyás mert most is fut míg írok) miért csinálja?
  • grebber
    #824
    Ahova telepítetted a gamet KingKong.sav ez tartalmazza a mentéseket.
  • yeti666
    #823
    Nem tudjátok hol tárolja a játék a mentéseket?
  • macskatöke
    #822
    Aki nem tudná miről beszélek annak itt van: Végigjátszás angolul és itt a 26-27 oldalon tartok éppen. Ott mit kell csinálni?

    Az lenne a kérdésem, mert elakadtam az egyik pályán. Azon a pályán vok amikor van egy ilyen vízesés azon át kell menni és jön két nagy (nem V-REX) dinó. Aztán vissza kell mennem és Hayestől kell kérni a minigunt amivel le tudom lőni őket. Aztán kinyírom őket az egyik elmenekül és miután átmentem a vízesésen van egy ilyen kis tó és miután átérek bejön az adrenalin pezsdítő zene és nézem, hogy ott ugrál a vízesés tetején. Elkezdtem lőni, hogy ne kapja el Hayest, aztán bemegy a kőhalmaz mögé és hiába lövöm nem purcan ki. Mit kell csinálni ezen a pályán amúgy? HELP ME!!!
  • el nino
    #821
    Szia
    itt sokan elakadnak, én is go vissza azon a kis részen és erősen nézz balra fel a falon lesz egy égő koponya, innen már menni fog ,be kell dobni a lyukon a fáklyát..
  • yeti666
    #820
    Sziasztok kedves fórumozók! A következő lenne a problémám(ha ez a kérdés már elhangzott, akkor előre is bocsi): Elakadtam a játékban, az után a rész után, mikor átmegyek a nagy növényevő dinók fölött, és bekerülök egy barlangba, melynek végére érve már vár rám a kamerás és a néger faszi, és kell egy rúd az ajtó nyitásához. Na, azt megtaláltam, be is van nőve rendesen szúrós gazzal, amit fel kellene égetni, de tüzet nem találok sehol, visszamenni pedig csak egy kis darabon tudok. Kérlek segítsetek! Előre is köszi!
  • Halfer
    #819
    grat! viszont a sf 3.7xx-eseket már közel sem lehet így szerintem. aztán majd jön a nagyobb :S
  • deutsch
    #818
    Na szóval nektek melyik játék van meg a cd-s vagy a dvd-s.Mert nekem a dvd-s ami bug mentesen ment végig. A játékot úgy sikerült elindítanom, hogy volt egy raid vezérlő kártyám az optikai meghajtókat rákötöttem a kártyára, így nem látja a widows és így át lehet verni sok lemezellenörzős játékot.
    A king kong dvd-t feltelepítése után beraktam a daemon tools-ba és már indult is a game. (Így nem kell lehúzogatni a kábeleket, és mindenféle starforce-os tiltó programot használni!!)
  • Halfer
    #817
    két megoldás van:

    1. kihúzod a meghajtókat és dt4-be tallózva megy a játék.
    2. kihúzod a meghajtókat és dt3.xx-be vagy alcoholba talllózva még kell a sfcure driver start, sf nightmare node disable.

    szóval mindig ki kell húzni. drukkolj a RELOADED-nek és talán lesz megoldás ...
  • SPY0817
    #816
    VALAKI HA TUD MÁST SZÓLJON KÖSSZ
  • SPY0817
    #815
    MUSZÁLY KIHÚZNI ÉS MÉG AZ SF N SE JÓ MIT LEHET MÁST CSINÁLNI SEGÍCSÉG!!
  • Halfer
    #814
    ilyen bugok vannak, szerintem kezd újra a pályát. ha akkor sem jó, akkor passz.
  • Raze
    #813
    szia
    nekem segíthetnél:)
    mikor kiérünk a partra,ott jön a repülős faszi.odakarunk menni,de jön egy t-rex és futunk.utána ann felmászik egy sziklára jelezni king kongnak h segítsen kiütni a rexet.
    kong odaér és a rex lelöki a szikláról.
    akkor mikor nekem felkelnek elmegy a kép és nem is adja vissza sehogy.
    pedig csak kép nincs.ütni lehet meg minden de kép nincs.
    köszi!!
  • deutsch
    #812
    Na végre végigtoltam a játékot, ha valakinek nem megy valami segítek. Szerintem a végét a játéknak egy kicsit összecsapták nagyon könnyű és gyors vége lett.
  • Zola2233
    #811
    kössz
  • koppim
    #810
    Starforce-al nem működik, nekem nem.