1369
  • ladislaoca
    #889
    Sziasztok!

    Egy apró gondom lenne!

    Hogy tudom Konggal kinyírni a rex-eket. odáig eljutok hogy sikerül szétfeszíteni a száját vagy pedig felemelni. De hogyan tovább?
    Mit kell ilyenkor tenni.
  • mrbaba
    #888
    Már megvolt!Elmegy Jimmy én ott maradok és nem jön köv pálya!!
  • Norbicsek02
    #887
    Nekem semmi bug nem volt. Mentem öltem nyertem!
  • Halfer
    #886
    de ezt mondtam neked Károly
  • Halfer
    #885
    p*csába itt mindenkinek bugos?! nekem nem volt itt hiba. itt elmegy jimmy a repcsivel és jön a következő pálya mert te maradsz. csináld újra a pályát!
  • mrbaba
    #884
    Helosztok!Olyan kérdésem lenne h amikor megjön a repülö lemegyek Jimmyvel ö felszáll a repcsire elmegy akkor én merre menjek?
  • Halfer
    #883
    "Amit beírtál kulcs rossz vagy elírtad. Írd be a helyeset és próbáld újra"
    ha lehúzod a tápról a meghajtót és az nfo-beli key-t írod, no meg dt4.03-ba tallózva van a dvd-kép, akkor nem lehet ilyen gond!
  • Djpupu
    #882
    Ezt írja ki míútán beíróm a CD Key-t:
    ERROR

    The key you entered is wrong or mistyped.Enter a valid key and try again.

    Ez mit jelent?
  • grebber
    #881
    Akkor valami más gebasz van nálad mert jó a kód.
  • Djpupu
    #880
    A bonusz lemezen asszem az van hogy hogyan csinálták a filmet és a játékot ugy emlékszem de ha nem igy van akkor bocsi!
    Valakinek nincs valami kódja a játékhoz?
  • Djpupu
    #879
    Hello!
    Nekem nem akkar jó lenni a game!
    Kérri a CD-Key-t de amik íde vannak írva azokat nem fogadja el!
    Nincs valakinek egy másik kódja?

    Elöre is kösszi!
  • 79Alba
    #878
    KÖSZI
  • forza milan
    #877
    Grat!Nézd meg mivan rajta!LÁL
  • 79Alba
    #876
    Sziasztok
    Végigvittem a gamét és elég jól sikerült. Szerintem.
    A bónusz lemezen mi van?
  • PAtr0n
    #875
    Közben rájöttem... fel is kéne állni a Jack-kel
  • PAtr0n
    #874
    Köszönöm szépen a tanácsokat!
    Végül is a dt volt a baja (nekem még csak a 4.0 volt fent), de most már a dt4.03-mal simán elindult. Amúgy CD, DVD-rom lehúzva, mert a Nightmare nekem nem tüntette el őket. (vagyis előlem igen, de az SF elől nem ) hiába tűnt el a sajátgépből a két lemezmeghajtó, pl. amikor a játékot indítottam, hallottam ahogy felpörgeti a CD-t ezek ellenére is....na mindegy, maradt a könyörtelen IDE kábel lehúzogatás.
    Viszont...(ilyen az én szerencsém )rögtön a játék elején amikor mindenki dob egy fejest a vízbe a leszakadó szikla miatt, és utána a csaj élesztget, pár mondat után nem szól már semmit csak néz...csak néz...csak néz... gondoltam magamban, szép csaj, jól ki van dolgozva, meg jó a tenger morajlását hallgatni, egy repkedő mittoménmilyenmadár társaságában.....de erre most nincs időm ....ez valami király bug lehet nem?? nem volt vkinek ilyennel dolga??
    Kösz még1x a segítséget!
  • Halfer
    #873
    cuccok: "starforce-al crack.elt játék" ?! az milyen?!

    amúgy valóban mind1 a kötőjel PAtrOn. nekem nem volt mind1 régen amikor összekeveredett az alcohol és a dt. azóta dt4.03-at használok és még nem látott alcoholt a gépem. ha nem fogadja el a kulcsot akkor megkérdezi újra a keyt. szvsz átírhatod ha még akarod.
  • cuccok
    #872
    nálam eddig az összes starforce-al crack.elt játék elindul.Teljesen mindegy, hogy kötőjellel vagy anélkül írod be a cd kulcsot és ma deamontools 4 az anygon fontos meg a meghajtókihúzás.ennyi!!!!!:)
  • PAtr0n
    #871
    Amúgy ezt írja angolul:
    "The disc Key you entered does not correspond to the disc in the drive. Make sure you use the correct Disc Key"
    vagyis ahogy kiveszem a szövegből röviden: Amit beírtam CD kulcs, nem egyezik meg azzal a kulccsal ami a meghajtóban levő lemezen van. Legyek biztos a megfelelő kulcs használatában.
    Nagyjából ezt jelenti...vagyis biztos azzal van a bibi...
  • PAtr0n
    #870
    Helló!

    Segítenétek?? Mivel visszalapozva sem találtam a problémámra megoldást, hát muszály vagyok megkérdezni: Már majdnem elindulna a játék, csak a CD kulcs miatt szívózik....rájöttem a FAQ-t olvasva, hogy miért is csinálhatja. Kötőjelekkel írtam be!! Csakhogy...kijavítanám ezt a fatális hibát, de sajnos a CD kulcsot már nem tom hol kell megváltoztatni!...az a baj, hogy hiába uninstalláltam a játékot és tettem fel újra, a kulcsot már nem kérdezi többé...próbáltam a regedit-be átírni de oda nem teszi be a játék....
    Valaki valami tipp, a CD-kulcs megváltoztatására???

    Előre is köszi!
  • flame ghost
    #869
    ezt én se tom:D
  • Norbicsek02
    #868
    Nah gyerekek!
    Sikerült elindítani a játékot a dt 4.03-al! Végig vittem sajna meghalt a kong a végén. Sztem nemis lehet túlélni a repülő támadást! Amúgy olyan pontokat, hogy lehet szerezni? mert az extrákat nem kaptam meg. MEg valami internet kódis kell az egyik extrához.
    És Halfer kösz a segitséget!
    üdv.: Norbicsek
  • Halfer
    #867
    Hi Norbicsek!
    Ha dt 3.xx-ed van akkor kell még sfcure segédprogi. Le is írhatom neked ha kell, hogy honnan, mit, hogyan, de egyszerűbb ha felraksz egy dt 4-et, ajánlom a dt 4.03-et és akkor ha lehúzod a meghajtókat kell, hogy induljon a játék. ;)
  • Norbicsek02
    #866
    Hy all!
    Azt szeretném megtudni, hogy a King Kong elindításához a DAEMON Tools v3.47 jó? és miután kihuztam a meghajtókat, milyen progival lehet elrejteni a virtuális meghajtót? mert nem találtam semmi használhatót! És ezt honnan lehetne leszedni?!
    Előre is köszönöm a segitségekek!
    Üdv.: Norbicsek
  • Halfer
    #865
    már írtam vazz. nem repcsit irányítassz sztem. king kongal mászkáltam a toronyban és a repcsiket csaptam le. és kong meghalt. másik vége h ha ügyes vagy, túléli.
  • Zola2233
    #864
    nah a végjátékban a repcsiből king kongot kell lőni vagy a többi repcsit?
  • grebber
    #863
    Csak annyi hogy 3.7-et szerintem nem törték de ez majd a késöbbiekben kiderül.
  • Csuhai G
    #862
    Hiába, nem megy!
  • grebber
    #861
    Kicsit gondolkodjál és rájössz.
  • Csuhai G
    #860
    Miért?
  • grebber
    #859
    LOL ahogy moricka elképzeli.

    Bazz a vége fele már nagyon rövidek voltak a pályák végig is toltam király game volt.
  • Csuhai G
    #858
    Nemgond! A Deviance ma törte fel a SF 3.7-es védelmet! ;)
    Gondolom a kicsit régebbi játékokra is figyelnek majd! (pl: SC3, King Kong, PoP: TTT stb)
  • grebber
    #857
    Feltettem a Splinter Cell 3-at mondom tolom vele nem indult oké feltettem a kongot megint nem indult mondom fasza leszedtem a Splintit és újra megy :D
  • Halfer
    #856
    nekem meghalt a kong mint a filmbe. lecsaptam pár repcsit vele és leestem
  • grebber
    #855
    Ehe remélem hamarosan ehhez is jön valami új patch azt már lehet feltöri Reloaded mint a B.o.S-t.
  • Zola2233
    #854
    az alternatív végbe king king-ot kell lőni a repcsiből vagy a többi repcsit
  • Halfer
    #853
    -_v mondom hogy kezd újra a pályát! jó lesz! a játéké ... majd jön patch és nem lesz gond
  • Zola2233
    #852
    egyébként ez a mentésnek vagy magának a játéknak a hibája?ha lezsedek egy mentést menni fog?
  • Zola2233
    #851
    aha
  • Halfer
    #850
    miért újrakezdted már? -_v