1369
  • SFKS
    #969
    És ott nincsenek bennszülöttek
  • SFKS
    #968
    Én nem ott tartok ahol te gondolod,az elején járok egy magaslaton ahol az óriás denevérek tanyáznak,kinyírtam a nagyot Kongal de a fa kapu elől nem tudja eltolni az oszlopot!!!!!!!
  • Halfer
    #967
    nem tudom biztosan hogy ott vagy-e ahol gondolom. farönkökkel és oszlopkkal csapd le a bennszülötteket. akkor nyugiba lesz kong el eltolhatja az oszlopot. ha nincs ellenség már akkor meg egyszerű mert kong minden oszlopot el tud tolni.
  • SFKS
    #966
    Ott akadtam el hogy, Kongal kinyírtam az óriás denevért ami elrabolta a csajt
    idáig jól ment de aztán kong nem tudja a fa kapu elől eltolni az oszlopot

    MIT KELL CSINÁLNI?
  • Halfer
    #965
    1. nincs crack
    2. mi az hogy fizetős crack? :)

    lehúzod a meghajtóidat és betallózod a játékot. akkor menni fog. "másképp nem?" NEM.
  • Vajaskenyér
    #964
    hy nagyon kéne a srgítség!

    Tegnap szedtem le a king kongot , de nincs hozzá crack!!!
    valahonnann nem lehet letölteni hozzá?? ami nem fizetős?
  • el bruja
    #963
    Hajrá. Jó játékot.
  • Desert
    #962
    Sziasztok! Vasárnap kaptam meg a King Kong játékot és nagyon tetszik az elején már az tetszet hogy választható directx hogy 8.1 vagy 9.0 innentől kezdett érdekelni a játék. Le a kalappal. Most tartok ott hogy Mr Kong elvitte a csajszit hála az égnek . Ha elakadok majd szólok egyenlőre minden akadályt sikerrel vettem.
  • el bruja
    #961
  • Halfer
    #960
    végülis szépen kérte nem? :)
  • grebber
    #959
    Mi van vele az kell?
    Ha igen akkor tessék: R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ
  • Czud
    #958
    cd key ?
  • ssk3
    #957
    e-mail címem: [email protected]
  • ssk3
    #956
    Azon a pályán vagyok, ahol King-Kong-gal kell menni és megölni a T-rex-et. Ütöm verem , aztán amikor elkapnám a fejét hogy széttépjem a pofáját akkor beszürkül az egész monitor és semmit nem lehet csinálni:( (a menübe kiléphetek)
    Mit tudtok ajánlani, mit csináljak?
    Valaki be tudna rakni esetleg egy mentést az a pálya utánról?
    Kössz
  • Mayorpapa
    #955
    gyerekek, kijött magyarul a játék! nincs meg valakinek a magyarosítás? :D
  • Halfer
    #954
    miről beszélsz? king kong? mert akkor ne minimum grafon játsz :OOO
  • littleNorbi
    #953
    Hát a grafika egy nagy nulla !!!
  • gabyy
    #952
    Nem már megvan de azért kössz
  • el bruja
    #951
    ez nem a barlangban van ahol kinyirtál 2 dinoot és a néger muksó a másik oldalon várja hogy felégesd a gazt...?
  • Halfer
    #950
    ö..hát... nem teljesen vágom mire gondolsz. kutass át mindent, vhol kell lenni egy picike fadarabnak, nem elrejtve, látható helyen, szal kutass. talán ég koponya a falon, azt dárdákkal le lehet dobni, úgy felgyullad a gaz.
  • gabyy
    #949
    Helló! Mit kell csinálni annál a résznél aminél egy kaput kellene kinyitni de kell a fadarab h ki lehessen és a Canon Chapter után van. És vizesés után van ez ja és le kellene égetni valahogy a gazat h ki lehessen venni.Lehet h kicsit szarul irtam de ha valaki vágja igy akkor segítsen már
  • MimaSKATE
    #948
    kössz
  • Halfer
    #947
    F.A.Q
  • MimaSKATE
    #946
    sziasztok nem idul a játék mi lehet crack van hozzá?
  • gabyy
    #945
    ha elindítom a king kong trainert akkor ezt irja ki: Are You Sure you Running the Game. EZ MIT JELENT???? Ja és lehet igent és nem-et választani ha igent nyomok akkor nem csinál semmit visszalép ugyanarra a képre ha nemet akko meg kilép
  • gabyy
    #944
    csá, a king kong-ba lehet nehézséget állítani????
  • nagy chris
    #943
    már megoldottam :D de azér felveszlek ha nem gond mer problémák azok mindig vannak :D
  • buldozer99
    #942
    Vegyél fel msn-re és mondom mit kell
    MSN:[email protected]
  • nagy chris
    #941
    egy kérdésem lenne letiltottam a meghajtokat meg basztam valamit azzal az sfcure-val meg a nightmare-val és most nem tudom visszaállitani a meghajtomat :D:D nagyon LOL de valaki meg tudná mondani h hogy kell visszacsinálni
  • buldozer99
    #940
    De te neigen fasszopozd le a másikat mert te egy nagy buzser vagy bazdmeg még hogy be akarok segiteni be a nagy faszt akarsz csak arra tereled a szot te csipafészek!!!!!!!!!!!!4
  • Halfer
    #939
    najó én nem szólok többet. látom nem sok iskolád volt eddig
  • gabyy
    #938
    He lehet h több mindent tok mint te és csak sokan mondták h nem megy nekik a cheat és ebbe akarok segíteni h ha megtom csinálni.FASSZOPÓ
  • Halfer
    #937
    kisfiú, ne nekem pofázz hogyha visszaolvastál és nem érted akkor hülye vagy! meg alapba azért is mert cheat-et használsz, béna vagy a játékokhoz no meg tudod van olyan hogy internet aki tudja használni megtalálja amit akar, szóval te még gyakorolj "köcsög"
  • buldozer99
    #936
    Teljesen igazad van minek chatolni pedig aztán nem is nehéz a játék!!!!!!!
  • gabyy
    #935
    Na állítsál magadon vidsszafelé köcsög. Mit érdekel téged h én cheattal akarok játszani.
    Amúgy visszaolvastam és abból nem értek egy szót se magyarul kéne leirni:)
  • Halfer
    #934
    te is de sz@r vagy. épphogy egy picit kéne visszaolvasnod. de azt mondjátok meg, miért kell cheat?! ennyire nem lehetettek bénák, hogy anélkül nem megy a játék!! na rólatok ennyit.
  • gabyy
    #933
    Hol tok a játékhoz cheatotz találni???Vagy aki tud akkor irja már le és h hogyan kell beirni kössz
  • Halfer
    #932
    és minek kell csalni a játékban? vidd végig normálisan
  • nagy chris
    #931
    a kodok amik a 917.ben vannak azok nekem nem nagyon müködnek mer amikor a menübe megnyomom a j+b klikket akkor kilép me belép :D
  • Halfer
    #930
    valszeg a cd1-et, de sztem a dvd kell hozzá hehe!
    amíg leírtad ezt "Nem lenne egyszerübb ha leírnád???" megkereshetted volna.
    de leírom a kódot: R6F5T-TTR7B-FAYFW-C5RC9-RTPFJ