1369
  • wesker24
    #1009
    isten adja hogy úgy legyen Hitch !!!
  • Csuhai G
    #1008
    Belföldi, belső.
  • miki90
    #1007
    Mit jelent az INTERNAL kifejezés??
  • Csuhai G
    #1006
    Nah feltettem újra a ájtékot, márcsak a crack kéne! :/
  • GeneralsHungary
    #1005
    Jaja, kiv vagyok rá.
  • hitch
    #1004
    Következő game amit Feltörnek Az a POP The Two Thrones:D:D:D
  • Csuhai G
    #1003
    Nah látom megérte tartogatni a vinyómon... :)
  • hitch
    #1002
    Vki Be tudja Linkelni a Cracket????????
  • scheri
    #1001
    Na van 1 kis reménysugár.ugyanis Reloaded feltörte a gamét,és ugye 3.6-os starforce van rajta.
  • nagy chris
    #1000
    nem a gép hátuljában van :D leszeded az oldalát és ott van , asszem elég kihuzni azt a szép fehér kis dugantyut és kész , csak egy virtuális meghajtod maradjon és oda mountold be a king kongot és jácc :)
  • Halfer
    #999
    Egy: Figyi, ha "szar játék" akkor miért akarsz vele játszani?
    Kettő: Szerinted az a szerkesztőknek megéri, hogy ha te játszol vele, de nem költessz rá?
  • Amigoss
    #998
    Peersze majd megveszem mi?:D
    1 szar játék nem ér annyit...
    Mit kell lehúzni? mert én már megnéztem de a gép hátulján 1-ik vezetés se a meghajtó!!!
    Hogy kell kiiktatni?
    PLS help!
  • sanyi150
    #997
    Bontatlan King Kong eladó. Keresd az apróhírdetésben a játékok között.
  • Halfer
    #996
    "A fene akar ezen meghajtókat huzogatni..." - Menj el a boltba és akkor nem kell meghajtót huzogatnod ;)
  • Amigoss
    #995
    HI!
    A fene akar ezen meghajtókat huzogatni...
    Van 1 ilyen progi is:mir-pjkkpt mit kell vele csinálni?
    Előre is kösz!
    ja és nem negyon járok ide tehát erre az e-mailra 1 levelet kérek:[email protected]!!!
    KÖSZÖNÖM!!!
  • Halfer
    #994
    najó, elárulom hogy ha a FAQ-ra kattintassz, megtudod hogyan kell játszani vele ;)
  • Gyocsika
    #993
  • Halfer
    #992
    mert biztos nem tisztelted meg a szerkesztőket a játék megvételével és letöltötted internetről. megérdemled h nem indul
  • Gyocsika
    #991
    Nem tudom sehogyse elindítani!!!???
  • sanyi150
    #990
    Persze, jogtiszta.
  • veri5
    #989
    Van kód hozzá?
  • sanyi150
    #988
    Külföldről rendeltem. A postaköltség csökkentése érdekében csak a külön fólázott lemezeket küldik. És abban nincs manual. Egyéként is Thai nyelvű manual minek?
    A progi ettől függetlenül angol nyelvű.
  • Csuhai G
    #987
    Hogyhogy nincs benne kézikönyv?
  • sanyi150
    #986
    Mert a bolti árnál olcsóbban szállítok...
  • grebber
    #985
    Minek veszel többet nemértem ha valakinek kell a game elmegy és megveszi boltba?
  • sanyi150
    #984
    Bontatlan játékokat árulok mostanában. Tehát a sajátomat meghagyom, a plusszokat meg elpasszolom.
  • el bruja
    #983
    Jah ha + lecájjod őket azokat is eladod....?
  • sanyi150
    #982
    csak azokat a játékokat veszem meg, amiket már kipróbáltam. És ha tetszik, akkor többet is veszek és terjesztem.
    Amivel mostanában játszom még: Tomb Raider Legend, Call Of Chtulhu.
  • el bruja
    #981
    csak kérdeztem....nem fogsz unatkozni?
  • sanyi150
    #980
    Persze! Miért, mi a baj ezzel? :-D
  • el bruja
    #979
    te minden játékot eladsz?
  • sanyi150
    #978
    Eladó!

    King Kong (bontatlan műa. CD tokban kézikönyv nélkül) 4 300 ft

    email: [email protected]
    tel.: (70) 253-7763
  • Desert
    #977
    Nekem az angol van meg.
    Rash miért kell a magyar? nem nehéz játék...
  • Rash87
    #976
    Nincs meg valakinek a magyar verzió?
  • Desert
    #975
    ehh jól leírtam a szöveget bocs! szóval: szárny tépés majd oszlop ellök jön pár dinó megpofozod egy tipp a dinó harc előtt a görgőt mozgasd lefele ekkor Kong üti a mellkasát ha ügyes vagy akkor üvölt is egyet majd nagyobb pofonokat osztogat amíg a képernyő enyhén zöld színű körbe :) és ha a csaj elszalad fel a falra és tovább. (Nálam volt olyan, hogy szürke lett minden mikor a falon mentem)szóval mikor mászol a falon állj meg és a csajt mutatja a kamera hogy előre szalad utána menj tovább... ha gond van szólj és segítek :)
  • Desert
    #974
    a denevér a földön fekve nem mozog a szárnyát eltépted? mert ha addig nem engedd tovább
  • Desert
    #973
    Sziasztok! Végigvittem a King Kong-ot nagyon tetszik :)
  • Halfer
    #972
    hát rég volt és akkor a kezemre állt. egérgomb, meg nyílak is kellenek azt tudom.
  • SFKS
    #971
    Nem megy,és mitt kell nyomni. Egyszerűen nem tudja eldobni csak tartja és visszaesik az oszlop,pedig nyomogatom mindegyiket de nagyon.
  • Halfer
    #970
    akkor viszont ha kongal küzdötted le a denevéreket, miután mindnek vége mehetsz és elleget mozdítani. közben sok screenshotot vettem ki, megnéztem és ott el tudja mozdítani, csak gyorsan nyomogasd...