2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Ronaldinho
    #2735
    Hahó!!!! Valaki segítsen lécci)))))
  • The FlashBack
    #2734
    ...bátor vagy...
  • AdaKiller
    #2733
    szélről hogy lehet amúgy beívelni. nekem vhogy a gép ellen nem igazán sikerül:(

  • Ronaldinho
    #2732
    Köszi eZo ,már nagyon várom)))!!!
  • Gabe18
    #2731
    Igen a FavPlyr,FavTeam az a kedvenc játékos-csapat.A Disconnects az hogy Te hányszor léptél ki meccs közben (automatikus 3-0 az ellenfélnek az állástól függetlenül),a többi talán egyértelmű.
    Szvsz ez egy nagyon jó statisztika 100-200 meccs után aki 50% felett tudja tartani a győzelmi %-ot az már nem semmi.
  • AdaKiller
    #2730
    ahha:).


    favTeam, az az, hogy melyik csapatod választod ki, vagy csak egy infó rólad, hogy kinek drukkolsz a valóságban?:)

    elég jó a statsod amúgy:)
  • eZo
    #2729
    Most így állok:



  • eZo
    #2728
    Jelenleg 112602 játékos regisztrált europában (persze nem mindenki játszik egyszerre)! Este az angol szerveren játszok, ahol a az 1. 2. lobby tele szokott lenni ( 100 fő), a 3.-ba is olyan 30-40en mindig vannak és a többibe is vannak 10em minimum, szóval van kivel játszani bőven !
    Mondjuk a francia szerveren az összes lobby zsufólásig tele szokott lenni "csúcsidőben" :)
  • AdaKiller
    #2727
    elsőre érthető volt, és kösz az infót. asszem bevállalom:)

  • eZo
    #2726
    Írok pár sort a multizásról...

    Alapvetően 2 lehetőséged van :

    1. Quick Match:


    Ilyenkor nem te választod ki az ellenfelet hanem a szerver ad egy szintén quickmatch-et választó játékos-t(tehát nem tudod, hogy milyen erősségű játékost lesz az ellenfeled), a játék paramétereit sem tudod állítani, 2x10 min, és minden egyéb random ( időjárás, napszak... )




    2. Match Lobby:


    4 nagy európai szerver van : Angol, Német, Francia, Spanyol-Olasz , és azon belül választasz lobby-t, ahol te választhatod ki az ellenfeledet ( a profilja megtekintése után, így nem ér meglepetés ) ! Valamint mindenkivel cseveghetsz, és nyomon követheted a többiek mérkőzéseit akik abban a lobby-ban játszanak ( nevüket, választott csapatot ill a mérkőzés eredményének alakulását láthatod )
    Ebben a játékmódban, te adod meg az mérkőzés paramétereit ( félidő hossz, milyen időjárás, sérülés, hosszabbítás...stb ), közös megegyezés alapján megy általában, mert végig tudsz dumálni az ellenfeleddel !

    Játék közben 3x kérhetsz szünetet (cserére, formáció-taktikai módosításra), ill. a meccs közben is kommentálhatod a helyzeteket (előre beállított rövid üzenetekkel pl. nice shot)

    Az egész egy nagy bajnokság, amatőrként kezdesz és a teljesítményedtől függően juthatsz fel vagy csúszhatsz le a divíziókból ( amateur-division3b-division3a-divison2-division1)
    Pontot kapsz a győzelemre, és a döntetlenre, míg a vereségre levonnak !
    Győzelem: 50-60pont között, Döntetlen: 10-20pont között, vereség: -50-60 pont közötti érték!
    Ez attól is függ, hogy ki az ellenfél, pl. ha megvertél valakit és a visszavágón megint megvered már nem 50-60pontot kapsz a 2. meccsre, hanem pl. csak 20-at !

    Így leírva elég bonyolultnak tűnhet, de amúgy nagyon egyszerű az egész!
    Aki ezek után azt mondja, hogy a FIFA multiplayer része jobb..... :)
  • eZo
    #2725
    a jelszó+cd kulcs ellenőrzés neten keresztűl megy, LAN mód egyáltalán nincs a játékban (de ezt már írtam) !!!

    Dualanalógos gamepadtól nem hiszem, hogy bedurranna az újjad, billentűzett sokkal megterhelőbb szerintem :D
  • AdaKiller
    #2724
    ja és én elvileg NAT mögött netezek. a pes4 az Istenért sem akart működni, de még úgyse, hogy csak kliens leszek. remélem pes5el nem lesz ilyen gond:)
  • AdaKiller
    #2723
    és a lobbin belül random szerint ossza ki az ellenfeleket, vagy pedig lehet konkrét ellenfelet is választani?

    sry a sok kérdésért, de 2ig el kell döntenem, hogy vesszük vagy sem, hogy holnap már ki is hozzák:)
  • eZo
    #2722
    Hello !

    Másold ki az powerpatch-es afs-jeidet valahová, majd telepítsd eredeti kóddal a pes5-öt! (utánna visszamásolhatod a pp-es fájlokat, csak az eredeti 0_text-afs-ből a 22-es filet rakd be a powerpatch-es 0_text-be )
    Ha vége a telepítésnek akkor ott van egy olyan, hogy USER REGISTRATION, ez elvisz egy konamis oldalra, ahol csinálsz jelszót a kódodhoz (regisztrálod magad) !
    Tűzfalban engedélyezed a játék kommunikációját, és a network menü-ben a cd kulcs + jelszó párossal indítod a játékot !
    Onnantól kezdve már nem lesz gond !
  • AdaKiller
    #2721
    majd mi is nyomhatunk pár meccset ha megveszem végül:)
  • AdaKiller
    #2720
    köszi
  • Gabe18
    #2719
    Ez igy nem igaz.Csak a kód kell,nem kell leszedje a játékot és újrarakni,csak a Konaminál megcsinálni a profilt a kódal,és azt használva megy a már fent lévő játék is a neten.
    A Patch az már bonyolultabb tészta...
  • grizzly21
    #2718
    neten nem megy csak eredetivel
  • Ronaldinho
    #2717
    NEM SEGÍT SENKI????????
  • grizzly21
    #2716
    Nah, sztem is kéne multizni, fifával játszottam már mások ellen, de kiváncsi vagyok pesben milyen vagyok:)
  • Ronaldinho
    #2715
    Sziasztok!! Holnap hozzák nekem a Pes 5-öt eredetiben/Média Márk):4990,akciós/!! Azt szeretném kérni ,hogy segítsetek,hogyan tudok neten játszani??? Megvan nekem már csak nem eredetiben,most töröljem majd le,és rakjam újra,vagy csak a kód kell???? A Powerpatch mindegyik fenn van(1,2,2.5)!!! Azzal lehet játszani így!? Légyszi segítsetek,mert már nagyon kipróbálnám magam akár ellenetek is!!! Minden segítséget örömmel fogadok!!! Biztos lesznek még hülye kérdéseim,de nézzétek el nekem,hihetetlenül tetszik ez a játék!!!! Előre is öszi:Laci!!! Hamarosan már Poolfan néven irok,mert ma regisztráltam,ez egy ismerősöm neve!
  • grizzly21
    #2714
    ha veszel egy jo gamepadot (logitech dual action -kb 5 ezer HUF) az be nem dagasztja az ujjad és könnyű megszokni..kb 1 hét és megéri
  • Gabe18
    #2713
    Változó,de napközben mindig több száz játékos van.
  • AdaKiller
    #2712
    hát igen, csak a tesómat klavin is nagyrészt elverem, gémpaddal meg még könnyebb lenne. aztán úgy meg nem sok értelme van.
  • AdaKiller
    #2711
    és amúgy mennyein szoktak lenni általában a szervereken? 100an vagy ezren?
  • jbal
    #2710
    elég 1 gamepad és a másik meg bill-el
  • AdaKiller
    #2709
    igen csak nincs kedvem gémpadot venni, főleg 2t:). anno volt de nem tudtam átszokni. hamar be is durrantak az ujjaim.


    ahha, szóval ha 2 gép közt közvetlen megy a kommunkáció, akkor van esély rá sztem, hogy a lanon továbbítsa az adatokat, nem pedig a neten. mert nekünk csaz akért lenne fontos, hogy ne laggoljon a game.


    ez az 1ik félidőben az egyik a szerver, a 2. ban pedig a másik nem is rossz.
    nem tudom, hogy bevállaljam-ea 2 pes5 megvételét. fosok a laggtól nagyon. singlere meg amúgy is jó a reloaded verzió:).

    köszi a helpet srácok:)
  • grizzly21
    #2708
    LAN nak nincs is értelme, egy gépen sokkal jobb gamepadokkal, viszont a multi csak eredetivel megy
  • The FlashBack
    #2707
    Hát igen, én meg olvastam egy privát blogban, hogy 5 játék közül 3nak lopják a cd kulcsát:P
  • eZo
    #2706
    Én a MM-ba vettem annó és nem volt semmi gond csak annyi, hogy akkor még 10e HUF volt :(
  • eZo
    #2705
    Hát ez nem olyan !

    LAN mint olyan nincs benne !

    cd kulcs és jelszó páros ellenőrzés után csatlakozol a 4 európai szerver valamelyikére, majd ott bemész az egyik lobby-ba, és az ott lévő játékosokkal tudsz játszani! Onntól kezdve a 2 játékos közt megy azt adat (egyik féidőben te a másikban az ellenfeled a "szerver" ) a meccs végén meg újra a Konami szerverén az adott lobby-ba találod magad !

    Ha valamit rosszúl írtam akkor az okosabbak majd kijavítanak :D
  • AdaKiller
    #2704
    érdekelne hogy van ez a lobby megoldva. csak annyi a szerepe, hogy cdkeyt lecsekkolja, vagy ugye az a szerver rész is, és a 2 ellenféltől fogadja az adatokat, és küldje is tovább. mert ez így nekem kicsit furcsa. jó lenne ha ilyen peer to peer szerű lenne, és felismerné a belső hálót:), mint az msn.
  • AdaKiller
    #2703
    nem media markt, hanem cd galaxis :).


    akkor ha mi úgy szeretnénk játszani, hogy itthoni hálón 2 gépen 2en, akkor elvileg dupla annyi feltöltés kell? mert pes4-nél a 128 kbit/s éppencsak elég volt.


    köszi a segítséegeteket, akinek van még tapasztalata az ne kíméljen, mert nem sok kedvem van kiadni 2 pes5re 10ezret ha nem is tudjuk majd normálisan használni.
  • The FlashBack
    #2702
    csaknem Media-Markt?
    Onnan ne vedd meg:P
  • eZo
    #2701
    Ha engem kérdezel, megéri... bár én elfogult vagyok :)

    Lan mód nincs a játékban !
    Max úgy tudsz lan sebességgel játszani, ha egy gépen játszotok egymás ellen:)
  • AdaKiller
    #2700
    sztetek megéri 5000ért megvenni a pes5-t? milyen az online része? azt pl meg lehet oldani, hogy 2 pes5el lanon játszunk, úgyhogy a lan sebességét használja? mivel az uploadom 128k és lehet szaggatna. ha nem lanon menne az adatátvitel.


    thx
  • Gabe18
    #2699
    Akkor azt talán itt...
  • grizzly21
    #2698
    benne vagyok
  • miki90
    #2697
    csumi all!
    kéne csinálni PES 4 bajnokságot nem?
    sajna nekem nincs meg a PES 5 szal nem tok neten nyomni.
    ezért PES 4
  • Uborkasalata
    #2696
    lehet vmit kezdeni a nem eredeti logokkal, mezekkel, csapatnevekkel?
    Vki leírná az alapirányítást, mer új vok a PESBen rúgás meg ilyesmi PLS!