2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • dienesoft
    #2695
    Sziasztok!

    Nagyon nagy bajom van a World Cup Patch-el. Eccerűen sehogy se akar elindulni. A pes5 fent van, rá is telepítettem, mind az 5 update-el együtt a world cup patchet (van vagy 400mb), de eccerűen nem akar elindulni. Mikor rákattintok az ikonra, tölt egy 3 mp-et majd 100%-on pörgeti a procit, csomót lehúz a memóráiból de nem indul semmiképpen se. Utána csak ugy lehet leállítani, ha megkeresem a Folyamatokba (CTRL+ALT+DEL ugye), és ugy nyomok egy leállítást. Próbáltam azt, hogy kilövöm a netet, de akkor is csinálja. Mi lehet a baj?
  • jbal
    #2694
    semmi.csak a we9 amerikai.egy kicsit talán finomítottak a mozdulatokon meg a grafika élesebb
  • beerka666 #2693
    hali
    tom h már 100000 szer feltették ezt a kérdést de vki nemtudná részletesen megmondani h mi a különbség a WE9 és a PES5,és egyéltalán a we és a pes sorozatok között??
    thx
  • ffxi
    #2692
    Léccí! El tudna vki küldeni nekem postán a játékot. Nemtok sehonnan sem beszerezni. Dial-up meg aztán az ígérgetések havertől, de reménytelen, és nem is tom mennyire jobb ez a FIFA-tól. PLS!! Hálás köszönetem.
  • jbal
    #2691
    az sp3-ban van.
    Mester Ligába a Division 2-be kezdesz.a League-nál lehet rendes ligát nyomni
    A Roma-s Facepack-et ha egy .dkz fájl van akkor a DkZ Studiót megnyitod.Patch menüpont Apply Patch in Folder és ott a pes/dat mappáját kiválasztod.
    ha .bin-ek vannak akkor dkZ Studioval megnyitod a 0_text.afs fájlt a dat mappából.Edit-->Import All Files és ott azt a mappát választod ki ahol a .bin-ek vannak
  • blur55
    #2690
    és olyat hol kapni?
  • Breki33
    #2689
    ehhez csak új roster kell
  • blur55
    #2688
    jó, ebben igazad van, belátom. de gondoltam, ha valami nem jó, vagy máshogy akarom, akkor tudjam.
    egyébként valamelyik patch átírja a csapatokat? mert megnéztem a Rómát, és nem értem, hogy holmi abel xavier például mit keres ott? vagy cassano, vagy pelizzoli... ezt javítja valami?
    meg egyébként hogy lehet elkezdeni egy szezont? mert azon kaptam magam, hogy a kedvenc csapatommal a másodosztályban kezdek...
  • Goodwill
    #2687
    Nekem a szuperpecs 1 van fenn, úgy kb. a 2-3ban mik vannak amiért érdemes leszedni?
    Jah és van olyan pecs, ami ráébreszti a bírót, hogy egy nyomoronc? Mer amikor a legkisebb lökéseket lefújja, egyvonalt lesnek látja, utolsó emberrel mennék kapura felrúgnak még csak sárgát se kap az ellen (mert nem A-val szabálytalankodott, hanem S-sel) + elég sűrűn másnak ítéli a bedobást/kirúgást/szögletet...az már kicsit idegesítő.
  • Breki33
    #2686
    figyi most raktál fel egy teljes patchet amiben elvileg minden benne van kompletten, miért akarsz anélkül cserélni dolgokat, hogy megnéznéd mi van benne?
  • blur55
    #2685
    most leszedtem egy Rómás facepacket, és mind csomagolt. zip-et be lehet tenni, vagy előbb mindet ki kell csomagolni?
  • jbal
    #2684
    hát az le van írva a readme-ben.ha mondod h meiket akkor tudok segíteni
  • Breki33
    #2683
    mezekhez használj kitservert

    arcok labdák gyepek benne vannak a superpatchban

    banben
  • blur55
    #2682
    úgy értem mezeket, arcokat, labdákat, gyepeket stb
  • jbal
    #2681
    milyen modelleket?
  • blur55
    #2680
    ok, megvan. tényleg sokat javít a játékon
    a modelleket hogy teszem be? könyvtárral együtt, vagy nélküle?
  • jbal
    #2679
    az AFS-eket kell a dat mappába másolni
  • blur55
    #2678
    a kettes superpatch könyvtárait csak bemásolom a dat könyvtárba, vagy mindet ki kell csomagolni? tudom, hülye a kérdés, de el vagyok veszve
  • Curesz
    #2677
    Breki jössz multizni? vagy letöltesz?
  • Breki33
    #2676
    fogod mielőtt felteszed és elmented külön könyvtárba a 0_text.afs-t vagy amelyiket felül irod

    he újra kell simán visszamásolod
  • blur55
    #2675
    tényleg, ha olyan dolgokat szedek le és teszek fel a játékhoz, amik nem tetszenek, vagy nem kellenek, hogyan szedem le a régit? csak simán felülírja a dkz studio?
  • jbal
    #2674
    www.pesfan.gportal.hu
    itt fent van a 2-es meg a hármas is
  • Breki33
    #2673
    1-esre nincs szükség

    a 2-es wolf féle telepítőst kell leszedni alapnak

    az pedig egy csomószor ki volt linkelve

    stadionpackot meg nem nagyon érdemes felrakni van már sokkal jobb
  • blur55
    #2672
    még egy dolog: a peshungaryról leszedtem az 1es superpatch-t, de hibás, hol lehet még megtalálni? az összessel együtt? ha tudtok linket, osszátok meg velem, kösz előre is
  • blur55
    #2671
    tényleg én rontottam el valamit. kösz a segítséget, már fenn is van
  • blur55
    #2670
    és honnan tudom letölteni a 2es superpatch-t?
  • jbal
    #2669
    megnyitod-apply patch in folder és ott kiválasztod a dat mappát.biztos h megy te rontottál el vmit
  • blur55
    #2668
    hi!

    leszedtem a fifahungary-ról (mostmár valami peshungary asszem) a stadion superpacket, de a dkz studio nem csinál vele semmit, amikor azt mondom neki, hogy apply to folder, nem csinál semmit, nem ir felül semmit. még nem patcheltem fel egyáltalán, ez lehet a baja? most töltöm le az 1es superpatch-t, majd aztán a 2est és a 3ast, az megoldja ezt a problémát?
  • bang
    #2667
    WE 10

    http://www.himeyashop.com/product_info.php/products_id/3996
  • gaspy
    #2666
    Hy!
    leszedtem dcről a konamisoccer reloaded iso-t bemountolom daemontoolsal de sehogy nemtudom installálni...please help...
    nemindul a telepitő...
  • gaspy
    #2665
    ja és reloadedes verzioval müxenek a patchek?
  • gaspy
    #2664
    Hy
    A patchek mit javitanak a játékban?
  • soma62
    #2663
    Hi a superpatchben mik találhatok a 3.0 ban??
  • Breki33
    #2662
    1043-as és működik

    új változat
  • jolesy
    #2661
    na most beraktam egy jó gyepet, probléma megoldva, bár a san sironak örültem volna igazán, csak azt má törölték vagy nemtom mivan, de nem tudom leszedni :(
  • Breki33
    #2660
    itt kb 40 stadion van köztük két teljesen új online stadion illetve lehet 3

    azok? nem egészen értelek
  • jolesy
    #2659
    Itt csak San Siro van, meg Ajax stadion Azok meg csak kicserélik azokat. Bár lehet h én vagyok láma, de online stadion nekem még mindig az alap gyeppel fut^^
  • Breki33
    #2658
    Superpatchban legalábbis a wolf félében sztem cseréltük a gyepet.

    Az én változataim megtalálhatóak itt
    klikk

    vagy itt
    klikk

    De mostmár egész stadiont cseréltem.

    Ha az eredeti kell vmelyik stadionpackomban azis van az első hozzászólásban a fórumon.
  • jolesy
    #2657
    Sp-m fönt van, de a gyep az alap, Breki patche megtalálható valahol?
  • jbal
    #2656
    a superpatchbe vagy Breki patchébe van