2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • jbal
    #2943
    a Museum-ban meg lehet nézni a stadionokat
  • balcsi70
    #2942
    na benyomtam a wiev stadium,levett 100 pontot,de nem látok semmi változást.Ez mi akar lenni?
  • balcsi70
    #2941
    mi az angol neve?
  • Breki33
    #2940
    a stadiumnézegető
  • balcsi70
    #2939
    má nem ugy értem,hanem amiket lehet vásárolni.
  • jbal
    #2938
    nem tom.van több effekt is?nem is tudtam:D
  • balcsi70
    #2937
    ja,kiprobáltam. és melyik a legjobb effekt,amire érdemes költeni. :)
  • jbal
    #2936
    lesz egy ilyen hülye csík a labda után
  • balcsi70
    #2935
    Ezek a pont levásárlások ugy müködnek hogy ,mondjuk nekem van 3700-am és kértem egy Ball efectet-azt jelenti hogy a labdaefektek másak lesznek?
  • balcsi70
    #2934
    Köszöntem. Megnézem.
  • jbal
    #2933
    hát a Cup-ban lehet World Cup-ot meg ilyen válogatott tornákat.a League-ben bajnokságot és van a Master League.ennyi
  • balcsi70
    #2932
    A menüben-melyik almenüben kell belépni ahoz hogy,mondjuk választanék egy csapatot,és akkor azzal menjek a kupáért? Mert probáltam a Cupa almenüben de ott mindig más csapatot adott.,tehát sosem azzal voltam akivel akartam volna lenni. :)lehet azért mert a random gombot nyomtam? (nem tudok angolul)és ezért nem tom melyik almenübe menjek. Ha valaki leirná hogy melyikbe menjek hogy mégjobban megfogjon egy kicsit a játék(mert imádom) akkor megköszönném.(mert én csak az egyszerü mecset ,meg a league-t választottam eddig.De hogy végül is valojában mire képes ez a játék még nem tom. THX.
  • jbal
    #2931
    nekem megy jól a Fraps
  • balcsi70
    #2930
    Köszönöm.Most nézem.Szerinted jobb mint a Fraps?
  • jbal
    #2929
    GameCam
  • balcsi70
    #2928
    Tudja valaki hogy hol találom meg a Game Cam progit?(hogy letöltsem).és egyáltalán ez a neve? Külön van vagy egybe? mert kerestem a neten de semmi.
  • Terminátor14
    #2927
    Akkor nagyon jól csinálod :DD

    nincs mit
  • SötétBarom
    #2926
    Nem vagyok hülye csak tettetem
    Kedves tőled hogy mindezek ellenére ilyen segítőkész vagy :)


    htx!
  • Terminátor14
    #2925
    Na most már elég lesz belőled...

    Nem elég hogy hülyeségeket beszélsz, másokat félrevezetsz, még leálsz vitatkozni is. Attól még hogy te hülye/béna vagy, attól még más nem biztos.

    Ahogy Ml-ben, úgy a többi játékmódban is lehet 2en egy csapatban játszani, itt annyi a ''dolog'' hogy elkezdesz egy meccset, ESC-et nyomsz és itt választod a player settings-et és választod ki a 2. játékost... És nem, nem kell minden meccsen ezzel szórakozni, elég egyszer.
  • SötétBarom
    #2924
    Nem egészen.. Ez a kontroller select egyedül a mester ligában jön ki.. Leage/cup esetén csak new game/load game opció van..
  • Terminátor14
    #2923
    Bármilyen játékmódot lehet így játszani, csak én az ML-t írtam példának mert azzal játszom sokat :)

  • ZsirosKenyer
    #2922
    és csak Master League-t lehet ilyen formában játszani? (2 player vs COM)
    Ugyanis szégyeljük, de nem vagyunk nagy foci fanok, szóval a menedzseléssel nem akarunk sokat foglalkozni, már pedig úgy láttam a mesterligában arra is kell időt fordítani. Ezért inkább Cup-ot, vagy sima League-t játszanánk szívesebben.
  • Balázs 17
    #2921
    köszöntem;)
  • jbal
    #2920
    van már teljes mezcsomag is.nézz be a KONAMI Soccer kiegészítők topikba
  • Balázs 17
    #2919
    hella
    nem tud valaki egy linke, honnan tudnám leszedni arsenal 06-07 mezét? (nem HD kell) kösz
  • balcsi70
    #2918
    A Game Cam-nak mi a rendes neve? mert nem találok ilyet a neten.
  • jbal
    #2917
    nekem Celeron 2.26 GHz 512 MB RAM radeon 9250 és simán veszek fel 800x600 mediummal
  • báttyó02
    #2916
    hát nemtom,olyan nagyon jól ugyse fogja felvenni hogy észre se vbeszed
    nekem is hasonló a gépem (P4 2,2GHZ,768mb ram,radeon 9600pro) és mondom igy szoktam felvenni,de vmivel lassabb azért mint alapból
  • balcsi70
    #2915
    Na most már kezd alakulni,640x480-ra raktam,egy picit gyorsabb lett de nem olyan mint amikor visszajátsza.(annál lassabb). A Game Cam-az milyen? könnyü kezelni? Van olyan jó mint ez? Melyiknek kell nagyobb gépigény? Akkor az enyémbe mi a gyenge a proci?
  • balcsi70
    #2914
    Ok.Kösz most ki is probálom.
  • báttyó02
    #2913
    érdemes ha 640×480ra,és legaalább mediumra teszed a grafikát
    nekem így gyönyörüen veszi fel a videókat
  • Yoz
    #2912
    Az ilyen műveletekhez erős gép kell, ha jól tudom intel pentium proci bírja a legjobban az efféle terhelést...
  • jbal
    #2911
    nekem is akadozik mikor veszek meg lehet h a videó is de a gif-et jól megcsinálja
  • balcsi70
    #2910
    A gépem 2GHz Celeron,768 Ram, GeForce FX 5200-as. Ez nem elég neki? melyik az élsimitás? Mi a neve?
  • Terminátor14
    #2909
    Valszeg nem bírja a géped, erre pedig nincs igazán megoldás :(

    Ha az élsimítás be van kapcsolva, akkor talán jobb lesz ha azt kilövöd...
  • Gabe18
    #2908
    Nálam "record sound" kikapcsolva,Half-size,és 20 fps van beállitva.Igy egész türhetöek a PES-ből felvett dolgok.
  • balcsi70
    #2907
    Na fölraktam mégegyszer normálisan a Fraps-ot elinditom a golt megnyomom a F9-et de mégjobban belassul és ugy veszi fel.Mit állitsak másképp?(nagyon jó minöségbe veszi fel,de nagyon lassan) állitottam már az fps-et 60-ra is és ugyan az van.Ha valaki tud erre gyogyszert szoljon kössz.
  • SötétBarom
    #2906
    Az előbb nem sikerült ennyire egyértelműen fogalmazni, htx. ;D
  • Terminátor14
    #2905
    A nevedet tökéletesen választottad meg...

    najó, megpróbálom mégegyszer leírni...

    elkezdesz egy bajnokságot/kupát
    elkezded az első meccset
    rákönyökölsz az ESC gombra amint elkezdődik a meccs...
    megkeresed a PLAYER SETTINGS menüt, be is lépsz
    elhúzod balra a gamepad analógját...
    JÁTSZOTOK
  • SötétBarom
    #2904
    mi úgy szeretnénk, hogy nem két külön csapattal, hanem egy csapatban...