2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Warpig
    #2988
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e PES 09hez magyar liga patch? Ha igen, akkor hol érhetem el? Thx! W.
  • Scapolite
    #2987
    Hali!
    Pes6-hoz a Superpatch 3.0-t,hogy kell rárakni a game-re?
    Ismerősömet érdekelné a dolog de nemtud rájönni.Én mondtam neki,hogy segítek és ezért kérdezlek titeket.Very thx
  • meril
    #2986
    Hello! Aki szeretne jelenkezni fordítónak a PES 5 projektbe vagy akár a többibe is, akkor írjon egy e-mailt a [email protected] címre vagy írjon itt egy privát üzit! Szeretettel várunk mindenkit! " www.pcgameshuns.hu " az oldal pillanatnyilag nem elérhető!
  • MrDOS
    #2985
    5 csillagon legyőztem, de 3 csillagon nem tudom. Úgy vettem észre, hogy könnyebb 5 csillagon mint 3 csillagon.
  • MrDOS
    #2984
    Hányszor és milyen különbséggel?
  • Etelkozi Vata
    #2983
    Itt a kérdés az, hogy hányszor, és milyen különbséggel.

    Tulképpen 6 csillagon is ezerszer...
  • MrDOS
    #2982
    El tudta valaki verni 3 csillagon az AC milant?
  • Darkon
    #2981
    Jatszik meg velel valaki nekem sokkal jobban bejon mint a 6 sokmindent elrontottak a 6ban. Lesz egyaltalan hozza ujabb superpatch (5)??? Mert ugy e a negy mar megjelent reg.
  • Larax16
    #2980
    Felraktam néhány modot a játékhoz, de a mentéseket felülírta, és eltűntek a megnyert kupák. Hogyan tudnám megjeleníteni őket, van valami módszer erre, vagy valaki nem tud olyan mentést küldeni, amiben már megvan az összes kupa?
  • jbal
    #2979
    meg van eredetibe?
  • levi8
    #2978
    CSÁ HOGY KELL MULTIZNI BENNE?
  • jbal
    #2977
    "Keresés a témában, vagy ugrás sorszámra:"
  • csincse
    #2976
    Honann tom +szerezni a regisztrációs kódot???
  • balcsi70
    #2975
    Köszönöm a választ ,elég részletesen leirtad ugyhogy igy probálom ki.Mégegyszer THX.
  • eZo
    #2974
    Szabadrúgás :
    " Na megpróbálom részletesen leírni a szabadrúgás lövését:
    Tehát:
    A szabadrúgás iránya mindig a képernyő közepe fele fog menni ha nem csavarsz, persze ez a rúgó játékos technikájától is függ. Csavarni úgy lehet, ha miközben nyomod a lövést és megy fel a lövés erősségének a csíkja közben megnyomod hogy melyik irányba csavarodjon a kurzorbillentyűnű(!) (persze ilyenkor az irányzékot, tehát a képernyő közepét is a csavaráshoz állítsd,tehát ha balra csavarsz akkor egy kicsit jobbra legyen az irányzék azaz a képernyő közepe)

    Ha a kaputól 16-18 méterre vagy (szemben) akkor nyomd a lefelét is és az erősségnek kb középen kell megállnia, így átemeli a sorfal felett, vagy izomból ellövöd a sorfal mellett akkor az előrét nyomd és a lövést. Ha olyan 20-25 méterre vagy akkor csak lövés és csavarás, ha ennél is távolabb és kapura akarod lőni akkor előre, csavarás és lövés gomb egyszerre.

    Ha az R2-re beállított gombot nyomod hosszan akkor odaáll melléd egy másik ember, akivel átlépheted, leguríthatod vagy akár rálőheted a lasztit. Átlépés ez csak annyi hogy rálövöd bár erre valszeg mindenki rájött azért, legurítani az L1-re beállított gomb+passz gomb (azaz az x), és ilyenkor akár viheted vagy lövéssel el is lőheted, vagy be is athatod. Ha az L1-et nyomod és a beadást (a kört) akkor a labdához közelebb álló beadja, ha az L1-et és a lövést (négyzetet) nyomod akkor a labdához közelebb álló emberrel lövöd rá (ilyenkor is azok az "irány szabályok" érvényesek amiket már leírtam az elején)


    Na kb ennyi az erősségeket nem magyarázom, arra a trainingben érezzetek rá, egyébként ezt mindet megtanulhatjátok ott!

    Ja és szándékosan joystick-os gombokkal magyaráztam mert így mindenki megnézjeti hogy neki mi van ráállítva az options/controls menüben, és nincs belőle veszekedés ki mire állította és ezért hogy mint van meg stb...

    Na akkor remélem érthető és segítettem is legalább valakinek." peshungary
  • eZo
    #2973
    LAN mód nincs a játékban !
    Ha megveszed a játékot akkor a hozzátartozó cd kulcs és az általad generált jelszó párossal 3 profilt tudsz létrehozni, tehát akár a barátod is tud vele játszani, DE nem ugyanabban az időben !
    Hiába csinálsz 2-3 profilt egyszerre csak 1 profillal lehet játszani !
    Tehát ha egymás ellen szeretnétek játszani, akkor egy gépen, vagy két kóddal neten keresztül játszhattok !
  • Gabe18
    #2972
    LAN nincs benne tudtommal,egy gépen játszhattok többen.
    On-Line-nál mindenkinek külön meg kell venni.
  • zolee90
    #2971
    Hali! Az lenne a kérdésem, ha megveszem a játékot, és akarok egyik barátommal online nyomatni, neki is meg kell venni, és külön kód kell hozzá, vagy működik ugyanazzal? +ugyanez LAN esetében hogy van?
  • balcsi70
    #2970
    Sziasztok.Olyat csináltam hogy kiválasztottam a FC.Barselona-t és nyomtam a gamet.Nem tudom miket állitgattam de Ronaldhino eltünt a csapatbol.:) pirossat nem kapott azt tudom.De azóta sincs benne,pedig csináltam uj game-t.(hogy létezik?).A másik meg hogyha rugom a szabadrugás-t kapu közelében,hogy lehet erösset rugni egyenesen? Van egy gomb a beadás,meg egy a lövés.De a lövést ha egy picit többet tartom akkor nagyon felmegy a labda.Van valami más megoldás? Kössz a választ.
  • gabe paul logan
    #2969
    nem tudja vki h melyik progival állíthatom be h kinek milxen halya / arca legyen?
  • gabe paul logan
    #2968
    mind1 lényeg hogy patchelt pes-sel is lehet neten játszani
  • jbal
    #2967
    de eredeti kell.és a annak semmi köze ehhez h patchelt vagy nem.
  • gabe paul logan
    #2966
    Ez most Ps2vPc?Nálam ezek jöhetnek szóba...
    Ha ps2, megértem h eredeti kell...de ha pc,már megoldották h patchelt játék is menjen a neten,nem kell eredeti...
    Akkor beszállok ha a patch is beszállhat:)
  • puma1
    #2965
    hi all!

    A Team-Nobilis multigaming clan Pro Evolution Soccer squadot szándékozik indítani! Ehhez várjuk az eredeti játékkal rendelkező emberkék jelentkezését!
    A PES 5-tel indulunk majd ha megérkezik a PES 6 azzal megy tovább a squad értelemszerűen.

    jelentkezés MSN-en: [email protected]
    vagy [email protected]
  • gabe paul logan
    #2964
    HELL! Nagyon megköszönném ha többen segítenétek v utánanéznétek,hogy kell
    intró-videót csinálni PS2re.Ajánlottak egy PSS Plex nevű progit. Ez egyszerű
    és nagyszerű. Annyi hogy a PSS fájlból(video kiterjesztése az ISO fájlban)
    csinál egy hang (WAW) fájlt és egy video (m2v) fájlt.(Ez vissza fele is működik, hogy e 2 fájlból megcsinálja a PSS-t) DE miaz a m2v?(tudom mpeg2,
    de nem egyvideo file ha egy videot átkonvertálok (pl tmpegenc-vel)akkor kapok
    egy filmklippet és azt nem veszi be a PSS PLEX)

    Segítsetek ez közös érdek! Csinálnék egy full patchet(kis magyar fűszerezéssel) a ps2/pes6ra de hát igy úgy látszik video nem lesz benne!
    Jó lenne ha letöltenétek a PSS Plext és megnéznétek, LÉÉÉÉÉCCCCI!
  • báttyó02
    #2963
    de persze ennél a taktiknál nem árt a lehető legjobb középső védőket venni,vagy nagyon jól kell tudni védekezni

    és a szélsők legyenek a lehető leg gyorsabbak
  • báttyó02
    #2962
    helló

    én ezt a taktikot használom gép ellen,a bal vagy jobb oldalra egy szélsőt teljesen tolj fel(attol függően hogy bal v. jobb lábas) és általában hatalmas labdákat lehet neki adni mivel a gép leszokott róla maradni



    invidual-ban meg mindegyik kp-dat és csatár attackját nyomd fel,+a szélső védőkét is
  • dienesoft
    #2961
    törölt hozzászólás
  • dienesoft
    #2960
    Sziasztok! Kicsit segítséget kérnék, valami taktikát kéne alkalmazni.
    6-os csillagon játszok, elég nehézkes :P. A Barcelonával játszok és negyeddöntőt D1 Cupba a Deportivo-val! Már mindenféle taktikát próbáltam alkalmazni, nem nagyon tudom őket megütni, vmelyik nagy "Ferguszon" segítsen ha megkérhetem :)
    Itt van alant a felállásom! Előre is köszönöm!


    felállás
  • báttyó02
    #2959
    4990
  • Balázs 17
    #2958
    nemtudja valaki most mennyi pes5?:D
  • jbal
    #2955
    ja.KONAMI topikban vannak róla a hsz-ek
  • Piko888
    #2954
    Valaki felrakta más a 4.0-ás superpatchet?
  • fm
    #2953
    köszi, bejött.
  • reanimator
    #2949
    Ilyet nekem is szokott csinálni. először azt hittem a az xp frissítések miatt van valami.aztán újraraktam az xp-t megint csinálta. legvégül más ötletem nem volt kipucoltam a save mappát és működik. töröltem a sok kimentett visszajátszást.
  • fm
    #2948
    hi

    játék közben mindig kilép a játék a windows-ba, szabályosan bezáródik, magától. az eddig nem volt ilyen, pedig kb a 9. szezont játszom, más játékok rendesen futnak, próbáltam újratelepíteni is, levettem a tuningot a prociról+vga-ról,ramokról..semmi javulás

    volt valakinek hasonló gondja? mi tévő legyek? nemrég volt win reinstall, és utána is frankón ment.

    konfig: winxp, dx9, g6600, 1024ram, 2600+ ...
  • Gabe18
    #2947
    Ezzel a videokártyával és ennyi memóriával szerintem csak igen alacsony beállitásokon lehet játszani vele.
  • owen20
    #2946
    sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy valamikor játszom a játékkal egy idő után elkezd szaggatni és nem tudom miért!
    A gépem:Athon Xp 2200+ Fx5200 videokártya 256DDR Ram!
    Mi lehet a gond!?
  • jbal
    #2945
    ja de pes fan editoral be lehet állítani h hány pontod legyen
  • balcsi70
    #2944
    Ja közbe rájöttem.Végül mindegy mire költöm a pontot nem? :)