2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • horpeti
    #2903
    a legnagyobb baj, h. nem lehet Mesterligát 2 playerrel nyomni, szal 2 csapattal. :D
  • Terminátor14
    #2902
    hát többet nem fogok tudni segíteni, leírtam hogy működik...

    Én mester ligát tolok haverral fél éve...
  • SötétBarom
    #2901
    a sima friendly "match"-et vágjuk, de mi league-t vagy cup-ot,tehát egy full bajnokságot akarunk végignyomni..
  • Terminátor14
    #2900
    lehet, csak kell hozzá egy gamepad pl.
    A buttton config-nál beállítod a gamepadot 2.-nak a billentyűzet alá, aztán a player settingsben ''elhúzod'' a gamepadot azt jó :D
  • SötétBarom
    #2899
    kérdés: lehet vmilyen módon egy csapatban league-t vagy cup-t játszani két playerrel (2 human VS COM)?
  • Breki33
    #2898
    tied az első félidő a másiké a másik ezuért változik érdemes nézni a sebességet

    nekem mostanában egész jó
  • jbal
    #2897
    szokásos lag.ez a szar nettől van
  • mateepik
    #2896
    sziasztok...még új vok...de lenne 1 kérdésem,,,
    az online játékban, amikor jáccok,, az első félidő rendesen megy , semmi lagg,,szal tökéletes. viszont amikor elkezdődik a második félidő elkezd szaggatni mint állat..ez régen nem így volt, csak most kezdte el ezt csinálni,,,és ez nem egy meccsen volt , hanem már legalább 20...vki nem tudja h mért lehet ez???, előre is köszi
  • báttyó02
    #2895
    pes5 múvi,szedjétek D:
  • jbal
    #2894
    pes5faq.fw.hu
  • owen20
    #2892
    Valaki tudna nekem a pes5-höz kódót adni a telepitőhőz kell?
  • reanimator
    #2891
    Üdv!

    Tudja valaki,hogy honnét lehetne lehúzni a Bordeaux stadionját,illetve francia stadionokat? (stadium serverhez,nem dkz)
    Illetve olyan oldalakat keresek ahol stadionok vannak(lehetőleg SS-hez)

    Ja meg még egy: hálókat le lehet cserélni?
  • jbal
    #2890
    jó az a 30 mp-es nekünk is az van
  • zsotesz
    #2889
    Anno én is ugyanígy jártam. Nekem csak egy windows reinstall segített. Persze lehet, hogy van rá más megoldás.
  • balcsi70
    #2888
    Na most képzeld ugy jártam hogy volt elöször a sima(amelyik csak 30mp-et vett volna fel).Azt még meg tudtam nyitni,beállitani stb.Kitöröltem még az adatbázisbol is,fölraktam egy másikat,de már nem nyitja meg egyáltalán.,utána még probáltam egy másikat most azt sem nyitja meg.Mi a túró lehet?(az ikont is kirakta a tálcára de nem engedi megnyitni).HM.
  • balcsi70
    #2887
    OK.kösszi megprobálom.(most letöltöttem egy crk. változatát),kiváncsi vagyok erre.
  • jbal
    #2886
    lerakod tálcára.pes-ben berakod a gólt f9-el elkezded felvenni és f9-el megállítod
  • balcsi70
    #2885
    Nem tom elinditani a Fraps-ot.Felraktam,beállitottam hogy hova vegye,irja hogy a Capturehoz nyomjam meg a F9-et vagy amit beállitok.lerakom a tálcára megnyomom a F9-et de semmi.
    Mi a trükk benne?
  • fernando torres
    #2884
    Fraps-sal vedd fel.
  • balcsi70
    #2883
    Sziasztok.Az elmentett dolgot(pl.gol,stb.)azt a visszajátszásnál hogyan lehetne rögziteni mondjuk AVI-fájlba vagy hasonloba? Probáltam azzal a progival(SnagIt 7)amivel szokták csinálni a program bemutatokat,meg hasonlokat) (azok szoktak nekem sikerülni rendesen) de ezt valahogy nagyon szaggatottan veszi fel.Pedig a visszajátszás a játéknál lassitva van.(probáltam állitani a felbontásán-a progiban,probáltam hogy ne nagyon tömöritse meg hasonló de nem sikerült szépen). Ha valaki csinált már ilyet akkor szoljon hogy melyik progival kell, és hogyan. Elöre is Kösszi.
  • balcsi70
    #2882
    OK. THX.
  • jbal
    #2881
    nem jó a 4-esé
    a PES Shop-ban extrákat lehet venni.új stadion,klasszikus játékosok...stb.
  • balcsi70
    #2880
    Köszönöm müködik.Van egy olyan hogy PES-Shop ,ebben mit lehet csinálni? Van 2400 PES-em. Van már ehez magyaritás? Vagy ha rányomom a 4-esét szerinted az is jó?
  • báttyó02
    #2879
    options-museum-replay valami
  • balcsi70
    #2878
    Sziasztok.Ha elmentem a játékot és majd folytatni akarom akkor minden stimm.De hogy kell azt csinálni hogy elmentettem egy jó gólt,és utánna azt visszanézni. Mert nem sikerül.Mibe kell belépni? (ha lehet egy picit részletesen) Elöre is THX.
  • warass
    #2877
    100000000 THX jbal!!
  • jbal
    #2876
    ez
  • warass
    #2875
    Légyszi azt írja meg nekem vki, hogy melyik az patch amelyik a kamu
    klubokat lecseréli az eredetire, persze mezekkel együtt...
  • jbal
    #2874
    kézikönyv.ha nincs eredetiben akkor peshungary.hu-ról a pes4-es
  • Breki33
    #2873
    tudom, egyből fordítom

    írtó fura így
  • Gabe18
    #2872
    Nem, a Ps2-es alap kiosztásban igy van.Pont forditva mint a Fifa-ban.
  • Breki33
    #2871
    A lövést és az ívelést nem cserélted fel????
  • Breki33
    #2870
    elolvastad a kézikönyvet?

  • Piko888
    #2869
    Köszi, de nekem olyan kellene hogy melyikkel tudsz labdát fedezni és egyéb speciális mozgások.
  • jbal
    #2868
    gamepaddal az gond h mindenhol más a számozás
  • Piko888
    #2867
    Bocsi srácok, rosszul írtam gamepad kiosztás kellene, és hogy melyik gomb mit csinál. Pl melyik a labda fedezés, hogy lehet szerelni becsuszás nélkül stb...
  • báttyó02
    #2866
    :D
    korábban nem,mióta pesezek közbe nyomom néha a fifát is
  • eZo
    #2865
    Csak nem fifáztál korábban ?
  • Fyrex
    #2864
    nekem csak az zavaros baluéban h az R2 a jobb alsó gomb és billentyűzeten balunak az meg baloldalon van
  • báttyó02
    #2863
    nemtom milyen összevisszaságról beszélsz
    kurvára kézre esik minden