2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • Barni
    #2461
    hogy kell csavarni a szabadot?
    még nem jöttem rá :)
  • kene84
    #2460
    Nem értelek,mert pont előtted vetettem fel ezt a problémát!Egy hozzászólással kellett volna visszaolvasnod csupán!
  • jbal
    #2459
    -ha a játék lefagy a formáció beállításánál akkor túl sok a mentés a Dokumentumok/KONAMI/pes5/save/folder1 mappában.ki kell törölni párat vagy áthelyezni egy folder2-be
  • nagy chris
    #2458
    nekem idáig ilyet nem csinált de most ha betöltök egy elmentett játékot akkkor még nincs semmi de mikor elinditanám a meccset akkor lefagy és nem csinál semmit. Miért ? Vki help pls
  • kene84
    #2457
    Kösz szépen!Működik a dolog!
  • jbal
    #2456
    a Dokumentumok/KONAMI/Pes5/save/folder1 mappában van.csinálj egy folder2-t és rakj át oda pár mentést
  • kene84
    #2455
    Szevasztok!
    Nem tom találkozoztt-e vki hasonlóval,de remélem tudtok segíteni!Egyik játékról a másikra történt.Elmentettem az aktuális állást és mikor visszatöltöttem egy következő alkalommal a proci 100%-os használatot produkált,alig tudtam visszatérni a windowsba.Csak az oldja meg a problémát ha az említett mentést kitörlöm.Onnantól kezdve működik minden addig,amíg nem mentek!Már próbáltam teljes reinstallat,de változatlan a helyzet!
    Előre is köszi mindenkinek!
  • jbal
    #2452
    de ha egyzserű megoldást szeretnél a www.fifahungary.com-on van option file ami javítja a neveket
  • Breki33
    #2451
    Hello a kiegészítős topic szinte teljesen erről szól.

    Deha egyben akarsz egy jó kiegészítőtt ami telepítős is akkor a Superpatch 2.0-ás torrentes verziót ajánlom, ha még le lehet tőlteni.

    A többi patchez programok kellenek amiket könnyű kezelni, de ugye kezdőként elsőre nem biztos hogy megy
  • modernslave
    #2450
    sziasztok..én nagyon új vagyok a pes világában..és lenne egy két alapkérdésem:

    feltünt:) hogy nem az eredeti lincenszelt játékosokat tartalmazza a game...de az is leesett hogy tömegszám jönnek ki erre a játékra a kiegészítők, patchek stb...a konkrét kérdés az lenne : POntosan mit kell felrakni hogy a gamében a csapatok eredeti névvel arccak rendelkezzenek..meg azt is mondja be a közvetítő.. illetve van olyan magyar pse oldal ahol ezekről bővebben tudnék olvasni.. köszi

  • chelseatomi
    #2449
    [email protected]
    Kösz szépen
  • báttyó02
    #2448
    www.gamecopyworld.com
  • asfa
    #2447
    emailt adj és küldöm!
  • chelseatomi
    #2446
    Szeva mindenki!
    Szeretném megtudni,hogy honnan lehet letölteni a PES 5-höz cracket.
    Ha tudjátok akkor légyszi írjátok már le nagyon fontos lenne, ez egy isten játék.
    Előre is köszi!!!!!!
  • horpeti
    #2445
    Szerintem azért nem most lesz, hogy olcsóbb lesz :)
  • jbal
    #2444
    azért kell analyzer mert sok a grafikai cucc
  • Nizagam
    #2443
    de egyatalan ezt miert csinalja? mert ez egyszercsak ugy jott
  • jbal
    #2442
    nekem 9250-essel si megy analyze nélkül
  • Nizagam
    #2441
    ati radeon 9800pro
  • jbal
    #2440
    mien a vidikarid?
  • Nizagam
    #2439
    Jbal!
    elindult a meccs de az 1. golnal kifagyott!
    sztem formatalok 1et.
    azert koszi!
  • Nizagam
    #2438
    ertem! ha olcsobb lesz megisveszem, megerdemli a konami, addog meg beleis jovok:)
  • Gabe18
    #2437
    Nem,3 profilt csinálhatsz.De azonos időben csak egyvalaki játszhat.
  • Gabe18
    #2436
    "ÉS EGYSZERRE JÁTSZOM IS VELE"

    Ezt meg mondjuk nem is értem...
  • Nizagam
    #2435
    nem 3 ember hasznalhatja?:O
  • Gabe18
    #2434
    Könyörgöm fogd már fel végre hogy a 10.000 forintért megvett játékának kódját senki nem fogja neked adni.
    Egy kód-al pedig egyszerre csak egy ember tud játszani.Tehát nem azért nem adunk neked mert akkora rohadt g..ik vagyunk,hanem mert arra nekünk van szükségünk.
  • Ronaldinho
    #2432
    VALAKI ADJON MÁR EGY KÓDOT LEGYENSZÍVes! ÉS EGYSZERRE JÁTSZOM IS VELE!
  • jbal
    #2431
    nem.kipipálod a froce zbuffert a force SWTNL-t és az emulate HVTNL caps-ot.és Run.minden indításnál
  • Nizagam
    #2430
    engem is kidob, mostanaba kezdte el! :S
    hiaba allitom be a 3d analyzert, amugy ott mit kell csinali meg a save-re ra kell kattinatni, ha igen hova mentse es milyen neven????
  • szanics
    #2429
    szar a link
    amúgy most kezdek ráérezni az online játék ízére, már nem vernek agyon minden meccsen, sőt legutóbbi 7 meccsemből 5-öt nyertem a német kockafejűek ellen (na jó, volt közben pár lengyel barát is :DD)
  • Nizagam
    #2428
    szegeny kapus :(
  • jbal
    #2427
    3DAnalyzer
    állítsd be így
  • IgH
    #2426
    szewa.
    az a problémám lenne nemtom tapasztaltatok e már hasonlót h a játék egyik napról a másikra gyak. játszhatatlan lett. Ezen azt értem, hogy mindig kidob meccs kezdetén a desktopra h hiba történt a program futtatása közben vagy rúgok egy gólt és akkor fagy le totálisan...pes3 óta nyomom pcn és nem volt ilyen problémám .. átraktam a képfájlt egy másik gépre és ott is ugyanezt csinálja..ilyet még nem tapasztaltam..de 3-4napja
    vmi tipp?
  • horpeti
    #2425
    nagyjából jók a gyorsaságok..

    Volt hogy Henryval nem ért utol a papa :DD

    vicces volt.

    no meg többfajta sebesség is van.. lassúbbtól gyorsig... csak a labdára kell figyelni, hogy bírd kontrollálni...

    aztán a papáknak leáldozott :)
  • zsotesz
    #2424
    Szokott tévedni, főleg szerintem egyvonalnál ítéli meg rosszul a helyzetet. Bár nekem is adott már meg lesgyanus gólokat.
  • mila69en
    #2423
    nekem is van egy hatlmas les gólom el is van mentve:) és utána sem fújt, hogy érvénytelen lenne a gól:D
  • szanics
    #2422
    Néha téved, nekem például ma oltári nagy lesgólomat adták meg :DDD
    Sajna a sebességgel nekem is vannak gondjaim, olyan érzésem van néha, mintha a Barca vagy a Roma öregfiúk-csapatával lennék a mostani Chelsea ellen...
  • nagy chris
    #2421
    van néhány problémám a játékkal PL: a leseket olyan faszom pontosan megmondja hogy nemigaz . Néha tévedhetne a partjelzö :) Meg néha nem is les . Az elönyszabályt az nekem nem alkalmazza csak mondjuk akkor ha 100%-os golhelyzetben vagy elpasszolom és már löném is és akkor befujja . Ez forditva nem igaz amikor én rugok alá miután elpasszolta , a gépnek engedi tovább . Amikor futok a labdával és a legközelebbi ellenfél 10 m -re van mögöttem ö simán utolér , de én megintcsak nem tudom ugyanezt megtenni. Ez nem a játék hibája de valamelyik ilyen játékba megcsinálhatnák már végre h nem minden játékos ugyanolyan gyors mert az azér eléggé idegesitö mikor C. Ronaldoval sprintelek és egy kb 30-as éveit járo focista "papa" lefut.
  • laca70
    #2420
    Grat !
  • szanics
    #2419
    Megszereztem első on-line szabadrúgásgólomat!
    Sorry a community közömbös részétől, de még soha nem sikerült eddig! :DD