2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • eZo
    #2502
    Spanyol bajnokságodba van 3-4 nagy csapat,az én ML-ben meg 16
  • horpeti
    #2501
    tök mák, hogy ennyire kiegyenlített a mezőny, 11 döntetlennel is sikerül ilyen jó eredményt.

    nálam a spanyol bajnokságot játszva a Barca mindig csak tőlem kapott ki, többit nyerte. Úgy meg nehéz :P
  • eZo
    #2500
    ML, 6*-on , ez a 3.év


  • szanics
    #2499
    Annyit pontosítanék, hogy szándékos kezezésért nem közvetett, hanem KÖZVETLEN szabadrúgás jár (tehát kapura is lehet lőni).
    Ez egy tévhit, oszlassuk el.
  • doncarlos
    #2498
    hmmm....kielégítőek voltak a válaszok sztem...de tuti felmerül még ebben az ügyben kérdés, csak beszélek barátaimmal...nekem megfelelőek a válaszok...THX!!!
  • Breki33
    #2497
    veszélyes játékért, szándékos feltartásért, ha a kapust gátolja, hogy a kezében tartott labdától megszabaduljon, a kapus szabálysértéseiért: másodpercszabály
    ,kézzel érinti a labdát, amit csapattársa szándékosan hozzárúgott,
    ha a labda korábbi birtoklása után ismét kézzel érinti,húzza az időt stb

    a távolság 9,15 méter tudtommal
  • Etelkozi Vata
    #2496
    1. az a félkörív arra szolgál, hogy 11-es rugásnál az általa határolt területen belül (a 16-oson belüli terület megnagyobbítása) a rúgó játékoson kívül senki nem tartózkodhat. A 11-es ponttól 10 yardtávolságra van.
    2. A szabálytalanság fajtája határozza meg, pl. kezezés után tudomásom szerint mindíg közvetett szabadrúgás jár (kivéve persze a 16-oson belül). A szabálykönyv mondja meg, hogy milyen típusú szabálytalanságot követően milyen szabadrúgást kell ítélni. Pl. 16-oson belül is közvetett szabadrúgást kell ítélni tiltott hazaadás esetén.
  • doncarlos
    #2495
    Lenne két érdekes, futball szabályjal kapcsolatos kérdésem, amik egy baráti beszélgetésen merültek fel.:

    1. A futballpályán, a kapuval szemben levő 16-os vonalán elhelyezkedő felkörívnek mi a szerepe a fociban?

    2. Mi alapján ad a bíró közvetett és közvetlen szabadrúgást (vagyis mi alapján dönti el hogy egy szabadrúgás közvetett, vagy közvetlen legyen)?

    Ha esetleg nem tudja senki a választ, tudna adni olyan email címet valaki aki esetleg tudja? Vagy van vmilyen futball szabálykönyv?
  • jbal
    #2494
    http://forum.fifahungary.com/viewtopic.php?t=1675
  • badsco
    #2493
    sziasztok. az a problémám. hogy 2-3 napig nem nyomtam a pes-t, de most meg nem megy. mi lehet a baj? mindent leszedtem amit közben felraktam de még mindig kifagy a játék, be se hozza a meccs videokat előtte kifagy. segítsetek ha tudtok lécci.
  • horpeti
    #2492
    majdnem, azzal a módosítással, hogy : bill lehet csak a player 1, gémpad meg bármi!

    Ha beállítod ott, VAGY még a sima optionsben, akkor is lehetséges, hogy működni fog, mert onnan nyúlja infót (én arra emlékszem, onlineban sose állítottam controlst, mégis tudja, mivel akarok játszani:D )
  • eZo
    #2491
    Nem, nekem még nincs meg eredetibe, mert nem akartam úgy járni mint a Fifa 06-al..
    Fifa 2005-öt eredetibe kaptam ajándékba, nagyon bejött(1évig szinte napi rendszerességgel játszottam vele), aztán előrendelésbe megvettem a Fifa 06-ot, de az meg nagyon nem jött be, 1hónapot se játszottam vele és kidobtam 13e HUF-t érte!
    Akkor kezdtem el PES 5 felé nyitni ! Most már úgy látom érdemes lesz megvenni a PES 5-öt, mert egyre jobban megy a játék és egyre jobban élvezem!
  • Gabe18
    #2490
    Ja...mire kinéztem a játékban mi hol van,elfelejtettem a kérdés bizonyos lényegtelen elemeit...

    Hát akkor meg a button konfig-ban beállitja a két eszközt,aztán a on-line meccs előtt a mezválasztó képnél átrakja 2 player-re...Talán...
  • Breki33
    #2489
    online..........
  • Gabe18
    #2488
    Hát most az a baj hogy kipróbálni én sem tudom,mert nekem fent van a Superpatch ,és azzal pont ott fagy ki a gomb konfigurálásnál,ami ehhez kell.
    De elvileg szerintem ugy lehetne hogy az "options" "button configuration" pontban beállitod egyszer a gamepad-ot,alá mondjuk a másik embernek a billentyűzetet.
    Aztán inditod a meccset,ott az Exhibition-ont választod,utánna bejön a "player settings" és ott mindkét játékos egy oldalra (home vagy away) huzza a kis emberke ikont.
  • CCSCsibe
    #2487
    remélem! amugy újvok itt!

    teneked eredeti a pesed??
  • eZo
    #2486
    Nem hinném, itt rendes sráccok vannak, csak szerintem most mindenkinél hétvége van és nem néznek fel ide...
  • CCSCsibe
    #2485
    csak az a baj hogy aki illetékes az meg mondja magában hogy hagy szenvedjen csak énaztán nemmondom el! ez a legnagyobb baj!
  • eZo
    #2484
    Ja így már értem ! Az erre illetékesek majd adnak rá választ, én nem próbáltam...így nem tudom !
  • CCSCsibe
    #2483
    de lehet! arrol van szó hogy egy csapatbvan nem egy játékost hanem kettőt írányítassz! tehát a p1 a bill a p2 a gamepad! mégegyszer mondom ilyet már láttm onlineben!
  • eZo
    #2482
    LAN-on még nem próbáltam, de szeintem nem lehet azt sem...
  • eZo
    #2481
    Nem is értem a kérdést...
    Az midegy, hogy online vagy gép elleni játék úgy sehogy nem lehet játszani, hogy egy csapatot gamepaddal és billenytüzettel irányítasz !
    Vagy ez, vagy az !
    RP2 jó kis gamepad, inkább a billenytüzetet dobd ki
  • CCSCsibe
    #2480
    lenne egy nagyon fontos kérdésem! van nekem egy logitech coredless rumble pad 2-őm! valaki tudja hogylehet onlineben úgy játszani hogy a gamepad és a bill is egy csapatban van? aki tudja az lécci írja le! előre is köszi!
    ui.:csak hogy nedobjam ki a 10 rugós gamepadomat:D
  • zsotesz
    #2479
    Lan-on nem lehet játszani? Vagy ahhoz is eredeti játék kell?
  • Etelkozi Vata
    #2478
    Hahó, inkább a másik topkiban nézelődj, konami soccer kiegészítők!!!
  • jbal
    #2477
    1.Lod Mixer 1.6
    2.eredeti játékkal lehet
  • Naxos
    #2476
    hello. 2 problémám lenne. 1. meccs közben nem lehet látni a közönséget csak a visszajáccásokon lehet látni hogy van, erre van 1 fájl ami kijavítja de nem találom sehol léci linkelje már be valaki aki tudja hol található. 2. multizni hogyan lehet?. köszi
  • horpeti
    #2474
    Berakja!
  • Neuman
    #2473
    Ha a Pespontokat beváltom, pl. a gólöröm csomagra azt autómatikusan berakja vagy nekem kell megszerkeszteni?
  • horpeti
    #2472
    lol
  • mazsa
    #2471
    Nem tudom volt e már:
    http://video.google.com/videoplay?docid=3396819011209579523&q=unbelievable
  • Breki33
    #2470
    Nincs
  • doncarlos
    #2469
    a tört verzióhoz még mindíg nincs online szerver? A 4-eshez már ilyenkor lement az első vb is.... help!!!
  • Neuman
    #2468
    Köszi!
    Megint elment egy emberem de pénzt nem kaptam érte! Pontosan mire kell nyomni, hogy pénzt is kapjak!
  • jbal
    #2467
    de
  • Neuman
    #2466
    különleges cselt nem tudsz véletlenül?
  • jbal
    #2465
    nem.és mester ligába a negotiations menüben lehet eladni/venni játékosokat
  • Neuman
    #2464
    A C-vel és az E-vel nem csavar?
  • Neuman
    #2463
    Ha master Ligába játszok ott hogy lehet eladni/venni játékosokat! Mert én valamit csináltam és eltűnt pár játékos, de pénzt nem láttam belőle!
  • jbal
    #2462
    lövés közben nyomod az irányt