2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • báttyó02
    #2542
    :D
    köszi
  • Sly06
    #2541
    akarom mondani ezek !
  • Sly06
    #2540
    fú csezmeg ez hatalmas bomba volt
  • báttyó02
    #2539
    Roby Carlos 43méteres szabadgólja





    de valahogy nem tanult belőle a kapus,és jött Juninho



  • báttyó02
    #2538
    selszki vs. lyon







  • asfa
    #2537
  • horpeti
    #2536
    Konami Soccer kiegészítők topicban kimondottan erről van szó, azt ajánlanám!
  • Ronaldinho
    #2535
    Valaki segítsen nekem abban,h a PES 5 alaphoz milyen fontos kiegészítőket tegyek fel! Segítségeteket előre is köszönöm! ÜDV: RONI
  • Csabee
    #2534
    azt hiszem megoldódott
    ( soz:P )
  • Csabee
    #2533
    sziasztok!
    Van egy kis problémám a játékkal. A helyzet az ,hogy régebben sokat játszottam vele, majd előjött egy olyan probléma ,hogy meccs közbe kidob, vagy amikor a meccs előtti képeket mutatja kilép. Megelégeltem a dolgot és ujratettem az egész windowst. Jo volt minden, ameddig feltettem a directx 9c-t. Lehet ez összefüggésben a problémával vagy csak megint eszébe jutott, hogy mi lenne ha nekiállna fagyogatni véletlenszerűen?
    köszi előre is
  • kene84
    #2532
    Egyszerűen annyi a megoldás,hogy amikor elindult a játék onnantól kezdve szépen nyomogatod az entert!Így átugorja az "introt"
  • ladislaoca
    #2531
    Már próbáltam a 3d analyzer féle indítást is de ugyanaz a helyzet!
  • ladislaoca
    #2530
    Haliho!

    Tud valaki segíteni?
    Feltelepítettem a Pes5-öt aztán feltettem a superpatchokat is. Mikor indítom a játékot akkor a superpatchos képek betöltődnek de amikor annak a menünek kellene betöltődnie ahol kiírja hogy nyomjon meg egy billentyűt az már nem. Elfeketedik és lefagy. illetve nagyon ritkán elindul.
    Mi lehet a megoldás erre.
  • Fred10
    #2529
    kösz! de egyiknapról a másikra jó lett:P
  • zsotesz
    #2528
    Próbáld meg elnyomni Enterrel, ettől még a játék futhat rendesen.
  • eZo
    #2527
    Pes4 kézikönyv fent van a fifahungary-n, azt olvasgasd az irányítással és a játékkal kapcsolatban ( jó a pes5 vagy we9-hez is)

    DKZ studio és Game Graphic Studio ezzel a két programmal tudod berakni a kiegészítőket (leírás+programok fifahungary pes5 topik)
  • báttyó02
    #2526
    lehet valami codek gond
  • Fred10
    #2525
    hello!leszedtem a Winning Eleven 9-et és amikor elindítom csak egy fekete kép jelenik meg és nemmegy tovább!Mi a baj?
  • blur55
    #2524
    és azt is, hogy hol lehet beállítani azt, hogy én válthassak embert? mert alapjáraton nagyon gáz...

    csak ma reggel jött le, ugyhogy teljesen amatőr vagyok
  • blur55
    #2523
    milyen program kell ahhoz, hogy arcpackeket meg ilyesféle dolgokat betegyek a játékba? vagy csak egyszerűen bemásolom oket a könyvtárba?
  • asfa
    #2522
  • asfa
    #2521
    szép
  • báttyó02
    #2520


  • jbal
    #2519
    nxud-pacv-em2x-kpc9-6ayu
  • balint08
    #2518
    Halihó!
    tudna nekem valaki mondani egy cd-keyt?
  • jbal
    #2517
    nincs
  • nagy chris
    #2516
    ehhez nincs vhol magyaritas ?
  • jbal
    #2515
    lövés közben nyomj irányt
  • Barni
    #2514
    nem jövök rá még mindig a csavarásra, pls help
  • Steve16
    #2513
    9,14 :D
  • Darkon
    #2512
    Nos nemtudom ki mivel jatszik en eddig billentyuzettel nyomtan a pes4-tol neha gamepadel de most vettem logitech rumble2-t es ezzel valami iszonyu jo jatszani ajanlom mindenki figyelmebe realativ olcso 8,6

    Ja es kinek van olyan verzioja patche ahol van meg egy divison 2nyi angol csapat talonba mert ez a konami leaguebe igy meg lehetne oldani a Bajoksag+BL-t

  • Etelkozi Vata
    #2511
    Ha így van, nálam máris eloszlott! Köszi.
  • Etelkozi Vata
    #2510
    10 yard asszem 9,15 méter (ne felejtsük el, a szabályokat az angolok találták ki).
  • eZo
    #2509
    az, de van benne valami :D csak skót vagyok #2491
  • horpeti
    #2508
    hát igen.. De minél többet vársz, annál kevesebbet fogsz játszani vele... hiszen X időpontban abbahagyod a PES5 onlineját, szóval ha érzed, hogy úgyis meg szeretnéd venni, mert érdekel a játék annyira, akkor érdemes minél előbb megvenni, mert akkor többet játszhatsz vele. :PPP
    Hülye logikami? :)
  • horpeti
    #2507
    jaja, ez így szokott lenni. :)

    Amúgy gép ellen csak az az undorító, ahogy döntetlent játszik az ember, megverni ritkán ver meg a gép... A győzelem a "nehéz", a döntetlen szinte zsebbenmindig.. Bár van, hogy néha nagyon bekeményít a kisgenya :))) Utálom is olyankor.

    Mondjuk túl sokat már nem MLezek, inkább onlineolok, de lehúztam reállal 5 szezont még pár hónapja :)
  • eZo
    #2506
    hamarosan én is online-olok asszem, csak még rá kell szánnom magam, hogy megér 10e HUF-t :D
  • eZo
    #2505
    ja, meg igaz, hogy 11. döntetlen, de 0 vereség..a többiek meg szépen körbeverik egymást :D
  • horpeti
    #2504
    Igen, azért kiegyenlített. :)

    Míg nálam nem. De online RulZ :)
  • eZo
    #2503
    pl. juve csak a 12.-asszem