2988



Kéretik kerülni a következő témákat: konzolos verzió, warez, másik topic ajánlgatása




Superpatch 3.0



(Feltelepített Superpatch 2.0 szükséges hozzá!)




- FAQ -


  • szanics
    #2585
    az nekem teljesen mindegy, én végig akarom játszani a meccseimet
  • grizzly21
    #2584
    és ilyenkor nem te vagy a győztes?
  • szanics
    #2583
    Száradjon le a kezem, ha még egyszer bemegyek a francia tuskók közé.
    Egy köcsög gyerek hostolt, előbb szándékosan beállította a hóesést, gondoltam, nem baj, a második félidőben már nem lesz akkora a lag, meglátjuk, addig hogy bírjuk. Egy gólt beszenvedett, aztán a 70. percben már 2-1 volt ide. Ebben a pillanatban kilépett a kagylózabáló mocsadék...
  • horpeti
    #2582
    hát, ha nem offlineban tolják a bajnokságot 1 gépen :D
  • grizzly21
    #2581
    de csak eredetivel ugyE?
  • 9csöves9
    #2580
    Nagyon jó átigazolos liga lesz Intergp és az én tolmácsolásomban

    lehet jelentkezni,nálam vagy kis idő múlva az oldalon is

    nagycsapatok kizárva majd találtok listát hogy melyek a tiltottak

    cicataj.fw.hu

  • Breki33
    #2579
    az automatikus váltást célszerűbb a meccs előtt beállítani

    elrúgni meg lehet azért rúgja el mert a jobbol az analóg passz van
    célszerűbb a másik képernyőn R3+írány- ra állítani
  • Gabe18
    #2578
    Nem,multi csak eredeti játék birtokában.
  • grizzly21
    #2577
    lehet ip-n keresztül multizni? Nekem azzal a progival nem jött össze:S
  • Sly06
    #2576
    na úgy tünik csak összejön...
  • Sly06
    #2575
    ugy tünik hogy a gamepad lessz a hibás mert nekem nem z forgás hanem rz axis+ vagy - van :((
  • Sly06
    #2574
    ok thx megpróbálom..
  • eZo
    #2573
    amúgy a fifahungary-n fent van a pes4 magyar kézikönyve, ott megtudod nézni a cseleket, pes5-be is kb. ugyan azok !
  • eZo
    #2572
    a jobb oldali analógot állítsd be így:

    és akkor menni fognak a cselek!
  • Sly06
    #2571
    eddig nekem is cselezett de most ha huzom valameik irányba nem cselez hanem 1xerűen elrugja a labdát.. :((
  • jbal
    #2570
    az R->-akon
  • Sly06
    #2569
    meccs közben lépj ki a beállitásokba player settings és ott tudod állitani hogy manuál fix vagy pedig automata
  • IgH
    #2568
    Ciao all. Lenne egy kérdésem,sry ha már feltették. Felraktam egy modot és ezek után vhogy megszűnt,h automatikusan váltogassa a játékosokat..eddig kényelmesebb volt,mint h most mindig nyomogatni a "q"-t. Szal a kérdésem az lenne,h hol lehet visszaállítani?? Előre is kösz.
  • Sly06
    #2567
    és itt min van neked a cselezés?
  • eZo
    #2566
    nekem pl. így áll kézre:


  • Sly06
    #2565
    sztok nem tudja valaki hogy gamepadot hogyan kell faszául configolni,hogy legyen cselló stb?
  • báttyó02
    #2563
    www.fifahungary.com
  • nagy chris
    #2560
    a winning eleven 9-hez nincsenek patchek ? ha van akkor hol ?
  • doncarlos
    #2559
    a 4-eshez az egyik ilyem superpatch képes volt "erre" is.... egyébként eredetileg egyik pesről sem lehet "leszedni" a radart.
  • Gabe18
    #2558
    halottam=hallottam
  • Gabe18
    #2557
    A radart mégsem lehet kikapcsolni ahogy nézem...
    Csak fel-le rakni,illetve áttetszővé tenni.
    Sorry...
    Mindenesetre ilyen radar megszüntető patch-ről nem halottam.
  • nagy chris
    #2556
    jah , értem kösz :)
  • Curesz
    #2555
    Sztem a winning eleven 9 internationalban, sokkal gyorsabb a játékmenet.A bíró nem olyan szigorú, és picit javítottak a grafikán, kb. ennyi!
  • nagy chris
    #2554
    nekem egy olyan kérdésem lenne h ez a winning eleven 9 ez mivel jobb vagy mivel tud többet mint a pes5 ? mer nem nagyon láttam különbséget
  • Curesz
    #2553
    Hát ezaz, ezt most én se értem:D
  • Gabe18
    #2552
    Mi az hogy leszedi?Ha nem kell radar a meccs közbeni beállitásoknál kikapcsolhatod.Ehhez nem kell patch.
    Vagy nem tudom mire gondolsz...
  • doncarlos
    #2551
    Hali megint... van már olyan patch, ami leszedi a radart? Ha igen kéne link... köszi.
  • ceas
    #2550
    Najó, kész...ehh, ismét ugyanaz a szarság ezzel a rohadt sp2-vel, az install-nál elérkezik a program egy olyan részhez, hogy publishing product information, és ezzel az installer kilép, a game meg sehol. Rákerestem az event log-ban, ahol hivatkozik egy hibakódra, de sajna én kevés vagyok hozzá, hogy kezdjek vele valamit. Senkinél nem jelentkezett még ez a probléma? Nekem ez a 4. játék ami pontosan ugyanígy szarakodik, köztük a the movies, vampire:bloodlines stb... Esetleg valami ötlet jól jönne. Írtam már egy csomó fórumra, sőt hivatalos support-nak is, de azon kívűl, hogy töröljem az sp2-t nem igazán jött értelmesebb megoldás. Esetleg az installer megkerülése valahogy segítene, de az átmásolás nem működik, gondolom a hiányzó registry bejegyzések miatt. Szóval várnám az ötleteket, előre is kösz
  • doncarlos
    #2549
    THX!
  • mourinho
    #2548
    Valaki nem tudja nincs valahol Online igazolós bajnokság?? Mert Pes4-ben is volt. És hátha itt is tudtok Pes5-höz. vagy nem?
  • mourinho
    #2547
    Asszem az A. De mért nem változtatod meg??
  • jbal
    #2546
    így
  • doncarlos
    #2545
    Hali mindenkinek. Az lenne a kérdésem, hogy mivel tudjátok a lementett gólokat áttenni gif-be?
  • jbal
    #2544
    A
  • The FlashBack
    #2543
    alap bill kiosztásban melyik a kapura rúgás?
    mer a "d" megemeli a labdát.
    köszi