22
  • immovable
    #22
    sztem a microsoft-ot át kéne nevezni Legal MultiThief-nek
  • immovable
    #21
    sztem bárki aki keresztbe tesz a microfosnak rossz ember nem lehet és kész!!!!
  • Hegyikecske
    #20
    Hm lol azér nem semmi h 13évet várt rá h "megtérüljön atechnikája"? Azér ez már mégis csak több lenne a megérdemeltnél, annál is inkább mer ha a mikrofost valóban 3évvel előbb elkészítette és fizetnie kell akkor megszívná :)
  • Troppauer
    #19
    Szerintem egyszeru: mostmar, hogy sok penzt lehet kaszalni, talal eleg ugyvedet es "befektetot" akik a nyert penz egy bizonyos szazalekaert megfinanszirozzak a birosagi szakaszt.
  • stomo
    #18
    Na mi van? Most meg mindenki vedi a szoftver szabadalmakat? Hulye gyerekek.
  • testerlnx
    #17
    A "csak" -ot nem értem :) Szerintem képes vagyok másra is... A fikázás alatt pedig, ha azt érted, hogy azért általában indoklás is van (persze nem mindig), akkor persze!! Ezért van ez a fórum többek közt...
  • Robin Hood
    #16
    Akár kamu, akár nem, meg is érdemlik. A tolvajtól is szabad lopni. :)
  • blackeagle
    #15
    "35 szabadalomsértési per van folyamatban a Microsoft ellen " ez nagyon jó ,csak nevetni tudok rajta. A pancser szétlopta már a világot azt szétperlik a fejét. Meg is érdemli.
  • arschsg
    #14
    Hajrá MS! Remélem minden MS fikázót is lenyomnak! :) Pl téged!
  • AL7
    #13
    Attól függ hogy nézzük:
    Ha valakinek megsértik a szabadalmát, akkor pontosan így kell eljárnia, ahogy a Carlos gyerek tette...
    Gondoljatok csak bele. Eladod bagóért a technikát még az elején, amikor még szinte nem ér semmit, utána a cég, amelyik megveszi kaszál vele... ez szerintetek jogos?
    Itt most egyáltalán nem az M$-ről van szó, mert itt van pl annak a magyar fickónak az esete, aki feltalálta a mittudoménmilyen futballcipőt, levédette, majd megpróbálta eladni az egyik cipőcégnek. Azok elküldték, de stikában csak kiadták a cuccot jogdíjfizetés nélkül. Namármost nemzetközi jogászok tanácsa is az volt, hogy várjon a perrel pár évig, mert csak akkor kap a termék (fejlesztés, találmány) értékének megfelelő kárpótlást.
    Szerintem ez jogos. Az pedig, hogy amerikában egy pénzes cég elleni perre egy egész ország vagyona rámenne! Így bizonyára ezért választotta ezt az időpontot Carlos gyerek.
    Az pedig, hogy buherált valamit, avgy sem... ha a szabadalmi hivatal bejegyezte, akkor biztosan nem buherálás.
  • IMYke2.0.0.0
    #12
    Ott a pont!
    Ez a Carlos ráadásul egy bejegyzett szoftvert buherált! Neki kellene fülét-farkát behúznia...

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • FTeR
    #11
    szerintem is érdekes, h csak most jutott eszébe...
    de az is érdekelne, h honnan veszi, h az ő cuccát használják, ha M$ termékek nem nyíltak.
  • mrzed001
    #10
    Miért gond ez?
    Hány ilyen hírt olvashattunk eddig is itt, hogy ez+az a cég ilyen+olyan ősi szabadalmi sérelmek miatt ennyi+annyi Millió dolcsiért peren kívül megegyezett.
    Ha más (nem egy nagyvállalat) megtehette, akkor ez a szegény Carlos mért ne tehetné?
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Ezt te sem gondolod komolyan: 13 évig gondolkozott a dolgon?! Menj már'!
    Egyszerűen pénzt akarnak minden lehetséges módon kicsiholni a MS-ből...
    Lám, nem csak Mo-n vannak irígyek...

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • fie
    #8
    "Szoval en nem sajnalom a sracot, valoszinuleg egy ujabb penzehes emberke csupan..."
    Rendelkezik szabadalommal, csak a jogait érvényesíti. És miért épp most? Jól átgondolta, hogy meri-e. (Bill keze messze elér )
  • morgo
    #7
    de, mert ugy latszik meg egyesek mindig csak az MS anyazasara kepesek...
  • testerlnx
    #6
    Tudod hogy van: tolvajtól lopni...
  • testerlnx
    #5
    Nem mondod :)
  • morgo
    #4
    azert ezt az Amado sracot(?) se ejtettek a fejere. Miert eppen most jott elo a dologgal? Most jutott eszebe? Az ugye nem jatszott szerepet a dologban, hogy az MS egyre tobb hir szerint hajlando kozos megegyezessel fizetni, hogy lezarja ugyeit...
    Szoval en nem sajnalom a sracot, valoszinuleg egy ujabb penzehes emberke csupan...
  • smv
    #3
    Ezeket a szemeteket...
  • Troppauer
    #2
    A mikrofosnal csak az a lopas ha tole lopnak.........
  • mrzed001
    #1
    Ha a srác beadta a szabadalmi kérelmét, és a M$ még nem, akkor M$-nek egyértelműen fizetni kell!
    Az M$ meg elgondolkodhat azon, hogy most vagy komolyan veszi a szabadalmi dolgokat, és ő is fizet mint a kisangyal, vagy töröljük az összes szabadalmat, és lehessen végre nyugodtan fejleszteni.
    Féloldalasan nem megy a dolog