12274



Age of Conan: Hyborian Adventures - MMORPG
  • ArtanisNerwen
    #12073
    Nekem sosem volt 8K sebzésem de még 4k sem soha senkin. Ez a már akkor is T4es Night Watch pomok privilégiuma volt. Ennek ellenére többnyire hülye módon egyedül járkálva is kitudtam nyírni nem csak a Hox-át de a barbárját is.
    Az a bizonyos "good sense of humor" belőlem teljesen hiányzik. Én csak akkor tudok mosolyogni a "jól leszopattuk a köcsög noobot..." tipusú vicceken ha az nem egy ismeretlen newbie, hanem mondjuk egy Bundorov típusú idióta.
    Amúgy meg te is rájöttél, hogy nem illesz az ilyen guildokba, hogy én kipróbálás nélkül is tudtam.
  • ricsaj
    #12072
    Neked POM a mained furyn neki hox. Amikor meg ot Ott lattam AZ jocskan pom rewamp elott volt amikormeg a pomok egy lovessel kepesek voltak 8k-t sebezni a hoxokra koszonhetoen a hox transformnak.
    szent igaz nem ment sehova egyedul, de hulye aki igen.
    a guildba belepes pedig nem benyalas, csak akkor ha te magad is ugy gondolsz ra.
    En is anno beleptem a Kobk-be (amirol aztan kiderult hogy annak a guildnek AZ utodja amit meg a szerver inditasa utan csinaltunk egy masik sraccal)
    A jatekos kor elegge megvaltozott benne, de nekem nagyon Jo hangulatu guildnek tunt.
    A BLR-ben sosem voltam, de nehanyukat te is ismered mas neven, mert ez a Hand of Stygia csak teljes letszammal(tyrannyrol es two eaglesrol)
    Tehat ha megvan benned AZ a "good sense of humor" (ahogy ok nevezik), akkor "nyalas" helyett remek hangulatban lehet veluk jatszani
  • ArtanisNerwen
    #12071
    Ebben nem értek egyet Bundrov kifejezetten könnyű préda ha egyedül van. Jó cucca van, de játszani nem tud. A sikerének a kulcsa hogy mindig talál egy két retardáltat akikkel gankol.
  • ArtanisNerwen
    #12070
    Ha átmegyek Knopshef-be vagy Conall-ba oda is utánam jön aki velem akar szórakozni. Szóval akkor marad a másik hogy nyalni kell. Én kipróbálás nélkül is el jutottam erre a következtetésre miután kaptam ismertetőt arról milyen rendszer várja a játékosokat Rage-n.
    Ezzel szemben Fury azért élhető úgy is hogy nem nyalsz be csontig senkinek.
    Tehát itt a különbség annak aki kérdezte mi a különbség a két pvp szerver között. Fury-n van végletesen lebaszott kriminal rendszer, de még is csak van valami, ami lehetővé teszi, hogy felnőj L80ra, sok türelemmel, de képes van rá egyedül is.
    Persze ez nem jelenti hogy Fury-n könnyű az élet. Ott is azok érvényesülnek jobban akik hajlandóak valaki más vazallusának szegődni, és jól betudnak illeszkedni a "felfele nyal, lefele tapos" típusú hierarchikus rendszerekbe.
  • ricsaj
    #12069
    A fekete seregben mindig szivesen lattak az uj embereket..
    A guild leaderrel manapsag is szoktam beszelgetni, de o elegge inaktiv lett mostansag. Nemtudom mennyire hullottak szet. Ezelott is nagy volt a szethordas kulombozo guildekbe, de a kozos TS allandonak latszik. Ha szeretneed megprobalkozhatom hogy felvegyelek az FB csoportjukba(habar nemtudom hogy kell)
  • ricsaj
    #12068
    Bundrovot meg hagyni kell nem erdemes vele foglalkozni sem... Ismerem furyrol es ragerol is.. O A TROLL. Nem kepes ertelmes kommunikaciora, es egyetlen celja az volt a jatekban, hogy bosszantsa az embereket.
    Nem jatszott rosszul, de megolni se volt egy nagy kihivas. Szerintem szinesebbe tette a jatekot, de bisztosra veszem hogy rengetegen hagytak Abba miatta. Viszont amennyire en tudom mar 2 eve nem jatszik
  • MaRee
    #12067
    Cromon tudtok valami guildet ahol van ember és néha csinálnak is valamit és szivesen látnak f2p emberkéket? :D 60 vagyok nemsokára.
  • ricsaj
    #12066
    Path of asura. Ignore. És elmesz egy masik mapra fejlodni.
    20-40 egy nap alatt gatewayen.
    40-50 fotd. 50-65eiglophianymir. Aztan keshattaban gyorsan elered a 80at.
    Ezt csinalod ha mindsenek ismeroseid.
    De a legegyszerubb AZ, hogy irsz globalba, hogy szeretnel belepni a kobk-ba bevesznek es ha barki bant rajuk hivod oket.
    vagy meg Ott van a Black Lotus Rouge naluk pedig ram hivatkozva valoszinuleg bevesznek, es ugyanugy lemeszarolnak barkit akivel gondod adodik.
  • Although
    #12065
    Egyet tehetsz minél előbb lelépsz onnan.:) Megjelenés utáni időkben voltam ott pár hetet, és nagyon gyorsan töröltem a karit. Kevés olyan beteg népséget láttam életem során, mint ami ott összegyűlt. Pedig rl is kadt, meg a fury se volt piskóta sose. Volt ott valami Bundrov nevű, meg pár hasonló, nem volt olyan beírása ami ne a fajtalankodás különböző változatait jelentette volna.
  • ArtanisNerwen
    #12064
    Tegyük fel van egy L20-as karim és szeretnék fejlödni wild lands-on. Jön egy L80as ranger aki már nagyon unja az egészet és már csak a teso pass-ra vár. Unalmát azzal enyhíti hogy mindig kinyír amikor lelépek a resspad-ról.
    ...és mind ez történik rage-an a blood and glory serveren.
    Tehát mit tehetek ha ez történik? Te mit tennél a helyemben?
  • ricsaj
    #12063
    Pontositanek, a varosok ugyanugy vedett helyek.
    Nincsenek orok.
    ha megolsz valakit kiesik az inventorybol egy nem boundos item, es kiesik egy resource is.
    fatalitynel kiesik meg a penzed 5%a is.
    a world pvpben tobb pvp xpt kapsz.
    nem lehet borin aldozni
  • Although
    #12062
    Nincs védett terület sehol, nincsenek őrök.
  • MaRee
    #12061
    Értem, nos én Cromon vagyok. Egyébként a blood and glory pvp mivel különb a simánál?
  • ricsaj
    #12060
    Amennyire en tudom pve szerveren eleg sokan vannak a pvp meg folyamatosan ingadozik, leginkabb ugyanazok a jatekosok hagyjak el majd ternek vissza a jatekhoz.
    van par ismerosom BGn is ok AZT mondjak hogy AZ most fellendult. A heten sieget is nyertek.
  • Torzonborz
    #12059
    Rossz duma. De tényleg. Eltalálták amit el kellett csak a minőség volt a béka segge alatt.
    Ha egy összeszedett játékot adtak volna ki és nem egy félkész fost akkor most egészen máshol tartana az AoC.
  • MaRee
    #12058
    Hmm most nézem, hogy össze lettek vonva szerverek, meg medium loados az összes. Van élet?
  • MaRee
    #12057
    Jó kis videók, meghozták a kedvem kicsit a játékhoz. Lehet amíg eso nem jön ki addig bele lendülök újra.
  • Although
    #12056
    Na mert az aoc pvp az olyan tömegeket vonzó. :)
    El árulok egy titkot Abe, a dolgok változtak meg, a funcom csak próbálta eltalálni mit kell csinálnia, mint annyi más cég. Ez nem sikerült, mint sok más cégnek se, a wow óta. Te is tudod, én is, az utolsó jó pvp az 2010-ig volt, az 5 szintes verzió. Az új csapat meg már csak dísz :)
  • ricsaj
    #12055
    Latom belelendultel. A Craig team finoman szolva is bekaphatja... Az uj se sokkal jobb de nem raktak be jatekosszamot tizedelo contentet. Utalom AZ egesz khitait mert rossz idoben jott ki es a pvet a pvp ele helyezte.
    arrol nem is beszelve hogy belekezdtek egyesevel a classrewampba.
    igaz mint content Jo de a frakcio resze nagyon elbaszott.
    AZ uj csapat legalabb javitott egy a jatek kezdete ota letezo textura hibat es a pvp armorokat is erositettek.
  • Although
    #12054
    Háát nem értem szóval. :)
  • Although
    #12053
    Végül egy szép kis video az éjszakai tortageról a solo részből, szóval spoiler :)
  • Although
    #12052
    Szerintem ez is jó lett bár sokan elégedetlenek voltak, a Craig team utolsó munkája és talán az utolsó tényleges nagyobb addon.
  • Although
    #12051
    Még utoljára akkor pár video, egy már a light korszak 2013 és egy szép video az egyik legkönnyebb hardmoderól a Monasteryról, elég komlex. Jereziát és apocaliptát ismerem is.
  • Although
    #12050
    Crom vigyázzon rátok az utón ahogy Odhrn mondaná :)
  • Although
    #12049
    Már gyakorlatilag befejeztem, de volt egy lv70-es karim, ma eljutottam lv79-ig az utolsó pár napban amíg érvényes az előfizum, és azt kell mondjam újra megnézve a khitai videot, a kezdetekről a milestone questről, az össze-vissza mutogató, ferde szeműről és a tökéletes szövegéről, azért ez a Craig team se volt rossz, ütős ez, kétség sem fér hozzá. Hiányozni fog ez a játék.
  • Torzonborz
    #12048
    köszi így már érteni . :D
  • ArtanisNerwen
    #12047
    Megpróbálom tolmácsolni.
    Abe;
    "Hogy a viharba ne! Egy rohadt jó játék, csak eléggé ingadozó játékos számmal. Meg most is játszanék ha tudnék de itt nincs gépem, telefonról remote-on keresztül esélytelen... Decemberben a sárkányt meg megpróbáltam, de pvp szerveren gyorsnak is kell lenni...sajna mire megint pc lesz a kezeim közt akkor meg mar az ESO fog lekötni az újdonság ereje és a nagyobb játékos szám miatt, de 100% hogy visszafogok járkálni ide is hentelni"
  • Torzonborz
    #12046
    kapcs.ford. lécci

  • ricsaj
    #12045
    Ops... Nesze neked WP... Mindent tud de az ekezetes karakterkeszlettel bajban van.
    Bocsanat ha nehez olvasni
  • ricsaj
    #12044
    Hogy a viharba ne! Egy rohadt jó játék csak eléggé ingadozó játékos számmal.
    Meg most is játszanék ha tudnék de itt nincs gépem, telefonról remoteon keresztül esélytelen... Decemberben a sárkányt meg megprpbaltam, de pvp szerveren gyorsnak is kell lenni...
    sajna mire megint pc lesz a kezeim kozt akkor meg mar az ESO fog lekötni az újdonság ereje és a nagyobb játékos szám miatt, de 100% hogy visszafogok jarkalni ide is hentelni
  • MaRee
    #12043
    Although minden elismerésem a tiéd, hogy te még mindig ennyire szereted ezt a játékot, és foglalkozol vele.
  • Although
    #12042
    Igen ennyi volt. De ez a tartalom még jó ideig életben fogja tartani ezt a gamet. Egy új játékosnak még mindig hónapokat tud adni.

    Az biztos nem hiszem lesz még valami, ami 3-4 évig így le fog kötni, mint ez kötött. De egyszer minden véget ér :)
  • ArtanisNerwen
    #12041
    A rövid lényeg az angolul nem tudoknak;

    Minden hónap első szerdáján jönnek a world boss-ok egy hétre.

    Aztán arról hazudozik, hogy min dolgoznak;
    Unchained mini ( ez egy új minigame típus )
    Új craft rendszer... ennek részleteiről továbbra is minden homály, pedig legalább egy éve késik.
    Két új dungeon-t említ.
    Azt írja hogy felerősítik a T3 PvP cuccokat és lesz T4 PvP is.
  • Although
    #12040
    director letter december 2013
  • Although
    #12039
    A gyereknek kicsit szar kártyája volt, és minimumon tolta szerintem.
  • Although
    #12038
    SPOILER
    Ha valaki fel akarja idézni az utolsó nagy csata Grim gray God ellen lv80-on. Anno egyik légszopatósabb boss harcom volt amit láttam. 3-ra sikerült 2009-ben. :)
    Az időzítés volt a szar ha nem végeztél egy hullámmal gyorsan a másodikkal padlóra kerültél :) A srácnak persze van elég dps ezt a problémát elkerülendő :)
    Grim Gray God
  • Although
    #12037
    SPOILER lv60 denisty quest és a vége. Még 2010-ből az utolsó évből mikor még kihívás volt ez a játék. Harc és a találkozás.

    Phoenix of the East

    Érdemes figyelni mennyire jól hozta szövegben a funcom a világot. Ez még mindig nagy kedvenc ez a rész. :)
  • Although
    #12036
    Arra azért figyelj van észlelési detektor. Fontosak a fényviszonyok is. Tehát a lopakodós karakterrel vagy árnyékba és éjszaka jobban megy pl. Persze magasabb szintűek kiszúrnak így is.
    Van még sok apróság amit leprogramoztak. Bár már az éle nagyon elveszett az idők során. De a story megmaradt szerintem egyszer soloként is élvezhető. Csak hosszú nagyon. Érdekességként beletették akkoriban ez nagy szó volt. De az SWTOR után már kicsit kevés persze. De jó. Alapvetően a dungeonokra és a raidkere épül a solo story előzményként lv80-ig bevezetett de sajna ezt is leegyszerűsítették a modern igények miatt. Anno a BRC-hez és a Toth amon strongholdhoz is teljesíteni kellett solo questeket. Mára mindezek eltűntek. és így már a sava-borsa se ugyanaz. De ez van. Azért ha ettől eltekintesz a stroy ma is jó. Azért ebben a Funcom mindig jó volt :) És a karakterek is nagyon élnek.
  • Carmageddon
    #12035
    Oksa köszi
  • Although
    #12034
    Van pár rögtön ott a piacnál ahogy beérsz a városba. Tudod váltania vételi és az eladási ablakot.