11
  • Caro
    #11
    Nem ebből kell kiindulni, hogy ha nincs warez, akkor minek. Ez ilyen magyaros felfogás. :)
    De ott kinn használhatják online TV-re, rádióra, vagy akár jogtisztán filmek, zenék letöltésére. Úgy, hogy rendesen fizetnek érte. Ha nem kell érte elmenni a boltba, akkor szerintem már megéri, az se kerül benzinbe, annyival kevesebb a CO2 kibocsátás. Bár nem mintha az amikat ez nagyon érdekelné... :(
    Meg a sok mocskos "jogvédő" céget, meg kereskedőt ki lehetne hagyni a láncból, és mind a két vég jól járna.
  • Mipi
    #10
    Jajaja. Az amcsik szeeeerencsétlenek. Itt van pl a HUNGAROTEL amerikai tulajdonú cég. Iszonyat drága. Az adsl meg nagyon sok: cash $$$$$$
  • Roli
    #9
    Ha annyira olcsó meg nem tudnak vele mit kezdeni építenék ki Magyarországon is az üvegszálas rendszert az amerikaiak, pénzük, idejük van. Egy ilyen DC++-országnak kell a sebesség nekik, meg elég az 1-3Mbit

    #3 --> igazad van :D
  • ChuckNorris
    #8
    Stimmel. :D
  • smv
    #7
    Hm. Akkor ott nem is DC-znek? :)
  • lmisi
    #6
    Mégi mire használnák? A levelezéshez, böngészéshez bőven elegendő az 1megabit. Filmeket, zenéket meg ugyebár pénzért illik letölteni arrafelé, mindjárt nem is lesz olyan fontos a sávszélesség. Az olnline video-hoz akár még ez a sávszélesség is elég.
  • Hegyikecske
    #5
    Hmm az emberi hülyeség... Ott a jelenlegi legobb technologia az üvegszálas rendszer, erre mégse használják ki, erre nem lehet mitmondani...
  • palika22
    #4
    Azt hiszem egyet értek veled........ Addig-addig szopatják saját magukat, hogy végén Kínában nagyobb lesz a szélessávot használók aránya.
  • immovable
    #3
    Sztem ezek az amerikaiak úgy hülyék ahogy vannak!
  • mrzed001
    #2
    Amerikában nekem sem kellene DSL (még ingyen sem).
    Ott aztán ezerrel szivatják a warezolókat
    Warez nélkül pedig mi értelme van a nagy sávszélnek? Nézzenek Big Bráner online :-)
  • irkab1rka
    #1
    mert mesterségesen magasan vannak az árak. Amúgy kevés lesz az, ha megindul a képátvitel :) 3G here we come.