9766
FIFA 06
  • simoradik95
    #9766
    Sziasztok lenne egy problémám.
    A játékban magától belép a menübe és magától lapoz a csapatoknál ez miért van?
    Ha vki tudja a választ akkor segítsen előre is köszönöm.
  • romi9
    #9765
  • Tom Tom
    #9764
    van egy ilyen német downloados oldal csak írd be googleba de ha kell adok linket
  • audi001
    #9763
    Mert a szoftverbazison nem találtam.
  • audi001
    #9762
    honnan tom letölteni a JASC Animation Shop 3-at????
  • webibebi
    #9761
    kikapcsolni a tűzfalat
  • Japep
    #9760
    Hogyan tudok neten játszani???
    Többszemélyes -> Hálózat -> és nem látom a haverom, mikor indít, nem tudok kapcsolódni...pedig van hamachim is
    Mit kellene csinálni???
    Előre is kössz!!!
  • sebtib
    #9759
    A FIFA Hungary.
  • mernokur
    #9758
    sziasztok!:) en most az ujpesttel nyertem meg a bajnoksagot :)
    3as szintu managger vagyok :) nekem bejon :) csak magyar kommentar hianyzik :D
  • Curesz
    #9757
    tudnátok nekem mondani vmi linket, vagy vmit egy oan patchez amibe az uj mezek és uj roster van?
  • sebtib
    #9756
    Meg tudná valaki mondani,hogyan lehet csavarni a labdát a szabadrugásnál???
    valami olyan honlap nincs ahol cseleket lehet tanulni
  • Cairass
    #9755
    Kicsit poén a magyar kommentár, amikor Hajdú B. benyögi: Torgellllle...
    Amúgy remélem nem kétrétegű dvd-n jelenik meg(sanszos az 1 gigás demó miatt, plussz a fejlődéstörténet 2005 1,5 giga, 06 3,x giga, 07 6 giga???).

    Remélem finomítanak a játékos vásárláson, mert hajam égnek áll mikor egy 3 csillagos csapat játékosa degradálónak tart egy Realos vagy egy Manchesteri ajánlatot...
  • bigapó
    #9754
    hú vazzeg, megnéztem a fifa07 videjót. hát nem mondom, ha minden jót meghagytak a 06-ból és még többet beraktak az újba, akkor hamarosan búcsúzom a topiktól:) szerintem nagyon jó lett a magyar kommentár (hoppá, meg a hasonlók nagyon ottvannak).
  • Cairass
    #9753
    Ha megveszed a karrier csapatokat a boltban, akkor rögtön az összes karrier csapat elérhető. 5000 pontot meg relative gyorsan össze lehet szedni(cheat nélkül), ha néhány kupát a legerősebb csapatokkal végigszimulálod.
  • Cairass
    #9752
    Nem tudtok véletlenül trainert a 06-hoz? Olyat ami működik és ad egy kevés tőkét...
  • Taranov
    #9751
    Nem, csak az elejét látod.
  • geridoss
    #9750
    lenne egy kérdésem!
    Ha karrier módban mondjuk megnyerek egy kupát és kijön egy újság:)
    Ott hogy tudok lapozni(az újságot mert nem mindig ér véget a mondtad vagy cikk)????
  • bigapó
    #9749
    igazából nem figyeltem még meg, hogy milyen az első és aztán az utolsó, hogy melyiket veszi figyelembe, én is csak olvastam valahol (lehet itt) és azóta nyomogatom így. de nem érdekes, mert nem ezzel szoktam meccset nyerni, amint azt már írtam, csak leírtam, hogy én hogy szoktam:)
  • Taranov
    #9748
    Én úgy tudom, hogy csak az első lövés számít, nem lehet utána javítani.
  • Taranov
    #9747
    A főmenü -> saját fifa06 -> rajongói bolt -> extrák menübe kell belépned, és ott a karrier csapatok nevu dolgot megvenni 5000 pontért.
  • bigapó
    #9746
    azt nem tudom, azzal nem játszom.
  • webibebi
    #9745
    aham köszi a segítséget!!még 1 kérdés a world cupban mivel csinálom a lövőcslet??
  • bigapó
    #9744
    én általában laposan lövöm el. persze a sorfal mellé kell célozni, amennyire lehet még kapun belülre. ha belóg egy láb az még nem vészes, mert felugranak és elmegy alattuk (általában). mikor nyomod a "D"-t lövés erejéhez és nem esik a kék tartományba, akkor nyomd újra, van pár próbálkozási lehetőség mire elrúgja.

    nem jellemző, hogy ilyen góllal nyerem a meccseket, de néha betalálok.
  • webibebi
    #9743
    bazz nem tok szabadrúgást lőni"leírná vki hogy kell plz
  • stupido
    #9742
    nem engedi
  • bigapó
    #9741
    szerintem már mehetsz oda is. nemtom mi a felső határ a szintnél, de a 6-os már jó. ezt csak kipróbálással tudod kideríteni.
  • stupido
    #9740
    hi all!

    Az a kérdésem, hogy karrier módban már 3. éve nyomom a Roma csapatával 6. szintű menedzser vagyok. Mikor engedi a game, hogy 5 csillagos csapatoknál edzősködhessek? (pl juve, real, arsenal) Zsinórban 3 bajnoki címem van, 2 Bl győzelem, kupa, stb...

    plíz help!
  • miki90
    #9739
    ITT A CRACK !!

    Ezzel megy DVD nélkül is!!
  • bigapó
    #9738
    még jó, hogy nagy probléma. a múltkor jól jött volna az az egy gól (márha lőttem volna ilyet, mer ez most csak egy feltevés:))
    Angol Liga-kupa, Manchester ellen első meccs otthon 1-1, visszavágó 0-0. Természetesen kiestünk, direkt nem írom le, hogy miért, mert nekem is fél órába telt mire rájöttem:) szóval kellett volna az az egy gól. ja és csaltam, mert visszatöltöttem
  • Zsolti9014
    #9737
    egyetértek
  • BIZ0906
    #9736
    Hát ha szerzel egy megérdemelt gólt és a kapus a labdával áll a kapuban, és csak úgy kijön onnan, és kirúgja mintha semmi nem történt volna. Teljesen természetes nem?
    Hát bocs de nálam nem!
  • Taranov
    #9735
    Nem tudom, hogy olyan nagy probléma-e ez.
  • BIZ0906
    #9734
    hát ja.
    remélem a 07-ben nem lesznek ilyen igen csak dúrva bugok
  • bigapó
    #9733
    erről írtam a múltkor. az a "parancs" vagy script vagy mittomén mi lép életbe, hogy a kapus megfogta a labdát. teljesen mindegy, hogy hol áll. mondjuk ha 16-os körül történik mindez, ott már leejti, nehogy kéz legyen. na ezt a kettőt kéne összehozni egy patch-el.
  • Taranov
    #9732
    Persze, ez ilyen. Gyakori jelenség. Eleinte zavaró, aztán az ember megszokja. Képzeld hátrébb a gólvonalat :)
  • BIZ0906
    #9731

    Ez már szerintem teljes terjedelem!
    ja és ment tobaább a játék gól nélkül mintha bent sem lett volna
  • PLATINO
    #9730
    még 25 nap nem bírom ki
  • DaemoonHunter
    #9729
    Hello! Valaki tudna nekem egy olyan patch-ot mondani ami kikapcsolja a kapus emberfeletti képességeit? Szinte nem is lehet neki góltlőni. Nekem mindent de szó szerint MINDENT véd. Előre is kössz!
  • Zsolti9014
    #9728
    www.fifahungary.com vagy www.gamecopyworld.com
  • Lebron James 23
    #9727
    hy alll nemtud vki adni nekem olyan linket h a fifa06 menjen cdnélkül?(dvd-n van meg csak nincs nálam a cd)