1338
  • heaven
    #1258
    Elakadtam azon a pályán, amikor egy nagy (pontosabban sok kicsi) Coca ültetvényt kell megsemmisíteni.

    Helikopterrel indulok, de amikor odaérek az ültetvényekhez, nem tudom hogyan semmisítsem meg őket.

    A helikopteren csak géppuska van. Hiába próbálok átváltani az egér görgővel másik fegyverre (Gondolom rakétával kellenne felrobbantani) mindigcsak gépfegyver van :(
  • gregtom6
    #1257
    Magyarra hogy lehetne ezt a címet fordítani???
  • gregtom6
    #1256
    sztem a gépem betegebb is lehetne.Most játszottam a JC-vel,most pl 1 órán át jó ha 4szer 5ször megakadt.a hang meg ebben a gémben teljesen jó.Úgyhogy nem viszem sehová.
  • bcrics
    #1255
    "Hy!!Tudom,nem ide illik,de mit tegyek,h pl a youtube.hu-s,videoplayeres
    videóknak nincs hangja.Meg még a windowsnak se be és kilépéskor???Mit tegyek,h visszajöjjön????Szerencsére a játékoknak van hangja,de pl a Stubbs the Zombie első 2 videójának(ahol a készítők vannak)ott sincs hang.A múltkor még az msn-be sem volt,amikor írtak nekem nem pittyent.Segítsetek!!!! "

    "sorry.Meglett a játék,elmegy habbal:)na jó,vannak benne jó küldetések,de tényleg bugos néha.1 problémám lenne(ez a probléma volt a Prey-nél,a Stubbs-nál,a Carbonnál és a Quake4-nél is),ami a következő:
    ezeknél a játékoknál,amiket felsoroltam,+Just Cause,csinál olyat a gépem,h ha pl 2 órát játszok az adott játékkal folyamatosan,akkor néha megakad a kép 1,2 másodpercre,és a hang is beakad.Ez elég zavaró tud lenni,főleg ha üldöznek,de elég sokáig megy rezzenéstelenül.Utána az oldja meg,ha kilépek,meg vissza.Mi miatt van ez a néha meg-megállás????Mi a gyógymód rá??? "

    háát elég beteg a géped!!!
    driver,driver,driver directx frissités,vagy esetleg a gforcod vidd vissza,
    nekem is hasonoló konfigom van,majdnem ugyanez,7600gtpcx-es/gainward/*és nálam is betegeskedik.én viszem vissza ha így marad,,
    most lett lecserélve a konfigom intelről amd-re de eddigi tapasztalatom hogy az intel stabbilabban futott!!!

    windows xp használsz gondolom? simplicity?

  • gregtom6
    #1254
    ja,és lehet vhogy nehezíteni a játékon????:)Nem a menüből,hanem mondjuk a sérüléspontok nagyobbravételével???
  • gregtom6
    #1253
    igen,7600 GT
  • bcrics
    #1252
    geforcod van mi?
  • gregtom6
    #1251
    sorry.Meglett a játék,elmegy habbal:)na jó,vannak benne jó küldetések,de tényleg bugos néha.1 problémám lenne(ez a probléma volt a Prey-nél,a Stubbs-nál,a Carbonnál és a Quake4-nél is),ami a következő:
    ezeknél a játékoknál,amiket felsoroltam,+Just Cause,csinál olyat a gépem,h ha pl 2 órát játszok az adott játékkal folyamatosan,akkor néha megakad a kép 1,2 másodpercre,és a hang is beakad.Ez elég zavaró tud lenni,főleg ha üldöznek,de elég sokáig megy rezzenéstelenül.Utána az oldja meg,ha kilépek,meg vissza.Mi miatt van ez a néha meg-megállás????Mi a gyógymód rá???
  • bcrics
    #1250
    én csak attól mászok falra amikor jön vki beilleszt 1 majdnem csúcs konfigot és megkérdi hogy ezen fog mennni??!!! fog b@zme3g,ha nem c64el kezdesz neki akkor fog,,,
  • DanRyu
    #1249
    Lesz 2. része valamikor.
  • gregtom6
    #1248
    És a játék videói a játék motorjával mennek,vagy külön kidolgozottak?
  • CaviaR
    #1247
    Sok! A játék nagyon hosszú. Nekem fent van már vagy 3 hónapja, játszottam vele már vagy 30 órát, és kb 75%nál tarthatok. Sokkal hosszabb mint mondjuk a GTA-k.
  • mike0013
    #1246
    na ezt már nem tudom, nem játszottam végig, mert nem volt erőm...:)
    majd jön más, és megmondja...
  • gregtom6
    #1245
    Ha elég alaposan és legnehezebb fokozaton játszol,akkor kb mennyi játékidő???(mellékküldetésekkel együtt)
  • mike0013
    #1244
    hát, annak van a legnagyobb esélye, frissítsd vagy szedj le újabbat, ha nem megy így se akkor nézd meg a hangkártyát... + a driverek...
  • gregtom6
    #1243
    Akkor ok,a Condemned se rezzent meg,ez se fog.
  • gregtom6
    #1242
    mert attól félek,h ennél a játéknál is ilyen probléma lesz,és holnap szerzem meg,tehát biztosra akarok menni.Nem lehet codec miatt????
  • mike0013
    #1241
    figy, ha megrezzenne egy kicsit is a játék, akkor pereld be a hardvercégeket;)
    persze, hogy menni fog rajta, maxon
  • gregtom6
    #1240
    Ja,és lehet,h hülseséget kérdezek(de végre a játékkal kapcs.-ban:)),h hogy menne Inno3D nVidia GeForce 7600 GT,1280Mb memória és AMD Athlon 3500+-al(2,21 Ghz)??? ELVILEG maxon simán megy,legalábbis az www.srtest.com szerint.
  • mike0013
    #1239
    :| mondd, mért pont ezt a topicot választottad, mért nem mész a youtube topicjába, vagy az általános segélykérőbe... pff
  • gregtom6
    #1238
    Hy!!Tudom,nem ide illik,de mit tegyek,h pl a youtube.hu-s,videoplayeres
    videóknak nincs hangja.Meg még a windowsnak se be és kilépéskor???Mit tegyek,h visszajöjjön????Szerencsére a játékoknak van hangja,de pl a Stubbs the Zombie első 2 videójának(ahol a készítők vannak)ott sincs hang.A múltkor még az msn-be sem volt,amikor írtak nekem nem pittyent.Segítsetek!!!!
  • Szasza20
    #1237
    Tetszik a gáme, el lehet tölteni az időt vele! Azért jobb volt a San andreas, ha nem is grafikára, de játékélményre biztosan!
  • mike0013
    #1236
    az jónak jó, csak ps1-en játszottam a 2,3-mal, sajna ps2-n nincs meg egyik része sem:( pedig nagyon jóóó játék, amúgy Bully (Canis Canem Edit)
  • bcrics
    #1235
    hja blood money lassan fél éve megvan és még kise próbáltam,jóhogy írod...bully a hangya?nemán:)

    vmit kihagytál:syphon filter?
  • mike0013
    #1234
    Hitman 4, Doom 3, Call of Duty 1, 2, 3:), Bully, Matrix: Path of Neo, és még sorolhatnám
  • bcrics
    #1233
    akkor milyen gamma fekszik nálad?
  • bcrics
    #1232

  • mike0013
    #1231
    hát, köszi, de hívj csak Mike-nak:D
    jó képek, meg minden, de én nem rajongok a prey-ért:(
  • bcrics
    #1230
    májk napi adagja vol.1:)




    [img] http://kep.kepfeltolto.hu/868/1170787950.jpg[/img]


    hja hogy ez nem kauz,bocs,ezt is szeressük
  • mike0013
    #1229
  • CaviaR
    #1228
    Csak ha ma is legyenek képek. :)











  • bcrics
    #1227
    nem nagyon tolom a gammát mer várok a magyarításra;))majd akkor...
    tudod csak most hideg van fúj a szél gyúrcsány b@szogat úgyhogy néha-néha előveszem és jókedvem van::
  • mike0013
    #1226
    wow, művész vagy, még képeket:D
  • bcrics
    #1225
    [img] http://kep.kepfeltolto.hu/891/1170527088.jpg[/img]
    [img] http://kep.kepfeltolto.hu/961/1170527173.jpg[/img]


  • mike0013
    #1224
    nana, a ps2 sosem fog kimenni a divatból...
    a pc se, de azt állandóan fejleszteni egy rémálom:(
    mindegy, úgyse játszok ezzel a játékkal... [egyéni okok miatt, nem részletezem:) nem kell semmi rosszra gondolni, csak
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van ennél jobb is:)
    ]
  • bcrics
    #1223
    hja ps2-t le kell már selejtezni a p[cs@ßa...
    vegyél 1 pc és minden félévben költhetsz rá ötvenezreket hogy a holnap játékai még ma elinduljanak,hát nem izgalmas?!:)
    DE Justkózért mégéri ám!!
  • mike0013
    #1222
    huuhh, ezek gyönyörű képek:)
    kár, hogy ps2-n a vizet nem csinálták meg rendesen:(
  • bcrics
    #1221




  • bcrics
    #1220
    mentést nem tudnátok berakni?
  • bcrics
    #1219
    hja hlf-.life3?