4184
  • wright
    #4064
    Erre voltam kíváncsi.Ha maga csinálja akkor ok :)Köszi.Még 1 kérdés:Dlc-ket milyen árban dobálják?
  • Vadnokedli
    #4063
    Muszáj lesz letöltened, ha be van "dugva" az internet. Nincs választásod. Semmit nem kell tenned, csak OK ot nyomni.
  • wright
    #4062
    Sziasztok.Holnap hozzám kerül egy gt5(első kiadás)és az érdekelne hogy a patch-eket saját maga leszedi,felajánlja vagy nekem kell összevadászni?Tudom hülye kérdés,de nem volt dolgom ps3-al.
  • samsung123
    #4061
    +1
  • unrealnoise
    #4060
    Én értelmeztem. Te siránkoztál, hogy ez egy patch, amit eladnak új játékként. Én meg nem rinyálok. És leírtam miért. Szerintem ez GT6 lesz. Nem GT 5.3. Azt is leírtam miért. Nem írom le még egyszer.

    Miért kellett leírni? Mert te így látod, én meg úgy, aztán kifejtettem. Remélem nem gond. :)

    Nah most a PS4-es várakozások irreálisak, nem igaz, hogy ezt nem lehet átgondolni...

    1. Amikor elkezdték fejleszteni a GT6-ot, akkor a PS4 még sehol nem volt
    2. A Ps3-ba elég sok időt beleöltek, nem volt egyszerű rá programozni, ezért is késett többek közt a GT5. Ez a befektetett időt, nem kukázhatták, ha már egyszer kezdték kiismerni a rendszert, akkor úgyvolt vele, még egy rész nem oszt vagy szoroz, pláne, hogy biztos eredetileg is két GT volt betervezve erre a genre is.
    3. a GT6 semmiképpen sem lehetett volna premiercím PS4-esen. Az az idő, ami a hardveres felépítés véglegesítése és a premier között van, nem sok. Pláne egy ilyen összetett játéknak. A premier, meg fix időpont lenne, kapkodás, etc... Inkább adják ki 2-3 év múlva, de akkor legyen pofás is.
    4. a PS3 tulajok csóróbbik fele meg szvsz kifejezetten örül a megjelenésnek. Meg a Sony hozzáállásának. (The Last of Us, Beyond: Two Souls, GT6. Szép "utolsó" év.)
  • MikX
    #4059
    Akkor olvasd el amit írtam megint légyszi, értelmezd, és rájössz, hogy válaszként ugyanazt írtad amit én leírtam, énnemértem miért kellett neked ezt leírni, de mindegy. :D
    És azmeg nelegyenmár érv, hogy a forza. Lesz*rom a forzát, meg májkrüszoftot, ez nemaz.
    S akkor mégegyszer: ha megkapom azokat a változtatásokat amik a gt5-ben az agyamra mentek, és nemlesz egy bughalmaz se online se offline, akkor szivesörömest megveszem.

    Bárazért halkan megjegyzem, hogy nemtudom, hogy így a jobb, vagyha eleve ps4-re fejlesztettek volna, és annak indító címe lett-e volna a 6.
  • unrealnoise
    #4058
    Nem akarlak megbántani, de nem értelek téged sem.

    Itt egy lehetőség, hogy megvedd a GT6-ot ami oké, legyen, egy feljavított, kibővitett GT5.

    A kérdésem a következő: A sokak által istenített Forza 4 nem egy feljavított Forza 3? De. Semmivel nem nagyobb pénzlehúzás ez, mint az.

    Plusz, ha ennyire sajnálod rá, ne vedd meg. Ott van még az 5. rész játszani. Én pl nem sajnálok kiadni a kedvenc játékomra 3-4 évente 13 ezer forintot. Pláne, hogy az új több, jobb, szebb, gyorsabb, fizikára is jobb, funkciókra is. köszi, én ha tehetem, pénzlehúzás ide vagy oda, inkább az újjal játszom.

    Plusz:

    Nem lesz minden kocsi prémium, de ez várható volt, viszont fel lesznek javítva, nem lesz olyan gagyi kinézetű a standard sem.

    Az árnyékok és grafikai hibákat szvsz el lehet felejteni. Az eddigi képek és videók alapján. De nézd meg a 4056-os üzenetem videóit, meg animációit. A videó pl 60 FPS-sel nagyon hangulatos.
  • MikX
    #4057
    Ja, sokat változik, de ez eddíg kb egy GT5 3.0-s peccsel...
    Deha nemlesz standard autó, ha aza új fizika tényleg olyan fasza lesz, mint a videókban, és tényleg kijavítják a pixelszar árnyékokat, meg a füst mögötti dolgok renderelését, tehát tudom használni a fotómódot is valamire, akkor aztmondom oké, lenyelem, hogy egy teljes árú patch jön ki...
  • unrealnoise
    #4056
    Ezt nézzétek meg. Nem nagy szám, de:

    "Gran Turismo 6 720p concept footage at 60FPS

    High-definition 720p60 encoding of Polyphony Digital's Gran Turismo 6 concept footage. We recommend the Google Chrome browser for smooth playback."

    Szép.

    Plusz fizika:
    első és második Érdemes a kerekeket sasolni.
  • Akey
    #4055
    Elég jó kis tribute videó az elmúlt 15 év emlékére:
  • Vadnokedli
    #4054
    'A new rendering engine that pushes the limits of the PS3'

    Be fog szarni alatta a PS
  • bpeti72
    #4053
    Nem rohanok érte megvenni az biztos.
  • unrealnoise
    #4052
    ugyanaz? értem én, hogy ez csak szöveg, de szvsz azért szép lista ez, így első körben és én pl elhiszem, hogy újraírták a grafikus motort meg etc... Egyébként jah, tényleg semmi komoly változás... Pff... Beszarok... Majd ha már játszottál vele, érezted, használtad, akkor nyilatkozz ilyeneket, eddig egy aprócska részletét láttad csak a játéknak, ennyi...

    akkor álljon itt a nagy semmi:

    "Summary of new Gran Turismo 6 features announced by Kazunori Yamauchi:

    New Game Engine
     Refactoring
     Compact, nimble operation
     Flexible expandability
     A new rendering engine that pushes the limits of the PS3

    New Physics Engine
     New suspension and kinematics model
     New tyre model
     New aerodynamics model
     Technical partnership with Yokohama Rubber and KW Automotive

    1200 Cars, abundant custom parts, and on-going DLC
     From historic cars to the latest racing cars, the game contains a total of 1200 cars.
     Multiple aerodynamic parts and custom wheels will be available for almost all cars.
     Players can create their own personalised custom car in the game.
     Cars will be continually added online

    33 locations, 71 layouts
     33 Locations and 71 layouts will be provided from day1 (7 more locations and 19 more layouts than GT5)
     More new tracks will continue to be provided online

    New Course Maker
     Massive scenery spanning several tens of square kilometers
     A new course generation algorithm

    Community/Club/Race Organizer
     Players can form their own communities
     Various community levels from local and domestic to global
     Players themselves can create and manage their own online events

    New User Interface
     Balancing directional key operation and touch operation
     Quick response
     Shortening of loading times

    Multi Device Compatibility
     PlayStationŸ
     Smart Phone
     Tablet
     PC

    At the same time as the PS3 version of GT6 the “Real Driving Simulator” launches, a mobile version and web application version of GT6, will be created to enjoy Gran Turismo’s massive community space.

    Real/Virtual "Edge Effect" Activity
    A variety of "Edge Effects", the chemical reactions between the real world and the virtual world for which the Gran Turismo series is famous, are also planned for GT6. Exciting collaborations between various automotive manufacturers and collaborations with brands crossing different industries will be revealed gradually across the next six months."
  • unrealnoise
    #4051
    Mert te egy videó alapján meg tudod ítélni mekkora fos már az egész mi? Nevetséges vagy. Én pedig aztán belátom, hogy egy néhol nagyon béna volt a GT5, de itt azért elég komoly dolgok lehetnek még.

    A hangoktól félek, azzal kapcsolatban még nem is ígértek semmit. A többi újítás/javítás tetszik. Meg áruld már el te nyomi, hol látod te már, hogy a GT6 szarabb lesz, mint mondjuk az 5? Hm? Hol a picsába látsz te olyat, ami én nem? Mi lett szarabb? He? Sorold öcsém, vagy jobb ha csöndben maradsz.

    Megy a flame részedről ezerrel, ha ennyire nem tetszik, nem érdekel, akkor húzz el innen a fenébe. NFS sorozathoz hasonlítani a GT-t? Akármilyen szinten is? Most komolyan ember.. Kapd már össze magad.

    Mondom ezt úgy, hogy mint írtam fent, én is elég kritikus vagyok, de az ilyen emberek fölcseszik az agyvizem...
  • unrealnoise
    #4050
    túl kritkusak vagyok, meg aztán az SG sosem volt igazán konzolos fórum. nem csoda, hogy nem pörögnek itt a hozzászólások.

    a hangokra én is kíváncsi leszek, de ettől független jó dolog, hogy változik ez+az, és pozitív irányba.
  • Yoda001
    #4049
    bár nem 'ennyire' kritikusan, de kb. ugyanez a véleményem... nagy örömmel és meglepettséggel olvastam a GT6-os infókat, híreket, és a videókat is... de szinte ugyanaz, mint a GT5, és az alapján sem változik semmi, hogy itt ez a "pre" gameplay... :( - merthogy sejtem változtatnak, finomítanak még dolgokon, de a hangok szerintem se nagyon fognak változni pl. -
    gondolom lesz itt is egy rakás Standard autó... paff...
  • bpeti72
    #4048
    Kezd olyan lenni ez az egész mint az NFS sorozat, egyre csak xarabb, de a név miatt biztos meg veszik.
  • bpeti72
    #4047
    Ez most valami vicc? Ez lesz az új GT
  • Laceee
    #4046
    már féktávon visít a gumi...+minden kanyarban...
  • Vadnokedli
    #4045
    Hát az autó hangja ugyan az lesz mindegyiknél megint mint GT5 be. :D (szinte)
  • samsung123
    #4044
    GAMEPLAY (GT6)
  • bpeti72
    #4043
    Lesz benne valami újdonság, vagy ugyanaz az unalmas körözgetés zárt pályán? Nekem az 5 volt az első GT amivel játszottam és egy idő után rohadt unalmas volt, ami itt is látszik a hozzászólások mennyiségéből. Engem nem győztek meg miért is kellene ez annyira.
  • unrealnoise
    #4042
    szerintem nem. :) GT 5-höz sem voltak ingyenesek a pályák. persze aztán majd jönnek az új kiadású GT6-ok, aztán abba beleraknak mindent utólag. szóval ha fizetős is lesz, max türelem így is elég komoly tartalommal lesz kiadva.
  • chris jericho
    #4041
    A gt6-hoz ígért dlc-k ingyenesek lesznek?
  • unrealnoise
    #4040
    AZAZ! Első nap!

    Amit kapni fog, újraírt motor, sok autó, rengeteg pálya (+7 db a GT5-höz képest, aztán havonta még egy DLC-ként (ez lehet szeretni vagy nem szeretni, én tuti vevő leszek rá, jobb, mintha leszarnák a játékot kiadás után...), sokkal több beállítási lehetőség, online játékban is, gyorsabb menü, új interface, szóval jó lesz ez, mobilos, pc-s támogatás is lesz, gondolom valami alkalmazással, vagy online felülettel.

    Idén az ünnepekre ígérik.

    valszeg nem lesz kamu 1080p, hanem fix 720p 60 FPS-sel, nekem még ez is megteszi ma, ha a játékon annyit javítanak, mint amennyit mondtak és remélek.

    A PD úgy látszik magához tért egyébként, okos húzásnak tartom, hogy az E3 alatt bemutatták (jelentették) a játékot, így most egy ideig mindenki erről dumál majd a témában. :)
  • BenedekFeco
    #4039
    Jó lesz ez! Vevős, Day1
  • Vadnokedli
    #4038


  • Akey
    #4037
    Csekkoljátok csak a hivatalos GT honlapot! link
    Ugyan még üres, de a 6. résznek van előkészítve. ;)
  • Akey
    #4036
    Megválnék első kiadású Gran Turismo 5-ömtől 2800 Ft-ért.
  • CodeRed
    #4035
    Sziasztok,
    lenne egy olyan kérdésem, hogy el lehet érni a játékban, hogy carrier modban is fogyjon az üzemanyag, kopjon a gumi, és sérüljön az autó?
  • bboyatty
    #4034
    Gondoltam de azért köszi.
  • Vadnokedli
    #4033
    Nem, tudtommal.
  • bboyatty
    #4032
    Ok, megint felmerült egy kérdés, habár 99% biztos vagyok a válaszban de azért felteszem. Szóval, az olyan autókat amik dlc-ben vannak, (pl Aventador, amire nagyon fáj a fogam) nem lehet véletlenül ajándékba kapni barátoktól?
  • Vadnokedli
    #4031
    fel kell újítani a motort-kasznit ez akár összesen 1 millióba is kerülhet.(a kocsi árától is függ) Azt hiszem csak ennyi.
  • bboyatty
    #4030
    Értem, köszi a tippet. Közben felfigyeltem arra is, hogy sok használt autóban van akár 300,000 km is, számít ez valamit? Van jelentősége a kilómétereknek azon kívül, hogy ott vannak?
  • Vadnokedli
    #4029
    Versenyenként érdemes figyelni 1 verseny egy használt "csekk"
  • bboyatty
    #4028
    Értem,akkor ha szerencsém van és figyelem a kereskedést beszerezhetem.
  • Vadnokedli
    #4027
    Nem, ezeket nagy ritkán bedobja(a használtakhoz.) De persze még mindig nem ritkábban dobja be mint egy chaparralt
  • bboyatty
    #4026
    Szevasztok, elég új vagyok még GT-ben és azt szeretném megtudni, hogy látok sok autót az AI-knál amik amúgy nincsenek bent a kereskedésben, pl ami nagyon érdekelne a BMW M3 E46, kerestem használt autó kereskedésben is de nincs. Esetleg ez is letöltendő cuccok közé tartozik?
  • Vadnokedli
    #4025
    Át küldöd a mentéseded bele írom. Vagy van egy kis oldal de az elég spoiler(szóval privátba ha ír valaki küldök egy linket). Könnyű meg minden de levadászni nehéz volt pár progit(abban az órában.)

    Amúgy már vettem hülyeségből több ilyen redbullos színes szart. Továbbá amúgy A/B-spec et is be lehet írni 40-re, de ez eddig nem sikerült. nekem amúgy se lenne értelme(egyedül haveromnak próbáltam mert corrupted lett a mentése).