4184
  • Yoda001
    #4104
    mert a Dealershipben csak Premium autók vannak... Used car dealernél vannak a használtak... :)
    viszont ilyen editorhoz mi a feltétel, muszáj a cfw?
  • High end PC #4103
    végül a saját mentésem turbóztam fel editorral, hogy legyen elég lóvé megvenni a kocsikat, meg hogy A és B-speceken 40 legyen a szint, hogy bármit meg lehessen venni, viszont azt nem értem, hogy a Dealerships résznél miért csak a prémium kocsikat látom/tudom megvenni?
  • Vadnokedli
    #4102
    a mentésbe bele kell nyúlni. van egy program, feloldja a mentés védelmét, és validálja is azt mondifikálás után- manuálisan ki kell keresned a karakterláncokból a nevet valahogy és azt át kell írnod a te felhasználó nevedre, és még sok mást át kell írni. Google?
  • High end PC #4101
    kérdés:
    netről töltött savegamet hogyan lehet működésre bírni?
    van egy halom jó járgány amit kipróbálnék, de a megjelenése óta szinte semmit nem játszottam a játékkal.
    kössz
  • Yoda001
    #4100
    ez esetben vesztenivalód nincs, a G27 egy csúcs kormány, ha van rá keret, csak jól járhatsz vele! :))

    esetleg van valakinek ajándékba egy Plymouth Superbirdje? :)
  • gyeprefos007
    #4099
    Igen google-en én is kerestem de vegyes találatok voltak. youtube vidik alapján működik, de még így sem vagyok benne teljesen biztos. G27-et mindenképpen veszek, de ha működik GT5-el a momo akkor először a ps3-ra ruházok be
  • Yoda001
    #4098
    valószínűleg a G25/27 lesz a tuti választás, vagy egy DFP... legelső Google találat alapján mondom neked ezeket *hint*
  • gyeprefos007
    #4097
    Sziasztok! Most készülök hó végén megrendelni a ps3-mat GT5-el. Kérdésem az lenne hogy Gran Turismo5-el működik-e rendesen a Logitech MOMO FFB RED kormányom? Csak mert ha nem megy vele, akkor előbb rendelek egy G27-et.
  • Renátó1985
    #4096
    Ez aztán jó cucc! Elfogadnám, de sajnos ekkora pénzek már a ps4-be mennek majd.
  • samsung123
    #4095
    G25-öm eladó(PS4-hez is kompatibilis lesz) akit érdekel Privi képek ITT
  • Vadnokedli
    #4094
    Ezt amúgy a gépigényes játékoknál tiltja le általában vagy ahol van online kapcsolat, amelyik játékhoz egyáltalán nem kell net az támogatja a background downloadot
  • Freedy23
    #4093
    Jaj de jó és a backround downloading se működik GT5 alatt… Akkor se ha kijelentkezek… Ahogy elindítom a játékot, átrakja "pending" állapotra a letöltésemet a gép.

    Nincs véletlenül erre valami rejtett beállítás vagy trükk, hogy menyjen a letöltés, amíg játszok?
  • Vadnokedli
    #4092
    Én azt nem értem hogy fejlesztened kell egy "katonát" versenyzőt és a lehető legjobb autót adod neki, de azzal is olyan balfasz hogy dupla-mega-extra facepalmot tolsz..
  • Freedy23
    #4091
    Hosszú idő után elővettem a jtékot és….. ÁHHHHHHH
    Megőrülök, annyira buta az AI, rengeteg versenyt azért rontok el, mert a gyökér AI belémjön és kisodródok, megprördülök stb.

    Kb egész délutánt updatek töltésével/telepítésével töltöttem, nem hiszem el, hogy ennyi update közül egyikben sem volt képes a polyphony digital javítani ezen a hibán.
  • MikX
    #4090
    EA licensz miatt tutinem lesz, mint ahogy eddígsem volt. Ruf tuti, de porsche az nem
  • Vadnokedli
    #4089
    Ajánlom is, egytől egyig. a Legalja szartól a híres LeMans ig
  • Yoda001
    #4088
    biztosan benne lesznek, sőt még RUF is lesz szerintem... :)
  • Vadnokedli
    #4087
    Én Porsche-kat hiányolnám ha nem lennének benne az új GT be.
  • Vadnokedli
    #4086
    Én még nem láttam a pályák listáját.
  • Laceee
    #4085
    Nincs GT4hd-t idéző pálya a GT6-ban...., ....7 évvel a PS3 megjelenése után, ez aztán a teljesítmény!!!!
  • bpeti72
    #4084
    Igen és elképesztően hamar rá is lehet unni. Aztán majd gyönyörködök a csudálatos képen, ennyi elég egy autós játéknak? 2013-ban már nem is kellene hogy téma legyen a graf, mert egy ilyen játéknál ne ez legyen már a fő. Eddig másról sem zengtél mint hogy milyen jól fog kinézni, és?
  • sure
    #4083
    Szerintem meg ebben a videóban a blur-, fény-, antialiasing meg árnyék effektek a TV elé rakott okosteló videorögzítőjét "dicsérik", no meg a hangot is nyilván DTS-közeli minőségben adja vissza ez a videó...

    Én nem hiszek benne, hogy grafikailag nagyságrendileg "nagyobb dobás" lesz, mint a GT5 (és nem is kell, hogy az legyen); jó esetben javítják majd a füst alpha blendinget meg a recés árnyékokat, esetleg az eddigi gagyibb textúrás pályák kapnak jobbat, meg ha nem 800+ "standard" modell fog 200 "prémiumal" szemben állni, hanem valami racionálisabb mennyiségű, de normálisan kidolgozott verda, az sokat fog dobni az élvezeti értékén a játéknak.
  • Yoda001
    #4082
    egyetértek mindennel, jobban néz ki, és jobban is néz ki fizikailag is, ha jól látom... bár ezt úgy kellene "érezni", hogy közben játszunk vele, mert így egészen jónak, reálisabbnak tűnik mint a GT5, aztán fene tudja...
    az ütközés hangja pont nem lett jobb szvsz, olyan gagyi, majdhogynem mono hatású... GT5-ben igen rendesen kong egyet (mélynyomóval pedig a ház fala is kiszakad, jó hangfalak mellett), és "berázkódik" a kép is... :)
  • samsung123
    #4081
    Remélem jó lesz, csak ne legyen túl steril se. De mindképp kötelező vétel, és legfőbb, időt álló játék lesz remélem! PS3 utolsó éve igen meg lesz nyomva durván, jópár évig használható platform lesz! Nem úgy mint szegény xbox360..ott csak hitegetik őket:(
  • unrealnoise
    #4080


    Nem ajánrozni jöttem állandóan a sorozatot, de valami egészen elképszető, hogy hogyan is néz a GT6. Ennyire realisztikus fényekkel és bevilágítással rendelkező autós játékot én még nem láttam. Komolyan mondom, még egy-két next gen cím is felkötheti a gatyáját, mert ugye az önmagában pl nem sokat ér, hogy a Forza 5 majd 1080p-ben megy, a GT6 meg csak 720p-ben. Felbontástől független lehet valami szebb, kidolgozottabb. Persze még nem tudhatjuk, meg etc, de eddig elnézve a videókat a GT6-ról grafikában szvsz óriási az előrelépés a GT5-höz képest, és ahogy eddig észrevettem az összes pálya "prémium" lett, nincsenek GT4 HD-t idéző pályák.

    A fenti videóban pl végre az ütközés hangja is sokkal jobb, mint volt...

    Jó lesz ez nagyon. :)
  • Vadnokedli
    #4079
    Amúgy meg a legjobb hangú autók a Mazdák. 787B especiel.
  • Vadnokedli
    #4078
    Azt hiszem én küldtem, azt Drift-re használtam.
  • Yoda001
    #4077
    teljesen egyetértek, mert bár nem írtam, de tényleg vannak nagyon korrekt hanggal rendelkezők :) pl. a Buick GNX-emet imádom (még innen a topikból kaptam valakitől), rá is "pazaroltam" egy matt festéket, gyönyörű hangja van :)
    van egy RM változatos (asszem) Chevrolet-em is, na, annak is igen szép duruzsolós hangja van...

    egyébként általánosságban véve szerintem elmondható, hogy eredeti kipufogóval van a legjobb hangjuk, bár ez nagyon nagyon változó, van aminek pl. a második kipufogóval... van is erre egy lista itt, hogy melyiknek mivel
  • MikX
    #4076
    hát vagycsak remélhetőleg több autónak lesz fasza hangja.
    Mert gt5-ben is van aminek jól megcsinálták, de soknak megcsak össze van hányva, mint ahogy másban is így mutatkozik meg a gt5, van ami szép, meg jó, és van ami megcsak olcsógagyi fércmunka.
    Ferrariknak pl sztem eléggé ottvan a hangjuk, legfőképp a 458 italiának
  • Yoda001
    #4075
    a hangok azért eléggé rendben vannak, már ami az autót illeti :) talán kicsit lehetnének mélyebbek, de mindenesetre remélem, hogy a GT5-höz képest itt már jobban fognak erre figyelni (hiába az odatartott mikrofon a kipufogókhoz az előző rész(ek)nél) :)
  • samsung123
    #4074
  • unrealnoise
    #4073
    Jóóó? :D Ez a pálya kész gyönyőr már ebben az állapotában is, a GT5-9s GT4 HD verzióhoz képest. mondjuk egy olyan ocsmány pályához képest nem csoda, inkább az az égő, hogy az úgy bekerülhetett a GT5-be. Viszont az eddigi videók alapján talán az összes pályas végre teljesen rendben lesz, egységesen magas színvonalat képviselnek.
  • CodeRed
    #4072
    Én sem tudom sűrűn elővenni, de jó kikapcsolódás néha versenyezni vele. Néha online is egész jó, gyors versenyeket lehet futni.



    Ezekből is van pár ami online versenyről készült. Egy-két hibája ellenére jól összerakott játék ez. Összességében eddig is csak előnyére változott a széria szerintem. Kíváncsi leszek a 6.-ra.

  • Yoda001
    #4071
    gyönyörű! :) tényleg, ideje lenne beüzemelnem a GT5-öt, sajnos ha nagy ritkán bekapcsolom a PS-t akkor sem az megy.. ezek a képek nagyon visszavonzanak... :)
  • samsung123
    #4070
    Széppp:) Grat
  • CodeRed
    #4069
    +1 :-)

  • CodeRed
    #4068
    Közben meg telik a fotóalbum.

    Endurance-ban a Nürburgring 4 órás futam nagy élmény ezzel a Supra GT-vel :-)

  • CodeRed
    #4067
    Remélem a gumik fizikáján, éa az AI-n csiszolnak egy keveset. Amúgy szerintem jó lesz ez.
  • Vadnokedli
    #4066
    Vajon direkt tesztelik ilyen profi vezetőkkel? Végre már működik az óra az autókban is.
  • tomi890125
    #4065
    A fizika szerintem eszméletlen jó lesz!