283
CellFactor
  • nagyi87
    #283
    megoldottam, viszont nem indul el a játék mert kiirja h extrém psysx bla bla! nah de nekem 9800gtx + om van azon elvileg van ilyen, felrakoma drivert is, menübe beixelem h engedélyezve legyen azt akarja inditsam ujra a játékot, megteszem, de a iksz elünik és nincs engedélyezve a cucc:S
    help?
  • nagyi87
    #282
    hi! elinditom a játékot és valami activemovie window fut a játék alatt a menüben vagy én nemtom ha alt tabozok akkor látszik egy pillanatra, és emiatt nem tok semmire sem menni a menüben:S mert azt a videot "nyomkodom"
    a new game meg az options helyett és nem enged egyikbe sem lépni, de a menüben a vid nem látszodik csak ha altabozok akkor is egy pillanatra csak:S
    help?
  • balee4
    #281
    A Geforce Physix-et támogatja a game vmelyik patchtől? Mert nekem nem lehet bekapcsolni a menüben a fizikát.
  • romi8 #280
    én innen szedtem
  • Doom 4
    #279
    nem én játszanék csak meguntam a letöltést mert 3x megszakadt és így nem megy
  • romi8 #278
    játszik ezzel még valaki???
  • romi8 #277
    kell hozzá ez is :PAgeia v7.09.13.
  • romi8 #276
    1.03 patch
  • romi8 #275
    ez de nagy játék
  • romi8 #274
    ha jól emlékszem a v gombbal
  • gyonax
    #273
    Hogy lehet ebben a játékban külső nézetbe váltani?
  • Gabosh
    #272
    Ezt az fps cuccot kell letölteni h midnen pályán gamelhessek?
  • TiMoN
    #271
    FPSmod0.85a
    Botok működnek....
  • Evogordon
    #270
    Most hogy feltettem ezt az fps modot így lebutította a grafikát vagy csak megbuherálta hogy ne keljen neki arra a 2 pályára a physx kártya?
  • arty
    #269
    movie texture error (vmi inpout pin-t nem talál, gondolom kodek gond)

    végülis, tökmind1 :D
  • arty
    #268
    két hibaüzenet, utána zene és közben fekete képernyő

    a konzolt a ~ al le tudom hozni, de hiába

    ez ugyan az az inkompatibilis vacak, ami volt (demo)
  • Tatyla
    #267
    senki nem tudja a megoldásat?
  • Tatyla
    #266
    nekem elfehéredik a kép és ha nagy nehezen visszajutok az asztalra valami dll. hibát jelez...
  • TiMoN
    #265
    Tuti úgy irták meg,hogy PhysX nélkül szaggasson,vagy brutál gép kelljen neki.
  • TiMoN
    #264
    Csak egy pár tweak van benne,ini file átirás,kicsit belenyúltak a mapba is.(lehet sok benne a felesleges kód) :D
  • Evogordon
    #263
    Ja és van ez a : FPSMod0.7a progi, ez lebutítja a grafikát vagy a VPU számolja ettől a progitól a fizikát?
  • Evogordon
    #262
    Még mindig nem találtak ki valamit a physx kártya nélküli játszhatóságra? :D
    Már kiváncsi vagyok a többi pályára.
  • Mikiller
    #261
    Mit gúnyolódok én? Nem is neked írtam a #224-et.
  • TiMoN
    #260
    "He disabled bots by default, just need to reenable the Kynapse bots when loading a map"
  • TiMoN
    #259
    lol,honnan veszed h 25fps fölött nemlát a szem,bárki észreveszi counter-strikeba a 25 és a 100fps közötti különbséget :D
  • sb1
    #258
    Csak azért érdekes mindez, mível ha nem raktad fel hozzá azt a bizonyos FPSMod07.a modot, akkor 2* jobban fut a gépeden mint a enyémen, ami több mint érdekes.
    Ha pedig a mod után kapsz 25-28fps-t, az már úgy hihető, mível akkor már lazán 100 felett van nálam is...
  • kokos
    #257
    Nem kell ám gúnyolódni!Nem azt irtam hogy 100 fps el megy!!!!Amit leirtam az az ha játszanék multiba 6-8 fővel akkor is szépen tudnék vele játszani!1024 768 ban HDR-el Vsyn-el.Igen kb 25 28 fps-el.Nekem az már játszható.De ha veszek egy 1950xt akkor mégtöbb lessz az fps.Én jétszok nem az FPS eket számolgatom!30 felett már tők mindegy!!Meg a másik 25FPS-t lát meg az emberi szem.Te őregszem!!!
  • lee56
    #256
    Na kipróbáltam, és tényleg "Ja!!!És x2 3800+ 2gb ram 1600xt kártyával (ami helyett nekem 7600gst 256m van, de mind1, közel egy szintü kártyák, a többi ugyanaz nálam is x2 3800+ és 2g ram) nagyon babán futott HDR-rel." már ha a nagyon babán futás azt jelenti, hogy még épphogy játszható, 10-20 fps közötti átlaggal :), bár botok nélkül biztos gyorsabb, és 1024x768-ban elég csunyácska 19"os nemLCDn is. És tényleg sokáig tart a töltés ...
  • Mikiller
    #255
    #224 elég jó
  • Tatyla
    #254
    valaki nem rakná fel valami gyors helyre?
  • kirol
    #253
    Na egy másik pálya bejött hamar.
    És tényleg ment 25 FPS felett 1280*1024-ben HDR-el. Nem mondom néha leesett de nem gyakran.
  • kirol
    #252
    A kib****** ku*** éd** ************************************ anyjukat meg egyebeket. Már 30 perce töltött kb, pegig a load csík már rég végetért és odáig is idő kellett, de ez a f@sz csak tölt és tölt. Újraindítani is csak resettel tudtam, mert alt+tab nem ment.

    Hány óra alatt jön be a töltőállomás pálya?
  • lee56
    #251
    Nekem is hasonló a masinám mint neki, a demo ment is többé kevésbé rendesen játszhatóan, csakhát igen bughalmaz volt, a teljes most jön le pár perc mulva, meglássuk mennyit változott a helyzet :)
  • TiMoN
    #250
    Az a lényege ,hogy nem 2-5fps-ed van,hanem pl. 8800al 100-120fps-el is megy.A grafika ugyan rosszabb,de játszható.
    Nekem régebbi demo max. 7fps volt 6600-al,kíváncsi vok fpsmoddal mennyi lesz ez,de nagyon lassan jön nekem.....
  • Maxtreme
    #249
    A ramod kevés lesz, de kben nem lesz gond:)
  • kirol
    #248
    Na majd én mindjárt majd jól megmondom a frankót. :)
  • Maxtreme
    #247
    Ahogy mondod :)
    Nálam 2.5X jobb vga-val szaggat mint a szar HDR nélkül is :)
    Cpu-ja valamivel jobb, de az nem dob ennyit az is 100.
  • Sland
    #246
    ööö nem:D
  • lee56
    #245
    Nemhiszed? :)
  • Maxtreme
    #244
    "Ja!!!És x2 3800+ 2gb ram 1600xt kártyával nagyon babán futott HDR-rel."

    háááát hoooogyne...