176613
banner
  • Totti5
    #136518
    Történet szempontjából fontos a bevezetés.
  • Seth
    #136517
    Jobb karakter mint Connor,majd meglátod :D
  • davidka003
    #136516
    Nyomtam vagy 2 órát az Assassin's Creed 3-at. Hát szép, konkrétan nagyon jó a grafika de hol van Connor? :D
    Haytham Kenway-el kell nyomulni, sok izgalom nem volt a küldetésekben.
    Nem igaz, hogy az unalmas bevezetőket nem képesek elhagyni az Ubisoft-os srácok.
  • Totti5
    #136515
    Igen.
  • lac coo
    #136514
    Ha jól értem akkor a legjobb vétel a Slim ...?
  • DarkSector
    #136513
    Nekem 8 ki mit csinált, ígyis-úgyis én lennék a hunyó, mindenki azt csinál amit akar, de az E3 csak azoknál og számítani akik most nyitottak .....
  • Macccy
    #136512
    Igen amúgy a birkáknak már mindegy. A gamekapocs kiírta a hülyeségei mellé a régiókód témát is. Na Egyszeri Pistike egyből lereagálta, hogy ismét egy pont a SONY mellett. Gondolom Egyszeri Wilson bácsi sok lemezt küldött neki az államokból ... :D :D
  • DarkSector
    #136511
    akik már most elhamvasztották a gépet, azoknak már tökmindegy E3 sem fogja megváltoztatni a véleményüket.
  • Macccy
    #136510
    Üdv! Mindenképpen egy 2009 -től kapható 'JASPER' alaplapos ívesebb úgynevezett "FAT" gépet vásárolj, vagy egy "SLIM" gépet ami pedig már az új szögletesebb, karcsúbb forma. Ezekkel nem nyúlhatsz mellé ... Korábbi példányokat kerüld inkább!

    A 'JASPER' modell ismertetőjegye, hogy a hátulján a táp csatlakozó fölötti matricán 12A érték van feltüntetve (12,1 Amperesek voltak már ezek 12 Volt mellett).
  • lac coo
    #136509
    Koszi .....
  • Totti5
    #136508
    Jasper alaplapos az a tuti biztos ami 2008 szeptemberétől kezdték gyártani, vagy az újabb ( Slim ).
  • arty
    #136507
    slim ~40k
    régebbi jasper/falcon ~30k
    utóbbi nyilván kockázatosabb, előbbi pedig drágább. kinect is lesz? mert akkor a slim egyszerübb, oem kinect hozzá olcsóbb (régi fat géphez kell kinectnek külső táp is!)
  • Totti5
    #136506
    Elképesztő. Két olyan konfról írnak oldalakat, ahol egyik gépről, s annak felhozataláról sem kaptunk teljes képet. Messze nem. Töredék infók alapjánmegy a háború. Miért??? miért nem lehet megvárni az E3at?
  • arty
    #136505
    GRFS-t (is) épp nyomom (pécén), és az AC3-at is elkezdtem (boxon) :)
  • lac coo
    #136504
    Haliho !

    Hasznalt xbox 360-at vennek a gyerekeknek... Melyik tipust es kb mennyiert erdemes megvenni ?

    THX ! :)
  • Macccy
    #136503
    Nyilván. Sőt tévézni kell rajta, nem kell vásárolgatni menni ... pff ... Szóval a használt játék mizéria - akár engedik akár nem - értelmetlen
    (not)
  • Waczkor
    #136502
    Ezt a használt játék problémát nem értem.

    Xbox One-ra úgyse lesz sok játék,már többen megmondták,nem is lett bemutatva szinte semmi,illetve amit bemutattak az a teljes felhozatal a következő évekre.

    Azt a pár játékot meg mindenki meg tudja venni,nem olyan nagy kiadás lesz játékot venni új boxra,sőt playstationhöz képest pénztárcabarát is lesz az ms konzolja mellett dönteni
  • davidka003
    #136501
    Még le sem töltöttem de kb nulla időm van. :D
    Most jött meg a Ghost Recon: Future Soldier(13 font) meg az Assassin's Creed 3(13,5 font). Ezeket akarom nyomni, hogy el tudjam adni. :)
  • Macccy
    #136500
    Ráadásul minél olcsóbb, annál rosszabb az ergonómia ... Mert amikor drága egy kütyü akkor érzed ahogy a boltban elköltött súlyos ezresek kipárnázzák az olcsótól kérgessé vált tenyered és a marok-interface közti űrt!



    Szánalom. Seth, de akkor legalább ezek NE csinálnák ... !!
  • grebber
    #136499
    Most olvasom hogy ps4-en is variálni akarnak a használt játékokkal. ;-)
  • arty
    #136498
    nyomattam? ;)

    vegas1: normal végigjátszás pécén / normal + realistic végigjátszás boxon
    vegas2: realistic boxon

    legkedvencebb játékom, mindkettő :)

    sajna a lemezeket eladtam (box), és digitben csak az elsőt vettem meg, ha azzal van kedved vmikor coopozni és látsz online, mehetünk!
  • Seth
    #136497
    Ahogy sok más külföldi oldal is ezt csinálta, nem saját "találmány"
  • Moby
    #136496
    Csak egészen picit, elhanyagolható mértékben. Teljesen véletlenül egyetlen mondatot olvastam el, odáig scrolloztam (nemtudom miről van szó):
    ...ergonómiailag átgondolatlan, kicsi, ráadásul olcsó is...
    FET
    REN
    GEK
    2013 az év, amikor az olcsóság kiment a divatból. Nem menő. Az olcsóság ciki. Az olcsóság rossz! Az olcsóság pont olyan, mint az átgondolatlanság.
    Imádom az internetet!
  • Macccy
    #136495
    Mennyire sötétek a GAMEKAPOCS -on? "Leszámolás" pontozós cikket rittyentettek a next Gen példányok között, pusztán az előzetes bemutatók alapján

    http://www.gamekapocs.hu/cikk/2103/leszamolas_a_playstation_4_az_xbox_one_ellen
  • kakaoskalacs
    #136494
    Injustice rövidvéleményezés:

    Egy nagyon profin összerakott játék tényleg szuperhősös verekedős dolgok krémje, csomo unlokolható cucc minden.

    A hidegzuhany a sztorimódban keresendő aholis idiota dolgokkal elcseszik az egész élményt . Pl: kapd el batmanel green arrow nyilvesszőit , nyomd meg x-et x,y,a-t stb irtó béna.

    lehetne Marvel hősös is vagy marvel vs DC mint a képregényben Avengers vs JLA :O

    Végülis megérte megvenni , majd teszteltetem haverral versus modban ugy lesz igazán finom.

  • DarkSector
    #136493
    Láttad azokat a képeket amiben azt sugallják hogy a ps4-hez képest bukta? Mert eddig végig ezekről volt szó, ezek miatt reagáltam. :P
  • Moby
    #136492
    Nah, hát a metro ll dögunalmára a the cave a remek gyógyír. Ez valami kurvajó. Nem valami nehéz, és a mászkálással megy az idő főképp, de a karakterek, a világ és a barlang dumája kárpótol mindenért :)
  • Harlekin
    #136491
    Mármint ezt a mondatodat!?
    "Mindenki úgy temeti a konzolt már most hogy azt sem tudja van-e működő PS4 ...."
    Nyilván nem ez miatt temeti aki temeti hisz működő xboxot se látott senki halandó...
  • DarkSector
    #136490
    Ne mond hogy nem ezt hangoztatták...mert ezt hangoztatták.
  • davidka003
    #136489
    Az én Live profilom még mindig nincs berakva a fejlécembe. :(
    Pedig már 3-szor is mondtam. Dave90xb
  • Harlekin
    #136488
    Én csak arra a megjegyzésedre reagáltam itt,hogy mindenki temeti az xboxot pedig még nem láttunk működő ps 4-et. Utána ezekből lesz a sehova se vezető vita hisz pont fordítva is igaz.Tehát tök felesleges ellenérveket felhozni 1 olyan dologról amire szintén nem igaz az állítás.

    Tudod,hogy röpke izékből én sose itélek...Majd hiszem ha látom és tapasztalom.Addig minden kacsa és színezhető cukormáz és ez nem"üldözési mánia"
    Hisz ez az iparág erről szol leginkább...
  • davidka003
    #136487
    Látom nyomattad a Rainbow Six: Vegast is. :D Nagyon helyes.
  • DarkSector
    #136486
    Amit a gamerek máshol csúcskategóriának mondanak, messze 150-200k, az amikez 80-120 között bezsebelnek, az sokak szerint simán csak felső kategória. :)
    Legalábbis ezt mondták akik "felső körökben mozognak"
  • gduck
    #136485
    Ja, ugrabugra kimaradt ;) Nem csak ennyi egy játék, de mindig van, volt és lesz is jó játék. Az XBOX ONE is nagyon jó lesz játék szempontjából.

    Sokszor előkerül a VGA<->XBOX hasonlat. Ezzel egyetértek! Egy CSÚCS VGA kari árában vettem annó az XBOX360 gépet, most se lesz drágább, hiszen ma már bőven 100 felett járnak az ilyen karik ;)
  • gduck
    #136484
    mennyéonline: 20 éve mindennapjaim része az Internet ;)

    figyelakinect: ha valaki paranoiás, erre egy hardveres tűzfal a megoldás csomagelemzéssel (borsos áron)

    nohasználtjáték: ezzel nem értek egyet, remélem változik a koncepció :(


  • arty
    #136483
    valaki javitaná a logóm? arty1977online helyett immár arty1977 lett a gamertagom, nemtom ez miatt errorozódok-e :)
  • arty
    #136482
    used game kérdés (az auth meg nyilván ebből adódik majd)

    (örülök, hogy efelé megy az ms, de tartom, hogy elképzelhető h a tömeges felháborodás vezette őket jó irányba)
  • ABTeam2008
    #136481
    Olvasgass:
    http://gematsu.com/2013/05/rumor-xbox-one-games-require-regular-authentication-used-games-wont-have-a-fee
  • DarkSector
    #136480
    És ha már itt tartunk hogy röpke izékbó lehet ítélni.

    Nekem a Forza 5 tetszett elsőre, meg az a Quantum Break, amit ha jól értettem egy MP szerű tps lövölde lesz.
    Nekem ezek a listámon vannak egyenlőre.

    Persze a Forza 4-et előtte meg kéne szerezni, de majd feldobják 15k-ért valamikor Live-ra.
  • DarkSector
    #136479
    Nem hiszem, mert nincs kpocs, nem tudom hogy működik egészen pontosan, lehet csak a tesszalálás ami eltűnik ha nincs dx11 kari, vagy az SSAA lesz kevesebb, de konkrétan állítgatni nem lehet, legalábbis az én verziómban nem.

    Sőtt, exem-faxom megáll, de az ablakmódot is csak buherálással lehet ráerőszakolni, akkor is csak a bal felső sarokba pozicionálva.

    Érted más normál játékban ALT+Enter.

    Valszeg lesz 1-2 frissités még hozzá.
    De én azt már nem érem meg, 1x így végigviszem aztán uninstall. Kell másnak a hely.