176613
banner
  • Totti5
    #136598
    Nagyon remélem hogy ez ütni fog!!!
  • DarkSector
    #136597
  • Macccy
    #136596
    Eggészen hihetetlen, hogy a Zavvi folyton out-of-stock a Forza játékokból! Mivel nem hallottam gyártási bojkottról, vagy büntetésről, tiltásról ezért kénytelen vagyok azt hinni, hogy megveszik mindig az érkező készleteket.
  • Macccy
    #136595
    Mert az KIRÁLY! Ami meg király, annak nem kell ingyenreklám ...
  • davidka003
    #136594
    Sose lesz annyi. Forza 4 még mindig nem annyi.
  • Macccy
    #136593
    Nem tetszett a TDU, bár az még PéCé warezszar volt. Béna irányítás. TDU2 -t szintén PéCé warezmocsokban próbáltam ráadásul valami 80 ezres kormánnyal (akkoriban!) meg pedállal meg H kulisszával, akkor jöttem rá, hogy ami közúton hál' Istennek jól megy, az a gép előtt ülve nekem nem fekszik.

    De ez a Forza 4 (és 3!) ezek sokkoltak mennyire jók!
    Ha azt mondod nagyon beton a Horizon még a physics-light ellenére is és van benne húzóerő, hogy játssz vele és ne tedd le pár nap után ... nos akkor lehet adok neki majd egy esélyt, de csak ha már 12 GBP lesz az ára. :)
  • arty
    #136592
    Én ebben maximálisan veled vagyok, FM4 fizikát mindenbe (minimum).

    Ám én megkötöttem a kompromisszumot a lájt fizikára, s ezzel 2012 legjobb játékát tudhatom "végigjátszva" :P
    Ezt tudom neked is tanácsolni, tedd félre kicsit az FM4-et, pihenj rá pár hetet, majd indulás Colorádóba! Pár óra és a sutább fizika fel se tűnik!
    (mondjuk nekem a TDU is gigakedvenc volt (nem a tdu2legaljamocsok!), ha neked az sem, akkor ... )
  • Macccy
    #136591
    Xbox One, állítólag igen és hülyeség mert nem. Így sorban.
  • Ricsi234
    #136590
    Köszi :D
    Am az igaz hogy az Xfos One az Kinect nélkül nem megy, meg az is hogy meghatározza hogy hány ember lehet a szobába?:/
  • Macccy
    #136589
    Neked vagy a Microsoft -nak? ... Persze
  • Macccy
    #136588
    Óóóó dejó is lenne, ha a Horizonnak olyan fizikája lenne mint a Forza 4 -nek, máris megvenném bármennyi az árfolyama. De sajnos nem olyan, próbáltam, de inkább "Forza Light". Persze 'tédéjúzni' jó biztos vele, de hát ez a 4 fizika ez priceless ...
  • Ricsi234
    #136587
    Hy!
    Ha lenne vmi ingyenes game mint pl amikor volt az assasins creed..szólnátok ha bakizna valaki kis kínai vagy valami?:D
  • arty
    #136586
    nem az x1, az ms kémkedik.... :D
  • arty
    #136585
    "Ejha,ha jönne egy TDU gém de rendes fizikával az de baba lenne."

    horizon?
    hátha lesz folytatás... én inkább innen várnám a megváltást, nem az ex-tdu (tdu2???) csapattol ...
  • Macccy
    #136584
    Ne már, légyszi te ne süllyedj le erre a szintre, rohadtul elcsépelt legalábbis hogy mindenhol a gyökerek ezt sírják kánonban, hogy "hű, elúsznak a halak, akkor CoD". Ne. Tiszta Maúnika show, nem kell ez ide.

    A következő majd az lesz, hogy "az Xbox One kémkedik utánunk"?
  • Waczkor
    #136583
    The Crew - Ezen dolgozik a Driver-csapat

    A pletykák szerint The Crew névre hallgat a Driver-csapat új játéka, amit a Test Drive Unlimited-veteránokból alakult Ivory Towerrel együtt készít. A The Crew autóverseny, a Gran Turismo és a Forza ellenfelének szánják.

    Ejha,ha jönne egy TDU gém de rendes fizikával az de baba lenne.
    Én a Driver SF fizikával is beérném,máig előveszem néha csapatni kicsit,annyira eltalált szerintem az irányítás,pont olyan ami kell hogy filmesen látványosan lehessen minden kanyart driftelni.


    Remélem nem az lesz hogy ps4re dobják csak ki a kövi tdu-t ez meg egy másik különálló játék lesz,mert akkor ha jól sikerül a tdu,bizony mind2 konzolt be kell szereznem.
    Totti készülj:D
  • Waczkor
    #136582
    Újabb részletek a GTA V-ről

    Kedvenc mondatom:
    He also stated that the “water was surely the best looking part of the game”. And yes, with their advanced AI, the fish actually swam away from the player.

    Tehát a Super Mario 64 után a Gtaban is elúsznak a halak a játékos elől.
    Hirtelen most több játékot nem akarok felsorolni,de biztos volt még pár ahol ez történik.
    Pedig ez új cod fícsörnek volt beharangozva
  • DarkSector
    #136581
    Oks de ingyen warezba gondoltam jó lesz. Forza 4-et meg meg kell venni.
    Mindegy ez van pedik kontrollerrel próbáltam.
  • Macccy
    #136580
    Haggggyaaaad, játssz inkább Forza 4 -et, ha még nem tetted. Pár napja megint újrakezdtük haverral a futamokat, 11 AI versenyző társaságában. Ahhhh mennyire jó. A hideg kiráz, a bré megkeményedik amikor dübörgő 5.1 -gyel tolom, lesodródok a kanyarban a kavicsra, aztán mikor jövök vissza és felfut a jobb oldali két kerék, a gumik megragadják a meleg aszfaltot és a 700 lovas Audit megpróbálja elcsavarni a nyomaték a kavicságy felé. Közben meg pontosan remegi a kontroller a kerékvető csík összes redőjét! Waaooooo
  • arty
    #136579
    a patchek okoztak egy csomo hibát :)
  • DarkSector
    #136578
    Grid 2-őt pc-n kipróbáltam.
    Hát nem mondok semmit inkább.

    Csak kérdezném hogy itt boxon is béna a kormányzás?
  • Waczkor
    #136577
    Pici off,másik topikból:

    Nekem nincs bajom a One dizájnjával de azért ez jópofa:)

  • DarkSector
    #136576
    Nem bugokról beszélek hanem hibákról. :D
    Vagy értsd úgy hogy van mibe belekötni.
  • davidka003
    #136575
    Azért vannak a patch-ek. :DDD
  • DarkSector
    #136574
    Hibái is vannak de baszottjó játék.
  • Rage47
    #136573
    magyar youtube-s review-ben kicsit lehúzták, de bejövős így ránézésre, thx :)
  • davidka003
    #136572
    LOL? Dupláját is. Filmszerű singleplayer, rohadt jó multi.
  • Rage47
    #136571
    Megéri?
  • davidka003
    #136570
    Crysis 3, Dead Space 3
    £16.98 Zavvin.
  • davidka003
    #136569
    Gold akció:
    Ghost Recon: Future Soldier 1990 Ft
  • Muttley
    #136568
    az újságban
    jó pénzért
    sok minden elfér... :)
  • jackoneill90
    #136567
    A használtjátékokkal kapcsolatban. Megvenni készülök a gta4-t ?. Használt. Amikor berakom a gépbe egyből mehet a játék vagy aktiváltatni kell az új gépbe. Hogy működik ez a dolog?
  • davidka003
    #136566
    Nem lesz Pc-re.
  • Gostmen55
    #136565
    Köszönöm a válaszokat. Még egy kérdésem lenne. Hogyan lehet pendrájv-ról HDD-re másolni a mentéseket? mert azt használom vinyónak, csak már felgyűltek a játékok és kellene a nagyobb tárhely. :))
  • DarkSector
    #136564
    Rayman Legends lesz pc-re vagy nem?
  • Harlekin
    #136563
    Használd ameddig nem nagyon zavaró teszem azt,hogy kocsi nélkül versenyzel...
    Ha szerencséd van kibír(sz) még 200 napot...
    Majd kuka(ha beszarik) és vegyél 1 új XBOX ONE-t!!!Mert vele eljőőő a csoda a megváltó és a régen várt áhított Kánaán.

    Viccet félre téve használd majd kukázd ne költs rá semmi esetre se...
  • DarkSector
    #136562
    Aha értem.
    Nekem fagyár igazából 3led előtt volt.
    és 1-2 játékban, amik vagy beta-k voltak, vagy gyárilag patch nélkül voltak bugosak.
  • Gostmen55
    #136561
    Mind két Forza fel van/volt telepítve és akkor is ugyan ezt csinálta. Hirtelen csak lefagyott,és újra kellett indítani.
  • DarkSector
    #136560
    Hát igen így kivülről én sem tudom volt-e 3 ledes csak olyan régi a premium hogy valószinűsítem hogy áteshetett rajta, enyim is volt, máig stabilan fut.

    A tálcacsere, azt nem tudom mire volt, de előfordulhta hogy köze lehet ehez, tudod telepíteni a játékokat, úgy sem tölti be rendesen?
  • Gostmen55
    #136559
    Nálam kb 4-5 éve van és annyi baja volt, hogy a cd-tárat ki kellett cserélni ( kop-kop.) És nem hinném, hogy volt 3led-el kezelve. De mivel nem értek annyira hozzá,nem kötök bele. :) Köszönöm a választ. És valamit tenni lehetne? Bár már olyan régi,hogy már nagyon nem lehet. :)