176613
banner
  • davidka003
    #136638
    Jó gép kell majd hozzá szóval mondhatjuk nextgennek is, mert jól néz ki.
  • DarkSector
    #136637
    Na izé értelek, pc, de úgyértve hogy azért PC-n is látni mi az ami egy úgymond következő generációs motor, következő generációs kinézettel rendelkezik.
  • davidka003
    #136636
    Ha a PC-t annak tekintjük akkor ja.
  • DarkSector
    #136635
    Tegyük hozzá hogy az a Cars nem nextgen cím?
  • Totti5
    #136634
    Forza hangjai élethűek, de több erőt még mindig elbírnának, több effektek ( belső, külső zajok, kipufogó ).

    CARS SLS az egyenesen brutális. Kétlem hogy ennél jobb lehetne.
  • Macccy
    #136633
    dekurvaszépez a műszerfal varrás!

    Nem vagyok híve az ilyen kitekert hasonlítgatásnak, de tény hogy végülis akad benne logika ilyen formán.
    Viszont szerintem is teljesen jók a Forza hangjai, tehát a dolog eldőlt ... Wackor meg majd feltolja a basszt a mélyládán!
  • Totti5
    #136632
    Mondom hogy nem értem.

    Felmegyek jutubra is trillió hanganyag van minden autóról HDban is. Csak a hang. Hallom. Egy azon autó mindegyik videón ugyan úgy szól, így amelyik játékban nem olyan a hangja az nem jó ( GT5 pl ).

    Tökéletes hanganyag hogy hogy kell szólnia:



    Ez pedig tökéletesen ugyan olyan:
  • DarkSector
    #136631
    Miféle Heroes?
  • davidka003
    #136630
    Nekem már fel is adták. :D
    Gyorsan dolgoznak.
  • Macccy
    #136629
  • davidka003
    #136628
    Már el is fogyott. :D
  • davidka003
    #136627
    Meg is rendeltem, el ne fogyjon közbe. :D
  • Macccy
    #136626
    Ez annyit megér ... !
  • Macccy
    #136625
    Értelek, de akkor az nem kizárt - ellenben valószínű - hogy mesterségesen feljavított, effektezett motorhang készlet. Amivel csak annyi a "bajom" mint az NFS -el úgy általában: mesterkélt és árkéd, amit a tyű és a wow faktorral próbálnak eladni.

    CoD hasonlóan, az ha a hangja fel van pumpálva példa képpen egy pisztolynak, fel van tolva az EQ -ban a mélyhang az égig, attól az nem valóságosabb, csak Hollywood -i! Ha jártál már lőtéren tudod mire gondolok, azok a fegyverek sem robbannak, inkább csattannak ... Kivétel gondolom a "BAR puskám"
    Nem csinálok úgy mintha fegyver szakértő lennék, mert nem vagyok, ezt is csak tippelem, hogy mivel a felvétel az 'így készült' videók tanúsága szerint megtörtént, így inkább a BF húzta föl mesterkélten és nem a CoD rontotta le szándékosan.
  • davidka003
    #136624
    Far Cry 3 Zavvi 15 font.
  • Waczkor
    #136623
    Erőtlen,steril.
    Meg lehet nézni egy nfs-t mennyivel erőteljesebbek a hangok.
    Így van nem ültem még ilyen autókban,de forzaban ami hangok vannak lehet hogy egy az egyben fel lettek véve,de mivel játék közben nincs alattad az autó így jelen állásban SZERINTEM erőtlenek,nem sokat adnak vissza,függetlenül attól hogy szép meg stabil a graf és jó gém.
    Kész.Gthez képest még így is sokkal jobbak,de szerintem bőven van még mit csiszolni.Egy játékban máshogy kellene szólnia pont azért hogy jobban visszaadja.
    Érdemes lesz majd megnézni az új nfst most hogy ismét lesznek Ferrarik sok év után.Persze ott lesz majd az új forza amiről még nem sokat tudunk.


    Cod hangokhoz meg csak annyit hogy mindaddig nincs velük gond amíg el nem kezdi az ember tolni a bfet,utána kész kínszenvedés hallgatni ugyanazt a játékfegyver puffogtató hangot 128 részen keresztül.
    Mondom ezt úgy hogy cod4et rengeteget toltam,mw 1-2,black ops 1-et szintén.
    De sok bf3 óra után ingyenes hétvégén képtelen voltam tolni a black ops 2-t.

    Azt pedig pontosan tudom hogy én a 26 évemmel kiöregedett játékosnak számítok és nem én vagyok a cod célközönsége,de akkor is kurva gáz volt ahogy előadták a halas dolgot.Ennyi többet nem kívánok ez ügyben szólni.
  • Macccy
    #136622
    Azt tisztán látom, hogy nem érted. Az igazihoz hasonlítom nyilván, ha nem az lenne a cél, akkor lehetne akár a Jetson család csészealjának is a hangja alápakolva, nem? Tyü-tyü-tyü-tyü-tyü-tyü ...
    Nem mindegy hol, hogyan, milyen eszközzel, milyen környezetben van felvéve az autó hangja és nem mindegy hogyan hallgatod a játékban sem (cockpit vagy external kamera). Vagy akkor most mi nem tetszik annak, akinek nem tetszik? Az hogy nem olyan a hangja a 350Z -nek, mint a Lumia610 -zel felvett floridai éjszakai gyorsulási versenyen?

    Youtube videó nem referencia semmilyen módon.

    De ígérem törekedni fogok rá, hogy mihamarabb megrezegtesse a herémet egy Porsche GT3 és be fogok róla számolni mennyire hasonlít a hangja a Forzában hallotthoz!
  • Totti5
    #136621
    Nem értem. Videón ugyan azt a hangot hallod mint a játékban akkor az élethű, mivel a játék is csak egy video. Az igazihoz hasonlítod. Amit a valóságban ad egy szörnyeteg hogy pl heréd is bele remeg egy porsche mellett állva a motor/ kipufogó cégektől, azt a játék sohasem fogja tudni visszaadni, ezért tökéletesen elég a youtube, ahol minden létező módon meg lehet vizsgálni az autók hangját.
  • Macccy
    #136620
    Bocsásd meg, hogy itt tamáskodok, de mihez képest "élethű"? Miről hallod? Honnan tudod?


    Mouse: That's exactly my point. Exactly. Because you have to wonder: how do the machines know what Tasty Wheat tasted like? Maybe they got it wrong. Maybe what I think Tasty Wheat tasted like actually tasted like oatmeal, or tuna fish. That makes you wonder about a lot of things. You take chicken, for example: maybe they couldn't figure out what to make chicken taste like, which is why chicken tastes like everything.
    Apoc: Shut up, Mouse.
    -- The Matrix
  • Totti5
    #136619
    Hallod hogy élethű vagy nem. Mivel többet a játékokban sem érzékelsz belőle, ennyi maximálisan elég a szakértéshez.
  • arty
    #136618
    Nos, ezesetben max akkor Horizonozz, ha az FM4-re ráuntál és épp nincs más terítéken :)

    (én már az FH demot is vagy 3-4x végignyomtam, noha a ronda színvilág miatt - bosszúból - csak egy használtra csaptam le, kb 1-2 héttel a megjelenés után :) )
  • Macccy
    #136617
    Vágom, de érted az ellentétet? 'Yátyúb + vájtfülűek = Forza hangok nemjók? Az 500 autóból állítom, hogy 400 -at lazán felleltek az államokban, Nick Cage vagy Jay Leno garázsában, hasonló helyeken, még utazgatni se kellett sokat az ziher. És ezek hangmérnökök, that's what they do for a living ...

    Amíg nem mondja nekem valaki azt, hogy neki van egy Ferrari F430 -asa otthon és biztos benne, hogy a szomszéd California -jánák a hangját keverték rá a készítők, addig nem tudom elhinni a yátyúb referenciákat feltétel nélkül.
  • vg
    #136616
    Áhh, ez valami olyasmi lesz mint a Heroes sorozat volt annak idején. Már most felejtős az egész.
  • Macccy
    #136615
    Rápróbáltam a demóra megjelenéskor, azért is nem hoz túlságosan lázba. De ez ÉN vagyok. Amúgy meg a demó sem tuti, lehet hogy a teljesben jobban elkap a dolog ...

    Elhiszem, hogy nem rossz játék, csak nekem akkor remegett meg a kezem a kontrolleren, tágult 17" -osra a pupillám amikor megéreztem a Forza 3 és főleg a 4 fizikáját. Nekem az új dimenzió volt, nem voltam soha sim-es de akkor megállt bennem a szar is. Ahhoz képest a Horizon -t NFS-nek éreztem ... Najó ez elég erős így, de érted az irányt na ...
  • arty
    #136614
    - csak ezt nem minden autónál végezték el
    - az utómunkánál is el lehet rontani...
  • Macccy
    #136613
    Amúgy ...

  • Macccy
    #136612
    Ezt komolyan mondod? Autohang = youtube? Mer' azacsúúcs! Nyilván a Youtube tele van profi hangcuccal rögzítő tunersrácok műveivel, sztyúdió minőségű anyagok lossless-ben feltolva. Lehet! Nem kételkedem benne teljesen csak kicsit! De nem kizárt!

    És a Turn10 nyilván szintikkel szerkeszti össze az autók hangját az üzekedő kardszárnyú delfin és a hegyioroszlánok hangját vegyítve a patagóniai kolibri szárnycsapásaival.

    És nyilván akkor már a Modern Warfare készítői sem mentek ki igazából a lőtérre mikrofonvégre kapni az M249 -est, hanem az is szinti anyag.

    Nem lehetetlen, csak nem tudom minek, ha kéznél van a valódi.
  • arty
    #136611
    TDU1-et lett volna érdemes kormánnyal megnézned... a 2 az kormánnyal förtelmes (gamepaddal is csak so-so).

    Horizon demo van, nem nézted?
    Ha nem fog meg a szabadság, hogy mehetsz bármerre, akkor szvsz nem tudom garantálni, hogy be fog jönni, hiszen minden másban visszalépés FM4-hez képest. Mivel én a TDU1 óta vártam egy hasonló, de jobb fizikás/irányításos játékot, nekem az FH a magváltás volt - nem az FM4-hez mérem, tudom h a könnyedebb játékmenet miatt megcélzott csoportnak az FM realitása talán sok lenne (bár nem tudom miért nem lehet ezt árkád/szim kapcsolható opciókkal megoldani, de mind1).
  • Totti5
    #136610
    Autohang=youtube. Hallod hogy jó avagy nem. Millió felvétel van mindenről még a kipufogóba bújt mikrofon is.
  • DarkSector
    #136609
    Oks köcce a figyelmeztetést.
  • Macccy
    #136608
    ... hát nem a Live -on az biztos. Vegyél használtat, 5K körül kapsz már jót! Csak mindenképpen 2 (!) lemezes legyen és ne 'essentials' edition! (az bundle értékkel bír)
  • Macccy
    #136607
    És akkor mert a bemutató yankee gyapotszőrű birkáknak szólt ezért neked is le kell birkulni? Nem vicces, nem őket bünteted csak simán birka dolog.

    Másik: Forza motorhangok. Nap mint nap hallom az Audim hangját, igaz szégyellnivaló kályha, nem benzines V8 de soha nem mondanám meg, hogy jól csinálták e meg a hangját egy játékban, mert 1) sosem ültem versenyautóban és 2) nem vagyok vájtfülű. Te az vagy? És sok Lotus Elise -t, Shelby Cobra -t vagy Ferrari F40 -et hallottál élőben? Ha igen szerencsés vagy, belátom. Ha nem akkor ez csak ízlés vita és equalizer kerdése, mert nem tudhatod, hogy ezek a hangok nem e lehető legtökéletesebb másai az eredetinek!
    Ez olyan mint amikor a Rambo Pistik sírnak, hogy az aktuális CoD -ban nemjók azok a fránya fegyverhangok, mármegint. A rossebbe! Honnan tudja átlag Pisti, hogy milyen egy Steyr Aug ha lősz vele? A Steven Seagal filmekből? ... Valóság <> Mozi
  • DarkSector
    #136606
    Forza 4 most hol a legolcsóbb? :)
  • Muttley
    #136605
    a téma jó lenne, de
    kár a megvalósításért... :/

  • DarkSector
    #136604
    nm.
    Bárcsak minden nap közölhetnék ilyen híreket.
  • heady
    #136603
    Koszi, Kingdoms of Amalurhoz le is szedtem a Passt, es ennek oromere elo is veszem majd megint.
  • DarkSector
    #136602
    Nah ezt megoldhatnák minden játéknál.
    És csak LIVE-on? ....nem hiszem el.


    "Ingyenessé váltak az EA játékok letölthető tartalmai

    Miután az Electronic Arts bejelentette, hogy a továbbiakban nem alkalmazza az Online Pass-t, több játék DLC-jének árát is nullára csökkentette.
    Pár hete volt szó róla, hogy az EA az Online Pass-rendszer megszüntetése mellett döntött. Nem titkolt szándékuk, hogy renoméjukon javítsanak, így azon túl, hogy a későbbi játékokhoz már nem jár egyszerhasználatos kód, az Online Pass-szal feloldható DLC-k nagyrésze is ingyenessé vált.

    A változás egyelőre csak az Xbox Live Marketplace-en szereplő játékok letölthető tartalmait érinti, de nem kizárt, hogy később a PC-s és a PlayStation 3-as játékosokat is megajándékozzák. Az érintett DLC-k a következők (mellettük az egykori ár található):

    Battlefield: Bad Company 2 VIP Pass - 800 MSP
    Skate 3: Skate Share Pack - 800 MSP
    Bulletstorm Online Pass - 800 MSP
    Kingdoms of Amalur Online Pass - 800 MSP
    Medal of Honor Online Pass - 800 MSP
    Shift 2 Unleashed Online Pass - 800 MSP
    Dragon Age: Origins The Stone Prisoner - 1200 MSP
    Mass Effect 2 Cerberus Network Pass - 1200 MSP
    Dragon Age 2 - Emporium DLC (Signature Editionhöz járt)
    American McGee's Alice (az Alice: Madness Returns-höz járt, önmagában nem fut)

    Ha rendelkeztek valamelyik játékkal, mindenképp töltsétek le a DLC-ket, hiszen némelyik több órányi szórakozást nyújt. Az EA újabb játékainak Online Pass-ai, mint a Tiger Woods 14-hez vagy az Army of Two: The Devil's Cartelhez tartozók, továbbra is fizetősek maradtak. Egyelőre nem tudjuk, hogy ez a későbbiekben változni fog-e, de hamár belekezdtek, nem érdemes itt megállni."
  • Waczkor
    #136601
    Saját maguknak köszönhetik ezt.Meg is érdemlik,már ne is haragudjanak de ilyet elejteni a prezentáció közben.

    Horizon folytatásnak én is (jobban)örülnék,de nagyobb esélyt látok egy tdura mint egy horizonra.Nekem nem volt bajom a horzon fizikájával,szerintem pont megfelelt,jó ez így motorsport legyen a szimesebb.Viszont a motorhangokkal kezdjenek valamit,ez igaz a motorsportra is,illetve kérünk esőt is.

  • Seth
    #136600
    Berakod a gépbe és játszol vele.
    Egyes játékok online részét esetleg nem tudod elérni,ha aktiváló kódos és az előző tulaj már azt felhasználta.
  • jackoneill90
    #136599
    Használt játékkal hogy kell játszani?