176613
banner
  • Macccy
    #137239
    Tehát akkor sum this:

    PS4 399 EUR lesz, az XBO pedig 499 EUR. Előbbi nincs Kinect, utóbbi van, tehát akkor az és a 'tv-tv' mondjuk 100 pezót érhet ... bár szolgáltatás EU-UK kérdéses még. (digi, t-home, upc bevonhatná)
    Mostantól akkor már a PS4 is igényli a live előfizetést online játékhoz (kb 11-12 ezer/év) és MS Live is teljes játékot ad havonta mellé ingyen. Nos minden a címeken múlik.

    Itt már nagyon kigyenlített a dolog, csak ez a licensz/kölcsönadás dolog van mint különbség, meg hogy a kiadóknak ez miként fog kelleni, hova építik be és hova nem, miként lesz (gyakorlatban) az eladás. Amit leírtak az nem gyakorlat, az példa. Jó is lesz ha nem veszek next-Gen gépet az elején, érdekes lesz majd a tapasztalatokat olvasni év végén.

    Hmm, PS wareznak mennyire fognak örülni a kiadók, ki látja ezeket előre? Erre is kíváncsi leszek.


    SONY konferenciát még nem láttam, de keresem a működő videjókat ...
  • Shan
    #137238
    De én tudok: nem igaz, hogy lesznek ilyen bunkók, hogy aki 4 éve goldos annak kiszúrják a szemét ugyanazzal két szar játékkal, amit a jővőbeli megélhetési goldosok is meg fognak kapni. Mi 40 fontos játékot akarunk, és nem kérünk ilyen 6.5/10 pontosokból. Vegyék tudomásul. Nekünk jogaink vannak... :D
  • Macccy
    #137237
    Úgylátszik. :)
  • Shan
    #137236
    Most akkor mégsem lesz sírás, meg mindenki goldot fog venni, meg ilyenek?!
    Ááááh...
  • Macccy
    #137235
    Na. Mutattak két hete egy BOX One-t és mindenki fúú miez, hogynézkiez?! Most már láttuk hogy néz ki a PS4 és a fanok: "izé, hát, sonyakirály". So fuckin hilarious! :DD

    De már hallom, hogy ez meg "radír", mintha számítana. Amúgy ez a Lenovo office desktop PC-k designja formára meg talpra, szóval akik ezen szoktak rinyálni hogy "nincs innovációóó" azok kezdhetik. .... Mi?? Ja hogy már NEMszámít? :)

    Na, de a lényeg, hogy a külseje egyiknek se lényeg.
  • vg
    #137234
  • vg
    #137233
    Nehéz döntés lesz novemberben melyiket vegyem. Jelen pillanatban a ps4 tűnik jobbnak.
  • Renátó1985
    #137232
    Mármint ebben az évben.
  • Renátó1985
    #137231
    De rögtön kapsz is egy ps4-es játékot és további havi egyet az első évben, később talán többet is ahogyan most is a ps plus-al.
  • DarkSector
    #137230
    Fizetős lesz a multi PS4-en is...

    úgy tűnik rájöttek hogy ebben mekkora pénz van.
  • arty
    #137229
    a 360 talán 45 ezerrel indult?
    vagy mire érted?

    a videojátszás nem megélhetési hobbi, az tény....
  • Macccy
    #137228
    A csaj egy godzilla, de basznám. Csak a sylistját kirúgnám, magassarkút kiafaszom adott erre, hogy 2 fejjel magasabbról beszélgessen minden fellépővel!? ... Meg átestek a túloldalra ezzel a hihi-haha röhögős more direct-like stílussal.
  • DarkSector
    #137227
    Jó ez...:D

    Kicsit NFS, kicsit TDU.
  • Muttley
    #137226
    a favoritok :)

    Titanfall - csak akkor, ha lesz benne singlep





  • Macccy
    #137225
    The Crew trailer a tökéletes példája a több-néha-kevesebb cukormáz szarkupacnak ... >:
  • DarkSector
    #137224
    Én jelen pillanatban mind2 platformot kérem, PS4-et is és Xbox One-t is...nem tudok választani, PS4-en a meglévő PS3-as folytatások kellenek, az Xbox One-ról meg a Remedy alkotása, és a sok rgi folytatás meg amikről még nem tudok hogy új cím lesz.
  • DarkSector
    #137223
    Mert nincs is. :D
  • Macccy
    #137222
    Nem kötelező semmi. Amúgy meg X360 zsírpenge lesz még jó darabig, realistán nézve is azt mondom jövő ilyenkorig biztosan kitart nekem is ... haacsaaak ... óó az a HALO :()
  • Macccy
    #137221
    Alig látok különbséget ;)
  • ricsa008
    #137220
    am már most kezd tele lenni a t...m a nextgenel... gazdagok játékszere lesz az is...
  • DarkSector
    #137219
    Nem akarok keci lenni de a Forza 5-ben a környezet is alázott.

    Valamint a NFS Rivals lesz moatani genre is nem?
  • DarkSector
    #137218
    ja értem, de olyan interaktív valami lesz gondolom mint a HR ...nem?
    Szóval ne számítsak normál játékmenetre ugye?
  • Totti5
    #137217
    Kis érdekesség ( persze az NFSnél a környezet a lényeg, nagyon dúrván szép volt s 30 fps ). Forzánál meg az apró részletek s 60 fps.
  • Totti5
    #137216
    Ha lesz ebből 250 gigás akkor veszek egyet, és lecserelésem az első genes gépemet. Nem bannolt warezos, el fogják vinni:D jól fog kinézni a One mellett, alatt felett / a TV és a PS3 is fekete.

  • Totti5
    #137215
    Nem tudom, nem néztem, csak ment a háttérben és hallottam. Nem akarok róla tudni többet mint amit tudok most.
  • DarkSector
    #137214
    Amolyan előzmény?
  • Totti5
    #137213
    Elmondta, hogy az életéről szól, amiben ez is szerepel, egy szelet.
  • DarkSector
    #137212
    A Beyond Two Souls miért háborús gameplay-el jön?
    Azt hittem egy kislányról szól a játék....:S
  • Macccy
    #137211
    Battlefield tetszik mégmindig, ezt már talán meg is venném. A leomló felhőkarcoló nyilván pálya specifikus objective completed animáció, de jól néz ki nem vitás.
  • Waczkor
    #137210
    Fasza volt az EA konf.
    Kb minden jöhet.

    NFS ahogy néztem hot pursuit irányítását kapta,várom nagyon.
    BF állat volt,végre jön Mirrors Edge 2.

    Vadállat idők következnek:)
  • akyyy
    #137209
    Mirrors Edge 2
  • DarkSector
    #137208
    Az meg mi?
  • Totti5
    #137207
    Peggle 2 !!!!!! :))))))
  • Harlekin
    #137206
    Amúgy szép meg jó minden,de semmi hűha meg azta és társai.Ez 1 szimpla elvárható szint amit elénk tártak.
  • DarkSector
    #137205
    kezdem azt hinni hogy a Zöld-Fehér és "Warfare" egyben Xbox+Modern Warfare fika akar lenni. :D

    /EA konferencia, ha valaki nem értené. :)
  • DarkSector
    #137204
    Persze érted te amiket írok. :)
  • Harlekin
    #137203
    Ja értem itthon biztos 80000 lesz csak úgy kedvességből...
  • Macccy
    #137202
    Oh my God, a HALO és a Quantum Break most kell nekem ... Mennyire filmszerű már??! Remedy megint Hollywood stílusban rendez, ezeket egyszer megölelem, komolyan!
  • DarkSector
    #137201
    EA konf..
  • DarkSector
    #137200
    Wolfenstein NG
    Demozás