176613
banner
  • Waczkor
    #137319
  • Renátó1985
    #137318
    kicsit elkéstél vele, ráadásul rossz topik, de nem baj... majd legközelebb :)
  • Lolka007
    #137317
    XBOX-on hogy kell játékot megosztani?
    PS4-hez találtam videót:
    http://www.viccesvideok.net/view/2733/ps4-j%C3%A1t%C3%A9k-megoszt%C3%A1sa-ingyen/

  • Renjike
    #137316
    valakinek véletlen nem lenne egy Call of Duty 3 kölcsönbe?
  • DarkSector
    #137315
    thxz. :P
  • Renjike
    #137314
    nincs kártyám hozzá :D
  • Renjike
    #137313
    gratz
  • DarkSector
    #137312
    T-Home előfizetői akció, kihozták 24 hónapra 2500ft. ezt hozták, még move is van hozzá.
  • Mr Manson
    #137311
    Vedd meg az oldalon. Én is azt tettem...
  • Renjike
    #137310
    Fable 3 meddig ingyenes? a következő két nap múlva tudok csak a géphez jutni :(
  • Mr Manson
    #137309
    Használtan vetted?
  • Renjike
    #137308
    Ez a Titanfall nagyon megfogott az egyszer már biztos :DD isteni..

    BTW : FF XV (XIII versus), Kingdom Hearts III jön Xbonera is.
  • davidka003
    #137307
    Na írok már véleményt a game.co.uk használt játékokról:

    Battlefield 3:
    Ami igaz: tényleg új tokban van a játék, lemez karcmentes, polírozott. A tok le volt zárva egy matricával. Mindene megvan, kézikönyv is..
    Negatívumok: online pass fel van használva. :\
    Bízom benne, hogy hamarosan eltörlik annál is.

    Doom 3 BFG meg szintén ugyan ez a minőség. Ott amúgy se volt online pass.
    Viszont nem értem a sírást miatta. Grafika kb ugyan az, mint a 2003-as verziónál de fix 60 FPS legalább. Meg sose a grafika miatt játszottunk vele hanem a hangulat meg a történet miatt. Abszolút megérte 1+1 akcióban így. BF 3 mellett ingyen volt a Doom 3.
  • DarkSector
    #137306
    Még valakinek van PSN account?
  • DarkSector
    #137305
    Puszipajtások vagyunk.
    Csak mert a szemléletünk 1-2 dologban néha eltér, még mint embert, sem őt sem senkit nem utálok sg-n. :)
  • DarkSector
    #137304
    Oks, simán. :)
    darSectorHT lett a nevem. :P
  • davidka003
    #137303
    Nem is tudtam, hogy ilyen jóban vagytok. :D
  • TDC Geronimo
    #137302
    dobj egy friend requestet, ha gondolod ott van IDm aláírásba :D
  • DarkSector
    #137301
    Fasza megvan a PS3-am is. :)
  • Muttley
    #137300
  • Botond #137299
    Dungeon siege 3 - 990ft megvéve
    TR:UW 990 Ft, már megvan
  • Totti5
    #137298
    Azért vicces, hogy használt játékokt eladása/cserélgetésa ( de itt ugye az eladás a lényeges ), az egyik legfontosabb ficsőr. Melyik kiadó nézi ezt most vigyorogva? most komolyan... online pass és minden más pont ezek ellen lett hozva. Érdekes lesz hogy ebből mi sül ki.
  • Macccy
    #137297
    Én is ezen gondolkodtam, szerintem két féle forgatókönyv lehetséges:
    A) a kiadók ki akarják használni az "Xbone" nyújtotta lehetőségeket és élnek a licensz megkötésekkel, ebben az esetben ha pénzügyileg bejön nekik, akkor megtörténhet, hogy több Xbone exkluzív lesz később
    B) nem jön be az új móka és a Boxnál is hagyják a picsába, minden marad ahogy volt (van) most

    Az hogy boxon csinálják, PSen nem, az talán hülyeség lenne, hiszen a warez (ha lesz) és a használtpiac (ha tényleg akkora pénzügyi gond) ott fog tombolni.
    Még egy hatást tudok továbbá elképzelni, de nem ringatom ilyesmibe magam, hülyeség volna előre: a valószínűbb megtérülés miatt alacsonyabb lenne a játékok ára Boxon, hisz a használtpiac visszatermel valamennyit és az alacsonyabb induló ár pedig vonzóbb lehet.

    De nem vagyok közgázos, ezek lehet csak az én hülyeségeim. Mindegy szinte mert mire vennék next-gépet addigra úgyis elrendeződnek ezek a témák.
  • szega96
    #137296
    LoL
  • Totti5
    #137295
    Nem a fikaóceánba, ahol most a fizetős multi már nem is rossz, persze tegnap meg kivágeztek volna ha elkezdem magyarázni hogy de azért az nem is olyan rossz...

    Csak találgatok, majd az idő eldönteni. Nem fog megbukni a box ezt most mondom neked, ne reménykedjetek. Sikeres gép lesz, min akkora bázissal mint a 360.
  • TDC Geronimo
    #137294
    Sose foglak téged megérteni, de szerintem nem is kell

    " Ezzel lehet hogy pár 100 ezer embert meg lehet nyerni a másik oldalra, de kétlem hogy kimutatható kihatása lenne."

    Nem tudom te hol élsz meg mit néztél.
  • Totti5
    #137293
    PS4 konf kb azt hozta mint az MS, csak itt ugye gémek mellett a gép bemutatóval is kellett foglalkozni, MS meg csak core játékokat ömlesztette.

    Sony offisöl szarik a Vitára. Még belsős címeket sem képesek kihozni.

    Gép dizájna nagyon hasonlít az Xboxéra, csak állon lett vágva. Innentől kezdve a fikagépek nem tudom mit tudnak kitalálni, max a Box arányos szögletességében tudnak kifogásolnivalót találni...

    Fizetős multi, szintén csak annak a bizonyítéka hogy ahogy ebben a genbe most is az MS szolgáltatásait másolja a Sony, leglább is átveszi azokat, amit még eddig nem tett. Az MS meg persze játékot ad a Gold mellé ( helyetelen hogy ingyen, mert nincs ingyen ).

    Használt dolgot az idő fogja eldönteni, nyilván hülyeség azt hinni hogy erre épül egy eszköz, mert ilyen a világon nincs. Ezzel lehet hogy pár 100 ezer embert meg lehet nyerni a másik oldalra, de kétlem hogy kimutatható kihatása lenne. S mivel ez a kiadók nyomására történik, valami idővel a Sonynális lehet, vagy a kiadók emiatt, hogy ebből profitot látnak vissza az MS felé fordulnak. Node ezt majd az idő eldönteni, hogy hogy fog alakulni, senki nem tudja.

    Nekem mind a kát konzol kell. Először a Box 0day, aztán majd egy PS4 évek múlva, vagy ki tudja, lehet meglátok valamit ismerősnél és másnap veszek egyet:D
  • Harlekin
    #137292
    "és a kinekt mire jó?"

    Pont erre,hogy akit nem érdekel zavarja,mert fogalma sincs mire jó...
    De pontosan 1el többre mint arra akiknek nincs és nem is használja...
    Lényegében erre jó a kinect a többi meg úgyse lényeges azoknak akiknek nincs és nem használják vagy csak szimplán zsigerből nem szimpatizálnak vele.Tényleg csak tömören
  • Harlekin
    #137291
    Ez a fórum beszarás jó!
  • Totti5
    #137290
    Kinect a gép szerves része. Magát a gépet is ezzel lehet irányítani, appokat, szolgáltatásokat, játékokat. Eleve így épült a rendszer meg hogy ez benne van. Ha külön adnák akkor nem lenne értelme. Nincs még egy ilyen eszköz, ez egy nextgen ficsőr technológiailag is. Ki tudja miket találnak ki rá.

  • Renjike
    #137289
    Ez a PS4 - Xbox one szájkarate akkora hülyeség :D Tessék befejezni%
    bár az nekem sem tetszik hogy a használt játékokhoz nyúlnak , már a kölcsönadás sem játszik :((
  • Macccy
    #137288
    Semmi nem fog menni, mindent teljesen újra kéne írni, nincs átjárás egyiknél se ...
  • Renátó1985
    #137287
    Ez jó kérdés. Ez attól függ a ps3-as demand játékok fognak-e futni az új konzolon. De biztosan a kezdetekkor nem fognak 2-3 ps4 játékot adni havonta.
  • Macccy
    #137286
    Oszd már meg velem ezt a kettő infót tartalmazó oldalt (üzletági bevételek és gpu adatok) érdekelne! Előre is köszi.

    Nem akarom amúgy szeretni az Xboxot, nem ez a helyes megfogalmazás! Inkább úgy mondanám, hogy nem akarok fogalmatlanul utálni semmit. Mondtam valaha is rosszat a PS3/4 -re? Nemhiszem. Ott is a tényekre, tapasztalatokra igyekszem építkezni.
  • Moby
    #137285
    Semennyit.
    Az edram nem számol.
  • Macccy
    #137284
    Huh, 1 db és (engem) hidegen hagyós ... A kérdésem arra irányult, hogy psn-plus szolgáltatásért cserébe nem kapsz ott mást semmit havonta az új konzolon? Csak a mostani gépek tulajdonosai kapnak havonta 2-3 játékot akkor?
  • Mr Manson
    #137283
    HDMI
  • ForzaInter
    #137282
    vettem ma egy samsung full hd tv-t összekötöttem a xbox-al de a kép nem valami frankó, a hd-tól elég messze áll. av kábellel kötöttem össze.
    milyennel kábel kéne, hogy a kép hd legyen?
  • AnuluWork #137281
    Nem tudom hol írtam, hogy "nem konzol". :)
  • Renátó1985
    #137280
    "PS Plus szolgáltatás marad, az előfizetés ezentúl PS Vita, PS3 és PS4 konzolokra vonatkozik – viszont szükség lesz PS Plus-ra az online játékhoz. PS4 fronton a Sony a DriveClubot adja ingyen a megjelenés hónapjában a PS Plus előfizetőknek"

    A fent említett cím már ps4 játék, ha jól tudom.