176613
banner
  • Waczkor
    #137399
    NFS Rivals

    Nem igazán értem mit akarsz mondani,én is imádtam a HP-t,baromi sokat toltam,összes dlc-t.
    Fizika teljesen Hot Pursuit,térkép egy része is onnan vagy,grafika gyönyörű,nincs rece.
    Gyakorlatilag ugyanaz lesz felturbózott graffal.
  • Muttley
    #137398
    2010 novemberében mondtam, h nehéz lesz überelni a Hot Pursuit-ot
    2.5 évvel később még mindig él és virul a véleményem... :)

  • Harlekin
    #137397
    Látod látod Én figyelmeztettelek,hogy defektes a csávó felesleges vele az eszme csere ...
  • arty
    #137396
    kiállításokon mindig minden dinamikusban megy szvsz :) az egy ilyen csucstévén akár 2-300ms is lehet... még a videodon is látni némi lagot a tn(!) film paneles lcd kijelzőn (nem a vetitett képen) - tévében ennél lasabb a panel, +"képjavítók"

    nameg, ez pécé és iracing - lehet megy vagy 200fps-el, vsync off, az USB-n a kormányt lekéri mondjuk 600x...

    én amugy pécés szimekben ahol lehet kiszedem a kormány grafikáját - zavar: van már egy kormány a látóteremben, amit épp fogok :)
  • arty
    #137395
    Vezetékes kontrollernél a szemedet becsapja, hogy kisebb az elmozdulás, nem ugyan azt látod a valóságban/képernyőn, azaz nem a kormányt -> kevésbé zavaró.

    Kormánynál van/lehet pl deadzone, van FFB, ami okozhat késést.

    Ha hiszed ha nem, az ujgenerácios konzolnak is fel kell dolgoznia az adatot, amit a kormány küld, az alapján lerenderelni a következő képkockát, megvárni a vsyncet, majd a tévének is lesz input lagja az egész felett.....

    (csak szólok, hogy már a 360-hoz való kormány is wireless volt, nemtom honnan vizionálsz kábeleket a következőre....)

    De ha neked kényelmesebb azt hinni, hogy elbaszta a Turn10, hát hajrá.
  • arty
    #137394
    de ne privátban! :D engem is érdekel, és talán másokat is.
  • Seth
    #137393
    Üdv 1 héttel ezelőtt :)
  • Muttley
    #137392


  • Macccy
    #137391
    Komolyan??! Király, nagyon érdekel. Jöhet priviben is, mert Dark azt hiszi veszekszünk ezen, pedig nem bánom melyik az elméleti-gyorsabb csak a magyarázat érdekel.
  • Moby
    #137390
    Ez amúgy tényleg nevetségesen, indokolatlanul nagyonsok. Oké, biztos benne van az lcd inputlagja (nem tudjuk hogy volt beállítva), de az ennek fele, inkább harmada max. Ez így szimplán kurvagáz.

    http://www.youtube.com/watch?v=wAJEFlyYgDk
  • Moby
    #137389
    Meglesz! :)
  • Renátó1985
    #137388
    Ilyen kis vélemény különbség miatt személyeskedni, sértegetni egymást :(.
  • vg
    #137387
    "Elmondtam, hogy miért nem mozog együtt."

    Totálisan hülyeséget írtál, ennyi. Úgy gondolod, ha vezeték nélküli kontrollernél nincs ilyen késés, viszont kormánynál van, az azért van, mert ki kell számolnia meg kitennie tv-re meg ilyen faszságok? Miről beszélsz te? Ha TE szerinted normális az, hogy egy új generációs gépnél amihez (szinte biztos) új kormány kell, és valószínűleg vezetékes is ráadásul, akkor ilyen egyáltalán előfordulhat? Ne legyél már ostobább és butább Harlekin.
  • Waczkor
    #137386



    Kész:)
  • DarkSector
    #137385
    Úgy volt hogy nem veszek Infamoust-MGS4-et de ennyiért 4 játék...Uncsi3-at akartam de mind2 tipus elfogyott nem is csoda, hozatnak 2-4-6-8-10 darabot és eladják őket, megduplázható a befektetett összeg, még ha nem is akarsz játszani eladod a játékokat, Uncsi ugyis keresett játék, meg a sok exclusive, azt nekem a 4 játékból 2 kell, a többi 2-őt meg eladom és visszakapom a 6-7k-t amit elköltöttem. :)

    Ilyenkor kéne pénz, befektetni, berendelni és szépen eladogatni.

    MÉG a sima ár az is brutáljó, Uncsi 2 9 font pl ami 3000ft...nemhogy még kapsz mellé egy másikat ingyen...de ugye van minden platformra lehet őket kombinálni is.
  • DarkSector
    #137384
    Fent válthatsz X360-Ps3 stb...

    A játéktól jobbra az áruk, és hogy Out of stock vagy In Stock, sajna a legtöbb elfogyott, de In Stock-ban van Uncharted 2-Infamous 2-MGS4 aiket én rendeltem. :D
    Uncsiból 2-őt, így a 4 játék kis postaköltséggel 20-21 font vagyis 7k .... :)
  • Rage47
    #137383
    bármire?
  • DarkSector
    #137382
    Ha valakit érdekel PS3-X360-WiiU játék.
    Game.co.uk-n 2 játékot kiválasztasz és 1-et kell csak kifizetni! :)
  • Macccy
    #137381
    Whaaa ... :( ) Most téged sem értelek, pedig próbállak. Mi a baj ezzel az Anandtech cikkel (lentebb arty linkelte) és miivaan? Nagyon érdekelne a kiselőadás erről. Sajnos azt a szintet már nem tudom megérteni amit arty itt nemsokkal lentebb belinkelt memória szervezés topicot.

    Ahhh de jó lenne erről egy emészthető leírás. Vagy 5 éve nem foglalkoztam hardver hír témákkal, de most a két konzol különféle megvalósítása érdekel ...
  • Gostmen55
    #137380
    Üdv! Ha frissítem a játékokat / dashboard-ot akkor elszállhat a flash?
  • Moby
    #137379
    Beírtam egy teleregényt, de elnyelte a jóságos sg :(((
    A tömör lényeg: a gpu nem cpu, sosem volt az, sosem lesz az. A játék pedig nem excel, és nem is relációs adatbázis. Itt a cahce, és egyáltalán azok a kifejezések, amit használ, az ebben az összefüggésben teljes agyrém.
    A möka már ott elkezdődik, hogy az 50gbps irás + olvasás az 100gbps bandwidth...ez egy barom (még akkor is, ha ez így leírva tonképp igaz is).
  • ABTeam2008
    #137378
    Köszi a kiigazítást, a Destructoid félrevezetett.
  • Totti5
    #137377
    Lemezes lesz, mindennel rajta. Valszeg a letöltős verzió F2P szerű rendszeren jön, tehát egy komolyabb "demó" a többi pedig fizetős tartalom. Ez így teljesen vállalható, akkor lesz gáz ha csak F2P szinten jön ki valami:I
  • DarkSector
    #137376
    Hát ez gáz...:D
    Mikor lesz Live-on?
  • ABTeam2008
    #137375
    Viszont csak egy karakter (Jago) lesz ingyen a Killer Instinct-ben, a többiért fizetni kell majd.
  • arty
    #137374
    ddr5 nincs (még), ugyhogy a pongyola G annyira nem hiányzik, tudjuk miről beszélünk :) de oké...

    xbox és ps memszervezés

    mivel a cpunak van dedikált elérése a ram felé, nem kizárt, hogy - mivel azt mindanhol irják, h a gddr5 latency a gpu memvezérlők miatt akkora, amekkora, nem a gddr5-ből magából adódik - a cpunak saját memvezérlője van, amivel a "nem koherens" részt igen alacsony latencyvel éri el...
  • davidka003
    #137373
    Ide is bemásolom hátha mondtok rá valamit:
    game.co.uk:
    "A problémám, hogy a kosárban volt 3 játék. Beírtam a bankkártyám biztonsági kódját és rányomtam, hogy vásárlás. Elkezdett tölteni de meghalt az oldal. Bezártam az oldalt, majd újra megnyitva látván, hogy a termékek még mindig a kosárban vannak újra rányomtam, hogy vásárlás. Mostmár be is adta az igazolást és emailt is küldött a vásárlásról.
    A gondom az, hogy szerintem 2-szer vonta le az összeget."

    Rendelésnél csak 1 rendelés látszik.
  • Macccy
    #137372
    Nem bánnám ha kifejtenéd, hisz pont azt mondom, hogy érdekes. A "fas-ság" kevéssé részletes, bár azt adom, hogy lényegretörő.
  • Totti5
    #137371
    F3-F4 Modellek render szinten eddig is megolvtak ( tán még az F2 is ugyan azt hozza ), csak visszabutították játszható szintre. Belsőt kell megcsinálni... ha kiadták külsősöknek, mint eddig is, akkor simán lehet.
  • arty
    #137370
    a vista mód fantasztikus lesz, alig merem elhinni, h 500+ autót annyira részletesen megcsináltak volna.... (gondolom kommentár nem lesz hozzájuk, az már tényleg durva lenne, pláne a topgearesektől)
  • Moby
    #137369
    Jézusommekkorafasságez...
  • Macccy
    #137368
    Azért én ennek az Anandtech írásnak pár pontjára kíváncsi leszek gyakorlatban, pl ez a Memory téma, amire hokiznak sokak:
    "Vgleaks has a wealth of info, likely supplied from game developers with direct access to Xbox One specs, that looks to be very accurate at this point. According to their data, there’s roughly 50GB/s of bandwidth in each direction to the SoC’s embedded SRAM (102GB/s total bandwidth). The combination of the two plus the CPU-GPU connection at 30GB/s is how Microsoft arrives at its 200GB/s bandwidth figure, although in reality that’s not how any of this works. If it’s used as a cache, the embedded SRAM should significantly cut down on GPU memory bandwidth requests which will give the GPU much more bandwidth than the 256-bit DDR3-2133 memory interface would otherwise imply. Depending on how the eSRAM is managed, it’s very possible that the Xbox One could have comparable effective memory bandwidth to the PlayStation 4. If the eSRAM isn’t managed as a cache however, this all gets much more complicated."

    Izgalmas kérdés a vége ... A GPU fölényt azt értem a cikkben. Na mindegy, látni fogjuk melyik mit tud. XBone média dolgai engem se érdekelnek, lehet most is az olcsóbbik konzolra fizetek be, mint 3 éve :)
  • Totti5
    #137367
  • DarkSector
    #137366
    Basszus hazajövök azt ezt nyomjátok megint, hát ez kiváncsi lennék hány embert érdekel.

    Mind1. én meg sok érdekes infót hallottam, nem ilyen érdekes mint a Ram vita de hátha valakit érdekel:

    1. Microsoft, állítólag félretett valamiket a Gamescon és TGS-re is, vagyis még mindig titkolnak valamit, ami valszeg már bemutatásra alkalmas lenne!
    2. Lesz Ninja Gaiden Z......Zombikkal...WTF elegem van a zombikból !
    3. Lesznek ingyen játszható játékok állítólag a nagy nextgen-re váltás végett?
    4. Activision fejleszt még WiiU-ra?


    3 címet olvastam Diablo 3-Killer Instict.....és csak ps3-ra a Tekken Revolution.
    Meg még gondolom más címek is később.

    Killer Instic ingyen? Most azonnal kérem.
  • Totti5
    #137365
    -All cars are in vista mode - modellekben világelsők lesznek...
    -open wheel race cars - lesz Indycar liszensz, és klasszik McLaren-Honda Forma 1 as csapat
    -brand new painting options, with new materials - ok
    -no auction house or storefront, new method coming not yet talked about - ha lesz más jobb akkor ok
    -no night time racing - száni
    -no weather effects - száni2
  • narumon
    #137364
    "valahogy mégsem lett ez probléma, hiszen közben az órajel nőtt - gondolod pont a ddr5 lenne a választóvíz?"

    Áljj állj állj! Pontosítsunk mert ez így pongyola. Nem DDR5-ről beszélünk, hanem GDDR5-ről. Az a betű egy elég jelentős különbség ám. A Ps4-ben nem DDR5 lesz ám hanem GDDR5 (ami a videokártyákról ismerős). A latency különbsége éppen ezért nem is minimális (hiszen másra lett fejlesztve), egyes vélemények szerint olyan 10x...

    "no, ennyivel előtte ilyen részletek aligha fognak kiderülni, majd megjelenés után, amikor a szokásos bullshit mellett 1-1 fejlesztő elejt valódi infomorzsát a devkitekről.... "

    Én is azt gondolom, hogy most még sötétben tapogatózunk!
  • Totti5
    #137363
    De az éjszaka már mindenben alap dolog... nincs autós szim anélkül. Legalább azt csinálták volna. Még ha nem is dinamikus és ríl tájm, hanem statikus az is jó.
  • Totti5
    #137362
    Semmi nem lesz, mert nem fogom játszani, ha a Fanatec krományom nem fog fullosan menni a géppel. Akkor ott lesz a GT6. Annak amúgy jobb az FFBje is mint a Forzáé, a fejlesztett fizika pedig elég pöpec látványra. Lesz benne, napszak, eső remélhetőleg bugmentesen.

    Rohadjon meg a t10 és menjek a bü.pics... egyetlen dolog lenne amivel a csalódottságomat enyhítenék hogy rakat új pályával készülnek és később nem csak autó dlc lesz hanem pályákat is adnak, de ez tudom hogy nem így lesz. Forza 4 pályái és még 1-2 új. Megint ott vagyunk hogy van tonna autó, ami szép és jó, csak már annyira unalmas az egész, mert semmi változó nincs a futamokban... mindig 30 fok és szikrázó napsütés.

    A játék nagyon szép, de a belső nézet G hatásai még mindig nem léteznek, és hogy a kormány is csak 180 fokig van leanimálva az szánalmas. Persze kontrollerrel jó, csak akkor ne pofázzanak a fizikáról és mondják azt hogy nem kormányra készül. Kitörölhetem a 900 fokommal, amivel reális lenne az egész ha nem lehet belsőből játszani, mert nincs leanimálva. ( ez persze a GT5-6ra is vonatkozik... érdekes mód a prológban meg volt csiunálva, aztán kiszedték valami érthetetlen okból, nome persze az Iracingra is vonatkozik... amúgy a most készülő minden PCs szimbe 900 fok le van animnálva ( CARS, AC, rfactor 2 ) )
  • Harlekin
    #137361
    wazzze ez tényleg iszonyat cooool,ha valóban ez lesz...
  • Harlekin
    #137360
    Nem volt szar sőt egész tűrhető ma elkerültek bennünket a hasonló okoskodó, pökhendi,frusztrált nyomorékok mint akit jellemeztem ez előző hszeimbe