176613
banner
  • Waczkor
    #137439
    Tehát jelen állás szerint:

    Nem érdemes behozatni külföldről One-t,mert nem fog majd aktiválódni.

    Az összes 360 játék,kiegészítő közül egy sem fog működni a One-on.
    Lőttek a Fanatec kiegeknek,Logitechet biztos nem fog támogatni,tehát lehet majd venni a kiváló Thrustmaster kormányokat két pedállal.

    Néhány játék nem lesz átadható,nem lehet majd eladni sem.
    Már nem is az érdekelne hogy pénzt lássak egy játékból,hanem mi van ha nincs helyem,nem akarom hogy több tucat játék halmozódjon nálam.
    Dobjak ki mindent a kukába ez a megoldás?

    Egyre jobb hírek jönnek,így hogy jelenleg a UK-ben vok is kezdek elgondolkodni hogy megéri e ez a fos venni és átélni majd ezt a sok szopatást.Tehát egy olyan dolgot se tudok kiemelni ami a kényelmemet szolgálná,eddig csak arról volt szó hogy mit nem tehetsz meg.
    Ja értem kurva jó hogy kinect nem blokkolja le a konzolt ha esetleg egy családtag kezd el játszani.Bravó.

    Bármennyire is undorodom a PS kontrollertől,de egyre jobban átértékelődik bennem a helyzet.



  • Waczkor
    #137438
    Xbox One Pre-Order Product Information

    NOTE: You are reserving a new Xbox One entertainment system and/or related accessories or games, expected to be released in November 2013. Features and requirements may change. Return here to xbox.com/reserve for the latest Xbox One information leading to the release. Requires account on Xbox Live in an Xbox One-supported Xbox Live country (not all Xbox Live countries).
    Xbox One Requirements:

    Requires broadband internet (ISP fees apply), a Microsoft account and an account on Xbox Live in an Xbox One-supported Xbox Live country/region, and 720p or higher HDMI-compatible TV. To receive live TV via broadcast or cable, supported receiver device (television tuner or cable/satellite set top box) with HDMI output and HDMI cable required (all sold separately).

    Additional subscriptions, internet speed and/or requirements apply for some features.

    Kinect Sensor for Xbox One (included) and periodic system software updates required for continued use; significant updates may be required during set-up and over time (ISP fees apply).

    Some games not transferable and have no resale value; restrictions on games usage apply.

    Games, Kinect and accessories made for Xbox 360 or original Xbox will not work with Xbox One.

    Xbox One system software uses a significant amount of storage; less internal storage will be available to users. 500 GB = 500 billion bytes.

    You must accept Xbox Terms of Use (including Xbox software terms and game license terms), Microsoft Services Agreement, and Xbox One 1-year limited warranty. Some games have additional license terms.
    Terms include binding arbitration with class action waiver to resolve disputes.


    Xbox One games are for activation and distribution only in specified geographic regions. See game package and/or retailer product information, for each game’s specific geographic regions.

  • ABTeam2008
    #137437
    Microsoft engineer on Xbox One
  • Waczkor
    #137436
    Vidiben azt mondta hogy több féle terület lesz,lesz száraz sivatagos,tengerpartos,esős erdős.Nappal-éjszaka.
    Ugyanaz lesz mint a HP volt.
    Sajna eddig csak olyan videókat láttam ahol esett,víz,vihar volt.
  • arty
    #137435
    maccy! másik topikba került egy ultraprimkó összehasonlítóábra: katt

    CU=számolóegység
    ROP=renderelőegység
    többi gondolom érthető

    MS-nek a Win8 konzolon vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem: 3Gb ramot eszik!
    Összehasonlításul: x360-on az 512-ből az "OS" 32 megát "zabált"!
    Százszorosára nőtt az OS, miközben a ram csak tizenhatszorosára... ha ezek ellenére nem megy a word-excel, akkor mégis MINEK?! :(
  • arty
    #137434
    destinyben nem lesz szingli??

    (melyik bolygón éltem én eddig?)

    basszus, ez és a the division tetszett a legjobban e3-on, erre most mindkettő multis... ?? :(((
  • arty
    #137433
    nahát, ebben a videoban is látni nedves aszfaltot! de meg vagyok lepve!
  • bluesfool
    #137432
    Hát azt hiszem nálam ez vétel, már csak a régi emlékek miatt is.

    http://www.gamekapocs.hu/hir/35133/e3_2013_mozog_a_fable_anniversary_is
  • bluesfool
    #137431
    Hát azt hiszem nálam ez vétel, már csak a régi emlékek miatt is.
    <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/24SUEkQ9CEs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  • davidka003
    #137430
    Tomb raider survival edition 24 font Zavvi.
    18 font alatt vinném.
  • Renátó1985
    #137429
    A titan fall nagyon jo volt
  • DarkSector
    #137428
    Egyrészt jogos, de mint Online közösségi FPS eddig nem igazán mutattak jobbat.
  • Seth
    #137427
    1-2 szép napsütötte visztát eltekintve semmi extrát nem látok benne, és ezen a dögunalmas gyárépület nem segített
  • DarkSector
    #137426
    Destiny Gameplay:

    Egyszerűen sirály!
  • Waczkor
    #137425
    Csak neked még egy,hát de:)
    Szem és fül kinyit:
    Kb 10.perctől



  • Waczkor
    #137424
    Ott vannak a kis ikonok az óra felett.EMP,Turbo.

    Rendőrként:


    MW egyértelműen egy fos lett.
  • Muttley
    #137423
    hát nem :)
    ez a Most Wanted némi HP elemekkel
    szem kinyit:
    hol látsz te itt a player által dobálható szögesdrót szalagokat, EMP-t, jammer-t, nitro hangorkánt és picture blurt
    és HP fő attrakcióját: a turbo modot, amikor elszabadul a pokol :)
    és akkor az egyéb HP finomságokat mééég nem is említettem

    NFS Rivals? - egyelőre egy erős Most Wanted,
    HP tájakon, de fakó Most Wanted színekkel
    cserében van benne Ferrari - hurrá... :)

    én kijátszottam a HP-t, MW-t
    utóbbi egyetlen előnye: az autók hangja nagyon élethű
    de ezzel ennyi is
    a HP összességében megeszi az MW-t vacsira,
    majd kiköpi, megtapossa és kiröhögi
    szóval inkább HP alapokra kéne építkezniük :)
  • Harlekin
    #137422
    Végül is jah.
  • DarkSector
    #137421
    Ja értelek, riziko az van ebben egyetértek.
  • Harlekin
    #137420
    Én se ezt mondtam csak a sarkalatosakat emeltem ki.Amúgy meg majd kiderül csak ismét egy fricska ezen az egészen.
  • DarkSector
    #137419
    Hát kövezzetek már meg, de valamiért azt hittem az Uncharted talán a legjobb játék PS3-ra, hát szuper a játék, de a GoD of War rájöttem magasan veri, egyszerűen a GoD of War, talán a régi PS2-es részek miatt annyira epic minden apró másodperc a játékban, hogy nem tudom letenni...mármint a demo-t, a full játék még sajna nincs meg. :)

    Bár lehet az Uncharted-eknál megváltozik a véleményem miután végigvittem őket, de eddig a GoD of War 3-4 amiért a PS3 megérte nekem.
  • Macccy
    #137418
    Hátöööö ... Én eltudom és ha találkozom Steve-vel akkor ezért a régió dologért picsánrúgom, mert a UK accomnak nem engedi letölteni a szar Fable III-ast (not available in your region)
    Szerencse, hogy letojom a játékot ...
  • Totti5
    #137417
    Bevásárolok lájvot 360on és átviszem az accal :)
  • DarkSector
    #137416
    Én nem mondtam hogy minden hapy, hanem hogy játszani lehet, multizás az egy másik tészta.
  • Harlekin
    #137415
    Ja csak volt olyan game amihez hiába vettem pontot nem engedte a multi passt leszedni stb stb...
    Most ha livet akarsz majd venni hogy oldod meg,mert ki tudja mi lesz ahogy az ms pontokat elveszik lehet megszűnik a passos live vásárlás.Akkor itthoni bankkarival nem veszel livet hiába UK a gép meg az acc...
  • arty
    #137414
    proxy, vpn működhet, csak
    - fizetős és lassucska
    vagy
    - ingyen van, de amellett h extrém lassu, megbizhatatlan, nem tudod ki üzemelteti és nem fejti-e vissza az adatfolyamot, kártyaadataiddal, stb - utóbbinak MS esetén kicsi az esélye, de, na... :)
  • DarkSector
    #137413
    :)
  • gduck
    #137412
    Nem :D
  • DarkSector
    #137411
    X360-nál régen mikor nem volt magyar live volt proxy problem?
  • gduck
    #137410
    Bár lehet ez M$ portokra nem műkszik...
  • gduck
    #137409
    És a proxy?
  • DarkSector
    #137408
    Hát...

    Amíg nem volt magyar live addig is játszottunk nem?
  • arty
    #137407
    nehezen tudom elképzelni, hogy a UK gépet UK accal ne lehessen használni itthoni IP-ről ...
  • DarkSector
    #137406
    Én döntöttem, ha lesz elég lóvém mind2-őt akarom egyszerűen nem engedhetem meg magamnak hogy válasszak, mind2 konzol erős a játékaiban...persze aki csak 1 gépet tud venni döntenie kell én képtelen leszek.
  • Totti5
    #137405
    Nem tudni. Ha nem lesz régiózár berendelem valahonnan, még ha drágábban is jövök ki. Ha nem lehet, akkor PS4et veszek, mert nextgen játékokat akarok játszani még idén. Xboxot pedig akkor amikor itthon megjelenik.
  • Harlekin
    #137404
    Basznák meg és ezek szerint ahogy itt a többiekkel beszélgettünk még az se lesz megoldás ha teszem azt anyósomékkal megvettetem Angliába és hazahozatom.Mert semmit nem fogok tudni vele kezdeni,mivel nyilván régió zár lesz mindenen...
  • DarkSector
    #137403
    Halo 5-ből nincs még kép? :D
  • Totti5
    #137402
  • ocsi3
    #137401
    Sziasztok.
    iceákost továbbra is csak ajánlani tudom mindenkinek:
    minden ami játék
  • Totti5
    #137400
    Xbox One 2013 novemberében a listán szereplő 21 országban startol el, a többi régióban jelenleg még nem meghatározott későbbi időpontokban debütál a gép, köztük MOn sem.